Back    Home

Lestvice *
2010/2011, mlajše deklice, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.09.2020, 13:39:46

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

GOLJA Gaja

2001

OL

0:36,08

418

23.07.2011

Ravne na Koroškem

2.  

TROHA Katja

2000

OL

0:36,54

402

25.06.2011

Nova Gorica

3.  

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

0:36,58

401

31.07.2011

Nova Gorica

 

LESKOVAR Neža

2000

IL

0:36,58

401

31.07.2011

Nova Gorica

5.  

KLANČAR Neža

2000

OL

0:37,68

367

16.07.2011

Kamnik

6.  

ČELIK Tina

2001

TK

0:37,72

365

23.07.2011

Ravne na Koroškem

7.  

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

OL

0:37,87

361

12.06.2011

Reka/Rijeka

8.  

KLINE Maruša

2000

PDM

0:38,17

353

31.07.2011

Nova Gorica

9.  

ŠEGEL Janja

2001

FR

0:38,25

350

14.05.2011

Ptuj

10.  

* JAMŠEK Janja

2001

FR

0:38,57

342

23.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VOVK Tara

2000

LL

0:38,73

338

31.07.2011

Nova Gorica

12.  

LOČIČNIK Zala

2000

FR

0:39,38

321

27.03.2011

Ravne na Koroškem

13.  

MARIN Nela

2000

PDM

0:39,42

320

16.04.2011

Maribor

14.  

ŠTERN Ana

2000

FR

0:40,02

306

25.06.2011

Ravne na Koroškem

15.  

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

0:40,09

304

31.07.2011

Nova Gorica

16.  

PINTAR Maša

2000

TK

0:40,22

301

16.07.2011

Kamnik

17.  

KONČAR Sabina

2000

LL

0:40,23

301

31.07.2011

Nova Gorica

18.  

HANCMAN Urška

2002

FR

0:40,43

297

23.07.2011

Ravne na Koroškem

19.  

BRGLEZ Živa

2001

RT

0:41,20

280

16.07.2011

Kamnik

20.  

FERKO Maja

2000

RR

0:41,27

279

31.07.2011

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEPIR Laura

2000

RAD

0:41,27

279

13.07.2011

Kamnik

22.  

BENČIČ Urška

2000

PKR

0:41,28

279

16.04.2011

Maribor

23.  

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

0:41,35

277

16.07.2011

Kamnik

24.  

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

0:41,57

273

09.07.2011

Koper

25.  

ROZMAN Lana

2001

RAD

0:41,71

270

24.07.2011

Ravne na Koroškem

26.  

HOJAN Ana

2000

IL

0:41,78

269

25.06.2011

Ravne na Koroškem

27.  

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

0:41,79

269

16.07.2011

Kamnik

28.  

VOLAJ Klara

2000

RT

0:42,00

265

18.06.2011

Trbovlje

29.  

KRKOČ Nika

2000

TK

0:42,20

261

31.07.2011

Nova Gorica

 

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

0:42,20

261

25.06.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

HOČEVAR Ana

2000

OL

0:42,37

258

12.06.2011

Reka/Rijeka

32.  

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

0:42,45

256

23.07.2011

Ravne na Koroškem

33.  

KLASIĆ Petra

2001

CER

0:42,46

256

23.07.2011

Ravne na Koroškem

34.  

BUČAR Klara

2000

OL

0:42,61

253

14.05.2011

Ptuj

35.  

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

0:42,76

251

16.04.2011

Maribor

36.  

KRISTAN Katrin

2001

RAD

0:42,79

250

23.07.2011

Ravne na Koroškem

37.  

MARČUN Manca

2002

RAD

0:42,91

248

04.06.2011

Brestanica

38.  

SEDEJ Anja

2000

TK

0:43,06

245

12.06.2011

Reka/Rijeka

39.  

MAČEK Manja

2001

OL

0:43,17

244

12.06.2011

Reka/Rijeka

40.  

ŠKULJ Manca

2000

TK

0:43,18

243

25.06.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

RAVNIKAR Tela

2000

LL

0:43,47

239

12.06.2011

Reka/Rijeka

42.  

ČEFERIN Ronja

2001

TK

0:43,59

237

04.06.2011

Brestanica

43.  

ČATER Maruša

2000

PC

0:43,61

236

31.07.2011

Nova Gorica

44.  

GRMEK Ema

2001

TK

0:43,65

236

24.07.2011

Ravne na Koroškem

45.  

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

0:43,66

235

23.07.2011

Ravne na Koroškem

46.  

GOMBOC Vita

2001

RAD

0:43,68

235

23.07.2011

Ravne na Koroškem

47.  

ŠILJEVIČ Elma

2001

LL

0:43,70

235

23.07.2011

Ravne na Koroškem

48.  

LAMPIČ Lea

2000

IL

0:43,73

234

09.06.2011

Ljubljana

49.  

HANCMAN Mojca

2002

FR

0:43,80

233

23.07.2011

Ravne na Koroškem

50.  

GOMBOC Maša

2001

RAD

0:43,81

233

04.06.2011

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

NOVAK Ana

2001

LL

0:43,87

232

23.07.2011

Ravne na Koroškem

52.  

JESENOVEC Julija

2000

TK

0:44,02

230

13.07.2011

Kamnik

53.  

ISTENIČ Špela

2000

LL

0:44,23

226

31.07.2011

Nova Gorica

54.  

URH Manca

2001

RA

0:44,34

225

04.06.2011

Brestanica

55.  

GABERŠČEK Anja

2000

CER

0:44,35

225

12.06.2011

Reka/Rijeka

56.  

MESTINŠEK MUBI Ana

2000

TK

0:44,57

221

13.07.2011

Kamnik

57.  

GERŠAK Nika

2002

VV

0:44,60

221

10.07.2011

Ravne na Koroškem

58.  

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

0:44,67

220

23.07.2011

Ravne na Koroškem

 

PINTAR Lucija

2001

KA

0:44,67

220

09.07.2011

Koper

60.  

ŽELEZNIKAR Maja

2000

TK

0:44,76

219

13.07.2011

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

LOGAR Tamara

2002

VV

0:44,95

216

10.07.2011

Ravne na Koroškem

62.  

POGAČAR Neža

2001

TK

0:44,97

215

13.07.2011

Kamnik

63.  

KISILAK Karin

2000

ZR

0:45,25

211

09.07.2011

Koper

64.  

KOPRIVNIKAR Ana

2000

TK

0:45,38

210

12.06.2011

Reka/Rijeka

65.  

MARUŠA Žana

2001

CK

0:45,81

204

23.07.2011

Ravne na Koroškem

66.  

VASILJEVA Sonja

2001

OL

0:45,97

202

23.07.2011

Ravne na Koroškem

67.  

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

0:45,99

201

23.07.2011

Ravne na Koroškem

68.  

BROJAN Eva

2000

KA

0:46,21

199

14.05.2011

Ptuj

69.  

RANT Erin

2002

KKR

0:46,24

198

04.06.2011

Brestanica

70.  

SEVŠEK Nastja

2000

CK

0:46,54

194

31.07.2011

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KNIFIC Nika

2000

TK

0:46,62

193

12.06.2011

Reka/Rijeka

72.  

JUSIĆ Aida

2002

VV

0:46,77

191

10.07.2011

Ravne na Koroškem

73.  

KOŠIR Jerneja

2000

TK

0:46,78

191

13.07.2011

Kamnik

74.  

FAIN Katja

2001

BM

0:46,96

189

10.07.2011

Ravne na Koroškem

75.  

ŽAUCER Maša

2001

OL

0:47,11

187

23.07.2011

Ravne na Koroškem

76.  

BOŽIČ Manca

2001

OL

0:47,31

185

23.07.2011

Ravne na Koroškem

77.  

HABICHT Titi

2002

RL

0:47,34

185

23.07.2011

Ravne na Koroškem

78.  

ŠKULJ Ana

2001

TK

0:47,45

183

04.06.2011

Brestanica

79.  

KREVZEL PANIČ Špela

2003

LL

0:47,53

182

04.06.2011

Brestanica

80.  

ZALOŽNIK Aneja

2001

PKR

0:47,62

181

16.04.2011

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ZOGOVIČ Jelena

2002

LL

0:47,70

180

12.06.2011

Reka/Rijeka

82.  

JELOVČAN Leja

2002

TK

0:48,16

175

23.07.2011

Ravne na Koroškem

83.  

LOTRIČ Maja

2003

TK

0:48,24

174

23.07.2011

Ravne na Koroškem

84.  

MUKAETOVA Menče

2001

LL

0:48,41

173

23.07.2011

Ravne na Koroškem

85.  

ŠABIČ Ajla

2000

IL

0:48,44

172

09.06.2011

Ljubljana

86.  

JERNEJ Tia

2001

BM

0:48,46

172

23.07.2011

Ravne na Koroškem

87.  

RACMAN Karolina

2000

RL

0:48,52

171

25.06.2011

Nova Gorica

88.  

VINŠEK Nina

2001

FR

0:48,55

171

10.07.2011

Ravne na Koroškem

89.  

GLOBOKAR Sara

2002

LL

0:48,68

170

11.06.2011

Ljubljana

90.  

PAVLIČ Zala

2002

TK

0:48,70

170

23.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

DVORŠAK Nuša

2001

BM

0:48,79

169

23.07.2011

Ravne na Koroškem

92.  

KALAKOVIĆ Vanja

2002

LL

0:48,96

167

23.07.2011

Ravne na Koroškem

93.  

OBERSTAR Mija

2001

RR

0:49,34

163

04.06.2011

Brestanica

94.  

PADAR Tinkara

2001

RR

0:49,38

163

23.07.2011

Ravne na Koroškem

95.  

RUČIGAJ Lara

2000

NC

0:49,58

161

14.05.2011

Ptuj

 

URANKAR Tamara

2001

TK

0:49,58

161

13.07.2011

Kamnik

97.  

LIPAVIC Sara

2002

PDM

0:49,72

159

23.07.2011

Ravne na Koroškem

98.  

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

0:50,01

157

23.07.2011

Ravne na Koroškem

99.  

HELER Rea

2002

BM

0:50,03

156

16.04.2011

Maribor

100.  

VODENIK Iza

2003

NC

0:50,42

153

12.06.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

NOVAK Neja

2002

FR

0:50,49

152

24.07.2011

Ravne na Koroškem

102.  

RABIČ Rafaela

2001

RAD

0:50,66

151

04.06.2011

Brestanica

103.  

ŠEŠKO Tjaša

2001

IL

0:50,85

149

23.07.2011

Ravne na Koroškem

104.  

KOCBEK Lara

2002

PDM

0:50,87

149

16.04.2011

Maribor

105.  

GARAFOLJ Noel

2002

KK

0:50,88

149

04.06.2011

Brestanica

106.  

RAČNIK Sara

2002

FR

0:50,94

148

11.06.2011

Ljubljana

107.  

ŠAREC TOBIAS Isabela

2000

IL

0:51,07

147

09.06.2011

Ljubljana

108.  

STIPLOŠEK Iva

2001

PC

0:51,14

146

23.07.2011

Ravne na Koroškem

109.  

ČENČIČ Nina

2003

RA

0:51,26

145

13.07.2011

Kamnik

110.  

HRIBAR Petja

2002

TK

0:51,32

145

23.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MILINOVIČ Daša

2002

RL

0:51,33

145

25.06.2011

Nova Gorica

112.  

PERUNIČIĆ Danica

2000

RL

0:51,63

142

09.06.2011

Ljubljana

113.  

DOMANJKO Eva

2001

RL

0:51,76

141

09.06.2011

Ljubljana

114.  

GRILC Neža

2001

TK

0:52,08

139

23.07.2011

Ravne na Koroškem

115.  

RAK Špela

2000

KA

0:52,31

137

14.05.2011

Ptuj

116.  

KOPRIVNIKAR Špela

2002

TK

0:52,58

135

25.06.2011

Nova Gorica

117.  

PRISTOVŠEK Tjaša

2002

VV

0:52,69

134

10.07.2011

Ravne na Koroškem

118.  

STRAŽAR Karin

2001

RT

0:52,70

134

04.06.2011

Brestanica

119.  

ŠTIMEC Kaja Ana

2001

RR

0:52,73

133

04.06.2011

Brestanica

120.  

KOROŠAK Laura

2002

PDM

0:53,06

131

23.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KOSIJER Ana

2000

RL

0:53,08

131

16.07.2011

Kamnik

122.  

ZUPANC Urška

2000

RT

0:53,24

130

18.06.2011

Trbovlje

123.  

SVETEK Tajda

2002

OL

0:53,48

128

23.07.2011

Ravne na Koroškem

124.  

DAMJANIĆ Ella

2003

PC

0:53,86

125

23.07.2011

Ravne na Koroškem

125.  

MAČEK Meta

2000

TK

0:53,93

125

25.06.2011

Ravne na Koroškem

126.  

FIDLER Ana Katarina

2001

VV

0:54,00

124

04.06.2011

Brestanica

127.  

KONČAR Maja Helena

2003

KA

0:54,04

124

23.07.2011

Ravne na Koroškem

128.  

MENCIN Manca

2002

RL

0:54,13

123

09.06.2011

Ljubljana

129.  

JUG Jera

2000

TK

0:54,17

123

13.07.2011

Kamnik

130.  

BAVDAŽ Lara Celestina

2000

RL

0:54,59

120

09.06.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FON Nina

2002

OL

0:54,59

120

09.06.2011

Ljubljana

132.  

ŠRIBAR Jerneja

2002

CK

0:54,64

120

04.06.2011

Brestanica

133.  

JANEŽIČ Ana

2002

TK

0:54,74

119

04.06.2011

Brestanica

134.  

GRENC Živa

2002

RL

0:54,75

119

11.06.2011

Ljubljana

135.  

ŽERJAL Hana

2002

RL

0:54,82

119

09.06.2011

Ljubljana

136.  

ZALAZNIK Sara

2002

SDD

0:55,10

117

23.07.2011

Ravne na Koroškem

137.  

KRYŽANOWSKI Nina

2001

RL

0:55,59

114

25.06.2011

Nova Gorica

138.  

TROTOVŠEK Valteja

2002

OL

0:55,65

113

04.06.2011

Brestanica

139.  

TOMINC Nika

2002

BM

0:55,66

113

12.02.2011

Kranj

140.  

POPOVIČ Pia

2002

NC

0:55,89

112

12.06.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

RIBNIKAR Tajda

2002

TK

0:56,16

110

04.06.2011

Brestanica

142.  

VINDIŠAR Pika

2002

OL

0:56,39

109

04.06.2011

Brestanica

143.  

KLEMENČIČ Rebeka

2002

CER

0:56,43

109

12.06.2011

Reka/Rijeka

144.  

NEMEC Maja

2001

BM

0:57,00

106

16.04.2011

Maribor

145.  

OMAHEN Tina

2002

LL

0:57,47

103

25.06.2011

Nova Gorica

146.  

ARVAJ Lucija Brina

2002

TK

0:57,56

102

11.06.2011

Ljubljana

147.  

BEZJAK Tinkara

2001

VV

0:57,67

102

04.06.2011

Brestanica

148.  

SUVAJAC Dona

2002

OL

0:57,79

101

25.06.2011

Nova Gorica

149.  

BIČEK Rebeka

2002

RAD

0:58,37

98

12.06.2011

Radovljica

150.  

GERČER Taja

2003

NC

0:58,60

97

16.04.2011

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

BIZJAK Nika

2002

ZVK

0:58,69

97

13.07.2011

Kamnik

152.  

PUNGRČAR Taja Tinka

2002

OL

0:58,73

96

11.06.2011

Ljubljana

153.  

POKEC Lara

2003

OL

0:59,45

93

25.06.2011

Nova Gorica

154.  

PIREC Tita

2002

VV

0:59,59

92

10.07.2011

Ravne na Koroškem

155.  

AHMETAŠEVIĆ Belmina

2001

VV

0:59,72

92

04.06.2011

Brestanica

156.  

POGAČAR Zala

2004

TK

0:59,78

91

13.07.2011

Kamnik

157.  

ARKO Staša

2003

RR

0:59,99

90

16.07.2011

Kamnik

158.  

PIŠEK Eva

2002

LL

1:00,01

90

11.06.2011

Ljubljana

159.  

KRAJNC Daša

2003

OL

1:00,20

90

18.06.2011

Trbovlje

160.  

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

1:00,89

86

23.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ZAKŠEK Nika

2001

CK

1:00,95

86

04.06.2011

Brestanica

162.  

POLŠAK Eva

2003

NC

1:01,15

85

23.07.2011

Ravne na Koroškem

163.  

TODOROVIČ Nika

2002

RT

1:01,70

83

18.06.2011

Trbovlje

164.  

ATANASOVA Ivana

2003

KKR

1:02,37

80

16.07.2011

Kamnik

165.  

ŠVARC Urška

2002

PDM

1:03,86

75

14.05.2011

Ptuj

166.  

BRODER Mirna

2003

TK

1:04,02

74

13.07.2011

Kamnik

167.  

SCHAUBACH Danaja

2000

PDM

1:04,59

72

16.04.2011

Maribor

168.  

KOGOJ Lena

2002

LL

1:04,86

71

11.06.2011

Ljubljana

169.  

BELAJ Sabina

2001

RR

1:05,09

71

25.06.2011

Nova Gorica

170.  

BLAGUS BASARIĆ Maša

2002

KA

1:05,15

71

04.06.2011

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

POSPIŠ Gaja

2002

RL

1:05,26

70

25.06.2011

Nova Gorica

172.  

FORTUNA Liza

2003

LL

1:05,72

69

09.06.2011

Ljubljana

173.  

JELEN Marisa

2000

PDM

1:06,27

67

14.05.2011

Ptuj

174.  

KUŠTER Taša

2003

OL

1:06,34

67

11.06.2011

Ljubljana

175.  

BRAČUN Anastazija

2003

RL

1:07,39

64

09.06.2011

Ljubljana

176.  

JUG Mica

2000

TK

1:09,21

59

13.07.2011

Kamnik

177.  

MEHANI Donika

2004

TK

1:10,86

55

12.06.2011

Radovljica

178.  

ZENER Anastasija

2004

KKR

1:13,67

49

12.06.2011

Radovljica

179.  

FORJAN Laura

2001

TK

1:14,10

48

13.07.2011

Kamnik

180.  

MIKAC KNAPIĆ Nia

2004

TK

1:15,36

45

09.06.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

SIRNIK Stella

2004

KKR

1:18,69

40

12.06.2011

Radovljica

182.  

ARKO Lana

2005

RA

1:19,73

38

13.07.2011

Kamnik

183.  

OSOLNIK Aneja

2004

KKR

1:20,73

37

12.06.2011

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

183

2001.29

0:50,65

151



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.