Back    Home

Lestvice *
2010/2011, mlajše deklice, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 25.01.2020, 16:34:02

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

LESKOVAR Neža

2000

IL

0:37,17

494

30.07.2011

Nova Gorica

2.  

ČELIK Tina

2001

TK

0:38,25

454

24.07.2011

Ravne na Koroškem

3.  

VOVK Tara

2000

LL

0:38,98

429

30.07.2011

Nova Gorica

4.  

ŠEGEL Janja

2001

FR

0:39,65

407

14.05.2011

Ptuj

5.  

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

OL

0:39,85

401

16.07.2011

Kamnik

6.  

KLANČAR Neža

2000

OL

0:40,00

397

14.05.2011

Ptuj

7.  

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

0:40,57

380

30.07.2011

Nova Gorica

8.  

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

0:41,01

368

30.07.2011

Nova Gorica

9.  

* JAMŠEK Janja

2001

FR

0:41,06

367

14.05.2011

Ptuj

10.  

LEPIR Laura

2000

GBR

0:41,69

350

14.05.2011

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

0:41,81

347

16.07.2011

Kamnik

12.  

SEDEJ Anja

2000

TK

0:41,97

343

12.06.2011

Reka/Rijeka

13.  

GOLJA Gaja

2001

OL

0:42,22

337

24.07.2011

Ravne na Koroškem

14.  

HOJAN Ana

2000

IL

0:42,25

336

30.07.2011

Nova Gorica

15.  

TROHA Katja

2000

OL

0:42,95

320

12.06.2011

Reka/Rijeka

16.  

MARČUN Manca

2002

GBR

0:42,99

319

24.07.2011

Ravne na Koroškem

17.  

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

0:43,16

316

25.06.2011

Ravne na Koroškem

18.  

LOZAR Ajda

2000

OL

0:43,71

304

09.07.2011

Koper

19.  

KISILAK Karin

2000

ZR

0:43,76

303

30.07.2011

Nova Gorica

20.  

PINTAR Maša

2000

TK

0:43,88

300

12.06.2011

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

0:44,34

291

25.06.2011

Ravne na Koroškem

22.  

ŠKULJ Manca

2000

TK

0:44,62

286

25.06.2011

Ravne na Koroškem

23.  

KOŠIR Jerneja

2000

TK

0:44,76

283

30.07.2011

Nova Gorica

24.  

MAČEK Manja

2001

OL

0:45,16

275

09.07.2011

Koper

25.  

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

0:45,29

273

14.05.2011

Ptuj

26.  

ŠILJEVIČ Elma

2001

LL

0:45,36

272

24.07.2011

Ravne na Koroškem

27.  

ŠABIČ Ajla

2000

IL

0:45,39

271

26.05.2011

Ljubljana

28.  

ČEFERIN Ronja

2001

TK

0:45,82

264

04.06.2011

Brestanica

29.  

GOMBOC Maša

2001

GBR

0:45,91

262

14.05.2011

Ptuj

30.  

VOLAJ Klara

2000

RT

0:45,92

262

09.07.2011

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

GLOBOKAR Sara

2002

LL

0:45,98

261

16.07.2011

Kamnik

 

KLASIĆ Petra

2001

CER

0:45,98

261

04.06.2011

Brestanica

33.  

KRKOČ Nika

2000

TK

0:46,27

256

16.07.2011

Kamnik

34.  

RAVNIKAR Tela

2000

LL

0:46,57

251

30.07.2011

Nova Gorica

35.  

URH Manca

2001

RA

0:46,74

248

16.07.2011

Kamnik

36.  

KRISTAN Katrin

2001

GBR

0:46,99

244

14.05.2011

Ptuj

37.  

PŠENIČNIK Ema

2002

GBR

0:47,14

242

04.06.2011

Brestanica

38.  

LOGAR Tamara

2002

VV

0:47,25

240

16.07.2011

Kamnik

39.  

GRILC Neža

2001

TK

0:47,28

240

26.05.2011

Ljubljana

40.  

RANT Erin

2002

KKR

0:47,29

240

16.07.2011

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

GOMBOC Vita

2001

GBR

0:47,81

232

04.06.2011

Brestanica

42.  

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

0:47,83

232

04.06.2011

Brestanica

43.  

HOČEVAR Ana

2000

OL

0:47,85

231

09.07.2011

Koper

44.  

MARIN Nela

2000

PDM

0:47,86

231

16.04.2011

Maribor

45.  

KLINE Maruša

2000

PDM

0:48,07

228

14.05.2011

Ptuj

46.  

LOČIČNIK Zala

2000

FR

0:48,11

228

25.06.2011

Ravne na Koroškem

47.  

ŽELEZNIKAR Maja

2000

TK

0:48,19

227

30.07.2011

Nova Gorica

48.  

KOPRIVNIKAR Ana

2000

TK

0:48,21

226

12.06.2011

Reka/Rijeka

49.  

ŠTERN Ana

2000

FR

0:48,54

222

25.06.2011

Ravne na Koroškem

50.  

HANCMAN Urška

2002

FR

0:48,71

219

14.05.2011

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

JESENOVEC Julija

2000

TK

0:48,80

218

12.06.2011

Reka/Rijeka

52.  

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

0:48,84

218

09.07.2011

Koper

53.  

STRAŽAR Karin

2001

RT

0:48,92

217

18.06.2011

Trbovlje

54.  

ISTENIČ Špela

2000

LL

0:48,95

216

25.06.2011

Ravne na Koroškem

55.  

NADIŽAR Maša

2000

IL

0:49,14

214

30.07.2011

Nova Gorica

56.  

NOVAK Ana

2001

LL

0:49,16

213

04.06.2011

Brestanica

57.  

MESTINŠEK MUBI Ana

2000

TK

0:49,19

213

12.06.2011

Reka/Rijeka

58.  

GROBOVŠEK Lara

2000

IL

0:49,26

212

26.05.2011

Ljubljana

59.  

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

0:49,74

206

24.07.2011

Ravne na Koroškem

60.  

ŠKULJ Ana

2001

TK

0:49,81

205

04.06.2011

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MAČEK Meta

2000

TK

0:49,83

205

25.06.2011

Ravne na Koroškem

62.  

RAK Špela

2000

KA

0:49,95

203

16.07.2011

Kamnik

63.  

BOŽNAR Monika

2000

TK

0:49,97

203

20.05.2011

Radovljica

64.  

GABERŠČEK Anja

2000

CER

0:50,00

203

12.06.2011

Reka/Rijeka

65.  

ROZMAN Lana

2001

GBR

0:50,07

202

04.06.2011

Brestanica

66.  

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

0:50,14

201

22.05.2011

Ljubljana

67.  

VINŠEK Nina

2001

FR

0:50,62

195

24.07.2011

Ravne na Koroškem

68.  

ŽAUCER Maša

2001

OL

0:50,63

195

12.06.2011

Radovljica

69.  

RACMAN Karolina

2000

RL

0:50,70

194

26.05.2011

Ljubljana

70.  

KRYŽANOWSKI Nina

2001

RL

0:50,75

194

26.05.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MENCIN Manca

2002

RL

0:50,79

193

04.06.2011

Brestanica

72.  

KNIFIC Nika

2000

TK

0:50,81

193

20.05.2011

Radovljica

73.  

FON Nina

2002

OL

0:50,89

192

24.07.2011

Ravne na Koroškem

74.  

HANCMAN Mojca

2002

FR

0:50,91

192

11.06.2011

Ljubljana

75.  

BROJAN Eva

2000

KA

0:50,92

192

16.07.2011

Kamnik

76.  

KUREŠ Karin

2000

TP

0:50,98

191

14.05.2011

Ptuj

77.  

VASILJEVA Sonja

2001

OL

0:51,00

191

11.06.2011

Ljubljana

78.  

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:51,01

191

24.07.2011

Ravne na Koroškem

79.  

LAMPIČ Lea

2000

IL

0:51,02

191

16.07.2011

Kamnik

80.  

FIDLER Ana Katarina

2001

VV

0:51,04

191

29.05.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ZUPANC Urška

2000

RT

0:51,07

190

18.06.2011

Trbovlje

82.  

KLEMENČIČ Rebeka

2002

CER

0:51,38

187

04.06.2011

Brestanica

83.  

VODENIK Iza

2003

NC

0:51,71

183

12.06.2011

Radovljica

84.  

PINTAR Lucija

2001

KA

0:51,77

183

14.05.2011

Ptuj

85.  

RABIČ Rafaela

2001

GBR

0:51,78

183

04.06.2011

Brestanica

86.  

ZALAZNIK Sara

2002

SDD

0:51,98

180

11.06.2011

Ljubljana

87.  

PERUNIČIĆ Danica

2000

RL

0:52,03

180

30.07.2011

Nova Gorica

88.  

SEVŠEK Nastja

2000

CK

0:52,17

178

30.07.2011

Nova Gorica

89.  

GERŠAK Nika

2002

VV

0:52,18

178

04.06.2011

Brestanica

90.  

ČATER Maruša

2000

PC

0:52,26

178

16.04.2011

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MILINOVIČ Daša

2002

RL

0:52,28

177

04.06.2011

Brestanica

92.  

ŠTIMEC Kaja Ana

2001

RR

0:52,41

176

04.06.2011

Brestanica

93.  

KUMER Živa

2000

PC

0:52,43

176

16.04.2011

Maribor

94.  

POGAČAR Neža

2001

TK

0:52,45

176

04.06.2011

Brestanica

95.  

BABNIK Astra

2002

BP

0:52,79

172

16.07.2011

Kamnik

96.  

NOVAK Neja

2002

FR

0:52,80

172

24.07.2011

Ravne na Koroškem

97.  

NEMEC Maja

2001

BM

0:52,90

171

09.07.2011

Koper

98.  

JERNEJ Tia

2001

BM

0:52,95

171

11.06.2011

Ljubljana

99.  

BRODEJ Nuša

2001

NC

0:53,07

170

16.04.2011

Maribor

100.  

PRISTOVŠEK Tjaša

2002

VV

0:53,15

169

29.05.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŠEŠKO Tjaša

2001

IL

0:53,21

168

24.07.2011

Ravne na Koroškem

102.  

FAIN Katja

2001

BM

0:53,26

168

24.07.2011

Ravne na Koroškem

103.  

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

0:53,33

167

24.07.2011

Ravne na Koroškem

104.  

JELOVČAN Leja

2002

TK

0:53,37

167

24.07.2011

Ravne na Koroškem

105.  

KONČAR Maja Helena

2003

KA

0:53,45

166

04.06.2011

Brestanica

106.  

MARUŠA Žana

2001

CK

0:53,55

165

24.07.2011

Ravne na Koroškem

107.  

ŠRIBAR Jerneja

2002

CK

0:53,60

165

04.06.2011

Brestanica

108.  

NOVAK Katja

2001

IL

0:53,61

164

26.05.2011

Ljubljana

109.  

SVETEK Tajda

2002

OL

0:53,74

163

04.06.2011

Brestanica

110.  

KOROŠAK Laura

2002

PDM

0:53,89

162

14.05.2011

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

HRAPIĆ Irma

2001

VV

0:53,97

161

24.07.2011

Ravne na Koroškem

112.  

BAVDAŽ Lara Celestina

2000

RL

0:54,07

160

25.06.2011

Nova Gorica

113.  

BOŽIČ Manca

2001

OL

0:54,11

160

24.07.2011

Ravne na Koroškem

114.  

HABICHT Titi

2002

RL

0:54,27

158

25.06.2011

Nova Gorica

115.  

KREVZEL PANIČ Špela

2003

LL

0:54,30

158

22.05.2011

Ljubljana

116.  

KALAKOVIĆ Vanja

2002

LL

0:54,38

158

22.05.2011

Ljubljana

117.  

RUČIGAJ Lara

2000

NC

0:54,41

157

14.05.2011

Ptuj

118.  

BEZJAK Tinkara

2001

VV

0:54,43

157

29.05.2011

Ravne na Koroškem

119.  

RAČNIK Sara

2002

FR

0:54,54

156

11.06.2011

Ljubljana

120.  

PUNGRČAR Taja Tinka

2002

OL

0:54,59

156

04.06.2011

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

GARAFOLJ Noel

2002

KK

0:54,70

155

04.06.2011

Brestanica

122.  

BURG Jerneja

2000

TP

0:54,85

153

14.05.2011

Ptuj

123.  

PADAR Tinkara

2001

RR

0:54,87

153

04.06.2011

Brestanica

124.  

LIPAVIC Sara

2002

PDM

0:55,12

151

24.07.2011

Ravne na Koroškem

125.  

HRIBAR Petja

2002

TK

0:55,13

151

24.07.2011

Ravne na Koroškem

126.  

RIBNIKAR Tajda

2002

TK

0:55,18

151

04.06.2011

Brestanica

127.  

KUŠTER Taša

2003

OL

0:55,51

148

04.06.2011

Brestanica

128.  

ROZMAN Beti

2001

GBR

0:55,64

147

20.05.2011

Radovljica

129.  

JUSIĆ Aida

2002

VV

0:55,67

147

04.06.2011

Brestanica

130.  

BORNŠEK Zala

2000

NC

0:56,02

144

16.04.2011

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

VOGELNIK Ana

2003

GBR

0:56,09

144

20.05.2011

Radovljica

132.  

OBERSTAR Mija

2001

RR

0:56,13

143

18.06.2011

Trbovlje

133.  

TURK Pia Julija

2000

TP

0:56,21

143

16.04.2011

Maribor

134.  

TOMINC Nika

2002

BM

0:56,30

142

13.02.2011

Kranj

135.  

GOLOB Dominika

2000

IL

0:56,44

141

25.06.2011

Ravne na Koroškem

136.  

AHMETAŠEVIĆ Belmina

2001

VV

0:56,55

140

04.06.2011

Brestanica

137.  

DEBEVC Reja

2000

IL

0:56,67

139

26.05.2011

Ljubljana

138.  

LOTRIČ Maja

2003

TK

0:56,71

139

20.05.2011

Radovljica

139.  

KOŠAN Eva

2002

TK

0:56,75

139

24.07.2011

Ravne na Koroškem

140.  

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

0:56,81

138

26.05.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KREGAR Luna

2001

RL

0:57,13

136

26.05.2011

Ljubljana

142.  

TROTOVŠEK Valteja

2002

OL

0:57,39

134

04.06.2011

Brestanica

143.  

HELER Rea

2002

BM

0:57,74

132

16.07.2011

Kamnik

144.  

ZOGOVIČ Jelena

2002

LL

0:57,91

130

04.06.2011

Brestanica

 

ŽERJAL Hana

2002

RL

0:57,91

130

25.06.2011

Nova Gorica

146.  

KRAJNC Daša

2003

OL

0:58,02

130

18.06.2011

Trbovlje

147.  

VINDIŠAR Pika

2002

OL

0:58,10

129

04.06.2011

Brestanica

148.  

DVORŠAK Nuša

2001

BM

0:58,12

129

24.07.2011

Ravne na Koroškem

149.  

OMAHEN Tina

2002

LL

0:58,21

128

25.06.2011

Nova Gorica

150.  

BIČEK Rebeka

2002

GBR

0:58,36

127

20.05.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VRHOVNIK Laura

2002

RL

0:58,36

127

24.07.2011

Ravne na Koroškem

152.  

PAVLIČ Zala

2002

TK

0:58,51

126

20.05.2011

Radovljica

153.  

KOSIJER Ana

2000

RL

0:58,67

125

16.07.2011

Kamnik

154.  

BELAJ Sabina

2001

RR

0:58,76

125

24.07.2011

Ravne na Koroškem

155.  

PIŠEK Eva

2002

LL

0:58,89

124

26.05.2011

Ljubljana

156.  

KOCBEK Lara

2002

PDM

0:58,92

124

24.07.2011

Ravne na Koroškem

157.  

JANEŽIČ Ana

2002

TK

0:59,00

123

04.06.2011

Brestanica

158.  

LEVAŠIČ Manca

2002

KK

0:59,36

121

09.07.2011

Koper

159.  

KOPRIVNIKAR Špela

2002

TK

1:00,12

116

25.06.2011

Nova Gorica

160.  

GOLJA Maja

2000

PKR

1:00,14

116

16.04.2011

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ŠTEHARNIK Eva

2002

FR

1:00,17

116

26.03.2011

Ravne na Koroškem

162.  

DOMANJKO Eva

2001

RL

1:00,32

115

11.06.2011

Ljubljana

163.  

ŠVARC Urška

2002

PDM

1:00,56

114

12.06.2011

Radovljica

164.  

SCHAUBACH Danaja

2000

PDM

1:01,00

111

12.06.2011

Radovljica

165.  

POGAČAR Zala

2004

TK

1:01,08

111

20.05.2011

Radovljica

166.  

JUG Mica

2000

TK

1:01,13

111

20.05.2011

Radovljica

167.  

POPIVODA Tia

2001

OL

1:01,57

108

25.06.2011

Nova Gorica

168.  

POPOVIČ Pia

2002

NC

1:02,06

106

12.06.2011

Radovljica

169.  

JOSIPOVIČ KOLAR Nika

2001

PC

1:02,98

101

12.06.2011

Radovljica

170.  

BRODER Mirna

2003

TK

1:03,09

101

20.05.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

JELEN Marisa

2000

PDM

1:03,87

97

14.05.2011

Ptuj

172.  

GRENC Živa

2002

RL

1:03,90

97

26.05.2011

Ljubljana

173.  

KOGOJ Lena

2002

LL

1:03,99

96

11.06.2011

Ljubljana

174.  

ŠPIK Eva

2003

TK

1:04,22

95

20.05.2011

Radovljica

175.  

DAVIDOVIČ Nikolina

2004

JJ

1:04,74

93

20.05.2011

Radovljica

176.  

NAUMOVSKA Lana

2003

GBR

1:04,84

93

20.05.2011

Radovljica

177.  

BRAČUN Anastazija

2003

RL

1:04,94

92

26.05.2011

Ljubljana

178.  

ČENČIČ Nina

2003

TK

1:05,13

91

24.07.2011

Ravne na Koroškem

179.  

FILIPČIČ Eli

2003

BP

1:05,36

91

12.06.2011

Radovljica

180.  

GERČER Taja

2003

NC

1:05,80

89

12.06.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ARKO Staša

2003

RR

1:06,02

88

16.07.2011

Kamnik

182.  

ZORMAN Anja

2001

JJ

1:06,16

87

20.05.2011

Radovljica

183.  

ARKO Lana

2005

RA

1:06,38

86

12.06.2011

Radovljica

184.  

BLAGUS BASARIĆ Maša

2002

KA

1:06,87

84

25.06.2011

Nova Gorica

185.  

TEMLIN Julija

2002

IL

1:06,93

84

22.05.2011

Ljubljana

186.  

ARVAJ Lucija Brina

2002

TK

1:07,06

84

11.06.2011

Ljubljana

187.  

POKEC Lara

2003

OL

1:07,81

81

04.06.2011

Brestanica

188.  

SIRNIK Stella

2004

KKR

1:08,20

80

12.06.2011

Radovljica

189.  

KAŠMAN Kim

2001

PDM

1:08,48

79

16.04.2011

Maribor

190.  

LIPIČ Lea

2003

LL

1:09,68

75

22.05.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

FORTUNA Liza

2003

LL

1:09,86

74

22.05.2011

Ljubljana

192.  

TODOROVIČ Nika

2002

RT

1:10,78

71

18.06.2011

Trbovlje

193.  

ATANASOVA Ivana

2003

KKR

1:10,85

71

16.07.2011

Kamnik

194.  

OSOLNIK Aneja

2004

KKR

1:12,91

65

12.06.2011

Radovljica

195.  

VIŽMAN Taša

2003

BP

1:14,12

62

12.06.2011

Radovljica

196.  

ŠRIBAR Eva

2003

CK

1:14,52

61

04.06.2011

Brestanica

197.  

IRT Hana

2002

CK

1:15,45

59

04.06.2011

Brestanica

198.  

MAČEK SITAR Marja

2005

KA

1:16,15

57

16.07.2011

Kamnik

199.  

STRLE Maja

2001

KA

1:16,20

57

16.07.2011

Kamnik

200.  

FORJAN Laura

2001

TK

1:16,30

57

20.05.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

FRELIH UHELJ Sonča

2005

BP

1:16,99

55

12.06.2011

Radovljica

202.  

FELICIJAN Nika

2003

TP

1:17,11

55

14.05.2011

Ptuj

203.  

POSPIŠ Gaja

2002

RL

1:17,35

54

25.06.2011

Nova Gorica

204.  

ZENER Anastasija

2004

KKR

1:19,23

51

20.05.2011

Radovljica

205.  

PEKLAR Manca

2001

CK

1:24,66

41

04.06.2011

Brestanica

206.  

MEHANI Donika

2004

TK

1:26,99

38

12.06.2011

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

206

2001.34

0:54,83

154



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.