Back    Home

XXII Orca Cup 2021, 30.04. - 02.05.2021, Šamorin (SVK), 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0832

    FAIN Katja (BM, 2001)

    400MZ

    4:43,12

2.     

0826

    FAIN Katja (BM, 2001)

    1500KZ

    16:20,94

3.     

0807

    FAIN Katja (BM, 2001)

    100KZ

    0:55,53

4.     

0800

    FAIN Katja (BM, 2001)

    800KZ

    8:42,17

5.     

0784

    ALIAMOVSKII Evgenii (BM, 2002)

    400KM

    3:58,63

6.     

0774

    FAIN Katja (BM, 2001)

    100KZ

    0:56,31

7.     

0751

    ALIAMOVSKII Evgenii (BM, 2002)

    200KM

    1:52,20

8.     

0744

    BAU Martin (BM, 1994)

    800KM

    8:18,88

9.     

0738

    BAU Martin (BM, 1994)

    400KM

    4:03,47

10.     

0734

    ALIAMOVSKII Evgenii (BM, 2002)

    800KM

    8:21,04

 

11.     

0709

    ALIAMOVSKII Evgenii (BM, 2002)

    200KM

    1:54,35

12.     

0696

    FAIN Nika (BM, 2003)

    100KZ

    0:58,34

13.     

0684

    FAIN Nika (BM, 2003)

    50KZ

    0:26,86

14.     

0673

    FAIN Nika (BM, 2003)

    100KZ

    0:58,99

15.     

0669

    FAIN Nika (BM, 2003)

    50KZ

    0:27,06

16.     

0668

    FAIN Nika (BM, 2003)

    100DZ

    1:03,44

17.     

0663

    BAU Martin (BM, 1994)

    200KM

    1:56,94

18.     

0658

    ALIAMOVSKII Evgenii (BM, 2002)

    100DM

    0:56,84

19.     

0651

    FAIN Nika (BM, 2003)

    100DZ

    1:04,01

20.     

0627

    ALIAMOVSKII Evgenii (BM, 2002)

    100DM

    0:57,75


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
100m delfin moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor

Back