Back    Home

1. kolo gorenjske regije, 15.04.2012, Radovljica, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0743

    VOZEL Tjaša (ZVK, 1994)

    50PZ

    0:32,46

2.     

0703

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    100KZ

    0:58,14

3.     

0679

    ZUPAN Teja (RAD, 1990)

    800KZ

    9:11,39

4.     

0655

    MIHOVEC Rok (ZVK, 1994)

    800KM

    8:40,60

5.     

0651

    PAVLIČ Pia (TK, 1994)

    200MZ

    2:25,47

6.     

0650

    KLINAR Anja (RAD, 1988)

    200HZ

    2:22,33

7.     

0635

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    50PZ

    0:34,19

8.     

0634

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    100KZ

    1:00,19

9.     

0630

    KOZAMERNIK Nika (ZVK, 1986)

    800KZ

    9:25,44

10.     

0625

    PINTAR Tjaša (RAD, 1997)

    200MZ

    2:27,51

 

11.     

0617

    URBANČIČ Iris (RAD, 1997)

    800KZ

    9:29,32

12.     

0609

    PAVLIČ Pia (TK, 1994)

    100KZ

    1:00,98

13.     

0603

    TERAN Ajda (RAD, 1998)

    800KZ

    9:33,58

14.     

0595

    KRISTAN Gaja (RAD, 1999)

    800KZ

    9:36,18

15.     

0582

    KOZAMERNIK Nika (ZVK, 1986)

    100KZ

    1:01,91

16.     

0575

    KAŠCA Mina (RAD, 1998)

    100KZ

    1:02,17

17.     

0572

    URŠIČ Kristina (OL, 1998)

    100KZ

    1:02,28

18.     

0569

    OŠTARIJAŠ Anamari (TK, 1996)

    100KZ

    1:02,40

19.     

0563

    CESAR Nina (RAD, 1990)

    100KZ

    1:02,59

20.     

0552

    URBANČIČ Iris (RAD, 1997)

    100KZ

    1:03,02


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


100m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

100m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

PAVLIČ Pia

1994

TK

2:25,47

651

   os.rek. (2:26,43; 0.65%)

1.     

PINTAR Tjaša

1997

RAD

2:27,51

625

2.     

CESAR Nina

1990

RAD

2:39,43

495

2.     

RAVNIKAR ŠURK Urša

1996

RAD

2:39,58

493

1.     

ROŠIČ Larisa

1998

RAD

2:45,52

442

   os.rek. (2:51,68; 3.72%)

3.     

REPAR Polona

1997

KA

2:48,77

417

   os.rek. (2:50,43; 0.98%)

1.     

ČELIK Tina

2001

TK

2:50,21

406

   os.rek. (2:55,10; 2.87%)

4.     

LEGAT Tjaša

1997

RAD

2:50,29

406

   os.rek. (2:54,67; 2.57%)

2.     

KRISTAN Katrin

2001

RAD

2:53,17

386

   os.rek. (3:03,71; 6.08%)

2.     

RUS Živa

1999

RAD

2:53,33

385

   os.rek. (3:02,75; 5.43%)

         

3.     

KAŠCA Mina

1998

RAD

2:54,36

378

4.     

ŠTIRN Žana

1999

TK

2:55,02

374

   os.rek. (3:00,45; 3.1%)

5.     

ŠINK Sara

1999

TK

2:56,94

362

6.     

BELE Anja

1999

TK

2:59,18

348

   os.rek. (3:02,52; 1.86%)

7.     

RAUTER Zala

1998

TK

3:00,30

342

3.     

JESENOVEC Julija

2000

TK

3:02,26

331

   os.rek. (3:08,55; 3.45%)

1.     

MARČUN Manca

2002

RAD

3:02,51

329

   os.rek. (3:08,19; 3.11%)

4.     

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

3:05,51

314

   os.rek. (3:17,48; 6.45%)

5.     

MESTINŠEK MUBI Ana

2000

TK

3:06,50

309

   os.rek. (3:21,97; 8.29%)

2.     

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

3:07,25

305

   os.rek. (3:12,19; 2.63%)

         

8.     

SERETIN Lara

1999

KA

3:07,39

304

   os.rek. (3:09,86; 1.31%)

6.     

LEPIR Laura

2000

RAD

3:07,57

303

7.     

GOMBOC Maša

2001

RAD

3:08,53

299

   os.rek. (3:14,19; 3%)

3.     

RANT Erin

2002

TK

3:09,65

294

   os.rek. (brez rezultata)

8.     

PINTAR Maša

2000

TK

3:15,09

270

   os.rek. (3:16,72; 0.83%)

9.     

GOMBOC Vita

2001

RAD

3:15,78

267

   os.rek. (3:21,05; 2.69%)

4.     

LOTRIČ Maja

2003

TK

3:16,42

264

   os.rek. (brez rezultata)

10.     

BOŽNAR Monika

2000

TK

3:16,47

264

   os.rek. (3:35,00; 9.43%)

11.     

ŽELEZNIKAR Maja

2000

TK

3:17,65

259

   os.rek. (3:25,67; 4.05%)

12.     

POGAČAR Neža

2001

TK

3:22,18

242

   os.rek. (3:36,64; 7.15%)

         

13.     

KNIFIC Nika

2000

TK

3:23,87

236

   os.rek. (3:24,75; 0.43%)

14.     

ROZMAN Lana

2001

RAD

3:24,47

234

   os.rek. (brez rezultata)

15.     

PINTAR Lucija

2001

KA

3:25,01

232

   os.rek. (3:31,99; 3.4%)

16.     

URANKAR Tamara

2001

TK

3:26,30

228

   os.rek. (3:47,79; 10.41%)

5.     

PAVLIČ Zala

2002

TK

3:28,81

220

   os.rek. (brez rezultata)

6.     

HRIBAR Petja

2002

TK

3:34,01

204

   os.rek. (brez rezultata)

7.     

JELOVČAN Leja

2002

TK

3:46,17

173

   os.rek. (brez rezultata)




Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Ilirija Ljubljana
PK Jesenice
PK Kamnik
PK Kranj
PK Ljubljana
PK Olimpija Ljubljana
PK Ratitovec Železniki
PK Radovljica
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
KPD Zvezda Kranj

Back