Back    Home

Pokal Terme Ptuj, 12.05. - 13.05.2012, Ptuj, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0702

    CERKOVNIK Žiga (VV, 1994)

    100KM

    0:52,78

2.     

0672

    PERKOVIČ Kaja (BM, 1990)

    50KZ

    0:27,02

3.     

0661

    PERKOVIČ Kaja (BM, 1990)

    50KZ

    0:27,17

4.     

0659

    BAU Martin (BM, 1994)

    200KM

    1:57,19

5.     

0646

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    50KZ

    0:27,37

6.     

0637

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    100KZ

    1:00,08

7.     

0632

    BAU Martin (BM, 1994)

    100KM

    0:54,66

8.     

0630

    PERKOVIČ Kaja (BM, 1990)

    50DZ

    0:28,49

9.     

0628

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    50HZ

    0:31,49

10.     

0625

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    50KZ

    0:27,67

 

11.     

0617

    KOŠAK Anemari (OL, 1996)

    50HZ

    0:31,68

12.     

0581

    GUZEJ Aljaž (NC, 1994)

    200KM

    2:02,20

13.     

0573

    FIRŠT Hana (NC, 1998)

    200MZ

    2:31,82

14.     

0567

    KRAMARŠIČ Jaka (RL, 1991)

    50HM

    0:28,98

15.     

0566

    GROBELŠEK Lora (PAK, 1997)

    50HZ

    0:32,61

16.     

0564

    MEDVEŠEK Urška (BM, 1998)

    200KZ

    2:16,69

17.     

0563

    GROBELŠEK Lora (PAK, 1997)

    50HZ

    0:32,66

18.     

0561

    ERJAVEC Nuša (VV, 1998)

    50PZ

    0:35,64

19.     

0557

    TROHA Katja (OL, 2000)

    100KZ

    1:02,83

20.     

0557

    BIZJAK Nika (CK, 1998)

    200KZ

    2:17,29


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


50m prosto moški Show results
100m prosto moški Show results
200m prosto moški Show results
400m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
1500m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
100m prsno moški Show results
50m delfin moški Show results
50m hrbtno moški Show results
100m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

50m prosto ženske Show results
100m prosto ženske Show results
200m prosto ženske Show results
400m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
100m prsno ženske Show results
200m prsno ženske Show results
50m delfin ženske Show results
100m delfin ženske Show results
200m delfin ženske Show results
50m hrbtno ženske Show results
100m hrbtno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

FIRŠT Hana

1998

NC

2:31,82

573

   os.rek. (2:33,76; 1.27%)

2.     

NAGLIČ Diana

1999

FR

2:35,52

533

3.     

MEDVEŠEK Ajda

1998

BM

2:36,57

522

1.     

ŽEJEN Larisa

1996

NG

2:49,73

410

   os.rek. (2:53,59; 2.27%)

2.     

KRISTAN Katrin

2001

RAD

2:54,93

374

1.     

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

3:01,31

336

   os.rek. (3:07,25; 3.27%)

4.     

LEPIR Laura

2000

RAD

3:10,78

288

5.     

GOMBOC Vita

2001

RAD

3:11,40

286

   os.rek. (3:15,78; 2.28%)

8.     

IMPERL Kaja

1999

RT

3:12,86

279

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

GOMBOC Maša

2001

RAD

3:15,65

267

         

7.     

ROZMAN Lana

2001

RAD

3:19,07

254

   os.rek. (3:24,47; 2.71%)




Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Celulozar Krško
PK Fužinar Ravne
PK Ilirija Ljubljana
PK Koper
PK Kranj
PK Neptun Celje
PK Nova Gorica
PK Olimpija Ljubljana
PA Kurent Ptuj
DVŠ Posejdon Celje
PD Maribor
PK Ruše
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Riba Ljubljana
PK Rudar Trbovlje
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Terme Ptuj
PK Velenje
PK Zdravilišče Radenci

Back