Back    Home

Pokal GBR 2012, 26.05.2012, Radovljica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0703

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    400KZ

    4:25,89

2.     

0671

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    200KZ

    2:09,00

3.     

0665

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    400KZ

    4:30,83

4.     

0651

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    50KZ

    0:27,31

5.     

0649

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    50PZ

    0:33,94

6.     

0646

    PERŠE Špela (RAD, 1996)

    200KZ

    2:10,69

7.     

0631

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    800KZ

    9:25,15

8.     

0626

    URBANČIČ Iris (RAD, 1997)

    400KZ

    4:36,32

9.     

0621

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    1500KZ

    17:58,61

10.     

0596

    POGAČAR Žan (RAD, 1996)

    100HM

    1:01,58

 

11.     

0593

    KAŠCA Mina (RAD, 1998)

    100KZ

    1:01,53

12.     

0592

    KAŠCA Mina (RAD, 1998)

    50KZ

    0:28,18

13.     

0587

    CESAR Maja (RAD, 1990)

    100KZ

    1:01,74

14.     

0585

    KRISTAN Gaja (RAD, 1999)

    400KZ

    4:42,62

15.     

0585

    RAVNIKAR ŠURK Urša (RAD, 1996)

    200MZ

    2:30,79

16.     

0584

    POGAČAR Žan (RAD, 1996)

    200KM

    2:02,00

17.     

0583

    TERAN Ajda (RAD, 1998)

    200MZ

    2:30,91

18.     

0581

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    200PZ

    2:46,62

19.     

0574

    MIHOVEC Rok (ZVK, 1994)

    1500KM

    17:27,84

20.     

0573

    KAŠCA Mina (RAD, 1998)

    50HZ

    0:32,47


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
200m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
100m delfin moški Show results
200m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results
400m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
1500m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

RAVNIKAR ŠURK Urša

1996

RAD

2:30,79

585

   os.rek. (2:31,72; 0.61%)

2.     

TERAN Ajda

1998

RAD

2:30,91

583

   os.rek. (2:34,49; 2.37%)

1.     

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

2:59,78

345

   os.rek. (3:01,31; 0.85%)

1.     

BRGLEZ Živa

2001

RT

3:08,95

297

   os.rek. (3:34,94; 13.75%)

2.     

ZALAZNIK Sara

2002

SDD

3:15,82

267

2.     

KOLMAN KRALJ Tamara

2001

NC

3:33,49

206

   os.rek. (brez rezultata)

1.     

GERČER Taja

2003

NC

3:35,94

199

   os.rek. (brez rezultata)

3.     

POPOVIČ Pia

2002

NC

3:51,45

161

   os.rek. (brez rezultata)


400m mešano ženske Show results


Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Ilirija Ljubljana
PK Kamnik
PK Kranj
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
DVŠ Posejdon Celje
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back