Back    Home

Mišov memorial, 16.06.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0501

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    100PZ

    1:20,70

2.     

0482

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    100KZ

    1:05,93

3.     

0473

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    100KM

    1:00,17

4.     

0469

    LESKOVAR Neža (IL, 2000)

    100PZ

    1:22,53

5.     

0466

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    200MZ

    2:42,61

6.     

0460

    ODER Gašper (FR, 1999)

    100KM

    1:00,75

7.     

0457

    HOJAN Ana (IL, 2000)

    200MZ

    2:43,73

8.     

0456

    LESKOVAR Neža (IL, 2000)

    200MZ

    2:43,76

9.     

0443

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    100HZ

    1:15,50

10.     

0443

    JAMŠEK Janja (FR, 2001)

    100PZ

    1:24,12

 

11.     

0441

    VOVK Tara (LL, 2000)

    100PZ

    1:24,20

12.     

0433

    MOHAR MASTNAK Ernestina (IL, 2000)

    100PZ

    1:24,74

13.     

0433

    HROVATIN Žan (LL, 1998)

    100KM

    1:02,00

14.     

0431

    OMAHEN Andraž (IL, 1998)

    200MM

    2:30,81

15.     

0430

    HOJAN Ana (IL, 2000)

    100KZ

    1:08,48

16.     

0429

    VOVK Tara (LL, 2000)

    200MZ

    2:47,21

17.     

0424

    KONČAR Mihael Boštjan (KA, 1998)

    100KM

    1:02,42

18.     

0421

    MOHAR MASTNAK Ernestina (IL, 2000)

    200MZ

    2:48,22

19.     

0419

    MASTEN Tim (SDD, 1998)

    100KM

    1:02,68

20.     

0417

    JAMŠEK Janja (FR, 2001)

    200MZ

    2:48,73


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

ŠEGEL Janja

2001

FR

2:42,61

466

1.     

HOJAN Ana

2000

IL

2:43,73

457

   os.rek. (2:46,82; 1.88%)

2.     

LESKOVAR Neža

2000

IL

2:43,76

456

4.     

VOVK Tara

2000

LL

2:47,21

429

   os.rek. (2:49,39; 1.3%)

5.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

2:48,22

421

   os.rek. (2:49,55; 0.79%)

2.     

JAMŠEK Janja

2001

FR

2:48,73

417

   os.rek. (2:56,82; 4.79%)

6.     

ŠKULJ Manca

2000

TK

2:58,63

351

   os.rek. (3:07,07; 4.72%)

3.     

NOVAK Ana

2001

LL

3:00,20

342

   os.rek. (3:01,22; 0.56%)

4.     

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

3:01,24

336

   os.rek. (3:05,16; 2.16%)

7.     

KONČAR Sabina

2000

LL

3:01,74

334

   os.rek. (3:15,91; 7.79%)

         

1.     

HANCMAN Mojca

2002

FR

3:01,88

333

   os.rek. (3:03,94; 1.13%)

5.     

URH Manca

2001

RA

3:02,37

330

   os.rek. (3:18,30; 8.73%)

8.     

RAVNIKAR Tela

2000

LL

3:02,64

329

   os.rek. (4:04,66; 33.95%)

6.     

ŠILJEVIČ Elma

2001

LL

3:04,48

319

   os.rek. (3:22,96; 10.01%)

2.     

RANT Erin

2002

TK

3:07,15

306

   os.rek. (3:09,65; 1.33%)

7.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

3:07,29

305

3.     

GLOBOKAR Sara

2002

LL

3:09,61

294

   os.rek. (3:37,66; 14.79%)

9.     

ŠABIČ Ajla

2000

IL

3:10,42

290

   os.rek. (brez rezultata)

8.     

GRILC Neža

2001

TK

3:11,13

287

   os.rek. (3:13,33; 1.15%)

1.     

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

3:12,35

281

         

9.     

BOŽIČ Manca

2001

OL

3:14,75

271

   os.rek. (3:15,25; 0.25%)

4.     

ZOGOVIČ Jelena

2002

LL

3:15,85

267

   os.rek. (3:52,77; 18.85%)

2.     

KREVZEL PANIČ Špela

2003

LL

3:16,06

266

   os.rek. (3:24,77; 4.44%)

10.     

PERUNIČIĆ Danica

2000

RL

3:16,16

265

5.     

HANCMAN Urška

2002

FR

3:16,27

265

   os.rek. (3:25,30; 4.6%)

11.     

LAMPIČ Lea

2000

IL

3:16,59

264

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

ZALAZNIK Sara

2002

SDD

3:21,79

244

10.     

PINTAR Lucija

2001

KA

3:22,41

241

7.     

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

3:22,53

241

   os.rek. (3:28,09; 2.74%)

11.     

MARUŠA Žana

2001

CK

3:24,64

234

   os.rek. (brez rezultata)

         

8.     

HABICHT Titi

2002

RL

3:29,23

219

12.     

GROBOVŠEK Lara

2000

IL

3:29,51

218

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

3:29,82

217

9.     

KALAKOVIĆ Vanja

2002

LL

3:30,01

216

   os.rek. (3:30,63; 0.29%)

3.     

KUŠTER Taša

2003

OL

3:30,50

215

   os.rek. (3:41,96; 5.44%)

10.     

MENCIN Manca

2002

RL

3:30,63

214

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

ZORKO Nika

2001

OL

3:31,30

212

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

ŠEŠKO Tjaša

2001

IL

3:32,76

208

   os.rek. (3:33,96; 0.56%)

13.     

GOLOB Dominika

2000

IL

3:32,98

207

   os.rek. (3:37,38; 2.06%)

11.     

VINDIŠAR Pika

2002

OL

3:36,77

196

   os.rek. (brez rezultata)

         

12.     

FON Nina

2002

OL

3:37,92

193

15.     

DOMANJKO Eva

2001

RL

3:40,62

186

   os.rek. (brez rezultata)

16.     

POPIVODA Tia

2001

OL

3:41,94

183

   os.rek. (3:48,36; 2.89%)

13.     

TROTOVŠEK Valteja

2002

OL

3:46,54

172

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

SVETEK Tajda

2002

OL

3:48,16

168

   os.rek. (4:00,38; 5.35%)

3.     

MIHALIČ Sara

2004

OL

3:49,44

166

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

ČENČIČ Nina

2003

RA

3:49,76

165

   os.rek. (brez rezultata)

4.     

POGAČAR Zala

2004

TK

3:54,00

156

   os.rek. (brez rezultata)

15.     

VRHOVNIK Laura

2002

RL

3:59,92

145

   os.rek. (4:07,76; 3.26%)

5.     

SIRNIK Stella

2004

KKR

4:03,01

139

   os.rek. (brez rezultata)

         

6.     

ARKO Lana

2005

RA

4:15,22

120

   os.rek. (brez rezultata)

7.     

ATANASOVA Ivana

2003

KKR

4:25,07

107

   os.rek. (brez rezultata)




Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
PK Ratitovec Železniki
ŠD Riba Ljubljana
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back