Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:18:56

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:36,93

346

17.07.2016

Brestanica

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:37,74

325

17.07.2016

Brestanica

3.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:39,01

294

17.07.2016

Brestanica

4.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:39,06

293

28.05.2016

Ravne na Koroškem

5.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:39,50

283

04.06.2016

Brestanica

6.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:39,63

280

28.05.2016

Ravne na Koroškem

7.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:39,74

278

17.07.2016

Brestanica

8.  

MISCOLLINI Alessio

2008

KK

0:39,94

274

15.11.2015

Koper

9.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:40,14

270

17.07.2016

Brestanica

10.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:40,18

269

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

TURK Matic

2004

BP

0:40,28

267

14.05.2016

Ptuj

12.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:40,31

266

11.06.2016

Reka/Rijeka

13.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:40,41

264

17.07.2016

Brestanica

14.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:40,73

258

17.07.2016

Brestanica

15.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:40,91

255

04.06.2016

Brestanica

16.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:41,51

244

17.07.2016

Brestanica

17.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:41,60

242

28.05.2016

Ravne na Koroškem

18.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:41,66

241

17.07.2016

Brestanica

19.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:41,75

240

09.07.2016

Kamnik

20.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:42,10

234

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

TURK Urban Albin

2004

RL

0:42,54

226

17.07.2016

Brestanica

22.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:42,60

226

09.07.2016

Kamnik

23.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:42,78

223

17.07.2016

Brestanica

24.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:42,96

220

09.07.2016

Kamnik

25.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:43,10

218

11.06.2016

Reka/Rijeka

26.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:43,33

214

04.06.2016

Brestanica

27.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:43,68

209

09.07.2016

Kamnik

28.  

REMEC Žiga

2004

BP

0:43,76

208

17.07.2016

Brestanica

29.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:43,91

206

17.07.2016

Brestanica

30.  

ILAR Nal

2005

LL

0:43,97

205

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:44,07

204

04.06.2016

Brestanica

32.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:44,10

203

17.03.2016

Ravne na Koroškem

33.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:44,15

203

26.03.2016

Kranj

34.  

FOGLER Luka

2006

PC

0:44,30

201

11.06.2016

Radovljica

35.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:44,73

195

11.06.2016

Reka/Rijeka

36.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:44,81

194

28.05.2016

Ravne na Koroškem

37.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:45,06

191

09.07.2016

Kamnik

38.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:45,10

190

17.07.2016

Brestanica

39.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:45,35

187

04.06.2016

Brestanica

40.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:45,42

186

17.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:45,49

185

28.05.2016

Ravne na Koroškem

42.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:45,59

184

28.05.2016

Ravne na Koroškem

43.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:45,62

184

14.05.2016

Ptuj

44.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:45,67

183

09.07.2016

Kamnik

45.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:45,79

182

17.07.2016

Brestanica

46.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:45,84

181

04.06.2016

Brestanica

47.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:45,94

180

09.07.2016

Kamnik

48.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:45,97

179

28.05.2016

Reka/Rijeka

49.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:46,19

177

17.07.2016

Brestanica

50.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:46,39

175

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

0:46,60

172

17.03.2016

Ravne na Koroškem

 

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:46,60

172

11.06.2016

Reka/Rijeka

53.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:46,88

169

17.07.2016

Brestanica

54.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:46,91

169

28.05.2016

Ravne na Koroškem

55.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:46,99

168

17.07.2016

Brestanica

56.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:47,04

167

11.06.2016

Reka/Rijeka

57.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:47,11

167

28.05.2016

Ravne na Koroškem

58.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:47,29

165

11.06.2016

Reka/Rijeka

59.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:47,50

163

17.03.2016

Ravne na Koroškem

60.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:47,52

162

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:47,57

162

17.07.2016

Brestanica

62.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:47,59

162

04.06.2016

Brestanica

63.  

JEREB Matic

2004

CER

0:47,66

161

09.07.2016

Kamnik

64.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:47,72

160

04.06.2016

Brestanica

65.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

0:47,79

160

04.06.2016

Brestanica

66.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:47,81

159

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

67.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:47,84

159

04.06.2016

Brestanica

68.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:47,88

159

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

69.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:47,99

158

02.07.2016

Koper

70.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:48,05

157

14.05.2016

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:48,06

157

04.06.2016

Brestanica

72.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:48,12

156

17.07.2016

Brestanica

73.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:48,17

156

04.06.2016

Brestanica

74.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:48,24

155

17.07.2016

Brestanica

75.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:48,35

154

09.04.2016

Maribor

76.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:48,43

153

12.06.2016

Banja Luka

77.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:48,64

151

17.07.2016

Brestanica

78.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:48,71

151

22.05.2016

Ljubljana

79.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:48,79

150

11.06.2016

Radovljica

80.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:48,84

149

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

EGART Luka

2005

TK

0:48,85

149

17.07.2016

Brestanica

82.  

ROŽEN Tine

2005

FR

0:48,89

149

17.03.2016

Ravne na Koroškem

83.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:48,98

148

02.07.2016

Koper

 

OSETIČ Miha

2005

CK

0:48,98

148

02.07.2016

Koper

 

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:48,98

148

17.07.2016

Brestanica

86.  

NEMGAR Klemen

2006

BP

0:49,02

148

17.07.2016

Brestanica

87.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:49,06

147

04.06.2016

Brestanica

88.  

TURK Mitja

2006

RR

0:49,08

147

17.07.2016

Brestanica

89.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:49,09

147

09.04.2016

Maribor

90.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:49,16

147

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:49,16

147

22.05.2016

Ljubljana

92.  

ŽUGELJ GAŠPERŠIČ Maks

2004

TK

0:49,23

146

15.04.2016

Radovljica

93.  

PETOVAR Mark

2004

IL

0:49,32

145

17.07.2016

Brestanica

94.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:49,43

144

22.05.2016

Koper

95.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:49,62

143

17.07.2016

Brestanica

96.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:49,67

142

28.05.2016

Ravne na Koroškem

97.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:49,97

140

17.03.2016

Ravne na Koroškem

98.  

STELE Gašper

2004

KA

0:49,99

139

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

99.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:50,03

139

11.06.2016

Reka/Rijeka

100.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

0:50,05

139

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LUKIN Zahar

2004

KK

0:50,15

138

16.04.2016

Koper

102.  

KEREC Odon

2006

IL

0:50,33

137

04.06.2016

Brestanica

103.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:50,37

136

19.03.2016

Ravne na Koroškem

104.  

PAPDI Vid

2004

TP

0:50,44

136

04.06.2016

Brestanica

 

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:50,44

136

02.07.2016

Koper

106.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

0:50,56

135

28.05.2016

Ravne na Koroškem

107.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:50,58

135

28.05.2016

Ravne na Koroškem

108.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:50,59

134

09.07.2016

Kamnik

109.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:50,62

134

04.06.2016

Brestanica

110.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:50,64

134

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KATARIČ Tit

2004

CER

0:50,65

134

17.07.2016

Brestanica

112.  

ROTER Matic

2004

TK

0:50,66

134

17.07.2016

Brestanica

113.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:50,86

132

28.05.2016

Ravne na Koroškem

114.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:50,97

131

09.04.2016

Maribor

115.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:51,01

131

17.07.2016

Brestanica

 

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:51,01

131

02.07.2016

Koper

117.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:51,05

131

17.07.2016

Brestanica

118.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:51,12

130

17.07.2016

Brestanica

 

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:51,12

130

09.07.2016

Kamnik

120.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:51,24

129

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KRAJNC Martin

2004

IL

0:51,25

129

17.07.2016

Brestanica

122.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:51,28

129

04.06.2016

Brestanica

123.  

MICHELÉ BRAČIČ Luka

2004

TK

0:51,29

129

28.05.2016

Ravne na Koroškem

124.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:51,33

129

04.06.2016

Brestanica

125.  

JURŠIČ Vid

2004

BP

0:51,37

128

11.06.2016

Radovljica

126.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:51,38

128

04.06.2016

Brestanica

127.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:51,49

128

15.04.2016

Radovljica

128.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:51,50

127

17.03.2016

Ravne na Koroškem

129.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:51,56

127

22.05.2016

Ljubljana

130.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:51,57

127

22.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:51,70

126

09.07.2016

Kamnik

132.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:51,82

125

04.06.2016

Brestanica

133.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:51,87

125

26.03.2016

Kranj

134.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:51,90

125

17.03.2016

Ravne na Koroškem

135.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:51,96

124

15.04.2016

Radovljica

136.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:52,12

123

17.07.2016

Brestanica

137.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:52,13

123

04.06.2016

Brestanica

138.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:52,16

123

17.03.2016

Ravne na Koroškem

139.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:52,28

122

18.06.2016

Trbovlje

140.  

VETTER Miha

2005

FR

0:52,34

121

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:52,36

121

11.06.2016

Radovljica

142.  

KREK Bine

2006

TK

0:52,38

121

26.03.2016

Kranj

143.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

0:52,42

121

17.07.2016

Brestanica

144.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

0:52,48

120

09.07.2016

Kamnik

145.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

0:52,63

119

17.07.2016

Brestanica

 

VRAČUN Matic

2007

PC

0:52,63

119

09.07.2016

Kamnik

147.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

0:52,76

118

09.07.2016

Kamnik

148.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:52,94

117

17.07.2016

Brestanica

149.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:53,14

116

19.03.2016

Ljubljana

150.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:53,21

115

15.04.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:53,24

115

09.07.2016

Kamnik

152.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:53,27

115

04.06.2016

Brestanica

153.  

KRALJ Julien

2007

KK

0:53,56

113

04.06.2016

Brestanica

154.  

KIKER Jan

2007

PC

0:53,58

113

11.06.2016

Radovljica

155.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:53,60

113

09.07.2016

Kamnik

156.  

LJUBEC Jaka

2004

TP

0:53,61

113

14.05.2016

Ptuj

157.  

VERNIK Matic

2004

BM

0:53,65

113

09.04.2016

Maribor

158.  

RIHTER Jakob

2005

CK

0:53,73

112

04.06.2016

Brestanica

159.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:53,76

112

04.06.2016

Brestanica

160.  

ŠUBIC Alan

2005

NG

0:53,88

111

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:53,91

111

17.07.2016

Brestanica

162.  

ILAR Lun

2007

LL

0:53,92

111

22.05.2016

Ljubljana

163.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:54,19

109

15.04.2016

Radovljica

164.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:54,23

109

28.05.2016

Ravne na Koroškem

165.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:54,47

108

17.03.2016

Ravne na Koroškem

166.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

0:54,51

107

22.05.2016

Ljubljana

167.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:54,63

107

02.07.2016

Koper

168.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:54,67

106

17.03.2016

Ravne na Koroškem

169.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:54,70

106

04.06.2016

Brestanica

170.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:54,80

106

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

0:54,90

105

02.07.2016

Koper

172.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:54,94

105

28.05.2016

Ravne na Koroškem

173.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

0:55,02

104

17.03.2016

Ravne na Koroškem

174.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:55,11

104

04.06.2016

Brestanica

175.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:55,23

103

09.07.2016

Kamnik

176.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:55,49

102

04.06.2016

Brestanica

177.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

0:55,52

102

28.05.2016

Ravne na Koroškem

178.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:55,66

101

04.06.2016

Brestanica

179.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:55,72

101

25.06.2016

Nova Gorica

180.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:55,78

100

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:56,10

98

11.06.2016

Radovljica

 

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:56,10

98

09.07.2016

Kamnik

183.  

STARC Teo

2008

RR

0:56,19

98

04.06.2016

Brestanica

184.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:56,27

98

17.07.2016

Brestanica

185.  

KENIG Vid

2005

RAD

0:56,30

97

15.04.2016

Radovljica

186.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:56,48

96

18.06.2016

Trbovlje

187.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:56,50

96

17.07.2016

Brestanica

188.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

0:56,61

96

11.06.2016

Radovljica

189.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

0:56,66

96

28.05.2016

Ravne na Koroškem

190.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:56,70

95

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:56,77

95

04.06.2016

Brestanica

192.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:56,79

95

04.06.2016

Brestanica

193.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:56,84

95

09.07.2016

Kamnik

194.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:56,95

94

11.06.2016

Radovljica

195.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

0:56,96

94

11.06.2016

Reka/Rijeka

196.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:56,98

94

04.06.2016

Brestanica

197.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:57,00

94

28.05.2016

Ravne na Koroškem

198.  

DEBEVEC Matic

2008

LL

0:57,12

93

26.03.2016

Kranj

199.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:57,16

93

17.07.2016

Brestanica

200.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:57,19

93

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:57,31

92

17.03.2016

Ravne na Koroškem

202.  

GERMOVŠEK Jan

2005

CK

0:57,38

92

28.05.2016

Ravne na Koroškem

203.  

ABDIĆ Alen

2007

IL

0:57,46

92

28.05.2016

Ravne na Koroškem

204.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:57,55

91

16.04.2016

Koper

205.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

0:57,75

90

04.06.2016

Brestanica

206.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:57,84

90

17.07.2016

Brestanica

 

RUDOLF Leon

2006

BM

0:57,84

90

09.04.2016

Maribor

208.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:58,12

89

17.03.2016

Ravne na Koroškem

209.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:58,20

88

27.02.2016

Banja Luka

210.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

0:58,22

88

17.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

LORGER Brin

2008

VV

0:58,27

88

17.03.2016

Ravne na Koroškem

212.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:58,45

87

04.06.2016

Brestanica

213.  

LENART Žan

2007

VV

0:58,50

87

17.03.2016

Ravne na Koroškem

214.  

MAREEV Roman

2005

LL

0:58,51

87

22.05.2016

Ljubljana

215.  

KLASIČ Nejc

2007

TP

0:58,53

87

14.05.2016

Ptuj

216.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:58,54

87

15.04.2016

Radovljica

217.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:58,69

86

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:58,69

86

11.06.2016

Radovljica

219.  

NIKAŠINOVIĆ Maks

2006

OL

0:58,85

85

11.06.2016

Radovljica

220.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:58,93

85

19.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

0:59,04

84

15.04.2016

Radovljica

222.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:59,19

84

14.05.2016

Ptuj

223.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:59,59

82

04.06.2016

Brestanica

224.  

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

1:00,16

80

28.05.2016

Ravne na Koroškem

225.  

GOR Danijel

2008

KK

1:00,24

79

22.05.2016

Koper

226.  

KAVRE Jani

2004

KK

1:00,33

79

17.07.2016

Brestanica

227.  

DRECA Filip

2006

BM

1:00,58

78

09.04.2016

Maribor

228.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

1:00,68

78

17.07.2016

Brestanica

229.  

SEVER Marko

2007

LL

1:00,84

77

09.07.2016

Kamnik

230.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:00,93

77

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:00,94

77

11.06.2016

Reka/Rijeka

232.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:00,99

77

17.07.2016

Brestanica

233.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:01,14

76

28.05.2016

Ravne na Koroškem

234.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

1:01,22

76

04.06.2016

Brestanica

235.  

VODOVNIK Bor

2008

KKR

1:01,33

75

11.06.2016

Radovljica

236.  

KAVČIČ Rubens

2007

KK

1:01,45

75

25.06.2016

Nova Gorica

237.  

ERMENC Aidan

2008

PC

1:01,50

75

11.06.2016

Radovljica

238.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:01,53

75

28.05.2016

Ravne na Koroškem

239.  

ŠTRUC Tit

2007

FR

1:01,57

74

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

UŠAJ Lian

2005

NG

1:01,57

74

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

SUŽNIK Anže

2007

TP

1:01,60

74

09.04.2016

Maribor

242.  

BONE Andrej

2008

KKR

1:01,61

74

09.01.2016

Kranj

243.  

LUKMAN Rok

2005

RL

1:01,91

73

17.07.2016

Brestanica

244.  

FILIPČIČ Ian

2007

BP

1:02,07

73

11.06.2016

Radovljica

245.  

KOLENKO Tim

2008

IL

1:02,09

73

09.07.2016

Kamnik

246.  

ČRNUGELJ BRAČUN Yuri

2008

LL

1:02,21

72

09.07.2016

Kamnik

247.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:02,46

71

28.05.2016

Reka/Rijeka

248.  

OROŽ Luka

2007

PKA

1:02,49

71

22.05.2016

Koper

249.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

1:02,56

71

16.04.2016

Koper

250.  

PAUČIČ Jakov Peter

2010

TOR

1:02,61

71

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:02,63

71

28.05.2016

Ravne na Koroškem

252.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

1:02,73

70

16.04.2016

Koper

253.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:02,88

70

04.06.2016

Brestanica

254.  

VELEC Matija

2008

KK

1:02,92

70

04.06.2016

Brestanica

255.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:02,95

70

09.04.2016

Maribor

256.  

TONČETIČ Žan

2004

KK

1:03,05

69

18.10.2015

Koper

257.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

1:03,07

69

09.04.2016

Maribor

258.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

1:03,53

68

09.04.2016

Maribor

259.  

PLEVNIK Blaž

2007

CK

1:03,84

67

04.06.2016

Brestanica

260.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:03,85

67

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

1:03,87

67

11.06.2016

Radovljica

262.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:04,22

65

17.03.2016

Ravne na Koroškem

263.  

ČELIK Maks

2006

CER

1:04,30

65

16.04.2016

Koper

264.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

1:04,50

65

26.03.2016

Kranj

 

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

1:04,50

65

11.06.2016

Reka/Rijeka

266.  

TROST Mare

2007

CER

1:04,82

64

16.04.2016

Koper

267.  

RAZPET Anže

2007

CER

1:05,34

62

16.04.2016

Koper

268.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

1:05,43

62

11.06.2016

Radovljica

269.  

FUKS Gal

2007

CK

1:05,44

62

04.06.2016

Brestanica

270.  

ŠKERJANC Timotej

2007

KK

1:05,57

61

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

AUREAMI Jernej

2007

ZVK

1:05,69

61

26.03.2016

Kranj

272.  

ŽONTAR Filip

2008

TK

1:05,87

61

11.06.2016

Reka/Rijeka

273.  

ROJAC Val Ivan

2005

KK

1:06,49

59

22.05.2016

Koper

274.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

1:06,83

58

11.06.2016

Radovljica

275.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

1:07,13

57

15.04.2016

Radovljica

276.  

FIŠER David

2006

BM

1:07,82

56

09.04.2016

Maribor

277.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

1:07,88

55

11.06.2016

Radovljica

278.  

FURMAN Nik

2007

PDM

1:07,92

55

09.04.2016

Maribor

279.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

1:07,94

55

09.04.2016

Maribor

280.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

1:08,00

55

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

GRIPARIČ Liam

2006

KK

1:08,27

54

16.04.2016

Koper

282.  

KRAMAR Nik

2005

KK

1:08,42

54

22.05.2016

Koper

283.  

VIRANT Mark

2007

RL

1:08,45

54

19.03.2016

Ljubljana

284.  

MERKAČ Tevž

2008

FR

1:08,59

54

28.05.2016

Ravne na Koroškem

285.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

1:08,79

53

11.06.2016

Radovljica

286.  

SARIĆ Luka

2008

PAK

1:09,01

53

04.06.2016

Brestanica

287.  

SUŽNIK Gašper

2007

TP

1:09,26

52

09.04.2016

Maribor

288.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

1:09,38

52

11.06.2016

Radovljica

289.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

1:09,73

51

22.05.2016

Koper

290.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

1:09,74

51

22.05.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

1:09,85

51

16.04.2016

Koper

292.  

SANABOR Teo

2006

NG

1:09,99

50

16.04.2016

Koper

293.  

HROVAT Nejc

2007

TK

1:10,00

50

15.04.2016

Radovljica

294.  

UŠAJ Dominik

2008

PKA

1:10,19

50

16.04.2016

Koper

295.  

STRUNA Svit

2007

ZVK

1:10,54

49

11.06.2016

Radovljica

296.  

ŠAFNER Amadej

2008

RT

1:10,63

49

18.06.2016

Trbovlje

297.  

LAJKOVIČ Filip

2007

CK

1:10,67

49

04.06.2016

Brestanica

298.  

ŠRIBAR Urh

2007

CK

1:10,98

48

04.06.2016

Brestanica

299.  

STRAUSS KOŽELJ Anže

2007

PDM

1:11,42

47

09.04.2016

Maribor

300.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:11,64

47

27.02.2016

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

1:11,98

46

28.05.2016

Ravne na Koroškem

302.  

MATJAŠEC Marko

2007

FR

1:12,03

46

28.05.2016

Ravne na Koroškem

303.  

ŠTRAVS Matic

2007

CER

1:12,13

46

12.12.2015

Koper

304.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

1:12,26

46

11.06.2016

Radovljica

305.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:12,47

45

09.04.2016

Maribor

306.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:12,49

45

17.07.2016

Brestanica

307.  

PODOBNIK Mark

2007

TK

1:12,95

45

15.04.2016

Radovljica

308.  

VILER Val

2007

KK

1:13,98

43

12.12.2015

Koper

309.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

1:14,31

42

22.05.2016

Ljubljana

310.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:14,51

42

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

MARKAČ Nik

2009

FR

1:14,76

41

28.05.2016

Ravne na Koroškem

312.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

1:14,77

41

04.06.2016

Brestanica

313.  

GRUJIČ Anej

2006

BM

1:15,16

41

09.04.2016

Maribor

314.  

PRIBAC Lan

2009

BP

1:15,24

41

02.07.2016

Koper

315.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

1:16,89

38

28.05.2016

Ravne na Koroškem

316.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

1:17,05

38

04.06.2016

Brestanica

317.  

KRET Tevž

2007

FR

1:18,40

36

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

KUHAR Antonio

2007

CK

1:18,40

36

04.06.2016

Brestanica

319.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

1:18,42

36

28.05.2016

Ravne na Koroškem

320.  

KOŠANC Patrik

2008

KK

1:18,57

36

12.12.2015

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:18,87

35

16.04.2016

Koper

322.  

VALCL Žare

2008

RA

1:19,45

34

09.07.2016

Kamnik

323.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:20,01

34

11.06.2016

Radovljica

324.  

SAVIĆ FRANKULOVIČ Tian

2008

FR

1:20,71

33

28.05.2016

Ravne na Koroškem

325.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

1:20,86

33

22.05.2016

Ljubljana

326.  

BRŽAN Tosja

2010

KK

1:21,14

32

22.05.2016

Koper

327.  

SIMONIČ NOVAK Jullermo

2007

KK

1:21,75

31

16.04.2016

Koper

328.  

VIŽINTIN Vid

2006

KK

1:22,55

31

15.11.2015

Koper

329.  

LOTRIČ Vid

2007

RA

1:23,69

29

11.06.2016

Radovljica

330.  

PRAPROTNIK Blaž

2009

KK

1:26,68

26

12.12.2015

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

MILENKOVIČ Stefan

2008

PKA

1:29,08

24

22.05.2016

Koper

332.  

KVASIČ Tinej

2009

KK

1:35,16

20

15.11.2015

Koper

333.  

GOZNIK Bine

2009

PAK

1:36,76

19

04.06.2016

Brestanica

334.  

KLOBOVS Aljaž

2009

KKR

1:41,32

16

11.06.2016

Radovljica

335.  

MAVSAR Matic

2008

CK

1:43,22

15

04.06.2016

Brestanica

336.  

RAZPET Andraž

2009

CER

1:44,48

15

16.04.2016

Koper


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

336

2006.04

0:57,00

94



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.