Back    Home

Lilegov memorial, 02.06.2012, Brestanica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0541

    TROHA Katja (OL, 2000)

    100KZ

    1:03,46

2.     

0477

    ODER Gašper (FR, 1999)

    100KM

    1:00,02

3.     

0473

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    200MZ

    2:41,79

4.     

0462

    TROHA Katja (OL, 2000)

    200MZ

    2:43,04

5.     

0461

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    100HZ

    1:14,49

6.     

0451

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    200MZ

    2:44,40

7.     

0449

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    100PZ

    1:23,73

8.     

0444

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    100KZ

    1:07,77

9.     

0430

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    200MZ

    2:46,97

10.     

0416

    MATKOVIČ Manuela Maksi (SDD, 2000)

    100KZ

    1:09,22

 

11.     

0415

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    100KZ

    1:09,30

12.     

0411

    TROHA Katja (OL, 2000)

    100DZ

    1:14,57

13.     

0411

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50HM

    0:32,26

14.     

0402

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100KZ

    1:10,06

15.     

0401

    PAVLEKOVIČ Marko (FR, 1998)

    100KM

    1:03,58

16.     

0399

    BRITOVŠEK Janja (FR, 2000)

    100DZ

    1:15,30

17.     

0399

    ZUPANEC Aleš (TK, 2000)

    50KM

    0:28,40

18.     

0397

    ODER Gašper (FR, 1999)

    100HM

    1:10,50

19.     

0396

    KLANČAR Neža (OL, 2000)

    100HZ

    1:18,39

20.     

0395

    SEDEJ Anja (TK, 2000)

    200MZ

    2:51,86


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

ŠEGEL Janja

2001

FR

2:41,79

473

   os.rek. (2:42,20; 0.25%)

1.     

TROHA Katja

2000

OL

2:43,04

462

   os.rek. (3:22,40; 24.14%)

2.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

2:44,40

451

   os.rek. (2:48,29; 2.36%)

4.     

KLANČAR Neža

2000

OL

2:46,97

430

   os.rek. (2:59,98; 7.79%)

5.     

SEDEJ Anja

2000

TK

2:51,86

395

   os.rek. (2:55,72; 2.24%)

2.     

GOLJA Gaja

2001

OL

2:59,14

348

   os.rek. (3:14,91; 8.8%)

6.     

VOLAJ Klara

2000

RT

3:00,89

338

7.     

HOČEVAR Ana

2000

OL

3:03,82

322

3.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

3:05,91

312

   os.rek. (3:12,00; 3.27%)

4.     

KLASIĆ Petra

2001

CER

3:09,32

295

   os.rek. (3:15,66; 3.34%)

         

5.     

MAČEK Manja

2001

OL

3:11,02

287

   os.rek. (3:22,16; 5.83%)

8.     

GABERŠČEK Anja

2000

CER

3:11,22

286

6.     

GRILC Neža

2001

TK

3:13,33

277

   os.rek. (3:19,34; 3.1%)

7.     

BOŽIČ Manca

2001

OL

3:15,25

269

   os.rek. (3:19,75; 2.3%)

9.     

LOZAR Ajda

2000

OL

3:15,37

269

   os.rek. (3:17,01; 0.83%)

8.     

ŽAUCER Maša

2001

OL

3:18,16

257

9.     

PINTAR Lucija

2001

KA

3:21,19

246

   os.rek. (3:25,01; 1.89%)

10.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

3:21,69

244

11.     

ROZMAN Beti

2001

RAD

3:21,88

243

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

STRAŽAR Karin

2001

RT

3:23,76

237

         

10.     

ZUPANC Urška

2000

RT

3:33,08

207

   os.rek. (brez rezultata)

13.     

ŠEŠKO Tjaša

2001

IL

3:33,96

204

   os.rek. (3:37,12; 1.47%)

11.     

KOSIJER Ana

2000

RL

4:02,29

141

   os.rek. (brez rezultata)




Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Cerkno
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Ribnica
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back