Back    Home

Lestvice *
2009/2010, mlajše deklice, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 28.01.2020, 06:00:35

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BRITOVŠEK Janja

2000

FR

1:21,45

353

17.07.2010

Kranj

2.  

ŠVONJA Mateja

1999

KK

1:21,54

351

30.07.2010

Radovljica

3.  

PORAVNE Lara

1999

OL

1:21,93

346

30.07.2010

Radovljica

4.  

KOCIJAN Neža

1999

OL

1:22,15

344

12.06.2010

Ljubljana

5.  

KRISTAN Gaja

1999

GBR

1:22,17

343

03.07.2010

Koper

6.  

JAMBRIŠKO Lara

1999

CK

1:23,77

324

01.05.2010

Bratislava

7.  

MEDIŽEVEC Adriana

1999

TK

1:24,12

320

30.07.2010

Radovljica

8.  

VRČKOVNIK Pika

1999

VV

1:24,33

318

30.07.2010

Radovljica

9.  

BALANT MARIN Kaja

1999

BM

1:24,46

316

30.07.2010

Radovljica

10.  

RAMPRE Maruša

1999

KKR

1:24,67

314

30.07.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VOVK Tara

2000

LL

1:24,79

313

17.07.2010

Kranj

12.  

ČELIK Nika

1999

TK

1:26,58

293

03.07.2010

Koper

13.  

ŠILAR Maša

1999

OL

1:26,88

290

06.06.2010

Čatež

14.  

KLANČAR Neža

2000

OL

1:26,92

290

13.06.2010

Reka/Rijeka

15.  

NAGLIČ Diana

1999

FR

1:27,95

280

29.05.2010

Ravne na Koroškem

16.  

ŠTIRN Žana

1999

TK

1:28,32

276

16.05.2010

Brno

17.  

LOČIČNIK Zala

2000

FR

1:28,60

274

17.07.2010

Kranj

18.  

ŠINK Sara

1999

TK

1:28,74

273

03.07.2010

Koper

19.  

SCHOLLMAYER Ava

1999

RL

1:29,21

268

30.07.2010

Radovljica

20.  

HOJAN Ana

2000

IL

1:29,85

263

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PINTAR Maša

2000

TK

1:30,08

261

03.07.2010

Koper

22.  

SONČAR Ana

1999

LL

1:30,19

260

30.07.2010

Radovljica

23.  

LESKOVAR Neža

2000

IL

1:30,22

259

26.06.2010

Ravne na Koroškem

24.  

DOVIDIJA Jennifer

2000

KK

1:30,45

257

17.07.2010

Kranj

25.  

MILANEZ Izabela

1999

OL

1:31,01

253

06.06.2010

Čatež

26.  

URH Klara

1999

RA

1:31,18

251

03.07.2010

Koper

27.  

UDUČ Maja

1999

BM

1:31,41

249

16.05.2010

Ptuj

28.  

MUSTAR Sara

1999

SDD

1:31,66

247

12.06.2010

Ljubljana

29.  

ŠTERN Ana

2000

FR

1:31,98

245

17.07.2010

Kranj

30.  

ŠEGEL Janja

2001

FR

1:32,30

242

17.04.2010

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PETRIČ Katja

1999

NC

1:32,47

241

29.05.2010

Sisak

32.  

VOLAJ Klara

2000

RT

1:32,54

240

29.05.2010

Banja Luka

33.  

LOBODA Eva

1999

OL

1:32,58

240

25.06.2010

Nova Gorica

34.  

MARIN Nela

2000

PDM

1:32,74

239

17.04.2010

Maribor

35.  

KNEZ Zala

1999

FR

1:33,15

236

29.05.2010

Ravne na Koroškem

36.  

KRANJC Sara

1999

NG

1:33,37

234

30.07.2010

Radovljica

37.  

BELE Anja

1999

TK

1:33,72

231

12.06.2010

Ljubljana

38.  

ČELIK Tina

2001

TK

1:33,78

231

17.07.2010

Kranj

39.  

MOHAR MASTNAK Ernestina

2000

IL

1:33,92

230

27.05.2010

Ljubljana

40.  

ZABUKOVEC Kim

1999

BP

1:34,21

228

03.07.2010

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

GOLJA Gaja

2001

OL

1:35,36

220

10.07.2010

Kamnik

42.  

PAVEŠIČ Ema

1999

OL

1:35,62

218

22.05.2010

Ljubljana

43.  

ŽIVIČ Urška

1999

FR

1:35,70

217

12.06.2010

Ljubljana

44.  

GABERŠČEK Anja

2000

CER

1:35,89

216

17.07.2010

Kranj

45.  

ČERNIČ Zala

1999

GBR

1:36,42

212

03.07.2010

Koper

46.  

ŠUŠTAR FINŽGAR Anja

2000

OL

1:36,50

212

26.06.2010

Ravne na Koroškem

47.  

FRÖHLICH Neja

1999

RL

1:36,64

211

22.05.2010

Ljubljana

48.  

KONČAR Sabina

2000

LL

1:37,48

205

13.06.2010

Reka/Rijeka

49.  

ZORIČ Karmen

1999

CK

1:37,73

204

06.06.2010

Čatež

50.  

HUMAR Katarina

1999

SDD

1:37,83

203

12.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PODBEVŠEK Ana Zala

1999

LL

1:38,50

199

30.07.2010

Radovljica

52.  

TROHA Katja

2000

OL

1:38,51

199

13.06.2010

Reka/Rijeka

53.  

KOVAČ Karmen

1999

RT

1:38,61

198

03.07.2010

Koper

54.  

* JAMŠEK Janja

2001

FR

1:38,64

198

17.07.2010

Kranj

55.  

BUČAR Klara

2000

OL

1:38,68

198

17.07.2010

Kranj

56.  

MERDAVS Lucija

1999

LL

1:38,82

197

30.07.2010

Radovljica

57.  

JESENOVEC Julija

2000

TK

1:39,41

194

17.07.2010

Kranj

58.  

KVEDER Urša

1999

KK

1:39,46

193

06.06.2010

Čatež

59.  

KRKOČ Nika

2000

TK

1:39,52

193

03.07.2010

Koper

60.  

TROHA Maša

1999

RL

1:39,57

193

12.06.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

LEPIR Laura

2000

GBR

1:39,87

191

17.07.2010

Kranj

62.  

IPAVIC Tina

1999

FR

1:39,98

190

27.03.2010

Ravne na Koroškem

 

PŠENIČNIK Ema

2002

GBR

1:39,98

190

17.07.2010

Kranj

64.  

MOHAR SALKIČ Zala

2000

TK

1:40,38

188

03.07.2010

Koper

65.  

KNAPIČ Žana

2000

RR

1:40,61

187

17.07.2010

Kranj

66.  

URŠIČ Katja

1999

CER

1:40,66

187

10.07.2010

Kamnik

67.  

MRVALJ Maja

1999

LL

1:40,84

186

12.06.2010

Ljubljana

68.  

MATKOVIČ Manuela Maksi

2000

OL

1:41,20

184

13.06.2010

Reka/Rijeka

69.  

MARČUN Manca

2002

GBR

1:41,30

183

17.07.2010

Kranj

70.  

LOZAR Ajda

2000

OL

1:41,34

183

17.07.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KLASIĆ Petra

2001

CER

1:41,38

183

10.07.2010

Kamnik

72.  

ČEFERIN Ronja

2001

TK

1:41,65

181

17.07.2010

Kranj

73.  

BAJC Katarina

1999

OL

1:41,69

181

12.06.2010

Ljubljana

74.  

HOČEVAR Ana

2000

OL

1:42,25

178

13.06.2010

Reka/Rijeka

75.  

KRISTAN Katrin

2001

GBR

1:42,76

175

03.07.2010

Koper

76.  

ZADRAVEC Urška

1999

OL

1:42,87

175

10.07.2010

Kamnik

77.  

ČATER Maruša

2000

PC

1:43,02

174

19.06.2010

Trbovlje

78.  

OBAJDIN Manica

1999

PC

1:43,44

172

05.06.2010

Radovljica

79.  

KUMER Živa

2000

PC

1:43,77

170

17.07.2010

Kranj

80.  

PODRŽAVNIK Ana

2000

FR

1:43,81

170

26.06.2010

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

TROST Lana

2000

CER

1:44,49

167

25.06.2010

Nova Gorica

82.  

KOS Nina

1999

RT

1:44,50

167

25.06.2010

Nova Gorica

83.  

PINTAR Lucija

2001

KA

1:44,58

166

17.07.2010

Kranj

84.  

KOPAČ Ira

1999

ZVK

1:45,34

163

07.02.2010

Kranj

85.  

POGAČAR Neža

2001

TK

1:45,69

161

17.07.2010

Kranj

86.  

GOLMAJER Manja

1999

GBR

1:46,77

156

29.05.2010

Sisak

87.  

URH Manca

2001

RA

1:46,78

156

17.07.2010

Kranj

88.  

MEGLIČ Nika

1999

GBR

1:48,06

151

29.05.2010

Sisak

89.  

GOMBOC Maša

2001

GBR

1:48,91

147

10.07.2010

Kamnik

90.  

KOPRIVNIKAR Ana

2000

TK

1:49,04

147

03.07.2010

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

LAMPIČ Lea

2000

IL

1:49,14

146

17.07.2010

Kranj

92.  

RANT Erin

2002

KKR

1:49,34

145

17.07.2010

Kranj

93.  

ROZMAN Lana

2001

GBR

1:50,78

140

05.06.2010

Radovljica

94.  

KNIFIC Nika

2000

TK

1:52,13

135

26.06.2010

Ravne na Koroškem

95.  

GOMBOC Vita

2001

GBR

1:52,46

134

17.07.2010

Kranj

96.  

GRMEK Ema

2001

TK

1:52,58

133

26.06.2010

Ravne na Koroškem

97.  

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

1:53,41

130

17.07.2010

Kranj

98.  

BRGLEZ Živa

2001

RT

1:53,55

130

03.07.2010

Koper

99.  

POTOČAN Larisa

1999

PC

1:53,83

129

30.07.2010

Radovljica

100.  

RAZPOTNIK Neža

1999

KA

1:53,87

129

06.06.2010

Čatež

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŠABIČ Ajla

2000

IL

1:55,00

125

17.07.2010

Kranj

102.  

PREGELJ Zala

1999

KK

1:55,03

125

06.06.2010

Čatež

103.  

FRÖHLICH Eva Ira

1999

IL

1:56,57

120

30.07.2010

Radovljica

104.  

JERNEJ Tia

2001

BM

1:57,17

118

26.06.2010

Ravne na Koroškem

105.  

FERKO Maja

2000

RR

1:57,32

118

27.05.2010

Ljubljana

106.  

JUSIĆ Aida

2002

VV

1:58,02

116

29.05.2010

Ravne na Koroškem

107.  

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

1:58,14

115

03.07.2010

Koper

108.  

LOGAR Tamara

2002

VV

1:58,18

115

17.07.2010

Kranj

109.  

BRATUŠA Fiona

2000

VV

1:58,33

115

29.05.2010

Ravne na Koroškem

110.  

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

1:59,00

113

13.06.2010

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

GARAFOLJ Veronika

1999

KK

1:59,08

112

03.07.2010

Koper

112.  

DELAČ Patricija

1999

RR

1:59,47

111

27.05.2010

Ljubljana

 

GOLČMAN Sara

1999

PC

1:59,47

111

12.06.2010

Ljubljana

114.  

RAVNIKAR Tela

2000

LL

1:59,86

110

22.05.2010

Ljubljana

115.  

GOLOB Dominika

2000

IL

2:00,08

110

17.07.2010

Kranj

116.  

ŠEMRL Eva

2001

TK

2:00,16

109

26.06.2010

Ravne na Koroškem

117.  

HANCMAN Urška

2002

FR

2:00,28

109

26.06.2010

Ravne na Koroškem

118.  

PAVLIČ Zala

2002

TK

2:01,48

106

26.06.2010

Ravne na Koroškem

119.  

RABIČ Rafaela

2001

GBR

2:01,63

106

24.04.2010

Radovljica

120.  

ISTENIČ Špela

2000

LL

2:03,15

102

22.05.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KOŠIR Neja

2000

RR

2:06,95

93

27.05.2010

Ljubljana

 

MESTINŠEK MUBI Ana

2000

TK

2:06,95

93

26.06.2010

Ravne na Koroškem

123.  

NOVAK Ana

2001

LL

2:07,38

92

10.07.2010

Kamnik

124.  

BROJAN Eva

2000

KA

2:07,54

91

17.07.2010

Kranj

125.  

MUKAETOVA Menče

2001

LL

2:08,30

90

27.05.2010

Ljubljana

126.  

MILINOVIČ Daša

2002

RL

2:09,55

87

17.04.2010

Maribor

127.  

PODOBNIK Zala

2000

RR

2:10,09

86

27.05.2010

Ljubljana

128.  

AHMETAŠEVIĆ Belmina

2001

VV

2:10,23

86

29.05.2010

Ravne na Koroškem

129.  

HABICHT Titi

2002

RL

2:12,81

81

27.05.2010

Ljubljana

130.  

RUPAR Nastja

2000

RR

2:15,61

76

27.05.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PRISTOVŠEK Tjaša

2002

VV

2:17,54

73

29.05.2010

Ravne na Koroškem

132.  

STOČKO Pia

2001

FR

2:20,41

68

29.05.2010

Ravne na Koroškem

133.  

STRAŽAR Karin

2001

RT

2:22,79

65

17.07.2010

Kranj

134.  

KOSIJER Ana

2000

RL

2:23,65

64

26.06.2010

Ravne na Koroškem

135.  

GUZEJ Maruša

2002

FR

2:29,12

57

26.06.2010

Ravne na Koroškem

136.  

NOVAK Neja

2002

FR

2:33,20

53

26.06.2010

Ravne na Koroškem


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

136

1999.98

1:44,88

165



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.