Back    Home

ATUS Ströck Meeting, 23.04. - 25.04.2021, Gradec/Graz (AUT), 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0839

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100KZ

    0:54,82

2.     

0828

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50KZ

    0:25,20

3.     

0822

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    200KZ

    2:00,60

4.     

0816

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    200KZ

    2:00,86

5.     

0815

    SCHWIETERT Johan Bernard Reinier (TK, 1997)

    100KM

    0:50,22

6.     

0813

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50KZ

    0:25,36

7.     

0799

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    200KZ

    2:01,72

8.     

0796

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    100KZ

    0:55,79

9.     

0794

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50DZ

    0:26,38

10.     

0784

    ŠENICA PAVLETIČ Primož (LL, 2001)

    200HM

    2:01,34

 

11.     

0783

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100KZ

    0:56,08

12.     

0780

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    100HZ

    1:02,40

13.     

0775

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    100KZ

    0:56,28

14.     

0773

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    50HZ

    0:29,39

15.     

0773

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    50KZ

    0:25,79

16.     

0772

    ŠENICA PAVLETIČ Primož (LL, 2001)

    200HM

    2:01,98

17.     

0771

    SCHWIETERT Johan Bernard Reinier (TK, 1997)

    200KM

    1:51,19

18.     

0770

    TUŠEK Daša (FR, 2003)

    400KZ

    4:17,95

19.     

0764

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    200KM

    1:51,56

20.     

0763

    SCHWIETERT Johan Bernard Reinier (TK, 1997)

    200KM

    1:51,58


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
PK Radovljica
PK Ribnica
PK Triglav Kranj
PK Velenje
KPD Zvezda Kranj

Back