Back    Home

Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice, 14.07. - 15.07.2012, Brestanica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0458

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50HM

    0:31,12

2.     

0442

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50HM

    0:31,49

3.     

0428

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    100KM

    1:02,22

4.     

0418

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    400KM

    4:54,11

5.     

0417

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:27,98

6.     

0416

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,01

7.     

0412

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    50DM

    0:29,91

8.     

0406

    ČENČIČ Nejc (RA, 2000)

    400KM

    4:57,07

9.     

0405

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    200MM

    2:33,98

10.     

0404

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50HM

    0:32,44

 

11.     

0396

    MARČUN Manca (RAD, 2002)

    50KZ

    0:32,21

12.     

0392

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50DM

    0:30,41

13.     

0392

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    200KM

    2:19,29

14.     

0392

    HANCMAN Urška (FR, 2002)

    50HZ

    0:36,85

15.     

0391

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    400KM

    5:00,86

16.     

0389

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    100KM

    1:04,25

17.     

0388

    MARČUN Manca (RAD, 2002)

    200KZ

    2:34,80

18.     

0387

    DEMŠAR Domen (OL, 2000)

    50HM

    0:32,93

19.     

0386

    ŠINTLER Žiga (RT, 2001)

    400KM

    5:02,15

20.     

0385

    HANCMAN Urška (FR, 2002)

    50KZ

    0:32,53


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

MARČUN Manca

2002

RAD

2:54,64

376

   os.rek. (2:55,25; 0.34%)

2.     

HANCMAN Mojca

2002

FR

2:55,78

369

   os.rek. (3:01,88; 3.47%)

3.     

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

2:59,93

344

4.     

RANT Erin

2002

TK

3:08,98

297

5.     

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

3:09,91

292

6.     

GLOBOKAR Sara

2002

LL

3:10,75

289

7.     

ZOGOVIČ Jelena

2002

LL

3:12,53

281

   os.rek. (3:15,85; 1.72%)

8.     

LOGAR Tamara

2002

VV

3:14,30

273

9.     

ZALAZNIK Sara

2002

SDD

3:15,60

268

10.     

NOVAK Neja

2002

FR

3:18,64

255

   os.rek. (4:07,50; 24.59%)

         

11.     

GERŠAK Nika

2002

VV

3:18,74

255

12.     

PERENIČ Pika

2002

RL

3:19,75

251

   os.rek. (3:35,97; 8.12%)

13.     

RAČNIK Sara

2002

FR

3:20,80

247

   os.rek. (3:27,58; 3.37%)

14.     

HRIBAR Petja

2002

TK

3:21,56

244

15.     

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

3:21,85

243

   os.rek. (3:22,53; 0.33%)

16.     

VINDIŠAR Pika

2002

OL

3:23,06

239

   os.rek. (3:36,77; 6.75%)

17.     

KUŠTER Taša

2003

OL

3:24,46

234

   os.rek. (3:30,50; 2.95%)

18.     

PRISTOVŠEK Tjaša

2002

VV

3:24,71

233

   os.rek. (3:30,32; 2.74%)

19.     

VODENIK Iza

2003

NC

3:24,91

233

   os.rek. (brez rezultata)

20.     

MENCIN Manca

2002

RL

3:25,78

230

   os.rek. (3:30,63; 2.35%)

         

21.     

HABICHT Titi

2002

RL

3:27,39

224

   os.rek. (3:28,85; 0.7%)

22.     

HELER Rea

2002

BM

3:29,22

219

   os.rek. (3:52,69; 11.21%)

23.     

PADAR Nadja

2003

RR

3:32,81

208

   os.rek. (brez rezultata)

24.     

KALAKOVIĆ Vanja

2002

LL

3:34,14

204

25.     

GERČER Taja

2003

NC

3:35,68

199

   os.rek. (3:35,94; 0.12%)

26.     

JELOVČAN Leja

2002

TK

3:36,69

197

   os.rek. (3:46,17; 4.37%)

27.     

ŠEGEL Nuša

2003

FR

3:37,16

195

28.     

MILINOVIČ Daša

2002

RL

3:46,11

173

29.     

KASTIGAR Ana

2003

RR

3:48,58

167

   os.rek. (brez rezultata)

30.     

SVETEK Tajda

2002

OL

3:52,63

159

         

31.     

ČENČIČ Nina

2003

RA

3:56,13

152

32.     

VRHOVNIK Laura

2002

RL

3:58,94

147

   os.rek. (3:59,92; 0.41%)

33.     

SIRNIK Stella

2004

KKR

4:00,25

144

   os.rek. (4:03,01; 1.14%)

34.     

OMAHEN Tina

2002

LL

4:05,92

134

   os.rek. (brez rezultata)

35.     

FORTUNA Liza

2003

LL

4:17,61

117

   os.rek. (brez rezultata)




Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Biser Piran
PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci
KPD Zvezda Kranj

Back