Back    Home

Lestvice *
2019/2020, ženske absolutno, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 28.01.2020, 05:59:49

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

KLANČAR Neža

2000

OL

0:24,62

807

06.12.2019

Glasgow

(absolutno)

2.  

FAIN Katja

2001

BM

0:25,00

771

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

3.  

PINTAR Tjaša

1997

GBR

0:25,11

761

08.12.2019

Glasgow

(absolutno)

4.  

ŠEGEL Janja

2001

FR

0:25,14

758

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

5.  

KOŠAK Anemari

1996

NC

0:25,48

728

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

6.  

MARČUN Manca

2002

GBR

0:25,85

697

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

7.  

VODENIK Iza

2003

NC

0:25,89

694

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

8.  

MARČUN Mojca

2006

GBR

0:26,10

678

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

9.  

FAIN Nika

2003

BM

0:26,40

655

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

10.  

RANT Erin

2002

KKR

0:26,82

624

03.11.2019

Zrenjanin

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MIHALIČ Sara

2004

OL

0:26,87

621

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

12.  

FORTUNA Liza

2003

LL

0:26,94

616

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

13.  

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

0:27,02

611

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

14.  

MARKAČ Zoja

2004

FR

0:27,05

609

04.01.2020

Velenje

(absolutno)

15.  

ČELIK Tina

2001

TK

0:27,10

605

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

16.  

RIHTER MEDOŠ Mija

2005

KK

0:27,11

605

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

17.  

ŠEGEL Nuša

2003

FR

0:27,13

603

09.11.2019

Celje

(absolutno)

18.  

MAČEK SITAR Marja

2005

KA

0:27,16

601

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

19.  

LOTRIČ Maja

2003

TK

0:27,24

596

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

20.  

PRIMC Tia

2004

IL

0:27,25

595

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

RAČNIK Sara

2002

FR

0:27,32

591

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

22.  

MATKOVIČ Antea Maris

2002

SDD

0:27,40

586

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

23.  

WESENSCHEGG Aja Emma

2002

NC

0:27,48

580

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

24.  

ANŽUR Lara

2000

IL

0:27,53

577

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

25.  

TUŠEK Daša

2003

FR

0:27,60

573

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

26.  

PEZO ZUPANČIČ Neža

2002

LL

0:27,65

570

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

27.  

JUSIĆ Aida

2002

VV

0:27,66

569

09.11.2019

Celje

(absolutno)

 

PODBREGAR Hana

2004

NC

0:27,66

569

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

29.  

* JAMŠEK Janja

2001

FR

0:27,67

569

12.10.2019

Kranj

(absolutno)

30.  

MIŠVELJ Lara

2004

OL

0:27,69

567

12.10.2019

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

HRIBAR Petja

2002

TK

0:27,77

562

16.10.2019

Kranj

(absolutno)

32.  

BORNŠEK Lena

2004

NC

0:27,78

562

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

33.  

NOVAK Tinkara

2006

OL

0:27,91

554

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

34.  

LOVŠIN Maša

2003

RR

0:27,95

552

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

35.  

SVETEK Tajda

2002

OL

0:28,05

546

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

ŠPIK Eva

2003

TK

0:28,05

546

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

37.  

PODPEČAN Saška

2002

NC

0:28,07

545

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

38.  

LESKOVAR Neža

2000

IL

0:28,08

544

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

 

SEKUTI Hana

2006

FR

0:28,08

544

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

40.  

HABIČ Nika

2004

IL

0:28,10

543

09.11.2019

Zagreb

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KAŠMAN Neja

2003

BM

0:28,11

542

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

42.  

BRODER Mirna

2003

TK

0:28,12

542

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

 

RADIVOJEVIĆ Gaja

2003

RR

0:28,12

542

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

44.  

ANGLEITNER SAGADIN Laura

2005

BM

0:28,14

541

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

45.  

ROŽIČ Ula

2007

LL

0:28,28

533

18.01.2020

Kranj

(absolutno)

46.  

PŠENIČNIK Neli

2006

FR

0:28,35

529

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

47.  

GERŠAK Nika

2002

VV

0:28,38

527

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

48.  

HANCMAN Urška

2002

FR

0:28,53

519

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

49.  

ZALAZNIK Sara

2002

SDD

0:28,54

518

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

50.  

BORNŠEK Zala

2000

NC

0:28,55

518

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MARTINČIČ Naja

2003

OL

0:28,59

515

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

52.  

PAJEK STARMAN Aurora

2006

KK

0:28,60

515

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

53.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

0:28,64

513

30.11.2019

Maribor

(absolutno)

 

REMIC Metka

2005

FR

0:28,64

513

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

55.  

BRAČUN Elizabeta

2004

RL

0:28,66

512

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

VRHOVAC Laura

2006

LL

0:28,66

512

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

57.  

KONČAR Maja Helena

2003

KA

0:28,68

511

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

58.  

LIPOVEC Tinkara

2007

GBR

0:28,78

505

11.12.2019

Kranj

(absolutno)

59.  

BOBIK Timea

2006

LL

0:28,84

502

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

60.  

POGAČAR Zala

2004

TK

0:28,85

502

16.10.2019

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VEZENKOVA Maja

2004

KA

0:28,87

501

12.10.2019

Kranj

(absolutno)

62.  

NAVODNIK Sara

2005

VV

0:28,95

496

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

63.  

KNEZ Laura

2006

NC

0:28,97

495

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

64.  

KAVČIČ Aja

2006

KKR

0:28,99

494

03.11.2019

Zrenjanin

(absolutno)

65.  

LEVSTEK Maja

2005

RR

0:29,01

493

09.11.2019

Celje

(absolutno)

66.  

LOGAR Tamara

2002

VV

0:29,05

491

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

67.  

BIČEK Zala Pia

2005

GBR

0:29,07

490

16.10.2019

Kranj

(absolutno)

 

ZUPAN Neža

2005

TK

0:29,07

490

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

69.  

KOVAČIČ Gaja

2005

KK

0:29,10

489

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

70.  

HAJDINJAK Ana

2006

OL

0:29,11

488

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

SEKAVČNIK Taja

2003

FR

0:29,12

488

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

72.  

LIČEN Sara

2005

PKA

0:29,16

486

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

73.  

JOVAN Ema

2005

VV

0:29,20

484

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

74.  

ARKO Lana

2005

RA

0:29,23

482

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

75.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

0:29,26

481

04.01.2020

Velenje

(absolutno)

76.  

BENDE Eva

2004

KA

0:29,28

480

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

 

PETRIČ Manca

2005

OL

0:29,28

480

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

78.  

KUŠTER Taša

2003

OL

0:29,33

477

09.11.2019

Celje

(absolutno)

79.  

ČERIN Ema

2006

OL

0:29,43

472

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

80.  

PŠENIČNIK Tiara

2003

LL

0:29,44

472

12.10.2019

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STOJKOVIČ Katja

2004

OL

0:29,44

472

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

82.  

ČUČNIK Brina

2001

SDD

0:29,46

471

09.11.2019

Celje

(absolutno)

 

TAVZES CIRMAN Ajda

2006

OL

0:29,46

471

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

84.  

GRUBAN POHAR Puja

2006

RL

0:29,49

470

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

85.  

TEKAVČIČ Neža

2003

KA

0:29,57

466

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

86.  

GOMBOC Vita

2001

GBR

0:29,60

464

16.10.2019

Kranj

(absolutno)

87.  

POHOREC Špela

2007

VV

0:29,61

464

04.01.2020

Velenje

(absolutno)

 

PŠENIČNIK Ema

2002

GBR

0:29,61

464

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

89.  

BRODEJ Nuša

2001

NC

0:29,62

463

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

90.  

PIŠEK Eva

2002

LL

0:29,68

461

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

TEVŽ Nika Pija

2002

RL

0:29,70

460

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

92.  

OMERČEVIĆ Juno

2004

OL

0:29,75

457

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

93.  

GOLČMAN Lana

2004

PC

0:29,76

457

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

GOMBOC Maša

2001

GBR

0:29,76

457

16.10.2019

Kranj

(absolutno)

 

MERKAČ Julija

2006

FR

0:29,76

457

09.11.2019

Celje

(absolutno)

96.  

FRELIH UHELJ Sonča

2005

BP

0:29,77

456

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

97.  

STARC Hana

2006

RR

0:29,80

455

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

98.  

ARNEŽ Maša

2005

GBR

0:29,81

455

13.11.2019

Kranj

(absolutno)

 

KORENJAK GOBBO Moeti

2007

LL

0:29,81

455

07.12.2019

Beograd

(absolutno)

100.  

KRAJNC Daša

2003

OL

0:29,84

453

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LESTAN Iza

2006

OL

0:29,86

452

07.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

ŽAUCER Kaja

2006

RL

0:29,86

452

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

103.  

ZABUKOVEC Stella

2006

OL

0:29,89

451

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

104.  

ČURILA Lara

2003

BM

0:29,92

450

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

105.  

KOVAČ Maša

2005

LL

0:29,96

448

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

106.  

VEJNOVIČ Taja

2006

KA

0:29,97

447

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

107.  

KRISTAN Katrin

2001

GBR

0:30,01

446

09.11.2019

Celje

(absolutno)

108.  

CAMLEK Neca

2004

TK

0:30,02

445

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

URANJEK Zoja

2006

IL

0:30,02

445

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

110.  

KRYŽANOWSKI Nina

2001

RL

0:30,04

444

23.11.2019

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VALANT Gaja Lucija

2004

OL

0:30,04

444

12.10.2019

Kranj

(absolutno)

112.  

ILAR Lina

2004

LL

0:30,06

443

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

ROTAR Nika

2006

LL

0:30,06

443

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

114.  

VIDEC Iza

2007

KA

0:30,07

443

11.12.2019

Kranj

(absolutno)

 

ŽNIDARŠIČ Uma

2006

OL

0:30,07

443

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

116.  

POGAČAR Neža

2001

TK

0:30,08

442

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

117.  

PREDALIČ Kaja

2007

LL

0:30,09

442

07.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

118.  

GOLOB Dominika

2000

IL

0:30,11

441

21.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

ŠKAPER Neli

2007

RR

0:30,11

441

07.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

120.  

RUPNIK Nina

2003

OL

0:30,12

441

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

PETEK Danaja

2005

PDM

0:30,13

440

26.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

122.  

GERDEJ Nija

2007

FR

0:30,24

435

07.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

123.  

WAGGER Ema

2005

TK

0:30,29

433

26.01.2020

Ljubljana

124.  

ŠPEGELJ Maja

2004

NC

0:30,31

432

26.01.2020

Ljubljana

125.  

OCEGUERA BATTELINO Isabel

2004

OL

0:30,34

431

26.01.2020

Ljubljana

126.  

SLAVIČ Gini

2003

FR

0:30,46

426

26.01.2020

Ljubljana

127.  

FRELIH Petra

2006

GBR

0:30,47

426

16.10.2019

Kranj

128.  

PREDALIČ Vanja

2006

LL

0:30,48

425

09.11.2019

Zagreb

 

ZABEV Monika

2002

FR

0:30,48

425

12.10.2019

Kranj

130.  

Di LENARDO Tara

2006

TK

0:30,49

425

24.01.2020

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OKORN Ana

2003

SDD

0:30,49

425

26.01.2020

Ljubljana

132.  

GARTNER Gia

2006

GBR

0:30,54

423

08.01.2020

Kranj

133.  

NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka

2006

LL

0:30,55

422

26.01.2020

Ljubljana

134.  

KOKOŠINEK Taja

2005

FR

0:30,57

422

23.11.2019

Kranj

 

ŠILER KLEMENČIČ Zoja

2006

TK

0:30,57

422

26.01.2020

Ljubljana

136.  

CVIBOŠEK Eva

2005

NC

0:30,58

421

12.10.2019

Kranj

137.  

HORVATH Eszter

2001

ZR

0:30,59

421

26.10.2019

Novi Sad

 

PURG Deja

2004

VV

0:30,59

421

09.11.2019

Celje

139.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

0:30,62

419

07.12.2019

Ljubljana

140.  

ŽALAC Lana

2007

OL

0:30,67

417

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

0:30,72

415

07.12.2019

Ljubljana

142.  

ARTIČ Rea Tia

2006

OL

0:30,73

415

26.01.2020

Ljubljana

143.  

MEDVED Tinkara

2006

FR

0:30,78

413

09.11.2019

Celje

144.  

ŠAVLE Špela

2003

NG

0:30,83

411

26.01.2020

Ljubljana

145.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Staša

2006

NC

0:30,84

411

09.11.2019

Celje

 

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

0:30,84

411

26.10.2019

Ljubljana

147.  

BOLHA STOISAVLJEVIČ Rebeka

2006

NC

0:30,85

410

26.01.2020

Ljubljana

148.  

ŠPITALAR Neža

2006

GBR

0:30,88

409

26.01.2020

Ljubljana

149.  

MURAUS Elinn

2005

PDM

0:30,90

408

26.01.2020

Ljubljana

 

PERKO Neja

2005

TK

0:30,90

408

12.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROMIH Ana

2006

TK

0:30,90

408

26.01.2020

Ljubljana

152.  

PIRJEVEC Reina

2005

SDD

0:30,93

407

26.01.2020

Ljubljana

153.  

OVČAR Lara

2003

VV

0:30,95

406

26.01.2020

Ljubljana

154.  

MIKLAVČIČ Anastazija

2006

KK

0:30,96

406

05.10.2019

Pulj/Pula

 

ZORKO Zara

2007

OL

0:30,96

406

24.01.2020

Ljubljana

156.  

VERČ Saša

2006

IL

0:31,03

403

26.01.2020

Ljubljana

157.  

PERC Živa

2007

VV

0:31,05

402

04.01.2020

Velenje

158.  

GOLOB Maja

2007

FR

0:31,08

401

07.12.2019

Ljubljana

 

MIHELČIČ Nika

2007

TOR

0:31,08

401

23.11.2019

Kranj

 

PRINCL Nina

2006

VV

0:31,08

401

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

0:31,10

400

18.01.2020

Kranj

162.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

0:31,13

399

16.10.2019

Kranj

163.  

ZOREC Ema

2007

PAK

0:31,14

399

21.12.2019

Čakovec

164.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

0:31,15

398

04.01.2020

Velenje

165.  

LAMPRET Sara

2005

TP

0:31,16

398

09.11.2019

Celje

166.  

MARINIČ Manja

2004

BM

0:31,17

398

09.11.2019

Celje

167.  

RABIČ Rafaela

2001

GBR

0:31,18

397

13.11.2019

Kranj

168.  

RUGGIERI Anna Laura

2008

KK

0:31,20

396

07.12.2019

Ljubljana

169.  

SIRNIK Stella

2004

KKR

0:31,21

396

03.11.2019

Zrenjanin

170.  

REPINA Taja

2003

KKR

0:31,23

395

09.11.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

LOPERT GOMBOC Katarina

2005

ZR

0:31,26

394

26.01.2020

Ljubljana

172.  

HRIBAR Alma

2006

RL

0:31,28

393

26.01.2020

Ljubljana

 

SLIVNIKAR OCVIRK Iza

2006

NC

0:31,28

393

26.01.2020

Ljubljana

174.  

FERBEŽAR Tara

2003

OL

0:31,29

393

23.11.2019

Kranj

175.  

KOKOT Lana

2007

FR

0:31,32

392

07.12.2019

Ljubljana

176.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

0:31,37

390

30.11.2019

Innsbruck

 

ŠVONJA Manca

2007

KK

0:31,37

390

01.12.2019

Koper

178.  

BRICELJ Iza

2008

LL

0:31,41

389

07.12.2019

Ljubljana

179.  

BRENČIČ Ajda

2005

NC

0:31,49

386

09.11.2019

Celje

180.  

MELE Ula

2007

LL

0:31,52

384

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

MARJANOVIČ Ula

2006

RR

0:31,53

384

09.11.2019

Celje

182.  

Di LENARDO Ana

2004

TK

0:31,59

382

16.10.2019

Kranj

183.  

ŠVAGELJ REPOLUSK Julija

2006

BM

0:31,62

381

26.01.2020

Ljubljana

184.  

DUMENČIĆ Sanja

2004

PKA

0:31,63

380

01.12.2019

Koper

185.  

MLAKAR Lea

2006

OL

0:31,67

379

12.10.2019

Kranj

 

PANGERC Neja

2007

KK

0:31,67

379

01.12.2019

Koper

187.  

MOČNIK Klara

2007

CER

0:31,69

378

07.12.2019

Ljubljana

188.  

CAR Tinkara

2007

ZR

0:31,71

378

21.12.2019

Čakovec

189.  

KAC Petra

2007

LL

0:31,75

376

07.12.2019

Ljubljana

190.  

PRIMC Lina

2007

LL

0:31,80

374

07.12.2019

Beograd

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

0:31,83

373

30.11.2019

Maribor

192.  

GREGORČIČ Kaja

2006

IL

0:31,85

373

26.01.2020

Ljubljana

193.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

0:31,86

372

11.12.2019

Kranj

194.  

RENKO Valerija

2004

KK

0:31,90

371

23.11.2019

Kranj

195.  

NARDIN Mia

2003

KK

0:32,00

367

01.12.2019

Koper

196.  

MOČILER Lorena

2008

LL

0:32,05

366

07.12.2019

Ljubljana

197.  

STARIN Maruška

2003

BP

0:32,14

363

23.11.2019

Kranj

198.  

JURGEC BAUMAN Iza

2007

PAK

0:32,15

362

19.01.2020

Zagreb

199.  

MOČNIK Tjaša

2007

CER

0:32,16

362

07.12.2019

Ljubljana

 

VRŠČAJ Anja

2005

CK

0:32,16

362

21.12.2019

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

0:32,21

360

07.12.2019

Ljubljana

202.  

CELAR Eva

2003

TK

0:32,27

358

16.10.2019

Kranj

203.  

NIKOLIĆ DOBEC Lia

2004

KK

0:32,32

357

23.11.2019

Kranj

204.  

SEDIČ Špela

2006

PAK

0:32,34

356

19.01.2020

Zagreb

205.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

0:32,37

355

07.12.2019

Ljubljana

206.  

OBLAK Špela

2004

NC

0:32,43

353

12.01.2020

Celje

207.  

GABRIČ BRONIČ Lunja

2006

RL

0:32,45

352

24.01.2020

Ljubljana

208.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

0:32,46

352

26.10.2019

Ljubljana

209.  

RODE Lia

2007

IL

0:32,50

351

07.12.2019

Ljubljana

210.  

NAJVIRT Evelyn

2007

PDM

0:32,51

350

21.12.2019

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

JEZERŠEK Veronika

2005

KA

0:32,52

350

08.01.2020

Kranj

212.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

0:32,53

350

07.12.2019

Ljubljana

213.  

ALESSIO Mia

2004

BP

0:32,54

349

23.11.2019

Kranj

214.  

ARKO Kaja

2008

RA

0:32,57

348

07.12.2019

Ljubljana

215.  

GABROVEC Nika

2006

PAK

0:32,59

348

09.11.2019

Celje

216.  

RAZBORŠEK Neja

2007

GBR

0:32,62

347

12.10.2019

Kranj

 

RIHTMAN Ava Luna

2009

IL

0:32,62

347

18.01.2020

Kranj

218.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

0:32,66

346

09.11.2019

Celje

219.  

SHEVCHENKO Anastasiia

2005

IL

0:32,67

345

23.11.2019

Kranj

220.  

SEVER Sara

2009

RL

0:32,68

345

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

TOMAŽEVIČ Maruša

2005

OL

0:32,73

343

23.11.2019

Kranj

222.  

LOZAR Alina

2007

TK

0:32,77

342

16.10.2019

Kranj

223.  

KADIVEC Patricija

2007

TK

0:32,86

339

16.10.2019

Kranj

224.  

PORI Naja

2008

FR

0:32,89

338

04.01.2020

Velenje

225.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

0:32,90

338

18.01.2020

Kranj

226.  

PRAŠNIKAR Živa

2005

KA

0:32,93

337

08.01.2020

Kranj

227.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

0:32,95

337

18.01.2020

Kranj

228.  

DOBNIK Ana

2005

VV

0:32,96

336

04.01.2020

Velenje

 

MAROLT Nika

2006

RL

0:32,96

336

23.11.2019

Kranj

230.  

KOŠELJNIK Ula

2008

FR

0:32,99

335

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

SKLEDAR Eva

2007

VV

0:33,00

335

04.01.2020

Velenje

232.  

GLAVNIK Maruša

2006

VV

0:33,02

334

23.11.2019

Kranj

233.  

PUREBER Klara

2008

OL

0:33,04

334

26.10.2019

Ljubljana

234.  

BEDRAČ Ana

2006

TK

0:33,05

333

11.12.2019

Kranj

235.  

ENIKO Lada

2005

RL

0:33,06

333

09.11.2019

Celje

236.  

BABIČ Pika

2009

OL

0:33,14

331

24.01.2020

Ljubljana

237.  

KOKALJ Anja

2005

TK

0:33,22

328

23.11.2019

Kranj

238.  

VODOPIVEC Nastja

1997

ZVK

0:33,23

328

12.10.2019

Kranj

239.  

PERC Tia

2007

NC

0:33,24

328

26.10.2019

Ljubljana

240.  

MENONI Ema

2009

CK

0:33,31

326

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

VODOPIJA Vita

2004

KK

0:33,37

324

23.11.2019

Kranj

242.  

GONČIN Tara

2009

RL

0:33,44

322

07.12.2019

Beograd

243.  

TOMŠE Nina

2008

CK

0:33,45

322

21.12.2019

Čakovec

244.  

STARC Niki

2006

RR

0:33,46

321

09.11.2019

Celje

245.  

ŠTEFELIN Ema

2007

GBR

0:33,55

319

26.10.2019

Ljubljana

246.  

BATAGELJ Nicole

2003

PKA

0:33,62

317

09.11.2019

Celje

 

PLEŠNAR Tinkara

2008

PKA

0:33,62

317

07.12.2019

Ljubljana

248.  

LAHAJNAR Tiana

2006

CER

0:33,64

316

07.12.2019

Ljubljana

249.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

0:33,72

314

07.12.2019

Ljubljana

250.  

CAMLEK Maca

2007

TK

0:33,89

309

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOKALJ Tea

2007

TK

0:33,89

309

23.11.2019

Kranj

252.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

0:33,90

309

09.11.2019

Celje

253.  

KORELC Karin

2008

TK

0:33,91

309

07.12.2019

Ljubljana

254.  

LUKAN Ivana

2008

KA

0:33,95

308

16.10.2019

Kranj

255.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

0:33,96

307

12.10.2019

Kranj

256.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

0:33,98

307

30.11.2019

Maribor

257.  

PETRIČ Metka

2002

NG

0:34,00

306

12.10.2019

Kranj

258.  

SEKNE Ina

2009

GBR

0:34,03

305

18.01.2020

Kranj

259.  

BEZLAJ Anja

2008

BM

0:34,04

305

07.12.2019

Ljubljana

260.  

ŠMID Isabella

2007

TK

0:34,18

301

08.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

BREŠKI ČOKLC Iza

2007

PKA

0:34,19

301

09.11.2019

Celje

262.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

0:34,20

301

30.11.2019

Maribor

263.  

MARGETA Sara

2006

TK

0:34,22

300

16.10.2019

Kranj

 

ROMIH Nastja

2007

VV

0:34,22

300

04.01.2020

Velenje

 

ROZINA Brina

2007

RT

0:34,22

300

26.10.2019

Ljubljana

266.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

0:34,26

299

07.12.2019

Ljubljana

267.  

TRČEK Alja

2004

AQ

0:34,27

299

23.11.2019

Kranj

268.  

PURGAJ Urša

2005

BM

0:34,29

299

04.01.2020

Velenje

269.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

0:34,35

297

26.10.2019

Ljubljana

270.  

KREVS Emma

2008

PAK

0:34,36

297

19.01.2020

Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MOČNIK Zala

2009

CER

0:34,36

297

30.11.2019

Maribor

 

SAVERNIK Veronika

2009

TK

0:34,36

297

18.01.2020

Kranj

273.  

RIBAŠ Pavlina

2005

BP

0:34,38

296

09.11.2019

Celje

274.  

DERNULC Izabela Martina

2006

IL

0:34,44

295

07.12.2019

Ljubljana

275.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

0:34,47

294

13.12.2019

Ljubljana

276.  

ZOREC Naja

2009

BM

0:34,49

293

30.11.2019

Maribor

277.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

0:34,50

293

16.11.2019

Zadar

278.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

0:34,55

292

30.11.2019

Maribor

279.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

0:34,58

291

18.01.2020

Kranj

280.  

SLANOVEC Nastja

2008

IL

0:34,63

290

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

BELE Hana

2008

OL

0:34,68

289

13.12.2019

Ljubljana

282.  

KLOPČIČ Lara

2007

AQ

0:34,70

288

07.12.2019

Ljubljana

283.  

GYÖREK Neja

2007

BM

0:34,75

287

04.01.2020

Velenje

284.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

0:34,85

284

09.11.2019

Celje

 

PERIČ Lana

2006

TK

0:34,85

284

08.01.2020

Kranj

286.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

0:34,88

284

26.10.2019

Ljubljana

287.  

SILA Neža

2007

KK

0:34,90

283

01.12.2019

Koper

288.  

TEMNIKAR Klara

2008

KA

0:34,93

282

11.12.2019

Kranj

289.  

NOTESBERG Lana

2006

BM

0:34,98

281

07.12.2019

Ljubljana

290.  

KAČIČ Taja

2008

BM

0:35,06

279

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

POBERŽNIK Manca

2005

VV

0:35,09

279

30.11.2019

Innsbruck

292.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

0:35,10

278

18.01.2020

Kranj

293.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

0:35,14

277

07.12.2019

Ljubljana

294.  

LAPANJE Janja

2008

CER

0:35,21

276

30.11.2019

Maribor

 

ZUPAN Julija

2006

BM

0:35,21

276

07.12.2019

Ljubljana

296.  

JEZA Maša

2003

TP

0:35,37

272

09.11.2019

Celje

297.  

CAMLEK Maša

2009

TK

0:35,39

272

30.11.2019

Maribor

298.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

0:35,49

269

18.01.2020

Kranj

299.  

KUMER Eli

2008

PAK

0:35,50

269

21.12.2019

Čakovec

 

TANKO Polona

2010

RR

0:35,50

269

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

0:35,51

269

04.01.2020

Velenje

302.  

RUDOLF Kaja

2007

RL

0:35,68

265

26.10.2019

Ljubljana

303.  

LEHMANN Siena

2009

RL

0:35,91

260

18.01.2020

Kranj

304.  

ZORAN Nika

2005

TK

0:35,99

258

23.11.2019

Kranj

305.  

VALEK Zala

2009

NC

0:36,02

257

30.11.2019

Maribor

306.  

TRTNIK Vita

2008

IL

0:36,04

257

07.12.2019

Ljubljana

307.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

0:36,08

256

18.01.2020

Kranj

308.  

SUHADOLNIK Gaja

2002

TK

0:36,10

256

23.11.2019

Kranj

309.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

0:36,11

256

26.10.2019

Ljubljana

310.  

BOŽIČ Eva

2007

FR

0:36,24

253

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

0:36,24

253

18.01.2020

Kranj

312.  

ADAMIČ Hana

2008

RR

0:36,27

252

07.12.2019

Ljubljana

313.  

KNEGO Gaja

2007

OL

0:36,30

252

07.12.2019

Ljubljana

314.  

LOVŠE Tija

2008

TP

0:36,34

251

21.12.2019

Čakovec

315.  

FRLEC Katarina

2008

TK

0:36,35

251

16.10.2019

Kranj

316.  

SEDEJ Tia

2009

OL

0:36,37

250

30.11.2019

Maribor

317.  

KRIVEC PUKŠIČ Lia

2008

BM

0:36,43

249

04.01.2020

Velenje

318.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

0:36,49

248

24.01.2020

Ljubljana

319.  

SNOJ Brina

2006

IL

0:36,70

243

07.12.2019

Ljubljana

320.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

0:36,76

242

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

0:36,79

242

07.12.2019

Ljubljana

322.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

0:36,80

241

16.10.2019

Kranj

323.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

0:36,82

241

26.10.2019

Ljubljana

324.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

0:36,84

241

04.01.2020

Velenje

325.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

0:36,86

240

04.01.2020

Velenje

326.  

LEPENIK Katarina

2007

PDM

0:36,87

240

07.12.2019

Ljubljana

327.  

JOSIPOVIĆ Ivana

2007

BM

0:36,92

239

07.12.2019

Ljubljana

328.  

NOVAK Naja

2008

BM

0:37,02

237

04.01.2020

Velenje

329.  

ČUSAK Tanja

2009

IL

0:37,05

237

19.10.2019

Ribnica

330.  

MELE Zoja

2009

LL

0:37,06

236

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

JAGODNIK Zarja

2008

KK

0:37,08

236

05.10.2019

Pulj/Pula

332.  

HODŽIĆ Amila

2008

VV

0:37,09

236

04.01.2020

Velenje

333.  

LAHAJNAR Tjaša

2008

CER

0:37,10

236

26.10.2019

Ljubljana

334.  

ŽAGAR Ela

2009

PC

0:37,36

231

16.11.2019

Kranj

335.  

RAZBORŠEK Katja

2010

GBR

0:37,37

231

07.12.2019

Ljubljana

336.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

0:37,43

229

09.11.2019

Celje

337.  

JANKOVIĆ Anastasija

2007

LL

0:37,49

228

07.12.2019

Beograd

338.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

0:37,53

228

07.12.2019

Ljubljana

339.  

JURJOVIČ Eva

2007

ZR

0:37,64

226

21.12.2019

Čakovec

340.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

0:37,72

224

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

DOLENC Manca

2009

IL

0:37,76

223

18.01.2020

Kranj

 

RADOČAJ Tara

2007

GBR

0:37,76

223

08.01.2020

Kranj

343.  

MARGETA Ana

2010

TK

0:37,77

223

18.01.2020

Kranj

344.  

PETRIČ Klara

2009

FR

0:37,79

223

04.01.2020

Velenje

345.  

LIPONIK Špela

2009

BM

0:37,80

223

30.11.2019

Maribor

346.  

DOBNIK Sara

2009

CK

0:37,92

221

30.11.2019

Maribor

 

RADOČAJ Lana

2007

GBR

0:37,92

221

08.01.2020

Kranj

348.  

TOMIĆ Sara

2008

KK

0:37,98

220

01.12.2019

Koper

349.  

PERIČ Klara

2009

KK

0:38,00

219

01.12.2019

Koper

350.  

PERENIČ Trina

2005

RL

0:38,02

219

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

BOBIČ Luna

2009

ZR

0:38,06

218

30.11.2019

Maribor

352.  

PAVLIČ Lara

2009

AQ

0:38,13

217

18.01.2020

Kranj

353.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

0:38,19

216

30.11.2019

Maribor

354.  

POROBIJA Zala

2008

FR

0:38,24

215

04.01.2020

Velenje

355.  

ERŽEN Teja

2007

TK

0:38,27

215

12.10.2019

Kranj

356.  

ANKELE Meta

2008

TK

0:38,31

214

07.12.2019

Ljubljana

357.  

KLEMEN Taja

2011

KA

0:38,35

213

18.01.2020

Kranj

358.  

MAROLT Katja

2009

RL

0:38,37

213

18.01.2020

Kranj

359.  

VOVK Sandra

2008

RL

0:38,42

212

07.12.2019

Ljubljana

360.  

KORELC Kim

2010

TK

0:38,48

211

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

LEVIČ Niki

2006

IL

0:38,52

210

23.11.2019

Kranj

362.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

0:38,53

210

18.01.2020

Kranj

363.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

0:38,59

209

07.12.2019

Ljubljana

364.  

ČUŠIN Jana

2007

GBR

0:38,60

209

16.10.2019

Kranj

365.  

GABROVEC Živa

2005

PAK

0:38,63

209

09.11.2019

Celje

366.  

NOVAK Tia

2008

RR

0:38,64

208

07.12.2019

Ljubljana

367.  

OBERŽAN Mojca

2010

RT

0:38,66

208

18.01.2020

Kranj

368.  

VODOPIJA Ajda

2007

KK

0:38,72

207

01.12.2019

Koper

369.  

NEMEC KRIŽMANČIČ Lucija

2008

IL

0:38,75

207

07.12.2019

Ljubljana

370.  

MARZIDOVŠEK Lea

2008

NC

0:38,79

206

26.10.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

ILC Manja

2009

RR

0:38,88

205

18.01.2020

Kranj

372.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

0:38,93

204

21.12.2019

Čakovec

373.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

0:38,98

203

04.01.2020

Velenje

374.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

0:39,06

202

30.11.2019

Maribor

375.  

STARC Taja

2009

RR

0:39,07

202

19.10.2019

Ribnica

376.  

MLAKAR Ajša

2009

TK

0:39,19

200

18.01.2020

Kranj

377.  

NEMEC Sara

2008

ZR

0:39,27

199

21.12.2019

Čakovec

378.  

KRENN BUKOVEC Nika

2008

LL

0:39,30

198

07.12.2019

Beograd

379.  

VRTARIČ Nina Evelin

2008

BM

0:39,35

197

07.12.2019

Ljubljana

380.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

0:39,37

197

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

PETERŠIČ Sofija

2009

PAK

0:39,55

194

19.01.2020

Zagreb

382.  

AGREŽ Ariana

2010

RT

0:39,57

194

30.11.2019

Maribor

383.  

VOLJČ Lana

2007

PC

0:39,58

194

16.11.2019

Kranj

384.  

PECELJ Taja

2009

NC

0:39,61

193

07.12.2019

Ljubljana

385.  

PODGORŠEK Ema

2005

TK

0:39,85

190

11.12.2019

Kranj

386.  

KOŠIR Zala

2011

TOR

0:40,02

188

18.01.2020

Kranj

387.  

BEKEŠ Zarja

2008

IL

0:40,07

187

26.10.2019

Ljubljana

 

MALTARIĆ Mia

2008

PDM

0:40,07

187

07.12.2019

Ljubljana

389.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

0:40,16

186

18.01.2020

Kranj

390.  

KONEC Ula

2009

KK

0:40,17

185

01.12.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

SPRUK Tajda

2009

KA

0:40,44

182

18.01.2020

Kranj

392.  

BAINOVIĆ Anastazija

2006

TK

0:40,47

181

12.10.2019

Kranj

393.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

0:40,55

180

07.12.2019

Ljubljana

394.  

SEIFERT Metka

2009

RL

0:40,59

180

18.01.2020

Kranj

395.  

ŠAVIJA Lea

2007

RL

0:40,65

179

13.12.2019

Ljubljana

396.  

GRM Marija

2009

LL

0:40,85

176

07.12.2019

Ljubljana

397.  

BOŽIČ Zoya

2008

IL

0:40,88

176

26.10.2019

Ljubljana

398.  

ERŽEN Nika

2010

TK

0:41,00

174

18.01.2020

Kranj

399.  

MALI Nika

2009

TK

0:41,04

174

12.10.2019

Kranj

400.  

KRŠMANC Klea

2008

RL

0:41,32

170

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

POTEMINA Alisa

2010

IL

0:41,37

170

19.10.2019

Ribnica

402.  

OSTREŽ Nina

2007

AQ

0:41,40

169

26.10.2019

Ljubljana

403.  

BREZNIK Neja

2009

LL

0:41,45

169

19.10.2019

Ribnica

 

HORVAT Tjaša

2010

ZR

0:41,45

169

21.12.2019

Čakovec

405.  

LAVRENČIČ Inja

2009

AQ

0:41,49

168

18.01.2020

Kranj

406.  

ISAKOVIČ Sara

2008

RT

0:41,67

166

26.10.2019

Ljubljana

407.  

JELENC ČANČAR Eva

2008

LL

0:41,71

166

07.12.2019

Ljubljana

408.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

0:41,84

164

30.11.2019

Maribor

409.  

HOHKRAUT Tia

2008

PC

0:41,85

164

09.11.2019

Celje

410.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

0:41,91

163

07.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

PODBOJ Anaja

2009

IL

0:42,11

161

19.10.2019

Ribnica

412.  

VIDOVIČ Lina

2010

BM

0:42,14

161

04.01.2020

Velenje

413.  

RIBIČ VENE Živa

2009

CK

0:42,26

159

30.11.2019

Maribor

414.  

PODGORŠEK Ana

2005

TK

0:42,29

159

08.01.2020

Kranj

415.  

HVALEC Eva

2009

PAK

0:42,30

159

09.11.2019

Koprivnica

416.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

0:42,35

158

24.01.2020

Ljubljana

417.  

LEBAN Tara

2006

TK

0:42,37

158

12.10.2019

Kranj

418.  

MEŠIĆ Anja

2011

OL

0:42,51

156

07.12.2019

Ljubljana

419.  

PRIMC Živa

2010

LL

0:42,60

155

18.01.2020

Kranj

420.  

SUŠEC JAMBROVIČ Ana

2010

VV

0:42,83

153

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

POLANC Nina

2009

PKA

0:42,94

152

19.10.2019

Ribnica

422.  

KOMELJ Meta

2010

TK

0:43,03

151

18.01.2020

Kranj

423.  

BERČAN Ana

2010

LL

0:43,29

148

18.01.2020

Kranj

424.  

MENONI Ana

2012

CK

0:43,42

147

18.01.2020

Kranj

425.  

KUNŠTIĆ Maša

2011

LL

0:43,48

146

18.01.2020

Kranj

426.  

KOROŠ Maša

2007

FR

0:43,60

145

04.01.2020

Velenje

427.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

0:43,75

143

18.01.2020

Kranj

428.  

JOVANOVIĆ Mia

2009

PAK

0:43,78

143

21.12.2019

Čakovec

429.  

VOGA Liu

2011

GBR

0:43,87

142

19.10.2019

Ribnica

430.  

LAMEŠIĆ Lana

2011

VV

0:43,96

141

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

DOMIČ Ivona

2011

RL

0:44,10

140

18.01.2020

Kranj

432.  

KNEZ Zara

2010

FR

0:44,12

140

18.01.2020

Kranj

433.  

DELAK ŽMAHAR Brina

2008

RL

0:44,56

136

24.01.2020

Ljubljana

434.  

SELAN Augustina

2010

LL

0:44,69

135

19.10.2019

Ribnica

435.  

PEČNIK Emma

2008

FR

0:44,99

132

04.01.2020

Velenje

436.  

HELBL Lija

2010

FR

0:45,19

130

04.01.2020

Velenje

437.  

BREŠAN SEMIČ Šeli

2009

NG

0:45,23

130

20.10.2019

Cerkno

438.  

POTNIK Manja

2011

RL

0:45,50

127

18.01.2020

Kranj

439.  

LAHAJNAR Tajda

2010

CER

0:45,56

127

19.10.2019

Ribnica

440.  

ARKO Marija

2010

RR

0:45,58

127

19.10.2019

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

PAKIŽ Lara

2010

RR

0:45,67

126

19.10.2019

Ribnica

442.  

LUŽNIK Marcela

2008

GBR

0:45,68

126

08.01.2020

Kranj

443.  

MARJANOVIČ Pika

2010

RR

0:45,69

126

30.11.2019

Maribor

444.  

BROLIH Lara

2011

TK

0:45,85

125

18.01.2020

Kranj

445.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

0:45,90

124

18.01.2020

Kranj

446.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

0:46,06

123

04.01.2020

Velenje

447.  

GARTNER Tija

2007

RL

0:46,13

122

07.12.2019

Ljubljana

448.  

MELANŠEK Živa

2008

SDD

0:46,48

120

13.12.2019

Ljubljana

449.  

PLANKO Pika

2010

VV

0:46,58

119

04.01.2020

Velenje

450.  

ALJAŽ Taja

2008

TK

0:46,79

117

11.12.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

451.  

ČEPON Lana

2010

LL

0:46,90

116

13.12.2019

Ljubljana

452.  

KOTNIK Gaja

2011

VV

0:47,22

114

04.01.2020

Velenje

453.  

JUVANČIČ Špela

2010

IL

0:47,31

113

13.12.2019

Ljubljana

454.  

KADIVNIK Manca

2011

RL

0:47,35

113

18.01.2020

Kranj

455.  

SARADIĆ Tara

2008

IL

0:47,50

112

26.10.2019

Ljubljana

456.  

ŠOLINC Živa

2010

VV

0:47,57

111

04.01.2020

Velenje

457.  

OBERŽAN Špela

2011

RT

0:47,59

111

30.11.2019

Maribor

458.  

ELSNER Carolina

2011

RL

0:47,69

111

18.01.2020

Kranj

459.  

SMOLČIČ Manca

2009

AQ

0:47,83

110

19.10.2019

Ribnica

460.  

BLATNIK Klara

2011

VV

0:47,98

109

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

461.  

KRALJ Ana

2010

TK

0:48,05

108

18.01.2020

Kranj

462.  

URŠIČ Neva

2009

CER

0:48,13

108

20.10.2019

Cerkno

463.  

LAPUH Justina Pika

2010

KA

0:48,32

106

30.11.2019

Maribor

 

TANKO Taja

2010

RR

0:48,32

106

07.12.2019

Ljubljana

465.  

VIDMAR Pia

2009

BM

0:49,14

101

30.11.2019

Maribor

466.  

FRAS Manca

2008

PAK

0:49,21

101

21.12.2019

Čakovec

467.  

ZUPANČIČ Inja

2011

RT

0:49,44

99

18.01.2020

Kranj

468.  

DRAKSLER Ana

2009

BM

0:49,55

99

30.11.2019

Maribor

469.  

PONIŽ Maja

2010

RL

0:49,63

98

18.01.2020

Kranj

470.  

PREGRAD Frida

2009

KA

0:49,75

97

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

471.  

JANKOVIĆ Tijana

2009

LL

0:49,78

97

18.01.2020

Kranj

472.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Aleksandra

2010

FR

0:49,89

97

30.11.2019

Maribor

473.  

POGAČAR Manca

2012

TK

0:49,98

96

19.10.2019

Ribnica

474.  

HOZJAN Katarina

2011

ZR

0:50,02

96

21.12.2019

Čakovec

475.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

0:50,52

93

19.10.2019

Ribnica

 

JURETIČ Eva

2010

NG

0:50,52

93

01.12.2019

Koper

477.  

REBEC Ria

2012

VV

0:50,96

91

04.01.2020

Velenje

478.  

MILIJAŠ Nikolina

2010

VV

0:51,16

90

04.01.2020

Velenje

479.  

POREDOŠ KUSTERLE Tosha

2012

TK

0:51,53

88

18.01.2020

Kranj

480.  

MEDIĆ Stella

2010

OL

0:51,58

87

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

481.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

0:51,72

87

18.01.2020

Kranj

482.  

KRAJNC Urška

2010

BM

0:52,03

85

30.11.2019

Maribor

483.  

AVBELJ Ana

2009

KA

0:52,62

82

08.01.2020

Kranj

484.  

ŠPRAH PODGORŠEK Mia

2009

PAK

0:52,63

82

18.01.2020

Kranj

485.  

ČAUŠEVIĆ Ema

2010

VV

0:52,80

81

04.01.2020

Velenje

486.  

ĐURIĆ Ana

2009

TK

0:53,15

80

13.11.2019

Kranj

487.  

STRITAR LUŠTRIK Sara

2010

TK

0:54,10

76

18.01.2020

Kranj

 

VRHOVNIK Maša

2010

TK

0:54,10

76

18.01.2020

Kranj

489.  

VOLČJAK Patricija

2009

TK

0:54,13

76

16.10.2019

Kranj

490.  

GRILC Ava

2012

TK

0:54,29

75

18.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

491.  

BAJEC Ana Bela

2010

PKA

0:54,35

75

19.10.2019

Ribnica

492.  

VUJANOVIC Ana

2010

TK

0:54,82

73

18.01.2020

Kranj

493.  

ŠOBAK Maruša

2011

ZR

0:54,98

72

30.11.2019

Maribor

494.  

GARTNER Tricija

2011

RL

0:55,10

72

07.12.2019

Ljubljana

495.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Brina

2012

PAK

0:55,31

71

18.01.2020

Kranj

496.  

PIRC RAVNIČ Pia

2011

TK

0:55,75

69

11.12.2019

Kranj

497.  

KRUŠIČ Žanin

2010

PAK

0:56,04

68

18.01.2020

Kranj

498.  

KOŠIR Zoja

2012

RL

0:56,06

68

07.12.2019

Ljubljana

499.  

KRT Ana

2008

TK

0:56,12

68

16.10.2019

Kranj

500.  

HAMULIĆ Elina

2011

GBR

0:56,77

65

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

501.  

CAFUTA Erin

2010

TP

0:58,11

61

30.11.2019

Maribor

502.  

NEMEC Amelie

2011

KK

0:58,61

59

01.12.2019

Koper

503.  

ŠENK Tita

2011

KA

0:59,52

57

18.01.2020

Kranj

504.  

REBERNIK KROFLIČ Pia

2010

PC

1:00,04

55

30.11.2019

Maribor

505.  

SAJOVIC KARUN Junija

2010

TK

1:01,80

51

18.01.2020

Kranj

506.  

ŠALAMON Žana

2010

BM

1:02,28

49

30.11.2019

Maribor

507.  

TRUMIĆ Asja

2010

VV

1:02,74

48

04.01.2020

Velenje

508.  

VAŠ Hana

2012

PC

1:03,62

46

18.01.2020

Kranj

509.  

MANOJLOVIĆ Maja

2008

KA

1:03,97

46

08.01.2020

Kranj

510.  

ŠPANINGER Leja

2011

TP

1:04,92

44

30.11.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

511.  

ŠTUKELJ Mia

2012

PC

1:05,13

43

18.01.2020

Kranj

512.  

BERIĆ Mineja

2009

TK

1:06,16

41

11.12.2019

Kranj

513.  

MUHAREMOVIČ Tamara

2011

TK

1:06,96

40

08.01.2020

Kranj

514.  

MIHELIČ Ema

2011

TK

1:07,42

39

08.01.2020

Kranj

515.  

BORIĆ Zoja

2010

RL

1:08,03

38

07.12.2019

Ljubljana

516.  

ERŽEN Jerca

2012

TK

1:08,90

36

18.01.2020

Kranj

517.  

LENARDIČ Lea

2012

TK

1:19,14

24

18.01.2020

Kranj

518.  

GOSTIŠA Maša

2013

TK

1:20,12

23

08.01.2020

Kranj

519.  

SREDOJEVIĆ Nika

2012

TK

1:26,13

18

11.12.2019

Kranj

520.  

PERŠOLJA Eva

2011

TK

1:37,34

13

08.01.2020

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

520

2006.91

0:36,94

239



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.