Back    Home

Lestvice *
2011/2012, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:50:38

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:37,45

363

05.02.2012

Ljubljana

2.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:37,88

351

31.03.2012

Celje

3.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:38,28

340

05.02.2012

Ljubljana

4.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

0:38,32

339

24.03.2012

Ribnica

5.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:39,74

304

05.02.2012

Ljubljana

6.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:39,97

298

13.01.2012

Kranj

7.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:40,05

297

05.02.2012

Ljubljana

8.  

MESEC Žiga

2000

SDD

0:40,74

282

05.02.2012

Ljubljana

9.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:40,87

279

24.03.2012

Ribnica

10.  

FAJON Nej

2002

OL

0:41,25

271

21.01.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:41,27

271

31.03.2012

Celje

12.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:41,38

269

05.02.2012

Ljubljana

13.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:41,44

268

24.03.2012

Ribnica

14.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:41,52

266

24.03.2012

Ribnica

15.  

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

0:41,81

261

05.02.2012

Ljubljana

16.  

EGGER Jure

2000

OL

0:41,85

260

03.12.2011

Ljubljana

17.  

ZABAV Marko

2000

SDD

0:41,86

260

24.03.2012

Ribnica

18.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

0:41,95

258

24.03.2012

Ribnica

19.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:42,08

256

06.05.2012

Split

 

MOŽE Matija

2000

FR

0:42,08

256

14.01.2012

Radenci

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

SVETEK Jaka

2000

OL

0:42,28

252

05.02.2012

Ljubljana

22.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

0:42,29

252

21.01.2012

Kranj

23.  

ŽALAC Jan

2000

OL

0:42,65

246

24.03.2012

Ribnica

24.  

MAROLT Gašper

2000

RR

0:42,82

243

07.01.2012

Maribor

25.  

ŽVEGELJ Isak

2000

RAD

0:42,97

240

13.01.2012

Kranj

26.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

0:43,09

238

19.05.2012

Velenje

27.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

0:43,10

238

06.05.2012

Split

28.  

NOVAK Blaž

2000

FR

0:43,26

235

05.02.2012

Ljubljana

29.  

PANIČ Luka

2000

IL

0:43,33

234

05.02.2012

Ljubljana

30.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

0:43,39

233

31.03.2012

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:43,63

229

24.03.2012

Ribnica

32.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:43,87

226

10.03.2012

Ljubljana

33.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

0:43,88

226

05.02.2012

Ljubljana

34.  

FON Gašper

2000

OL

0:43,94

225

24.03.2012

Ribnica

35.  

ARKO Jan

2000

RR

0:44,03

223

24.03.2012

Ribnica

36.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:44,04

223

03.12.2011

München

37.  

HLEBEC Gašper

2000

RR

0:44,06

223

24.03.2012

Ribnica

38.  

KUNST Tim

2000

NC

0:44,16

221

31.03.2012

Celje

39.  

FILIPOVIĆ Marko

2001

BM

0:44,24

220

05.02.2012

Ljubljana

40.  

GERČER Jan

2000

NC

0:44,36

218

08.01.2012

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

0:44,43

217

03.12.2011

Ljubljana

42.  

VIDRIH Jošt

2001

LL

0:44,61

215

21.01.2012

Kranj

43.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

0:44,69

213

21.01.2012

Kranj

44.  

KOMPLET Luka

2000

PC

0:44,73

213

05.02.2012

Ljubljana

45.  

URŠIČ Jan

2000

KA

0:44,79

212

05.02.2012

Ljubljana

46.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

0:44,96

210

31.03.2012

Celje

47.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

0:45,12

207

05.02.2012

Ljubljana

48.  

CIZEL Luka

2000

TK

0:45,17

207

13.01.2012

Kranj

49.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:45,34

204

21.01.2012

Kranj

50.  

MODIC Tine

2000

OL

0:45,46

203

24.03.2012

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

LAVŠ Jan

2000

OL

0:45,48

203

24.03.2012

Ribnica

52.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:45,57

201

24.03.2012

Ribnica

53.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

0:45,59

201

03.12.2011

Ljubljana

54.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:45,74

199

31.03.2012

Celje

55.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:45,95

196

24.03.2012

Ribnica

56.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

0:45,96

196

05.02.2012

Ljubljana

57.  

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

0:45,98

196

05.02.2012

Ljubljana

 

PIRNAT Anže

2001

KA

0:45,98

196

31.03.2012

Celje

59.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:46,05

195

05.02.2012

Ljubljana

60.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:46,07

195

24.03.2012

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

0:46,10

194

24.03.2012

Ribnica

62.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

0:46,22

193

05.02.2012

Ljubljana

63.  

KOKLIČ Klemen

2002

RL

0:46,32

192

10.03.2012

Ljubljana

64.  

JARC Luka

2000

PDM

0:46,36

191

31.03.2012

Celje

65.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

0:46,43

190

21.01.2012

Kranj

66.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:46,48

190

31.03.2012

Celje

67.  

JERMOL Van

2000

LL

0:46,51

189

03.12.2011

Ljubljana

68.  

AJLEC Anže

2000

BP

0:46,65

188

03.12.2011

Ljubljana

69.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

0:46,67

187

05.02.2012

Ljubljana

70.  

BEVK Luka

2001

TK

0:46,74

187

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ODER Nik

2001

BM

0:46,78

186

19.05.2012

Velenje

72.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

0:46,85

185

03.12.2011

Ljubljana

73.  

BREŽNIK Timotej

2000

VV

0:46,86

185

19.05.2012

Velenje

74.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:47,04

183

13.01.2012

Kranj

75.  

TOBIAS David

2000

BM

0:47,10

182

05.02.2012

Ljubljana

 

TURK Luka

2000

SDD

0:47,10

182

05.02.2012

Ljubljana

77.  

KONEČNIK Roki

2000

BM

0:47,12

182

31.03.2012

Celje

78.  

KAC Jan

2001

SDD

0:47,13

182

03.12.2011

Ljubljana

79.  

BAŽEC Gregor

2001

BP

0:47,25

181

05.02.2012

Ljubljana

 

ŠUBIC Luka

2000

TK

0:47,25

181

13.01.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

0:47,32

180

24.03.2012

Ribnica

82.  

VODENIK Jan

2003

0:47,40

179

21.01.2012

Kranj

83.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:47,47

178

21.01.2012

Kranj

84.  

RABZELJ Lan

2001

BM

0:47,49

178

21.01.2012

Kranj

85.  

MOŽINA Marko

2000

IL

0:47,50

178

31.03.2012

Celje

86.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

0:47,51

178

03.12.2011

Ljubljana

87.  

LENIČ Jošt

2002

LL

0:47,79

175

24.03.2012

Ribnica

88.  

PUHEK Blaž

2000

BM

0:47,83

174

05.02.2012

Ljubljana

 

SUBAN Nejc

2000

SDD

0:47,83

174

19.11.2011

Ljubljana

90.  

BOHAK Jurij

2001

TP

0:47,87

174

14.01.2012

Radenci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:47,87

174

10.03.2012

Ljubljana

92.  

GROBOVŠEK Žiga

2002

IL

0:47,93

173

24.03.2012

Ribnica

93.  

GUSEL Tadej

2000

BM

0:47,99

172

31.03.2012

Celje

94.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:48,01

172

31.03.2012

Celje

95.  

TROTOVŠEK Andraž

2000

OL

0:48,21

170

24.03.2012

Ribnica

96.  

HALEJ-JAMNIKAR Mihael

2000

FR

0:48,27

169

15.10.2011

Ruše

97.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:48,36

168

10.03.2012

Ljubljana

98.  

STANONIK Matic

2000

TK

0:48,66

165

05.02.2012

Ljubljana

99.  

HORVAT Gregor

2000

BM

0:48,73

165

22.10.2011

Velenje

100.  

JULAR Alen

2001

CK

0:48,76

164

21.01.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ZAJC Luka

2001

RT

0:48,79

164

03.12.2011

Ljubljana

102.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

0:48,91

163

31.03.2012

Celje

 

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:48,91

163

05.02.2012

Ljubljana

104.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:48,92

163

10.03.2012

Ljubljana

105.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:49,00

162

10.03.2012

Ljubljana

106.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:49,08

161

24.03.2012

Ribnica

107.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

0:49,12

161

31.03.2012

Celje

108.  

MIJOKOVIĆ Tilen

2001

CK

0:49,16

160

19.05.2012

Velenje

109.  

ŠPEGEL Val

2000

VV

0:49,48

157

05.02.2012

Ljubljana

110.  

BIRO Matej

2001

RR

0:49,67

156

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

VOVK Nace

2002

TK

0:49,69

155

10.03.2012

Ljubljana

112.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

0:49,84

154

24.03.2012

Ribnica

113.  

JERŠIN Jaka

2000

RT

0:49,88

154

31.03.2012

Celje

114.  

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

0:49,96

153

03.12.2011

Ljubljana

115.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

0:50,00

152

13.01.2012

Kranj

116.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:50,04

152

05.02.2012

Ljubljana

117.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:50,05

152

10.03.2012

Ljubljana

118.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:50,14

151

24.03.2012

Ribnica

119.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

0:50,24

150

21.01.2012

Kranj

120.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:50,25

150

03.12.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BRUMEC Jan

2001

BM

0:50,31

150

07.01.2012

Maribor

122.  

UREK Benjamin

2000

CK

0:50,32

150

24.03.2012

Ribnica

123.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

0:50,38

149

24.03.2012

Ribnica

124.  

VRANIČAR Matej

2002

LL

0:50,47

148

10.03.2012

Ljubljana

125.  

KOGOVŠEK Matej

2001

TK

0:50,50

148

21.01.2012

Kranj

126.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

0:50,52

148

05.02.2012

Ljubljana

127.  

VINČIČ Saša

2001

BM

0:50,59

147

19.05.2012

Velenje

128.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

0:50,70

146

24.03.2012

Ribnica

129.  

LEPEN Jurij

2002

OL

0:50,80

145

24.03.2012

Ribnica

130.  

GRAŠIČ Peter

2003

KKR

0:50,91

144

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

0:51,01

144

10.03.2012

Ljubljana

 

TOČKOV Vladimir

2001

LL

0:51,01

144

21.01.2012

Kranj

133.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:51,02

143

24.03.2012

Ribnica

134.  

BAJGOT Tadej

2000

PKR

0:51,05

143

15.10.2011

Ruše

135.  

KRALJ Marko

2001

PDM

0:51,14

142

05.02.2012

Ljubljana

136.  

PETELINC Jan

2001

CK

0:51,19

142

17.12.2011

Čakovec

137.  

CENE Rok

2001

NC

0:51,21

142

31.03.2012

Celje

138.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:51,22

142

05.02.2012

Ljubljana

139.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:51,26

141

10.03.2012

Ljubljana

140.  

HOČEVAR Jan

2000

OL

0:51,29

141

19.11.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:51,49

140

05.02.2012

Ljubljana

142.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:51,50

140

10.03.2012

Ljubljana

143.  

SAVIĆ FRANKULOVIĆ Orlando

2001

FR

0:51,58

139

21.01.2012

Kranj

144.  

KOBAL Jure

2001

TK

0:51,78

137

14.10.2011

Kranj

145.  

IVIČIĆ Anže

2001

TK

0:51,86

137

24.03.2012

Ribnica

146.  

PEZ Alex

2000

KK

0:52,00

136

05.02.2012

Ljubljana

147.  

TRBOVŠEK Jani

2000

FR

0:52,01

135

15.10.2011

Ruše

148.  

JENDRIC Tristan

2000

OL

0:52,12

135

24.03.2012

Ribnica

149.  

LEŠNIK Sven

2002

VV

0:52,30

133

19.05.2012

Velenje

150.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

0:52,38

133

21.01.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

0:52,41

132

31.03.2012

Celje

152.  

ČOKLIČ Jakob

2001

NC

0:52,42

132

24.03.2012

Ribnica

153.  

ČOP Andrej

2001

RAD

0:52,45

132

21.01.2012

Kranj

154.  

HUTTER Žiga

2000

BM

0:52,50

132

22.10.2011

Velenje

155.  

MEH Blaž

2001

NC

0:52,55

131

24.03.2012

Ribnica

156.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

0:52,57

131

31.03.2012

Celje

157.  

STANKOVIČ Miha

2000

VV

0:52,67

130

24.03.2012

Ribnica

158.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

0:52,82

129

24.03.2012

Ribnica

159.  

TUŠAR Neven

2002

CER

0:53,19

127

21.01.2012

Kranj

160.  

VETRIH Miha

2002

RR

0:53,20

127

05.02.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:53,38

125

03.12.2011

Ljubljana

162.  

PETKOVŠEK Jaka

2000

TK

0:53,59

124

14.10.2011

Kranj

163.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

0:53,64

123

24.03.2012

Ribnica

164.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:53,72

123

19.05.2012

Velenje

165.  

SEŠEL Jernej

2001

VV

0:53,74

123

19.05.2012

Velenje

166.  

KUŽNIK Matic

2000

KA

0:53,81

122

13.01.2012

Kranj

167.  

FURLANI Patrik

2002

NG

0:53,85

122

10.03.2012

Ljubljana

168.  

COLNER David

2001

TK

0:54,00

121

21.01.2012

Kranj

169.  

FAJAN Maks

2001

TK

0:54,16

120

24.03.2012

Ribnica

170.  

HORVAT Mitja

2001

NC

0:54,17

120

19.05.2012

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

0:54,20

120

31.03.2012

Celje

172.  

SENICA Naj

2002

LL

0:54,29

119

24.03.2012

Ribnica

173.  

THALER Grega

2001

KKR

0:54,32

119

05.02.2012

Ljubljana

174.  

HARB Benjamin

2000

BM

0:54,37

119

05.02.2012

Ljubljana

175.  

HERMAN Aleksej

2000

NC

0:54,43

118

31.03.2012

Celje

176.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:54,51

118

03.12.2011

Ljubljana

177.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:54,67

117

03.12.2011

Ljubljana

178.  

MERKAČ Miha

2002

FR

0:54,81

116

22.10.2011

Velenje

179.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:54,82

116

05.02.2012

Ljubljana

180.  

BOSANČIČ David

2003

OL

0:54,89

115

24.03.2012

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TROST Gal

2002

CER

0:54,89

115

21.01.2012

Kranj

182.  

ZIDAR Žiga

2004

LL

0:54,95

115

24.03.2012

Ribnica

183.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:54,98

115

03.12.2011

Ljubljana

184.  

KAC Tim

2003

LL

0:55,00

115

19.11.2011

Ljubljana

185.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:55,13

114

19.11.2011

Ljubljana

186.  

ZUPANC Darko

2000

NC

0:55,18

113

31.03.2012

Celje

187.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:55,19

113

19.05.2012

Velenje

 

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:55,19

113

24.03.2012

Ribnica

189.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

0:55,22

113

24.03.2012

Ribnica

190.  

KERIN Domen

2002

IL

0:55,23

113

10.03.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:55,36

112

22.10.2011

Velenje

192.  

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

0:55,44

112

22.10.2011

Velenje

193.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:55,55

111

21.01.2012

Kranj

194.  

LAVRIČ Jure

2002

RL

0:55,60

111

03.12.2011

Ljubljana

195.  

KOČAR Žan Žiga

2001

BP

0:55,62

111

05.02.2012

Ljubljana

196.  

JAKLIČ Jernej

2001

KA

0:55,97

109

13.01.2012

Kranj

197.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

0:56,03

108

19.05.2012

Velenje

 

MATIĆ Dušan

2003

NC

0:56,03

108

24.03.2012

Ribnica

199.  

GRUDEN Gaj

2002

KA

0:56,09

108

05.02.2012

Ljubljana

200.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:56,18

107

10.03.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

GROŠELJ Ažbe

2000

RAD

0:56,23

107

25.11.2011

Kranj

202.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

0:56,54

105

24.03.2012

Ribnica

203.  

FINK Aljaž

2001

TK

0:56,62

105

24.03.2012

Ribnica

 

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:56,62

105

24.03.2012

Ribnica

205.  

JENKO Bor

2002

RL

0:56,63

105

10.03.2012

Ljubljana

206.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:56,67

105

31.03.2012

Celje

207.  

FRANKO Nik

2002

LL

0:56,71

104

10.03.2012

Ljubljana

208.  

FRAS Jan

2002

PDM

0:56,72

104

31.03.2012

Celje

209.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:56,75

104

24.03.2012

Ribnica

210.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:56,96

103

19.05.2012

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

PRELOVŠEK Matija

2001

LL

0:57,04

103

05.02.2012

Ljubljana

212.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:57,14

102

24.03.2012

Ribnica

213.  

DROBNE Dejan

2001

BM

0:57,53

100

22.10.2011

Velenje

214.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:57,56

100

14.10.2011

Kranj

215.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:57,61

100

24.03.2012

Ribnica

216.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:57,66

99

24.03.2012

Ribnica

217.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:57,92

98

31.03.2012

Celje

218.  

PRIJATELJ Lovro

2003

RR

0:57,95

98

24.03.2012

Ribnica

219.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:58,03

98

24.03.2012

Ribnica

220.  

HOMŠAK Jakob

2002

PDM

0:58,10

97

31.03.2012

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

OZANIČ Rene

2002

FR

0:58,19

97

19.05.2012

Velenje

222.  

MAVRI Patrik

2002

NG

0:58,23

97

10.03.2012

Ljubljana

223.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:58,27

96

19.05.2012

Velenje

224.  

KITEK Blaž

2000

VV

0:58,36

96

22.10.2011

Velenje

225.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

0:58,38

96

03.12.2011

Ljubljana

226.  

KARPUHOV Artjom

2003

LL

0:58,42

96

19.11.2011

Ljubljana

227.  

VODEB Simon

2002

CK

0:58,47

95

10.03.2012

Ljubljana

228.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:58,54

95

19.05.2012

Velenje

229.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:58,58

95

07.01.2012

Maribor

230.  

TERZIČ Žiga

2001

PDM

0:58,82

94

03.12.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

ŠTERN Nejc

2003

FR

0:58,86

93

19.05.2012

Velenje

232.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:59,11

92

07.01.2012

Maribor

233.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:59,17

92

05.02.2012

Ljubljana

234.  

SITAR Jurij

2002

RAD

0:59,46

91

21.01.2012

Kranj

235.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:59,50

90

31.03.2012

Celje

236.  

GABERŠČEK Nejc

2003

CER

0:59,81

89

21.01.2012

Kranj

237.  

ARH Nejc

2002

IL

1:00,04

88

10.03.2012

Ljubljana

238.  

SMREKAR Vid

2002

PDM

1:00,08

88

07.01.2012

Maribor

239.  

REMEC Žiga

2004

BP

1:00,13

88

24.03.2012

Ribnica

240.  

NAPAST Jan

2003

LL

1:00,14

88

24.03.2012

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

JERMAN Uroš

2001

TK

1:00,18

87

24.03.2012

Ribnica

242.  

VEJNOVIČ Aljaž

2002

VV

1:00,22

87

22.10.2011

Velenje

243.  

RUTAR Žan

2003

RL

1:00,32

87

19.11.2011

Ljubljana

244.  

TAMŠE Vid

2003

FR

1:00,34

87

19.05.2012

Velenje

245.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:00,67

85

03.12.2011

Ljubljana

246.  

BENČINA Lovro

2002

RR

1:00,71

85

24.03.2012

Ribnica

247.  

MODIC Maks

2002

RL

1:00,83

85

10.03.2012

Ljubljana

248.  

ZABAV Luka

2003

SDD

1:00,93

84

05.02.2012

Ljubljana

249.  

AMBROŽIČ Nik

2004

RR

1:00,96

84

24.03.2012

Ribnica

250.  

STRMŠEK Jaka

2002

TK

1:01,31

83

13.01.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

RAĐENOVIĆ Luka

2002

LL

1:01,57

82

10.03.2012

Ljubljana

252.  

LAZAREVIČ Jaka

2003

OL

1:02,14

79

19.05.2012

Velenje

253.  

GRAŠIČ Martin

2005

KKR

1:02,98

76

24.03.2012

Ribnica

254.  

KOVAČIČ Andraž

2000

RT

1:02,99

76

31.03.2012

Celje

255.  

OBERSTAR Max

2003

RR

1:03,90

73

24.03.2012

Ribnica

256.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

1:04,31

72

19.05.2012

Velenje

257.  

KUZMAN Aljaž

2003

NC

1:04,43

71

31.03.2012

Celje

258.  

VILFAN Rok

2004

RAD

1:04,76

70

21.01.2012

Kranj

259.  

ZOBEC Miha

2003

RR

1:04,86

70

24.03.2012

Ribnica

260.  

ŠILC Urban

2002

RR

1:04,90

70

24.03.2012

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

MUMELJ Vid

2004

NC

1:05,08

69

31.03.2012

Celje

262.  

NOVAK Jure

2004

LL

1:05,19

69

24.03.2012

Ribnica

263.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

1:05,21

69

31.03.2012

Celje

264.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:05,48

68

24.03.2012

Ribnica

265.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:05,62

67

21.01.2012

Kranj

266.  

DJURIČIČ Luka

2004

NC

1:05,64

67

31.03.2012

Celje

267.  

ZAVRŠNIK Jaš

2003

FR

1:05,95

66

22.10.2011

Velenje

268.  

MANDL Tomaž

2002

CK

1:06,35

65

24.03.2012

Ribnica

269.  

LUSKAR Alen

2003

PC

1:06,64

64

19.05.2012

Velenje

270.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:06,73

64

03.12.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:06,77

64

03.12.2011

Ljubljana

272.  

PRELOVŠEK Gašper

2002

LL

1:07,08

63

10.03.2012

Ljubljana

273.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:08,01

61

24.03.2012

Ribnica

274.  

JURKOVIČ Domen

2003

LL

1:08,58

59

19.11.2011

Ljubljana

275.  

JURAN Tin

2004

RR

1:09,09

58

24.03.2012

Ribnica

276.  

DOBAJA Filip

2002

PDM

1:09,93

56

07.01.2012

Maribor

277.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:09,97

56

24.03.2012

Ribnica

278.  

VARGIČ Staš

2003

TP

1:10,76

54

07.01.2012

Maribor

279.  

ARTIČ Dan

2004

OL

1:10,96

53

03.12.2011

Ljubljana

280.  

TOMŠIČ Tim

2004

RR

1:11,87

51

24.03.2012

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

VERDENIK Filip

2004

TP

1:11,88

51

07.01.2012

Maribor

282.  

GALONJA Stefan

2001

ZVK

1:12,67

50

24.03.2012

Ribnica

283.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:12,96

49

19.11.2011

Ljubljana

284.  

PEŠIČ Dimitrije

2001

NC

1:13,65

48

24.03.2012

Ribnica

285.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

1:13,86

47

19.11.2011

Ljubljana

286.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:14,20

47

07.01.2012

Maribor

287.  

DIZDAREVIĆ Alen

2006

TK

1:14,59

46

13.01.2012

Kranj

288.  

RUS Tjaš

2005

RR

1:14,89

45

24.03.2012

Ribnica

289.  

ARH Aljaž

2001

CK

1:15,10

45

21.01.2012

Kranj

290.  

LEŠNIK Anže

2003

TP

1:16,10

43

07.01.2012

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

ŠTORMAN Rok

2004

NC

1:16,62

42

31.03.2012

Celje

292.  

AHAC Aiken Tine

2003

RR

1:16,71

42

24.03.2012

Ribnica

293.  

RAJ MILOŠEVIČ Vid

2002

TK

1:19,13

38

13.01.2012

Kranj

294.  

ORAŽEM Staš

2004

RR

1:20,30

37

24.03.2012

Ribnica

295.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:22,09

34

21.01.2012

Kranj

296.  

ANŽIČ Matevž

2001

TK

1:26,71

29

13.01.2012

Kranj

297.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:32,76

24

03.12.2011

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

297

2001.59

0:53,73

123



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.