Back    Home

Lestvice *
2009/2010, mlajše deklice, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 28.01.2020, 06:02:06

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

MILANEZ Izabela

1999

OL

3:05,26

423

30.07.2010

Radovljica

2.  

NAGLIČ Diana

1999

FR

3:06,00

418

30.07.2010

Radovljica

3.  

MUSTAR Sara

1999

SDD

3:13,12

373

30.07.2010

Radovljica

4.  

ŠILAR Maša

1999

OL

3:13,37

372

30.07.2010

Radovljica

5.  

LESKOVAR Neža

2000

IL

3:15,25

361

18.07.2010

Kranj

6.  

VOVK Tara

2000

LL

3:17,06

351

18.07.2010

Kranj

7.  

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

3:23,45

319

09.05.2010

Ljubljana

8.  

ŠEGEL Janja

2001

FR

3:23,83

317

18.07.2010

Kranj

9.  

RUS Živa

1999

GBR

3:24,26

315

30.07.2010

Radovljica

10.  

HOJAN Ana

2000

IL

3:25,15

311

09.05.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

3:26,74

304

18.07.2010

Kranj

12.  

BAJC Katarina

1999

OL

3:29,81

291

30.07.2010

Radovljica

13.  

PODBEVŠEK Ana Zala

1999

LL

3:29,90

291

30.07.2010

Radovljica

14.  

BALANT MARIN Kaja

1999

BM

3:30,43

288

17.04.2010

Maribor

15.  

BELE Anja

1999

TK

3:31,57

284

30.07.2010

Radovljica

16.  

SCHOLLMAYER Ava

1999

RL

3:31,64

283

25.06.2010

Nova Gorica

17.  

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

3:32,41

280

18.07.2010

Kranj

18.  

KOCIJAN Neža

1999

OL

3:32,70

279

10.06.2010

Ljubljana

19.  

PINTAR Maša

2000

TK

3:33,06

278

18.07.2010

Kranj

20.  

ČELIK Tina

2001

TK

3:35,81

267

23.06.2010

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

HUMAR Katarina

1999

SDD

3:35,86

267

30.07.2010

Radovljica

22.  

IPAVIC Tina

1999

FR

3:37,15

262

30.07.2010

Radovljica

23.  

KLANČAR Neža

2000

OL

3:37,54

261

25.06.2010

Nova Gorica

24.  

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

3:40,62

250

18.07.2010

Kranj

25.  

UDUČ Maja

1999

BM

3:40,99

249

30.07.2010

Radovljica

26.  

ŠTIRN Žana

1999

TK

3:41,08

249

23.06.2010

Kamnik

27.  

VOLAJ Klara

2000

RT

3:41,63

247

17.04.2010

Maribor

28.  

GOLČMAN Sara

1999

PC

3:42,53

244

19.06.2010

Trbovlje

29.  

FRÖHLICH Neja

1999

RL

3:42,54

244

30.07.2010

Radovljica

30.  

ZADRAVEC Urška

1999

OL

3:42,55

244

30.07.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

* JAMŠEK Janja

2001

FR

3:43,24

241

18.07.2010

Kranj

32.  

KLINC Viktorija

1999

BM

3:43,49

241

16.06.2010

Ravne na Koroškem

33.  

LEPIR Laura

2000

GBR

3:43,52

241

24.04.2010

Radovljica

34.  

LOZAR Ajda

2000

OL

3:44,23

238

18.07.2010

Kranj

35.  

DOBROVOLJC Živa

2000

KA

3:44,57

237

23.06.2010

Kamnik

36.  

SERETIN Lara

1999

KA

3:44,92

236

23.06.2010

Kamnik

37.  

GABERŠČEK Anja

2000

CER

3:45,49

234

18.07.2010

Kranj

38.  

ČEMAŽAR Blažka

1999

OL

3:46,43

231

30.07.2010

Radovljica

39.  

KOŠIR Jerneja

2000

TK

3:48,97

224

18.07.2010

Kranj

40.  

ČEFERIN Ronja

2001

TK

3:49,53

222

18.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŽIVIČ Urška

1999

FR

3:50,34

220

16.06.2010

Ravne na Koroškem

42.  

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

OL

3:51,33

217

10.06.2010

Ljubljana

43.  

LOČIČNIK Zala

2000

FR

3:51,45

217

18.07.2010

Kranj

44.  

LOBODA Eva

1999

OL

3:53,56

211

10.06.2010

Ljubljana

45.  

POTOČAN Larisa

1999

PC

3:53,78

210

30.07.2010

Radovljica

46.  

SLABE POGAČAR Lila

2000

OL

3:53,81

210

18.07.2010

Kranj

47.  

KNAPIČ Žana

2000

RR

3:53,98

210

18.07.2010

Kranj

48.  

ŠTERN Ana

2000

FR

3:54,26

209

16.06.2010

Ravne na Koroškem

49.  

URŠIČ Katja

1999

CER

3:54,47

208

25.06.2010

Nova Gorica

50.  

GOMBOC Vita

2001

GBR

3:54,73

208

18.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

GOMBOC Maša

2001

GBR

3:55,46

206

18.07.2010

Kranj

52.  

ŽELEZNIKAR Maja

2000

TK

3:55,51

206

18.07.2010

Kranj

53.  

GOLJA Gaja

2001

OL

3:56,75

202

18.07.2010

Kranj

54.  

HOČEVAR Ana

2000

OL

3:56,83

202

10.06.2010

Ljubljana

55.  

MAČEK Manja

2001

OL

3:56,92

202

18.07.2010

Kranj

56.  

BUČAR Klara

2000

OL

3:57,31

201

10.06.2010

Ljubljana

57.  

FRÖHLICH Eva Ira

1999

IL

3:57,99

199

30.07.2010

Radovljica

58.  

BRATUŠA Fiona

2000

VV

3:58,36

198

18.07.2010

Kranj

59.  

PAVEŠIČ Ema

1999

OL

3:59,88

195

10.06.2010

Ljubljana

60.  

MERDAVS Lucija

1999

LL

4:00,04

194

10.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

URH Manca

2001

RA

4:00,18

194

18.07.2010

Kranj

62.  

ŠABIČ Ajla

2000

IL

4:01,42

191

10.06.2010

Ljubljana

63.  

GRMEK Ema

2001

TK

4:02,15

189

18.07.2010

Kranj

64.  

HANCMAN Urška

2002

FR

4:02,17

189

18.07.2010

Kranj

65.  

KRISTAN Katrin

2001

GBR

4:02,75

188

05.06.2010

Radovljica

66.  

ISTENIČ Špela

2000

LL

4:02,91

187

18.07.2010

Kranj

67.  

PŠENIČNIK Ema

2002

GBR

4:05,34

182

05.06.2010

Radovljica

68.  

FERKO Maja

2000

RR

4:05,61

181

18.07.2010

Kranj

69.  

LOGAR Tamara

2002

VV

4:06,09

180

18.07.2010

Kranj

70.  

BOŽNAR Monika

2000

TK

4:06,78

179

23.06.2010

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

4:08,06

176

18.07.2010

Kranj

72.  

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

4:09,60

173

10.06.2010

Ljubljana

73.  

URANKAR Tajda

1999

TK

4:10,47

171

23.06.2010

Kamnik

74.  

DELAČ Patricija

1999

RR

4:10,82

170

10.06.2010

Ljubljana

75.  

ŠEMRL Eva

2001

TK

4:11,16

169

23.06.2010

Kamnik

76.  

NADIŽAR Maša

2000

IL

4:11,83

168

10.06.2010

Ljubljana

77.  

RAVNIKAR Tela

2000

LL

4:13,15

165

23.05.2010

Ljubljana

78.  

PRISTOVŠEK Tjaša

2002

VV

4:14,15

163

18.07.2010

Kranj

79.  

KLASIĆ Petra

2001

CER

4:14,28

163

25.06.2010

Nova Gorica

80.  

OBAJDIN Manica

1999

PC

4:15,53

161

30.07.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MESTINŠEK MUBI Ana

2000

TK

4:16,03

160

18.07.2010

Kranj

82.  

JUSIĆ Aida

2002

VV

4:16,97

158

16.06.2010

Ravne na Koroškem

83.  

FIDLER Ana Katarina

2001

VV

4:19,01

154

18.07.2010

Kranj

84.  

BRGLEZ Živa

2001

RT

4:19,66

153

19.06.2010

Trbovlje

85.  

LAMPIČ Lea

2000

IL

4:20,90

151

10.06.2010

Ljubljana

86.  

PINTAR Lucija

2001

KA

4:22,16

149

23.06.2010

Kamnik

87.  

BALEN Nuša

1999

OL

4:22,54

148

10.06.2010

Ljubljana

88.  

STRAŽAR Karin

2001

RT

4:22,61

148

18.07.2010

Kranj

89.  

KOŠIR Neja

2000

RR

4:22,75

148

18.07.2010

Kranj

90.  

BROJAN Eva

2000

KA

4:22,93

148

18.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠAREC TOBIAS Isabela

2000

IL

4:25,83

143

10.06.2010

Ljubljana

92.  

RAZPOTNIK Neža

1999

KA

4:26,07

142

23.06.2010

Kamnik

93.  

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

4:27,00

141

10.06.2010

Ljubljana

94.  

URANKAR Tamara

2001

TK

4:31,80

134

23.06.2010

Kamnik

95.  

TEŠIĆ Maja

1999

VV

4:32,58

132

16.06.2010

Ravne na Koroškem

96.  

MUKAETOVA Menče

2001

LL

4:33,42

131

10.06.2010

Ljubljana

97.  

TROST Lana

2000

CER

4:34,61

129

18.07.2010

Kranj

98.  

TOMŠIČ Lana

2001

OL

4:34,69

129

10.06.2010

Ljubljana

99.  

MILINOVIČ Daša

2002

RL

4:35,44

128

10.06.2010

Ljubljana

100.  

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

4:37,09

126

10.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

SVETEK Tajda

2002

OL

4:41,52

120

10.06.2010

Ljubljana

102.  

HABICHT Titi

2002

RL

4:42,54

119

10.06.2010

Ljubljana

103.  

FON Nina

2002

OL

4:48,97

111

25.06.2010

Nova Gorica

104.  

TROTOVŠEK Valteja

2002

OL

4:49,55

110

10.06.2010

Ljubljana

105.  

NOVAK Ana

2001

LL

4:52,73

107

18.07.2010

Kranj

106.  

VASILJEVA Sonja

2001

OL

4:56,85

102

10.06.2010

Ljubljana

107.  

AZARKEVIČ Alisa

2000

OL

4:58,55

101

10.06.2010

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

107

2000.14

3:58,81

197



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.