Back    Home

2. kolo troboja BM-FR-VV, 27.05.2012, Ravne na Koroškem, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0584

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    200MM

    2:16,31

2.     

0569

    MEŽA Kristjan (VV, 1996)

    50KM

    0:25,22

3.     

0550

    ERJAVEC Nuša (FR, 1997)

    50HZ

    0:32,91

4.     

0537

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    200KM

    2:05,44

5.     

0532

    GOLOB Nika (FR, 1997)

    200KZ

    2:19,39

6.     

0532

    MEŽA Kristjan (VV, 1996)

    200MM

    2:20,63

7.     

0523

    GOLOB Nika (FR, 1997)

    50KZ

    0:29,36

8.     

0521

    ERJAVEC Nuša (FR, 1997)

    100HZ

    1:11,54

9.     

0514

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    100PM

    1:11,00

10.     

0512

    MLINAR Maruša (FR, 1998)

    200MZ

    2:37,56

 

11.     

0510

    MEŽA Kristjan (VV, 1996)

    100HM

    1:04,89

12.     

0499

    ŽIVIČ Urška (FR, 1999)

    200KZ

    2:22,41

13.     

0491

    MLINAR Maruša (FR, 1998)

    50KZ

    0:30,00

14.     

0490

    ERJAVEC Nuša (VV, 1998)

    200MZ

    2:39,87

15.     

0481

    JOSIĆ Ema (VV, 1998)

    200KZ

    2:24,10

16.     

0477

    ZORMAN Niko (BM, 1997)

    50KM

    0:26,76

17.     

0470

    ERJAVEC Nuša (VV, 1998)

    50KZ

    0:30,43

18.     

0470

    ŠEGEL Janja (FR, 2001)

    200MZ

    2:42,20

19.     

0469

    ERJAVEC Nuša (VV, 1998)

    100PZ

    1:22,51

20.     

0462

    STOPINŠEK Maša (BM, 1996)

    100PZ

    1:22,94


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
100m prsno moški Show results
200m delfin moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

MLINAR Maruša

1998

FR

2:37,56

512

2.     

ERJAVEC Nuša

1998

VV

2:39,87

490

   os.rek. (3:11,42; 19.73%)

1.     

ŠEGEL Janja

2001

FR

2:42,20

470

   os.rek. (2:51,45; 5.7%)

4.     

JOSIĆ Ema

1998

VV

2:48,26

421

   os.rek. (3:24,84; 21.74%)

5.     

UNTERLEHNER Ana

1998

VV

2:51,68

396

   os.rek. (2:59,19; 4.37%)

2.     

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

2:52,15

393

   os.rek. (2:54,19; 1.18%)

3.     

JAMŠEK Janja

2001

FR

2:56,82

362

   os.rek. (3:02,75; 3.35%)

1.     

HANCMAN Mojca

2002

FR

3:03,94

322

   os.rek. (3:23,04; 10.38%)

9.     

LORGER Neva

1998

VV

3:05,15

316

2.     

LOGAR Tamara

2002

VV

3:09,95

292

   os.rek. (3:30,56; 10.85%)

         

3.     

GERŠAK Nika

2002

VV

3:23,86

236

   os.rek. (3:33,61; 4.78%)

4.     

RAČNIK Sara

2002

FR

3:27,58

224

   os.rek. (3:50,85; 11.21%)

5.     

PRISTOVŠEK Tjaša

2002

VV

3:30,32

215

   os.rek. (4:01,26; 14.71%)

4.     

STOČKO Pia

2001

FR

3:37,44

195

   os.rek. (3:45,17; 3.55%)

5.     

FIDLER Ana Katarina

2001

VV

3:39,14

190

   os.rek. (4:00,54; 9.76%)




Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Fužinar Ravne
PK Velenje

Back