Back    Home

Lestvice *
2013/2014, deklice, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 08.08.2020, 13:32:37

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠEGEL Janja

2001

FR

0:58,97

618

24.01.2014

Kranj

2.  

* JAMŠEK Janja

2001

FR

1:02,81

512

24.11.2013

Kranj

3.  

HANCMAN Mojca

2002

FR

1:03,34

499

05.04.2014

Celje

4.  

MARČUN Manca

2002

RAD

1:04,63

470

18.01.2014

Kranj

5.  

ZALAZNIK Sara

2002

SDD

1:04,67

469

09.02.2014

Kranj

6.  

GOLJA Gaja

2001

OL

1:05,00

462

17.11.2013

Celje

7.  

MARUŠA Žana

2001

CK

1:05,22

457

24.01.2014

Kranj

8.  

ČELIK Tina

2001

TK

1:05,25

456

25.10.2013

Kranj

9.  

ZOGOVIČ Jelena

2002

LL

1:05,50

451

18.01.2014

Kranj

10.  

BOŽIČ Manca

2001

OL

1:06,04

440

24.01.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

HANCMAN Urška

2002

FR

1:06,29

435

05.04.2014

Celje

12.  

PRATLJAČIČ Ana

2001

KKR

1:06,56

430

24.01.2014

Kranj

13.  

FAIN Katja

2001

BM

1:06,61

429

18.01.2014

Radenci

14.  

JERNEJ Tia

2001

BM

1:06,63

428

24.01.2014

Kranj

15.  

GOMBOC Maša

2001

RAD

1:06,77

426

24.01.2014

Kranj

16.  

KRISTAN Katrin

2001

RAD

1:06,83

425

12.10.2013

Kranj

17.  

RAČNIK Sara

2002

FR

1:06,86

424

05.04.2014

Celje

18.  

ČUČNIK Brina

2001

SDD

1:07,04

421

24.01.2014

Kranj

19.  

GRILC Neža

2001

TK

1:07,21

417

30.11.2013

Ljubljana

20.  

GOMBOC Vita

2001

RAD

1:07,34

415

24.01.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

HRIBAR Petja

2002

TK

1:07,44

413

09.02.2014

Kranj

22.  

PERENIČ Pika

2002

RL

1:07,62

410

05.04.2014

Celje

23.  

NOVAK Ana

2001

LL

1:08,13

401

24.01.2014

Kranj

24.  

VINŠEK Nina

2001

FR

1:08,19

400

12.10.2013

Kranj

25.  

ŽAUCER Maša

2001

OL

1:08,36

397

24.01.2014

Kranj

26.  

ŠKULJ Ana

2001

TK

1:08,51

394

30.11.2013

Ljubljana

27.  

MENCIN Manca

2002

RL

1:08,55

393

09.02.2014

Kranj

28.  

BURGAR Nika

2001

TK

1:08,59

393

24.01.2014

Kranj

29.  

URH Manca

2001

RA

1:08,97

386

17.11.2013

Celje

30.  

PŠENIČNIK Ema

2002

RAD

1:09,01

386

18.01.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MENCINGER Saša

2002

FR

1:09,11

384

05.04.2014

Celje

32.  

GERŠAK Nika

2002

VV

1:09,16

383

09.02.2014

Kranj

33.  

DOMANJKO Eva

2001

RL

1:09,20

382

24.01.2014

Kranj

34.  

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

1:09,26

381

09.02.2014

Kranj

35.  

KLASIĆ Petra

2001

CER

1:09,42

379

24.01.2014

Kranj

36.  

ROZMAN Beti

2001

RAD

1:09,55

377

24.01.2014

Kranj

37.  

ŠILJEVIČ Elma

2001

LL

1:09,66

375

08.12.2013

Beograd

38.  

ZORKO Nika

2001

OL

1:09,68

375

30.11.2013

Ljubljana

39.  

HABICHT Titi

2002

RL

1:09,81

372

08.02.2014

Kranj

40.  

GLOBOKAR Sara

2002

LL

1:09,88

371

30.11.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BRODEJ Nuša

2001

NC

1:10,09

368

05.04.2014

Celje

42.  

MUKAETOVA Menče

2001

LL

1:10,18

367

24.01.2014

Kranj

43.  

GARAFOLJ Noel

2002

KK

1:10,40

363

09.02.2014

Kranj

 

KOLARIČ Nika

2001

TK

1:10,40

363

30.11.2013

Ljubljana

45.  

ZABEV Monika

2002

FR

1:10,55

361

05.04.2014

Celje

46.  

TOMINC Nika

2002

BM

1:10,58

360

09.02.2014

Kranj

47.  

POVŠIČ VESEL Pia

2001

LL

1:10,98

354

24.01.2014

Kranj

48.  

MARIČ Nikolina

2002

LL

1:11,03

354

09.02.2014

Kranj

49.  

JUSIĆ Aida

2002

VV

1:11,46

347

18.01.2014

Kranj

50.  

BABNIK Astra

2002

BP

1:11,56

346

09.02.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

URANKAR Tamara

2001

TK

1:11,79

342

24.01.2014

Kranj

52.  

PODPEČAN Saška

2002

NC

1:11,81

342

09.02.2014

Kranj

53.  

LOGAR Tamara

2002

VV

1:12,17

337

22.11.2013

Maribor

54.  

KOLMAN KRALJ Tamara

2001

NC

1:12,22

336

05.04.2014

Celje

 

RANT Erin

2002

KKR

1:12,22

336

17.11.2013

Celje

56.  

JOSIPOVIČ KOLAR Nika

2001

PC

1:12,28

336

05.04.2014

Celje

57.  

POGAČAR Neža

2001

TK

1:12,87

327

30.11.2013

Ljubljana

58.  

PINTAR Lucija

2001

KA

1:13,25

322

30.11.2013

Ljubljana

59.  

RABIČ Rafaela

2001

RAD

1:13,49

319

24.01.2014

Kranj

60.  

GRMEK Ema

2001

TK

1:13,55

318

09.11.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠRIBAR Jerneja

2002

CK

1:13,57

318

18.01.2014

Radenci

62.  

KRYŽANOWSKI Nina

2001

RL

1:13,93

314

24.01.2014

Kranj

63.  

PIŠEK Eva

2002

LL

1:14,08

312

18.01.2014

Kranj

64.  

GRENC Živa

2002

RL

1:14,13

311

30.11.2013

Ljubljana

65.  

STRAŽAR Karin

2001

RT

1:14,17

310

17.11.2013

Celje

66.  

VRANEŠEVIĆ Ana

2002

BM

1:14,27

309

16.03.2014

Špital/Spittal

67.  

KAŠMAN Kim

2001

PDM

1:14,60

305

24.01.2014

Kranj

68.  

VINDIŠAR Pika

2002

OL

1:14,71

304

30.11.2013

Ljubljana

69.  

FIDLER Ana Katarina

2001

VV

1:14,74

303

24.01.2014

Kranj

70.  

KOCBEK Lara

2002

PDM

1:14,80

303

17.11.2013

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MALJEVEC Lucija

2001

OL

1:15,00

300

24.01.2014

Kranj

72.  

KOPRIVNIKAR Špela

2002

TK

1:15,13

299

16.03.2014

Bad Bergzabern

73.  

NOVAK Neja

2002

FR

1:15,48

295

22.11.2013

Maribor

74.  

ŠEŠKO Tjaša

2001

IL

1:15,70

292

24.01.2014

Kranj

75.  

NEMEC Maja

2001

BM

1:15,88

290

24.01.2014

Kranj

76.  

HELER Rea

2002

BM

1:15,99

289

14.12.2013

Čakovec

77.  

ŠLEBNIK KRECENBAHER Alja

2001

BM

1:16,15

287

16.03.2014

Špital/Spittal

78.  

FON Nina

2002

OL

1:17,17

276

26.10.2013

Ribnica

79.  

ROZMAN Lana

2001

RAD

1:17,25

275

25.10.2013

Kranj

80.  

WESENSCHEGG Aja Emma

2002

NC

1:17,47

272

09.02.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

1:17,56

271

30.11.2013

Ljubljana

82.  

BIZJAK Nika

2002

ZVK

1:17,62

271

30.11.2013

Ljubljana

83.  

POPIVODA Tia

2001

OL

1:17,95

267

24.01.2014

Kranj

84.  

SVETEK Tajda

2002

OL

1:17,96

267

30.11.2013

Ljubljana

85.  

PEZO ZUPANČIČ Neža

2002

LL

1:18,26

264

18.01.2014

Kranj

86.  

TODOROVIČ Nika

2002

RT

1:18,67

260

09.02.2014

Kranj

87.  

JAKOP Nina

2002

VV

1:18,83

259

22.11.2013

Maribor

88.  

ZAKŠEK Nika

2001

CK

1:19,27

254

24.01.2014

Kranj

89.  

OMAHEN Tina

2002

LL

1:19,31

254

30.11.2013

Ljubljana

90.  

ŠTIMEC Kaja Ana

2001

RR

1:20,14

246

26.10.2013

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KOROŠAK Laura

2002

PDM

1:20,35

244

14.12.2013

Čakovec

92.  

KEBLIČ Ana

2002

NC

1:20,44

243

09.02.2014

Kranj

93.  

TROTOVŠEK Valteja

2002

OL

1:20,74

241

18.01.2014

Kranj

94.  

COLNER Rebecca

2001

TK

1:20,85

240

25.10.2013

Kranj

95.  

MILAVEC Hana

2001

RL

1:21,17

237

26.10.2013

Ribnica

96.  

PERČIČ Kaja

2002

TK

1:21,18

237

18.01.2014

Kranj

97.  

BENKO Klara

2001

PAK

1:21,39

235

05.04.2014

Celje

98.  

VRHOVNIK Laura

2002

RL

1:21,80

231

30.11.2013

Ljubljana

99.  

JELOVČAN Leja

2002

TK

1:21,94

230

30.11.2013

Ljubljana

100.  

KOŠAN Eva

2002

TK

1:21,99

230

25.10.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

RIBNIKAR Tajda

2002

TK

1:22,07

229

09.02.2014

Kranj

102.  

ČEMAŽAR Kristina

2002

IL

1:22,46

226

09.02.2014

Kranj

103.  

CELAR Ajda

2002

TK

1:22,75

223

18.01.2014

Kranj

104.  

ŠEGULA Anja

2001

BM

1:23,31

219

22.11.2013

Maribor

105.  

POSPIŠ Gaja

2002

RL

1:23,39

218

18.01.2014

Kranj

106.  

ŽERJAL Hana

2002

RL

1:23,55

217

30.11.2013

Ljubljana

107.  

MAROLT Lucija

2001

CK

1:23,85

215

14.12.2013

Čakovec

108.  

KAPEL Špela

2001

BM

1:23,95

214

22.11.2013

Maribor

109.  

LESJAK Rina

2001

ZR

1:24,24

212

18.01.2014

Radenci

110.  

POPOVIČ Špela

2001

NC

1:24,51

210

24.01.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KOZOLE Mija

2001

BM

1:25,37

203

22.11.2013

Maribor

112.  

PERUŠEK Ana Paula

2001

BM

1:25,88

200

26.10.2013

Ribnica

113.  

MINOV Žaklina

2001

TK

1:26,57

195

30.11.2013

Ljubljana

114.  

POPOVIČ Pia

2002

NC

1:27,36

190

30.11.2013

Ljubljana

115.  

MENCIGER KOCBEK Neja

2001

BM

1:28,28

184

18.01.2014

Radenci

116.  

ULE Lara

2001

IL

1:28,31

184

30.11.2013

Ljubljana

117.  

EKART Barbara

2002

BM

1:28,89

180

22.11.2013

Maribor

118.  

BYTYQI Mirlinda

2001

RAD

1:29,43

177

25.10.2013

Kranj

119.  

PUNGRČAR Taja Tinka

2002

OL

1:29,53

176

30.11.2013

Ljubljana

120.  

KOBAN Kim

2001

PKR

1:30,83

169

26.10.2013

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KOŠIR Lara

2001

IL

1:31,19

167

23.11.2013

Ljubljana

122.  

TUŠEK OKLOBDŽIJA Lara

2001

ZVK

1:31,35

166

24.01.2014

Kranj

123.  

SUVAJAC Dona

2002

OL

1:31,53

165

18.01.2014

Kranj

124.  

ŠVARC Urška

2002

PDM

1:31,94

163

17.11.2013

Celje

125.  

BLAGUS BASARIĆ Maša

2002

KA

1:32,31

161

09.02.2014

Kranj

126.  

MALOVRH Lara

2002

TK

1:33,48

155

25.10.2013

Kranj

127.  

REGORŠEK Maja

2002

ZR

1:33,66

154

18.01.2014

Radenci

128.  

POLJANŠEK Jona

2002

KA

1:33,69

154

09.02.2014

Kranj

129.  

HOTUJEC Kaja

2002

TK

1:35,24

146

09.02.2014

Kranj

130.  

URBANČIČ Tinkara

2002

RAD

1:35,27

146

09.02.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ŽLIČAR Miša

2001

NC

1:36,82

139

05.04.2014

Celje

132.  

LEVAŠIČ Manca

2002

KK

1:37,66

136

30.11.2013

Ljubljana

133.  

ROMANOVA Anastasia

2002

BM

1:38,31

133

10.11.2013

Ruše

134.  

RIHTARIČ Viktorija

2002

PDM

1:39,07

130

18.01.2014

Radenci

135.  

MIRALEM Mia

2001

BM

1:40,36

125

22.11.2013

Maribor

136.  

SELKO Lea

2001

KA

1:43,14

115

30.11.2013

Ljubljana

137.  

LAŠIČ Anja

2001

BM

1:45,38

108

30.11.2013

Ljubljana

138.  

KUČIČ Mei

2002

CK

1:45,82

107

14.12.2013

Čakovec

139.  

MITROVIĆ Gaja

2001

BM

1:46,38

105

24.01.2014

Kranj

140.  

HAJDINJAK Maruša

2002

ZR

1:47,52

102

07.12.2013

Varaždin

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

OCEPEK Neža

2002

VV

1:49,88

95

22.11.2013

Maribor

142.  

PODERGAJS SIUSSI Lara

2001

NC

1:55,71

81

30.11.2013

Ljubljana

143.  

CERGOLJ Lara

2002

TK

2:09,22

58

25.10.2013

Kranj

144.  

JENKO Patricija

2002

TK

2:19,96

46

18.01.2014

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

144

2001.5

1:19,03

257



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.