Back    Home

MM Zlati medved, 25.06. - 27.06.2021, Zagreb (CRO), 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0841

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100KZ

    0:54,77

2.     

0822

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50KZ

    0:25,26

3.     

0804

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:27,90

4.     

0796

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50KZ

    0:25,53

5.     

0795

    ŠENICA PAVLETIČ Primož (LL, 2001)

    200HM

    2:00,81

6.     

0787

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100KZ

    0:56,00

7.     

0780

    STEVENS Peter John (TK, 1995)

    50PM

    0:28,18

8.     

0778

    ŠENICA PAVLETIČ Primož (LL, 2001)

    200HM

    2:01,66

9.     

0761

    ŠENICA PAVLETIČ Primož (LL, 2001)

    100HM

    0:56,77

10.     

0748

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    200KM

    1:52,36

 

11.     

0740

    ŠENICA PAVLETIČ Primož (LL, 2001)

    100HM

    0:57,31

12.     

0739

    BOŠKAN Sašo (TK, 2002)

    100KM

    0:51,87

13.     

0734

    BOŠKAN Sašo (TK, 2002)

    800KM

    8:21,16

14.     

0731

    BOŠKAN Sašo (TK, 2002)

    400KM

    4:04,27

15.     

0729

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    100KM

    0:52,11

16.     

0728

    BOŠKAN Sašo (TK, 2002)

    200KM

    1:53,38

17.     

0722

    ČELIK Tina (TK, 2001)

    50PZ

    0:32,65

18.     

0720

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    50DZ

    0:27,25

19.     

0719

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    400KM

    4:05,64

20.     

0719

    PUŠNIK Jaka (OL, 2003)

    200KM

    1:53,83


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
200m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
PK Triglav Kranj

Back