Back    Home

Lestvice *
2015/2016, kadetinje, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 25.01.2020, 16:31:36

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

* JAMŠEK Janja

2001

FR

2:15,72

750

11.12.2015

Hódmezővásárhely

2.  

FAIN Katja

2001

BM

2:22,15

653

14.07.2016

New Taipei City

3.  

TODOROVIĆ Andrea

2001

OL

2:23,02

641

13.12.2015

Hódmezővásárhely

4.  

HANCMAN Urška

2002

FR

2:25,43

610

25.06.2016

Gzira

5.  

ŠKULJ Ana

2001

TK

2:27,09

589

29.07.2016

Ravne na Koroškem

6.  

RANT Erin

2002

KKR

2:27,99

579

29.07.2016

Ravne na Koroškem

7.  

JUSIĆ Aida

2002

VV

2:28,46

573

29.07.2016

Ravne na Koroškem

8.  

ŠEGEL Janja

2001

FR

2:28,56

572

17.03.2016

Ravne na Koroškem

9.  

GOLJA Gaja

2001

OL

2:29,35

563

11.12.2015

Hódmezővásárhely

10.  

ČELIK Tina

2001

TK

2:32,08

533

09.01.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KRISTAN Katrin

2001

GBR

2:32,24

531

15.04.2016

Radovljica

12.  

PERENIČ Pika

2002

RL

2:32,48

529

17.07.2016

Radovljica

13.  

MARČUN Manca

2002

GBR

2:33,76

516

17.07.2016

Radovljica

14.  

BURGAR Nika

2001

TK

2:33,87

515

27.05.2016

Kranj

15.  

MARIČ Nikolina

2002

LL

2:36,83

486

13.12.2015

Maribor

16.  

PINTAR Lucija

2001

KA

2:37,76

477

11.06.2016

Banja Luka

17.  

ZOGOVIČ Jelena

2002

LL

2:38,08

475

16.04.2016

Ljubljana

18.  

MENCIN Manca

2002

RL

2:39,51

462

19.06.2016

Beograd

19.  

GLOBOKAR Sara

2002

LL

2:39,62

461

16.04.2016

Ljubljana

20.  

ŽERJAL Hana

2002

RL

2:39,76

460

29.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MUKAETOVA Menče

2001

LL

2:39,97

458

27.05.2016

Kranj

22.  

ŠRIBAR Jerneja

2002

CK

2:40,47

454

29.07.2016

Ravne na Koroškem

23.  

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

2:41,57

444

21.05.2016

Ljubljana

24.  

GARAFOLJ Noel

2002

KK

2:41,85

442

09.01.2016

Kranj

25.  

JAKOP Nina

2002

VV

2:42,17

440

20.03.2016

Žilina

26.  

GOMBOC Maša

2001

GBR

2:42,71

435

15.04.2016

Radovljica

27.  

PŠENIČNIK Ema

2002

GBR

2:42,74

435

15.04.2016

Radovljica

28.  

VINDIŠAR Pika

2002

OL

2:43,02

433

29.07.2016

Ravne na Koroškem

29.  

ZORKO Nika

2001

OL

2:43,52

429

17.07.2016

Radovljica

30.  

POPOVIČ Pia

2002

NC

2:43,92

426

18.10.2015

Sarajevo

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

NOVAK Ana

2001

LL

2:44,25

423

16.04.2016

Ljubljana

32.  

LOGAR Tamara

2002

VV

2:44,29

423

20.03.2016

Žilina

33.  

ŽAUCER Maša

2001

OL

2:44,49

421

07.05.2016

Ljubljana

34.  

MENCINGER Saša

2002

FR

2:44,81

419

17.03.2016

Ravne na Koroškem

35.  

ROBLJEK Manca

2002

TK

2:45,48

414

27.05.2016

Kranj

36.  

GRILC Neža

2001

TK

2:45,89

411

15.04.2016

Radovljica

37.  

KOROŠAK Laura

2002

PDM

2:46,73

404

27.03.2016

Kranj

38.  

KAŠMAN Kim

2001

PDM

2:48,91

389

13.12.2015

Maribor

39.  

KOLARIČ Nika

2001

TK

2:49,43

385

15.04.2016

Radovljica

40.  

KOPRIVNIKAR Špela

2002

TK

2:49,46

385

07.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ZABEV Monika

2002

FR

2:51,86

369

17.03.2016

Ravne na Koroškem

42.  

POGAČAR Neža

2001

TK

2:52,18

367

27.03.2016

Kranj

43.  

BERLISK Maja

2002

KA

2:52,51

365

07.05.2016

Ljubljana

44.  

URBANČIČ Tinkara

2002

GBR

2:52,53

365

15.04.2016

Radovljica

45.  

NEMEC Maja

2001

BM

2:53,76

357

29.07.2016

Ravne na Koroškem

46.  

HABICHT Titi

2002

RL

2:54,08

355

07.05.2016

Ljubljana

47.  

BENKO Klara

2001

PAK

2:54,26

354

25.06.2016

Nova Gorica

48.  

OMAHEN Tina

2002

LL

2:54,31

354

29.07.2016

Ravne na Koroškem

49.  

PIŠEK Eva

2002

LL

2:55,07

349

16.04.2016

Ljubljana

50.  

TODOROVIČ Nika

2002

RT

2:59,52

324

07.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

RIBNIKAR Tajda

2002

TK

2:59,93

322

27.05.2016

Kranj

52.  

RABIČ Rafaela

2001

GBR

3:11,56

266

15.04.2016

Radovljica

53.  

GRENC Živa

2002

RL

3:12,34

263

16.04.2016

Ljubljana

54.  

CELAR Ajda

2002

TK

3:14,87

253

15.04.2016

Radovljica

55.  

SUHADOLNIK Gaja

2002

TK

4:12,07

117

15.04.2016

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

55

2001.58

2:44,73

419



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.