Back    Home

Lučkin memorial, 17.06.2012, Trbovlje, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0661

    TAHIROVIČ Emil (KA, 1979)

    100PM

    1:05,27

2.     

0638

    TAHIROVIČ Emil (KA, 1979)

    50PM

    0:30,14

3.     

0624

    TAHIROVIČ Emil (KA, 1979)

    50DM

    0:26,05

4.     

0619

    HOČEVAR MUCIČ Pia (RL, 1995)

    50PZ

    0:34,49

5.     

0601

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    100KZ

    1:01,27

6.     

0594

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    50KZ

    0:28,15

7.     

0588

    HOČEVAR MUCIČ Pia (RL, 1995)

    200PZ

    2:45,99

8.     

0586

    URŠIČ Kristina (OL, 1998)

    200KZ

    2:15,00

9.     

0586

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    50HZ

    0:32,24

10.     

0582

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    100KZ

    1:01,91

 

11.     

0581

    STANEK Katjuša (TK, 1998)

    50PZ

    0:35,22

12.     

0579

    DOVER Luka (OL, 1997)

    100KM

    0:56,28

13.     

0569

    URŠIČ Kristina (OL, 1998)

    100KZ

    1:02,38

14.     

0568

    KRAMARŠIČ Jaka (RL, 1991)

    200HM

    2:15,10

15.     

0562

    HOČEVAR MUCIČ Pia (RL, 1995)

    100PZ

    1:17,70

16.     

0557

    NAGLIČ Diana (FR, 1999)

    200PZ

    2:49,07

17.     

0556

    DEMŠAR Blaž (OL, 1997)

    200PM

    2:33,99

18.     

0552

    URŠIČ Kristina (OL, 1998)

    100KZ

    1:03,00

19.     

0548

    ERJAVEC Nuša (FR, 1997)

    50HZ

    0:32,96

20.     

0547

    SCHOLLMAYER Ava (RL, 1999)

    50HZ

    0:32,98


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

STANEK Katjuša

1998

TK

2:35,69

531

   os.rek. (2:36,76; 0.68%)

2.     

RAUTER Zala

1998

TK

2:46,38

435

   os.rek. (2:46,93; 0.33%)

2.     

BABIĆ Nataša

1997

NC

2:54,37

378

   os.rek. (brez rezultata)

1.     

GOLJA Gaja

2001

OL

2:55,35

372

   os.rek. (2:59,14; 2.16%)

3.     

BELE Anja

1999

TK

2:56,92

362

2.     

VOLAJ Klara

2000

RT

2:58,43

353

   os.rek. (2:59,88; 0.81%)

3.     

HOČEVAR Ana

2000

OL

3:04,00

322

4.     

IMPERL Kaja

1999

RT

3:06,11

311

   os.rek. (3:12,86; 3.62%)

5.     

KOS Nina

1999

RT

3:06,98

306

4.     

MAČEK Manja

2001

OL

3:11,11

287

         

1.     

GERČER Taja

2003

NC

3:36,62

197

5.     

ZUPANC Urška

2000

RT

3:37,05

196




Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Koper
PK Kranj
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ratitovec Železniki
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Zdravilišče Radenci
KPD Zvezda Kranj

Back