Back    Home

Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice, 20.07. - 22.07.2012, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0575

    VODENIK Vito (RAD, 1998)

    1500KM

    17:27,08

2.     

0575

    VODENIK Vito (RAD, 1998)

    400KM

    4:24,59

3.     

0557

    TROHA Katja (OL, 2000)

    100KZ

    1:02,83

4.     

0554

    TROHA Katja (OL, 2000)

    200KZ

    2:17,50

5.     

0547

    VODENIK Vito (RAD, 1998)

    800KM

    9:12,75

6.     

0546

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    50HZ

    0:33,00

7.     

0546

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    200PZ

    2:50,16

8.     

0539

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50KZ

    0:29,08

9.     

0531

    TROHA Katja (OL, 2000)

    50KZ

    0:29,23

10.     

0531

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    200PZ

    2:51,69

 

11.     

0523

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200MZ

    2:36,46

12.     

0521

    TROHA Katja (OL, 2000)

    200KZ

    2:20,33

13.     

0520

    PAVLIN Jošt (RR, 1998)

    200PM

    2:37,49

14.     

0519

    BEŠTER Mitja (TK, 1998)

    100KM

    0:58,36

15.     

0517

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    100DZ

    1:09,12

16.     

0515

    BEŠTER Mitja (TK, 1998)

    100KM

    0:58,51

17.     

0513

    PAVLIN Jošt (RR, 1998)

    200MM

    2:22,40

18.     

0511

    MOHAR MASTNAK Ernestina (IL, 2000)

    50PZ

    0:36,77

19.     

0510

    LESKOVAR Neža (IL, 2000)

    200PZ

    2:54,05

20.     

0508

    BEŠTER Mitja (TK, 1998)

    100KM

    0:58,77


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

ŠEGEL Janja

2001

FR

2:40,25

487

   os.rek. (2:41,79; 0.96%)

2.     

HOJAN Ana

2000

IL

2:40,36

486

   os.rek. (2:43,73; 2.1%)

3.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

2:41,33

477

   os.rek. (2:44,40; 1.9%)

4.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

2:45,01

446

   os.rek. (2:48,08; 1.86%)

5.     

LESKOVAR Neža

2000

IL

2:45,20

444

6.     

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

2:47,18

429

7.     

KLANČAR Neža

2000

OL

2:47,34

428

8.     

KRISTAN Katrin

2001

RAD

2:50,90

401

   os.rek. (2:53,17; 1.32%)

9.     

JESENOVEC Julija

2000

TK

2:52,65

389

10.     

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

2:55,13

373

         

11.     

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

2:55,58

370

12.     

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

2:56,44

365

   os.rek. (3:02,77; 3.58%)

13.     

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

2:56,73

363

   os.rek. (3:16,86; 11.39%)

14.     

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

2:57,08

361

15.     

NOVAK Ana

2001

LL

2:58,37

353

   os.rek. (3:00,20; 1.02%)

16.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

3:00,82

339

   os.rek. (3:05,91; 2.81%)

17.     

VOLAJ Klara

2000

RT

3:01,11

337

18.     

ŠTERN Ana

2000

FR

3:02,43

330

   os.rek. (3:19,59; 9.4%)

19.     

ŠABIČ Ajla

2000

IL

3:03,82

322

   os.rek. (3:10,42; 3.59%)

20.     

LOČIČNIK Zala

2000

FR

3:07,18

305

   os.rek. (3:10,67; 1.86%)

         

21.     

LEPIR Laura

2000

RAD

3:08,71

298

22.     

FAIN Katja

2001

BM

3:09,60

294

   os.rek. (3:12,12; 1.32%)

23.     

ŽAUCER Maša

2001

OL

3:11,91

283

   os.rek. (3:13,26; 0.7%)

24.     

BOŽIČ Manca

2001

OL

3:12,98

279

25.     

ROZMAN Beti

2001

RAD

3:13,93

275

   os.rek. (3:13,94; 0%)

26.     

PINTAR Lucija

2001

KA

3:15,29

269

   os.rek. (3:21,19; 3.02%)

27.     

POGAČAR Neža

2001

TK

3:16,95

262

   os.rek. (3:22,18; 2.65%)

28.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

3:19,48

252

29.     

BROJAN Eva

2000

KA

3:21,52

245

   os.rek. (3:28,16; 3.29%)

30.     

RAK Špela

2000

KA

3:25,04

232

   os.rek. (brez rezultata)

         

31.     

GOLOB Dominika

2000

IL

3:28,79

220

   os.rek. (3:32,98; 2%)



200m mešano ženske, finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem

1.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

2:36,46

523

   os.rek. (2:44,40; 5.07%)

2.     

ŠEGEL Janja

2001

FR

2:39,65

492

   os.rek. (2:41,79; 1.34%)

3.     

HOJAN Ana

2000

IL

2:40,60

484

   os.rek. (2:43,73; 1.94%)

4.     

LESKOVAR Neža

2000

IL

2:43,53

458

5.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

2:45,17

445

   os.rek. (2:48,08; 1.76%)

6.     

KLANČAR Neža

2000

OL

2:48,42

419

9.     

JESENOVEC Julija

2000

TK

2:49,22

413

   os.rek. (2:49,59; 0.21%)

10.     

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

2:49,97

408

   os.rek. (2:51,12; 0.67%)

7.     

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

2:50,33

405

8.     

KRISTAN Katrin

2001

RAD

2:52,18

393

   os.rek. (2:53,17; 0.57%)

         

11.     

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

2:53,20

386

12.     

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

2:55,80

369

   os.rek. (3:16,86; 11.97%)

13.     

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

2:56,11

367

   os.rek. (2:56,29; 0.1%)

14.     

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

2:56,79

363

   os.rek. (3:02,77; 3.38%)

15.     

NOVAK Ana

2001

LL

2:59,13

349

   os.rek. (3:00,20; 0.59%)

16.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

3:09,92

292


400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci
KPD Zvezda Kranj

Back