Back    Home

Lestvice *
2019/2020, ženske absolutno, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 28.01.2020, 06:03:12

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠEGEL Janja

2001

FR

2:10,15

768

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

2.  

FAIN Katja

2001

BM

2:10,42

764

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

3.  

ODER Tjaša

1994

FR

2:12,38

730

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

4.  

* JAMŠEK Janja

2001

FR

2:14,86

691

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

5.  

FORTUNA Liza

2003

LL

2:15,28

684

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

6.  

JELESIJEVIČ Anja

2003

OL

2:16,87

661

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

7.  

MARKAČ Zoja

2004

FR

2:19,73

621

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

8.  

LEVSTEK Maja

2005

RR

2:20,45

611

10.11.2019

Celje

(absolutno)

9.  

BENDE Eva

2004

KA

2:20,69

608

05.01.2020

Montebelluna

(absolutno)

10.  

HANCMAN Urška

2002

FR

2:22,26

588

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠPIK Eva

2003

TK

2:23,48

573

27.10.2019

Split

(absolutno)

12.  

MIHALIČ Sara

2004

OL

2:23,96

568

10.11.2019

Celje

(absolutno)

13.  

VALANT Gaja Lucija

2004

OL

2:24,40

562

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

14.  

MARČUN Mojca

2006

GBR

2:24,75

558

11.12.2019

Kranj

(absolutno)

15.  

TOMAŽIČ Špela

2003

OL

2:25,29

552

24.11.2019

Kranj

(absolutno)

16.  

LOVŠIN Maša

2003

RR

2:25,84

546

10.11.2019

Celje

(absolutno)

17.  

LIPOVEC Tinkara

2007

GBR

2:26,04

544

11.12.2019

Kranj

(absolutno)

18.  

VIDEC Iza

2007

KA

2:26,13

543

05.01.2020

Montebelluna

(absolutno)

19.  

PŠENIČNIK Neli

2006

FR

2:26,74

536

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

20.  

SEKAVČNIK Taja

2003

FR

2:27,79

525

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

HRIBAR Petja

2002

TK

2:27,81

524

16.10.2019

Kranj

(absolutno)

22.  

MAČEK SITAR Marja

2005

KA

2:27,83

524

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

23.  

HAJDINJAK Ana

2006

OL

2:28,68

515

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

24.  

AVRAMOVIČ Lana

2006

IL

2:28,84

514

24.11.2019

Kranj

(absolutno)

25.  

ARTIČ Rea Tia

2006

OL

2:29,48

507

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

26.  

NAVODNIK Sara

2005

VV

2:29,50

507

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

27.  

RADIVOJEVIĆ Olja

2007

RR

2:29,57

506

17.11.2019

Zadar

(absolutno)

28.  

REMIC Metka

2005

FR

2:29,84

503

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

29.  

ANŽUR Lara

2000

IL

2:30,58

496

21.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

30.  

POGAČAR Zala

2004

TK

2:30,83

493

11.12.2019

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŽERJAL Hana

2002

RL

2:30,95

492

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

32.  

KAVČIČ Aja

2006

KKR

2:31,15

490

10.11.2019

Celje

(absolutno)

33.  

MIHEVC Lara

2005

TOR

2:32,15

481

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

34.  

KOKOŠINEK Taja

2005

FR

2:32,44

478

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

35.  

NIKOLIČ KRIŠTOF Rebeka

2006

LL

2:32,49

478

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

36.  

PŠENIČNIK Ema

2002

GBR

2:32,50

477

24.11.2019

Kranj

(absolutno)

37.  

ĐUKIĆ Dora

2006

RR

2:32,54

477

21.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

38.  

ĆIROVIĆ Zara

2008

RR

2:32,85

474

12.01.2020

Celje

(absolutno)

39.  

GERDEJ Nija

2007

FR

2:33,17

471

12.01.2020

Celje

(absolutno)

40.  

PAKIŽ RUMPF Izabela

2006

NC

2:33,22

471

10.11.2019

Celje

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

TAVZES CIRMAN Ajda

2006

OL

2:33,96

464

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

42.  

ŠILER KLEMENČIČ Zoja

2006

TK

2:34,14

462

10.11.2019

Celje

(absolutno)

43.  

SEDAR Manca

2004

FR

2:34,29

461

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

44.  

PULKO Ema Tereza

2008

KKR

2:34,66

458

21.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

45.  

BRODER Mirna

2003

TK

2:34,96

455

24.11.2019

Kranj

(absolutno)

46.  

VEZENKOVA Maja

2004

KA

2:36,26

444

16.10.2019

Kranj

(absolutno)

47.  

HORVATH Eszter

2001

ZR

2:36,27

444

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

48.  

NOVAK Lena

2007

LL

2:36,45

442

21.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

49.  

Di LENARDO Tara

2006

TK

2:36,82

439

24.01.2020

Ljubljana

(absolutno)

50.  

RADELJ Pika

2007

LL

2:37,11

437

21.12.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOKOT Lana

2007

FR

2:37,44

434

12.01.2020

Celje

(absolutno)

52.  

URANJEK Zoja

2006

IL

2:37,81

431

24.01.2020

Ljubljana

53.  

LAJBAHER Maja

2007

FR

2:37,91

430

12.01.2020

Celje

 

ŠAVLE Špela

2003

NG

2:37,91

430

24.01.2020

Ljubljana

55.  

OMERČEVIĆ Juno

2004

OL

2:38,94

422

24.11.2019

Kranj

56.  

ČERIN Ema

2006

OL

2:39,08

421

21.12.2019

Ljubljana

57.  

OBLAK Špela

2004

NC

2:39,28

419

21.12.2019

Ljubljana

58.  

SLAVIČ Gini

2003

FR

2:39,78

415

24.01.2020

Ljubljana

59.  

FERBEŽAR Tara

2003

OL

2:39,92

414

24.11.2019

Kranj

60.  

VEJNOVIČ Taja

2006

KA

2:40,68

408

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

CELAR Eva

2003

TK

2:41,04

405

16.10.2019

Kranj

62.  

SIRNIK Stella

2004

KKR

2:41,40

403

24.01.2020

Ljubljana

63.  

VRBINC Ema

2008

TOR

2:41,44

402

21.12.2019

Ljubljana

64.  

PERC Živa

2007

VV

2:41,66

401

04.01.2020

Velenje

65.  

ZABUKOVEC Stella

2006

OL

2:42,20

397

24.01.2020

Ljubljana

66.  

HRIBAR Sergeja

2007

TK

2:42,42

395

12.01.2020

Celje

67.  

MARJANOVIČ Ula

2006

RR

2:42,80

392

10.11.2019

Celje

68.  

ŠKAPER Neli

2007

RR

2:43,62

386

12.01.2020

Celje

69.  

ZUPAN Neža

2005

TK

2:44,03

384

16.10.2019

Kranj

70.  

OKORN Ana

2003

SDD

2:44,41

381

16.11.2019

Skopje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

URBANČIČ Eva

2008

LL

2:44,44

381

13.12.2019

Ljubljana

72.  

PODRŽAVNIK Zara

2008

FR

2:44,63

379

12.01.2020

Celje

73.  

KONČAR Maja Helena

2003

KA

2:45,00

377

16.10.2019

Kranj

74.  

DUMENČIĆ Sanja

2004

PKA

2:45,47

374

21.12.2019

Ljubljana

75.  

ZORKO Zara

2007

OL

2:46,33

368

13.12.2019

Ljubljana

76.  

FORTUNA Lena

2007

LL

2:46,64

366

13.12.2019

Ljubljana

77.  

MELE Ula

2007

LL

2:46,72

365

21.12.2019

Ljubljana

78.  

DOBNIK Ana

2005

VV

2:46,90

364

04.01.2020

Velenje

79.  

STROJANŠEK Isabela

2008

OL

2:46,93

364

12.01.2020

Celje

80.  

Di LENARDO Ana

2004

TK

2:47,50

360

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LAMPRET Sara

2005

TP

2:47,59

360

21.12.2019

Čakovec

82.  

WAGGER Ema

2005

TK

2:47,72

359

16.10.2019

Kranj

83.  

POHOREC Špela

2007

VV

2:47,88

358

04.01.2020

Velenje

84.  

ABUTOVIČ Mia

2009

LL

2:48,28

355

16.11.2019

Kranj

85.  

GOLOB Maja

2007

FR

2:48,35

355

12.01.2020

Celje

86.  

POGAČAR Neža

2001

TK

2:48,43

354

11.12.2019

Kranj

87.  

LOZAR Alina

2007

TK

2:49,13

350

16.10.2019

Kranj

88.  

ARKO Kaja

2008

RA

2:49,61

347

12.01.2020

Celje

89.  

PERKO Neja

2005

TK

2:49,67

347

16.10.2019

Kranj

90.  

PAJNTAR Blaža

2008

TK

2:49,69

346

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠPITALAR Neža

2006

GBR

2:50,19

343

11.12.2019

Kranj

92.  

JURGEC BAUMAN Iza

2007

PAK

2:50,51

341

19.01.2020

Zagreb

93.  

ŽALAC Lana

2007

OL

2:50,83

339

13.12.2019

Ljubljana

94.  

MOČILER Lorena

2008

LL

2:51,48

336

13.12.2019

Ljubljana

95.  

POJE MIHELIČ Lana

2008

RR

2:51,51

335

12.01.2020

Celje

96.  

MENONI Ema

2009

CK

2:51,69

334

16.11.2019

Kranj

97.  

KRAJINOVIĆ Pia

2007

NC

2:51,88

333

12.01.2020

Celje

98.  

VASILJEVIĆ Maša

2007

CK

2:52,09

332

12.01.2020

Celje

99.  

JUKIĆ Najya Hana

2008

VV

2:52,21

331

04.01.2020

Velenje

100.  

RAZBORŠEK Neja

2007

GBR

2:52,45

330

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

BEDRAČ Ana

2006

TK

2:52,56

329

16.10.2019

Kranj

102.  

JUVANČIČ Neža

2007

IL

2:52,96

327

21.12.2019

Ljubljana

103.  

MOČNIK Klara

2007

CER

2:53,35

325

12.01.2020

Celje

104.  

PRAŠNIKAR Živa

2005

KA

2:53,37

325

24.11.2019

Kranj

105.  

KOKALJ Anja

2005

TK

2:54,39

319

16.10.2019

Kranj

106.  

MALTARIĆ Lina

2008

PAK

2:54,74

317

10.11.2019

Celje

107.  

ROMIH Nastja

2007

VV

2:54,78

317

04.01.2020

Velenje

108.  

STOJKOVIČ Neža

2007

OL

2:54,94

316

12.01.2020

Celje

109.  

SEDIČ Špela

2006

PAK

2:54,97

316

10.11.2019

Celje

110.  

PUREBER Klara

2008

OL

2:55,73

312

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

DOVŽAN Neli

2007

IL

2:55,81

311

24.01.2020

Ljubljana

112.  

HUŠIĆ Hanna Naya

2008

NC

2:55,83

311

12.01.2020

Celje

113.  

ŠTEFANEC Maša

2008

ZR

2:55,95

311

12.01.2020

Celje

114.  

KAC Petra

2007

LL

2:56,70

307

13.12.2019

Ljubljana

115.  

KLEMENČIČ Ana Veronika

2008

IL

2:56,86

306

12.01.2020

Celje

116.  

LIPOGLAVŠEK Tjaša

2008

IL

2:57,63

302

13.12.2019

Ljubljana

117.  

KREVS Emma

2008

PAK

2:58,06

300

19.01.2020

Zagreb

118.  

PLEVNIK IVANUŠA Gaja

2008

NC

2:58,43

298

12.01.2020

Celje

119.  

KOKALJ Tea

2007

TK

2:58,81

296

16.10.2019

Kranj

120.  

GONČIN Tara

2009

RL

2:58,93

295

09.11.2019

Beograd

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MEDVED Ajda

2007

TOR

2:59,53

292

21.12.2019

Ljubljana

122.  

PORI Naja

2008

FR

2:59,67

292

12.01.2020

Celje

123.  

MOJSILOVIĆ MEZNARIČ Zala

2008

PAK

3:00,75

287

10.11.2019

Celje

124.  

BABIČ Pika

2009

OL

3:00,76

286

16.11.2019

Kranj

125.  

NAGLIČ Lara

2009

TK

3:00,78

286

16.11.2019

Kranj

126.  

KADIVEC Patricija

2007

TK

3:02,31

279

16.10.2019

Kranj

127.  

BRATINA Elina

2009

NC

3:02,84

277

16.11.2019

Kranj

128.  

MALETIĆ Maja

2008

TK

3:03,63

273

12.01.2020

Celje

129.  

PUŠKARIČ Julija

2009

LL

3:04,02

271

16.11.2019

Kranj

130.  

GODEC Aleksandra

2008

IL

3:04,43

270

12.01.2020

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PERC Tia

2007

NC

3:04,49

269

10.11.2019

Celje

132.  

JEZERŠEK Veronika

2005

KA

3:04,67

269

11.12.2019

Kranj

133.  

KOVAČ Kaja

2008

LL

3:04,93

267

13.12.2019

Ljubljana

134.  

ŠLEBNIK GNAMUŠ Katarina

2007

FR

3:05,06

267

12.01.2020

Celje

135.  

SNOJ Brina

2006

IL

3:05,10

267

13.12.2019

Ljubljana

136.  

SAVERNIK Veronika

2009

TK

3:05,58

265

16.11.2019

Kranj

137.  

DOLENC Manca

2009

IL

3:06,12

262

13.12.2019

Ljubljana

138.  

KORELC Karin

2008

TK

3:07,46

257

11.12.2019

Kranj

 

ŠMID Isabella

2007

TK

3:07,46

257

12.01.2020

Celje

140.  

BELE Hana

2008

OL

3:07,80

255

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KRIŽAN Mia

2008

RR

3:08,54

252

17.11.2019

Zadar

142.  

KIRBIŠ Anina

2009

BM

3:08,61

252

04.01.2020

Velenje

143.  

LJUBINKOVIĆ Doris

2008

LL

3:09,02

250

21.12.2019

Ljubljana

144.  

ŠAHIĆ Tijana

2007

TOR

3:09,14

250

24.11.2019

Kranj

145.  

ĐUKIĆ Hana

2009

RR

3:09,36

249

21.12.2019

Ljubljana

146.  

KNEGO Gaja

2007

OL

3:09,75

248

12.01.2020

Celje

147.  

VLAHOV Dorotea

2008

RR

3:10,10

246

21.12.2019

Ljubljana

148.  

MUJČIĆ Mia

2008

VV

3:10,70

244

04.01.2020

Velenje

149.  

KRIŠTOFELC Ula

2008

LL

3:11,20

242

13.12.2019

Ljubljana

150.  

LUKAN Ivana

2008

KA

3:11,53

241

11.12.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PERIČ Lana

2006

TK

3:11,85

240

16.10.2019

Kranj

152.  

NOVAK Tia

2008

RR

3:12,36

238

12.01.2020

Celje

153.  

PRIMOŽIČ Taja

2009

CER

3:12,89

236

16.11.2019

Kranj

154.  

SEDEJ Tia

2009

OL

3:13,25

234

16.11.2019

Kranj

155.  

ZOREC Naja

2009

BM

3:13,38

234

04.01.2020

Velenje

156.  

ĐORĐEVIČ Tara

2009

TOR

3:13,68

233

24.11.2019

Kranj

157.  

VERNEKER Ana Vita

2008

FR

3:15,78

225

12.01.2020

Celje

158.  

KORELC Kim

2010

TK

3:15,90

225

16.11.2019

Kranj

159.  

SEKNE Ina

2009

GBR

3:15,91

225

16.11.2019

Kranj

160.  

PETRIČ Klara

2009

FR

3:16,19

224

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

VELIKONJA Metka

2008

PC

3:16,42

223

12.01.2020

Celje

162.  

SEVER Sara

2009

RL

3:16,44

223

16.11.2019

Kranj

163.  

KRUŠEC Laura

2008

OL

3:17,76

219

12.01.2020

Celje

164.  

UPLAZNIK SUNARIĆ Lui

2010

NC

3:18,54

216

16.11.2019

Kranj

165.  

FRLEC Katarina

2008

TK

3:18,62

216

16.10.2019

Kranj

166.  

MRKONJIČ Tia

2010

VV

3:19,17

214

04.01.2020

Velenje

167.  

ZORAN Nika

2005

TK

3:19,23

214

11.12.2019

Kranj

168.  

KAČIČ Taja

2008

BM

3:19,38

213

04.01.2020

Velenje

169.  

MOČNIK Zala

2009

CER

3:20,09

211

16.11.2019

Kranj

170.  

ERŽEN Teja

2007

TK

3:20,23

211

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

VRHOVAC Lucija

2009

LL

3:21,09

208

16.11.2019

Kranj

172.  

MAROLT Katja

2009

RL

3:22,08

205

16.11.2019

Kranj

173.  

ERJAVEC Iza

2009

RR

3:22,50

204

21.12.2019

Ljubljana

174.  

GYÖREK Neja

2007

BM

3:22,71

203

04.01.2020

Velenje

175.  

POROBIJA Zala

2008

FR

3:22,86

203

04.01.2020

Velenje

176.  

LAPANJE Janja

2008

CER

3:22,91

202

12.01.2020

Celje

177.  

ALAGIČ Nika

2007

NC

3:23,27

201

12.01.2020

Celje

178.  

PODGORŠEK Ema

2005

TK

3:24,25

198

11.12.2019

Kranj

179.  

MANDIĆ Katarina

2008

RL

3:24,72

197

13.12.2019

Ljubljana

180.  

ĐEŠEVIĆ Minea

2010

IL

3:26,51

192

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ČANŽEK Taya

2009

NC

3:26,80

191

16.11.2019

Kranj

182.  

VOLJČ Lana

2007

PC

3:27,96

188

12.01.2020

Celje

183.  

KALŠNIK Iza

2009

NC

3:28,34

187

16.11.2019

Kranj

184.  

HERODEŽ Ana

2008

BM

3:28,52

186

04.01.2020

Velenje

185.  

PECELJ Taja

2009

NC

3:29,00

185

16.11.2019

Kranj

186.  

ANKELE Meta

2008

TK

3:29,33

184

11.12.2019

Kranj

187.  

BEKEŠ Zarja

2008

IL

3:30,07

182

12.01.2020

Celje

188.  

HLASTAN Eliana

2009

FR

3:30,21

182

04.01.2020

Velenje

189.  

ČREPINKO Ana

2008

TP

3:30,43

181

12.01.2020

Celje

190.  

RAZBORŠEK Katja

2010

GBR

3:30,58

181

16.11.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

PECELI JANEŽIČ Ajda

2009

LL

3:31,23

179

13.12.2019

Ljubljana

192.  

PRIMC Živa

2010

LL

3:33,19

174

16.11.2019

Kranj

193.  

GRM Marija

2009

LL

3:34,00

172

13.12.2019

Ljubljana

194.  

VELKAVRH REBOLJ Tia

2009

RL

3:34,94

170

13.12.2019

Ljubljana

195.  

BREZNIK Neja

2009

LL

3:35,00

170

16.11.2019

Kranj

196.  

MELE Zoja

2009

LL

3:37,13

165

13.12.2019

Ljubljana

197.  

VRHOVNIK Nina

2009

KA

3:37,87

163

16.10.2019

Kranj

198.  

BABIĆ Ayla

2008

OL

3:38,74

161

13.12.2019

Ljubljana

199.  

ŠKAPER Ajda

2010

RR

3:38,90

161

21.12.2019

Ljubljana

200.  

LIPONIK Špela

2009

BM

3:41,69

155

04.01.2020

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

MARZIDOVŠEK Lea

2008

NC

3:41,74

155

12.01.2020

Celje

202.  

ŽERJAL Ema

2010

RL

3:45,50

147

13.12.2019

Ljubljana

203.  

ŠTRAVS Špela Kiara

2009

NC

3:45,67

147

16.11.2019

Kranj

204.  

ŠUŠTERŠIČ Eva

2010

TK

3:46,38

146

11.12.2019

Kranj

205.  

MARGETA Ana

2010

TK

3:47,10

144

16.10.2019

Kranj

206.  

KADIVEC Klavdija

2010

TK

3:50,26

138

11.12.2019

Kranj

207.  

PODGORŠEK Ana

2005

TK

3:52,33

135

11.12.2019

Kranj

208.  

KLEMEN Taja

2011

KA

3:56,03

128

16.10.2019

Kranj

209.  

BOŽIČ Pia

2010

FR

3:56,76

127

04.01.2020

Velenje

210.  

ERŽEN Nika

2010

TK

3:57,44

126

16.10.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

SLAPŠAK Vita

2010

RL

4:04,20

116

16.11.2019

Kranj

212.  

POGAČAR Manca

2012

TK

4:05,36

114

11.12.2019

Kranj

213.  

GRGIČ Lea

2010

KKR

4:05,78

114

16.11.2019

Kranj

214.  

BERČAN Ana

2010

LL

4:08,62

110

16.11.2019

Kranj

215.  

JAKŠA JOVANOVSKI Karin

2011

TK

4:09,27

109

11.12.2019

Kranj

216.  

ČEPON Lana

2010

LL

4:13,19

104

16.11.2019

Kranj

217.  

HADŽIAHMETOVIĆ Merala

2010

LL

4:18,85

97

16.11.2019

Kranj

218.  

HELBL Lija

2010

FR

4:22,83

93

04.01.2020

Velenje

219.  

SPRUK Tajda

2009

KA

4:23,71

92

16.10.2019

Kranj

220.  

SELAN Augustina

2010

LL

4:31,56

84

13.12.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

RADIŠIĆ Klara

2010

TK

4:47,75

71

11.12.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

221

2006.9

3:01,44

283



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.