Back    Home

1. kolo ljubljanske regije, 07.04.2012, Ljubljana, 50m bazen, točke FINA *
*     Plavalci so razvrščeni po času, uvrstitve pa so navedene tako, kot so bile
        prevzete iz zapisnika. Uvrstitve ne odražajo nujno absolutne razvrstitve
        na tekmovanju, predvsem v primerih, ko na tekmovanju nastopa več kategorij tekmovalcev.


Uradni rezultati

Najboljših 20 dosežkov

FINA

mesto     

točke

ime

disc.

čas

1.     

0713

    TAVČAR Anže (LL, 1994)

    100KM

    0:52,49

2.     

0688

    BAU Martin (BM, 1994)

    800KM

    8:32,13

3.     

0686

    PURKART Špela (OL, 1993)

    100KZ

    0:58,63

4.     

0648

    RESMAN Rok (TK, 1991)

    200MM

    2:11,70

5.     

0645

    ROTAR Eva (OL, 1993)

    100KZ

    0:59,84

6.     

0642

    BAU Martin (BM, 1994)

    100KM

    0:54,35

7.     

0630

    GUZEJ Aljaž (NC, 1994)

    800KM

    8:47,40

8.     

0615

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    200HM

    2:11,57

9.     

0614

    STEGU Nina (LL, 1996)

    200HZ

    2:25,09

10.     

0603

    KOŠTOMAJ Aleks (TOR, 1992)

    100KM

    0:55,52

 

11.     

0601

    BERNAT Miha (OL, 1995)

    100KM

    0:55,58

12.     

0597

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    100KZ

    1:01,41

13.     

0596

    BERNAT Miha (OL, 1995)

    800KM

    8:56,97

14.     

0594

    PETRIČ Nika Karlina (TK, 1992)

    200HZ

    2:26,67

15.     

0585

    JURJEVČIČ Nejc (LL, 1993)

    100KM

    0:56,08

16.     

0576

    RUS Luka (OL, 1995)

    800KM

    9:03,25

17.     

0574

    KOŠTOMAJ Aleks (TOR, 1992)

    50PM

    0:31,21

18.     

0551

    ROŽNIK Kaja (OL, 1997)

    800KZ

    9:51,05

19.     

0545

    DOUPONA TOPIČ Tajda (LL, 1997)

    200MZ

    2:34,33

20.     

0540

    SOOS Adrian (OL, 1995)

    800KM

    9:14,97


Najboljših 20 dosežkov: ženske, moški


100m prosto moški Show results
800m prosto moški Show results
50m prsno moški Show results
200m hrbtno moški Show results
200m mešano moški Show results

100m prosto ženske Show results
800m prosto ženske Show results
50m prsno ženske Show results
200m hrbtno ženske Show results

200m mešano ženske, predteki ali neposredni finale skrij rezultate

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

prikai osebni rekord pred tem nastopom

Norma
za DP

1.     

DOUPONA TOPIČ Tajda

1997

LL

2:34,33

545

2.     

VOVK Vita

1995

RL

2:35,81

530

   os.rek. (2:44,74; 5.73%)

3.     

HOČEVAR MUCIČ Pia

1995

RL

2:36,16

526

   os.rek. (2:55,39; 12.31%)

4.     

PODBEVŠEK Ana Zala

1999

LL

2:42,31

469

   os.rek. (2:44,14; 1.12%)

5.     

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

SDD

2:48,29

420

   os.rek. (2:55,37; 4.2%)

6.     

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

2:49,55

411

   os.rek. (2:56,37; 4.02%)

7.     

VOVK Tara

2000

LL

2:53,00

387

8.     

ZADRAVEC Urška

1999

OL

3:01,49

335

   os.rek. (3:02,64; 0.63%)

9.     

HOČEVAR Ana

2000

OL

3:01,89

333

   os.rek. (3:09,09; 3.95%)

10.     

NOVAK Ana

2001

LL

3:06,49

309

   os.rek. (3:17,52; 5.91%)

         

11.     

ŠKULJ Manca

2000

TK

3:07,07

306

   os.rek. (brez rezultata)

12.     

MUKAETOVA Menče

2001

LL

3:12,47

281

   os.rek. (3:46,57; 17.71%)

13.     

BORNŠEK Zala

2000

NC

3:13,45

277

   os.rek. (brez rezultata)

14.     

GRILC Neža

2001

TK

3:19,34

253

   os.rek. (4:14,35; 27.59%)

15.     

BOŽIČ Manca

2001

OL

3:19,75

251

   os.rek. (brez rezultata)

16.     

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

3:24,02

236

   os.rek. (3:27,20; 1.55%)

17.     

KREVZEL PANIČ Špela

2003

LL

3:24,77

233

   os.rek. (3:58,86; 16.64%)

18.     

RUČIGAJ Lara

2000

NC

3:24,95

233

   os.rek. (brez rezultata)

19.     

ZALAZNIK Sara

2002

SDD

3:25,31

231

   os.rek. (brez rezultata)

20.     

KALAKOVIĆ Vanja

2002

LL

3:30,63

214

   os.rek. (3:53,29; 10.75%)

         

21.     

RACMAN Karolina

2000

RL

3:38,30

192

   os.rek. (brez rezultata)

22.     

KUŠTER Taša

2003

OL

3:41,96

183

   os.rek. (brez rezultata)

23.     

POPIVODA Tia

2001

OL

3:49,96

164

   os.rek. (brez rezultata)

24.     

GRENC Živa

2002

RL

3:53,16

158

   os.rek. (brez rezultata)

25.     

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

4:11,50

126

   os.rek. (brez rezultata)




Na tekmovanju so nastopili plavalci klubov:

PK Branik Maribor
PK Ilirija Ljubljana
PK Ljubljana
PK Neptun Celje
PK Olimpija Ljubljana
ŠD Riba Ljubljana
ŠD Delfin Ljubljana
PK Triglav Kranj
PK Torpedo Ljubljana

Back