Back    Home

Lestvice *
2013/2014, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:10:14

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:35,01

485

14.06.2014

Ravne na Koroškem

2.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:36,85

416

20.07.2014

Brestanica

3.  

FAJON Nej

2002

OL

0:37,06

409

17.05.2014

Ptuj

4.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:37,87

383

05.07.2014

Koper

5.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

0:38,03

379

20.07.2014

Brestanica

6.  

PERKO Matija

2002

OL

0:38,59

362

20.07.2014

Brestanica

7.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:39,21

345

20.07.2014

Brestanica

8.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:40,17

321

12.07.2014

Kamnik

9.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:40,50

313

20.07.2014

Brestanica

10.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:40,54

312

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:40,68

309

20.07.2014

Brestanica

12.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:40,81

306

20.07.2014

Brestanica

13.  

VODENIK Jan

2003

0:40,91

304

20.07.2014

Brestanica

14.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:41,12

299

07.06.2014

Kranj

15.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:41,16

299

20.07.2014

Brestanica

16.  

LENIČ Jošt

2002

LL

0:41,18

298

20.07.2014

Brestanica

17.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:41,65

288

20.07.2014

Brestanica

18.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:41,78

285

20.07.2014

Brestanica

19.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:41,81

285

31.05.2014

Brestanica

20.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:41,82

285

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:41,85

284

20.07.2014

Brestanica

22.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

0:41,87

284

31.05.2014

Brestanica

23.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:42,03

280

15.06.2014

Reka/Rijeka

24.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:42,35

274

12.07.2014

Kamnik

25.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:42,65

268

14.06.2014

Ravne na Koroškem

26.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:42,85

265

31.05.2014

Brestanica

27.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:42,96

263

20.07.2014

Brestanica

28.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:43,12

260

14.06.2014

Ravne na Koroškem

29.  

VETRIH Miha

2002

RR

0:43,15

259

07.06.2014

Kranj

30.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:43,40

255

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:43,66

250

11.01.2014

Kranj

32.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:43,68

250

31.05.2014

Brestanica

33.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:43,79

248

31.05.2014

Brestanica

34.  

OZANIČ Rene

2002

FR

0:43,81

248

31.05.2014

Brestanica

35.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:43,88

246

27.03.2014

Maribor

36.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:43,92

246

20.07.2014

Brestanica

37.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:43,96

245

20.07.2014

Brestanica

38.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:44,13

242

20.07.2014

Brestanica

39.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:44,17

242

15.06.2014

Reka/Rijeka

40.  

TURK Matic

2004

BP

0:44,26

240

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:44,28

240

17.05.2014

Ptuj

42.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:44,47

237

20.07.2014

Brestanica

43.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

0:44,59

235

31.05.2014

Brestanica

44.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

0:44,63

234

01.06.2014

Radovljica

45.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:44,95

229

15.06.2014

Reka/Rijeka

46.  

VIDMAR Peter

2002

RL

0:45,18

226

31.05.2014

Brestanica

47.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:45,25

225

20.07.2014

Brestanica

48.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:45,28

224

12.04.2014

Maribor

49.  

NOVAK Jure

2004

LL

0:45,44

222

29.03.2014

Kranj

50.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:45,56

220

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:45,60

220

12.07.2014

Kamnik

52.  

JENKO Bor

2002

RL

0:45,94

215

31.05.2014

Brestanica

53.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:46,11

212

20.07.2014

Brestanica

54.  

GOJČIČ KRALJ Gal

2002

TP

0:46,23

211

17.05.2014

Ptuj

55.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

0:46,26

210

20.07.2014

Brestanica

56.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:46,36

209

20.07.2014

Brestanica

57.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:46,71

204

29.03.2014

Kranj

58.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:46,82

203

17.05.2014

Ptuj

59.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:46,94

201

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:46,94

201

12.07.2014

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:46,96

201

11.01.2014

Kranj

 

REMEC Žiga

2004

BP

0:46,96

201

20.07.2014

Brestanica

63.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

0:46,99

201

08.03.2014

Ljubljana

64.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:47,04

200

05.07.2014

Koper

65.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

0:47,17

198

31.05.2014

Brestanica

66.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:47,19

198

20.07.2014

Brestanica

67.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:47,26

197

31.05.2014

Brestanica

68.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:47,31

197

12.07.2014

Kamnik

69.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:47,54

194

20.07.2014

Brestanica

70.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

0:47,56

194

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ZANOŠKAR Žiga

2004

IL

0:47,72

192

12.07.2014

Kamnik

72.  

KAC Tim

2003

LL

0:47,78

191

12.07.2014

Kamnik

 

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:47,78

191

15.06.2014

Reka/Rijeka

74.  

VIDMAR Klemen

2004

RL

0:47,79

191

20.07.2014

Brestanica

75.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:48,13

187

20.07.2014

Brestanica

76.  

MARTIN Juan

2003

RL

0:48,30

185

31.05.2014

Brestanica

77.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:48,47

183

20.07.2014

Brestanica

78.  

KRT Matija

2002

PKR

0:48,50

182

12.04.2014

Maribor

79.  

LEPEN Jurij

2002

OL

0:48,53

182

17.05.2014

Ptuj

80.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

0:48,55

182

27.03.2014

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:48,62

181

14.06.2014

Ravne na Koroškem

82.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:48,66

181

31.05.2014

Brestanica

83.  

TROST Gal

2002

CER

0:48,71

180

01.06.2014

Radovljica

84.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:48,78

179

31.05.2014

Brestanica

85.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:48,80

179

31.05.2014

Brestanica

86.  

SENICA Naj

2002

LL

0:48,84

179

12.07.2014

Kamnik

87.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:48,87

178

31.05.2014

Brestanica

88.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:48,94

178

14.06.2014

Ravne na Koroškem

89.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

0:49,01

177

17.05.2014

Ptuj

90.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:49,44

172

31.05.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BERNIK Miha

2002

OL

0:49,48

172

08.03.2014

Ljubljana

92.  

ZIABARI Sayed Ali Ziaei

2002

LL

0:49,50

172

25.05.2014

Ljubljana

93.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:49,51

172

29.03.2014

Kranj

94.  

RUTAR Žan

2003

RL

0:49,60

171

31.05.2014

Brestanica

95.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:49,62

170

12.07.2014

Kamnik

96.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:49,97

167

31.05.2014

Brestanica

97.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:50,03

166

12.07.2014

Kamnik

98.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

0:50,05

166

20.07.2014

Brestanica

99.  

BAH Maks

2002

VV

0:50,06

166

20.07.2014

Brestanica

100.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:50,08

166

29.03.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:50,10

166

27.03.2014

Maribor

102.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

0:50,14

165

20.07.2014

Brestanica

103.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

0:50,24

164

20.07.2014

Brestanica

104.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:50,40

163

31.05.2014

Brestanica

105.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:50,58

161

20.07.2014

Brestanica

106.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

0:50,64

160

29.03.2014

Kranj

107.  

KERIN Domen

2002

IL

0:50,72

160

12.07.2014

Kamnik

108.  

PINTAR Staš

2004

KA

0:50,76

159

12.07.2014

Kamnik

109.  

DREU Domen

2002

SDD

0:50,89

158

12.07.2014

Kamnik

 

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

0:50,89

158

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:50,99

157

20.07.2014

Brestanica

112.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:51,01

157

20.07.2014

Brestanica

113.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:51,03

157

12.04.2014

Maribor

114.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:51,21

155

20.07.2014

Brestanica

115.  

STELE Matej

2002

KA

0:51,24

155

12.07.2014

Kamnik

116.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

0:51,33

154

31.05.2014

Brestanica

117.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:51,50

152

31.05.2014

Brestanica

118.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

0:51,51

152

15.06.2014

Reka/Rijeka

119.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:51,61

151

31.05.2014

Brestanica

120.  

FURLANI Patrik

2002

NG

0:51,64

151

18.05.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:51,64

151

31.05.2014

Brestanica

122.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:51,73

150

12.04.2014

Maribor

123.  

GERBEC Simon

2003

RL

0:51,92

149

29.03.2014

Kranj

124.  

FRANKO Nik

2002

LL

0:51,98

148

14.06.2014

Ravne na Koroškem

125.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:52,12

147

26.04.2014

Radovljica

126.  

FOGLER STJEPIĆ Luka

2006

PC

0:52,30

146

20.07.2014

Brestanica

127.  

PREBIL Tai

2002

IL

0:52,47

144

20.07.2014

Brestanica

128.  

BUCALO Uroš

2002

IL

0:52,48

144

12.07.2014

Kamnik

 

STARC Tit

2004

RR

0:52,48

144

29.03.2014

Kranj

130.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

0:52,52

144

31.05.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

VRČKOVNIK Lan

2003

VV

0:52,63

143

20.07.2014

Brestanica

132.  

LIPOVŽ Brin

2003

CK

0:52,68

142

20.07.2014

Brestanica

133.  

FRAS Jan

2002

PDM

0:52,75

142

08.06.2014

Wels

134.  

BOGATAJ Lenart

2002

TK

0:53,02

140

15.06.2014

Reka/Rijeka

135.  

JAMBROŠIĆ Nik

2003

KK

0:53,13

139

15.06.2014

Reka/Rijeka

136.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

0:53,18

138

31.05.2014

Brestanica

137.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:53,29

138

12.07.2014

Kamnik

138.  

JELENC Jaka

2005

RA

0:53,50

136

17.05.2014

Ptuj

139.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:53,56

136

20.07.2014

Brestanica

140.  

JORDAN Borut

2003

CK

0:53,76

134

31.05.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:53,91

133

12.07.2014

Kamnik

142.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:53,92

133

26.04.2014

Radovljica

143.  

KAPEL Lovro

2003

BM

0:54,00

132

27.03.2014

Maribor

144.  

JURIČ Primož

2002

BM

0:54,07

132

14.06.2014

Ravne na Koroškem

145.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:54,17

131

05.07.2014

Koper

146.  

SAVNIK Jaša

2003

LL

0:54,26

130

25.05.2014

Ljubljana

147.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

0:54,35

130

14.06.2014

Ravne na Koroškem

148.  

LEMPL Marko

2003

BM

0:54,53

128

27.03.2014

Maribor

149.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:54,70

127

25.05.2014

Ljubljana

150.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:54,94

126

15.06.2014

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:54,95

125

25.05.2014

Ljubljana

152.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:55,01

125

11.01.2014

Kranj

153.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

0:55,02

125

01.06.2014

Radovljica

154.  

TOMŠIČ Tim

2004

RR

0:55,24

124

03.05.2014

Banja Luka

155.  

MARIČ Rade

2006

LL

0:55,25

123

12.07.2014

Kamnik

156.  

PATERNOST Ambrož

2004

LL

0:55,32

123

12.07.2014

Kamnik

157.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:55,55

121

20.07.2014

Brestanica

158.  

ILAR Nal

2005

LL

0:55,64

121

25.05.2014

Ljubljana

159.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:55,93

119

26.04.2014

Radovljica

160.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:55,95

119

12.04.2014

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUNASIT Pawared

2003

TK

0:55,95

119

20.07.2014

Brestanica

162.  

ŠEVALJEVIĆ Pavle

2002

TK

0:55,96

119

15.06.2014

Reka/Rijeka

 

VERDNIK Vid

2004

VV

0:55,96

119

14.06.2014

Ravne na Koroškem

164.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

0:56,12

118

08.03.2014

Ljubljana

 

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:56,12

118

31.05.2014

Brestanica

166.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

0:56,24

117

20.07.2014

Brestanica

167.  

AVŠIČ Jaka

2003

AQ

0:56,26

117

08.03.2014

Ljubljana

168.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:56,41

116

25.05.2014

Ljubljana

169.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:56,64

115

20.07.2014

Brestanica

170.  

PUC Mark Maj

2002

IL

0:56,71

114

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

0:56,81

114

31.05.2014

Brestanica

172.  

EGART Luka

2005

TK

0:56,89

113

12.07.2014

Kamnik

 

TRUNK Anej

2003

BM

0:56,89

113

27.03.2014

Maribor

174.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:57,08

112

31.05.2014

Brestanica

175.  

RIMC Mauro

2002

CK

0:57,26

111

31.05.2014

Brestanica

176.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

0:57,36

110

14.06.2014

Ravne na Koroškem

177.  

MARINŠEK Grega

2005

TK

0:57,38

110

20.07.2014

Brestanica

178.  

PETEK Aljaž

2004

TK

0:57,42

110

15.06.2014

Reka/Rijeka

179.  

KORDA Gal

2002

BM

0:57,46

110

27.03.2014

Maribor

180.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:57,51

109

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:57,77

108

01.06.2014

Radovljica

182.  

VAUPOTIČ Jan

2004

OL

0:57,87

107

05.07.2014

Koper

183.  

VEJNOVIČ Aljaž

2002

VV

0:57,89

107

27.03.2014

Maribor

184.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:57,98

107

20.07.2014

Brestanica

185.  

MANDL Tomaž

2002

CK

0:58,01

107

31.05.2014

Brestanica

186.  

GOLOB Aljaž

2002

BM

0:58,14

106

27.03.2014

Maribor

187.  

MOČNIK Anej

2004

CER

0:58,20

106

29.03.2014

Kranj

188.  

VOLAJ Jaka

2004

KA

0:58,32

105

29.03.2014

Kranj

189.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:58,37

105

27.03.2014

Maribor

190.  

KERIN Martin

2003

AQ

0:58,43

104

08.03.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

0:58,45

104

11.01.2014

Koper

192.  

HAMERŠAK Anže

2003

TP

0:58,50

104

17.05.2014

Ptuj

193.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:58,56

104

05.07.2014

Koper

194.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:58,65

103

05.07.2014

Koper

195.  

AGREŽ Jakob

2003

NG

0:58,72

103

11.01.2014

Koper

 

KOZOLE Jan

2005

CK

0:58,72

103

20.07.2014

Brestanica

197.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:58,77

103

27.03.2014

Maribor

198.  

KATARIĆ Tit

2004

CER

0:58,84

102

01.06.2014

Radovljica

199.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:58,93

102

26.04.2014

Radovljica

200.  

RADOLOVIČ Mario

2004

KK

0:58,99

101

18.05.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

KANTE Taj

2005

TP

0:59,02

101

17.05.2014

Ptuj

202.  

KRIVIČIČ Jakob

2003

KK

0:59,08

101

11.01.2014

Koper

203.  

LESKO Andraž

2004

KK

0:59,13

101

05.07.2014

Koper

204.  

KRAJNC Tim

2004

FR

0:59,29

100

27.03.2014

Maribor

205.  

ĐURIČIĆ Aleksandar

2002

VV

0:59,31

100

27.03.2014

Maribor

206.  

NOVAK Tai

2006

AQ

0:59,32

100

08.03.2014

Ljubljana

207.  

OZEBEK Anej

2004

CER

0:59,46

99

01.06.2014

Radovljica

208.  

KOGOVŠEK Črt

2005

LL

0:59,58

98

08.03.2014

Ljubljana

209.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:59,75

98

01.06.2014

Radovljica

210.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:59,82

97

11.01.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

0:59,95

97

01.06.2014

Radovljica

212.  

STELE Gašper

2004

KA

1:00,00

96

12.07.2014

Kamnik

213.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:00,09

96

08.03.2014

Ljubljana

214.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

1:00,14

96

31.05.2014

Brestanica

215.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:00,16

96

27.03.2014

Maribor

216.  

KRŽIČNIK Matej

2004

KA

1:00,20

95

01.06.2014

Radovljica

217.  

VARLAMOV Mark

2002

OL

1:00,27

95

08.03.2014

Ljubljana

218.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:00,46

94

14.06.2014

Ravne na Koroškem

219.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

1:00,57

94

15.06.2014

Reka/Rijeka

220.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:00,60

94

09.03.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:00,66

93

14.06.2014

Ravne na Koroškem

222.  

JEHART Aljoša

2005

RL

1:00,67

93

08.03.2014

Ljubljana

 

JUG Sebastjan

2005

NC

1:00,67

93

31.05.2014

Brestanica

224.  

ŽELEZNIK Jon

2003

AQ

1:00,71

93

08.03.2014

Ljubljana

225.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:00,76

93

01.06.2014

Radovljica

226.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:00,77

93

15.06.2014

Reka/Rijeka

227.  

HAUKO Niko

2002

ZR

1:00,79

93

07.06.2014

Varaždinske Toplice

228.  

FERJANČIČ Nejc

2003

RL

1:00,82

93

29.03.2014

Kranj

229.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:00,85

92

08.03.2014

Ljubljana

230.  

BILE Blaž

2006

RAD

1:00,89

92

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

TROŠT Tomi

2002

AQ

1:00,99

92

08.03.2014

Ljubljana

232.  

PLANINC Jaka

2002

KA

1:01,27

91

12.07.2014

Kamnik

233.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:01,31

90

27.03.2014

Maribor

234.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:01,34

90

31.05.2014

Brestanica

235.  

ŠUMANDL Simon

2004

PDM

1:01,55

89

12.04.2014

Maribor

236.  

KENIG Vid

2005

RAD

1:01,62

89

29.03.2014

Kranj

237.  

BRAČUN Samo

2003

BM

1:01,72

89

27.03.2014

Maribor

238.  

PRVINŠEK Juš

2004

KA

1:01,83

88

12.07.2014

Kamnik

239.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:02,04

87

20.07.2014

Brestanica

240.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:02,14

87

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:02,31

86

12.07.2014

Kamnik

 

PEZO ZUPANČIČ Vid

2006

LL

1:02,31

86

12.07.2014

Kamnik

243.  

SRABOTIČ Tilen

2004

AQ

1:02,36

86

08.03.2014

Ljubljana

244.  

SEKULOSKI Filip

2002

KK

1:02,43

86

09.03.2014

Koper

245.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

1:02,62

85

31.05.2014

Brestanica

246.  

KATARIĆ Rok

2005

CER

1:02,85

84

29.03.2014

Kranj

247.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:03,20

82

01.06.2014

Radovljica

248.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:03,37

82

25.05.2014

Ljubljana

249.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:03,45

82

25.05.2014

Ljubljana

250.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:03,47

81

31.05.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:03,51

81

14.06.2014

Ravne na Koroškem

252.  

MRAK VOVK Filip

2006

RAD

1:03,68

81

01.06.2014

Radovljica

253.  

KIŠEK Toni

2005

TK

1:03,90

80

15.06.2014

Reka/Rijeka

254.  

KOCIĆ Nikola Tin

2007

SDD

1:03,91

80

14.06.2014

Ravne na Koroškem

255.  

JEVŠENAK Gal

2003

CK

1:04,01

79

31.05.2014

Brestanica

 

STERGAR Jan

2007

LL

1:04,01

79

25.05.2014

Ljubljana

257.  

PEVEC Domen

2004

KA

1:04,06

79

12.07.2014

Kamnik

258.  

PERIŠIČ David

2004

OL

1:04,19

79

08.03.2014

Ljubljana

 

ŽAVBI Gal

2003

OL

1:04,19

79

08.03.2014

Ljubljana

260.  

ROŽEN Tine

2005

FR

1:04,26

78

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

ŠUBIC Alan

2005

NG

1:04,35

78

11.01.2014

Koper

262.  

HODŽIĆ Bajro

2005

VV

1:04,98

76

14.06.2014

Ravne na Koroškem

263.  

IZDA Blaž

2004

KKR

1:05,20

75

01.06.2014

Radovljica

264.  

PERNEK Žiga

2002

BM

1:05,21

75

27.03.2014

Maribor

265.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:05,55

74

08.03.2014

Ljubljana

266.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:05,68

73

31.05.2014

Brestanica

267.  

GRBIĆ Robert

2004

VV

1:05,90

73

27.03.2014

Maribor

268.  

BUBNIČ DILICA Patrick

2005

KK

1:05,94

73

18.05.2014

Koper

269.  

PETRIČ Žiga

2005

LL

1:06,14

72

08.03.2014

Ljubljana

270.  

VUGRINEC Matija

2005

TP

1:06,35

71

17.05.2014

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:06,84

70

20.07.2014

Brestanica

272.  

SLATINŠEK Nejc

2005

FR

1:07,16

69

14.06.2014

Ravne na Koroškem

273.  

AGATIĆ Leo

2005

NC

1:07,35

68

31.05.2014

Brestanica

 

LUKMAN Rok

2005

RL

1:07,35

68

12.07.2014

Kamnik

275.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:07,40

68

15.06.2014

Reka/Rijeka

276.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

1:07,48

68

27.03.2014

Maribor

277.  

BAJC Luka

2005

PKA

1:07,79

67

09.03.2014

Koper

278.  

MARKELJ Jakob Janez

2007

KKR

1:07,89

67

29.03.2014

Kranj

279.  

RAZBORŠEK Leonard

2006

AQ

1:08,35

65

08.03.2014

Ljubljana

280.  

MEZE Samo

2006

RAD

1:08,49

65

26.04.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

KITIĆ Aljoša

2003

KK

1:08,50

65

18.05.2014

Koper

282.  

KIKER Jan

2007

PC

1:08,82

64

26.04.2014

Radovljica

283.  

GROS Gal

2005

TK

1:08,98

63

15.06.2014

Reka/Rijeka

284.  

KREK Bine

2006

TK

1:09,07

63

14.06.2014

Ravne na Koroškem

285.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:09,50

62

31.05.2014

Brestanica

286.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:09,57

62

01.06.2014

Radovljica

287.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:09,72

61

15.06.2014

Reka/Rijeka

288.  

ROJC Manuel

2004

KK

1:09,85

61

18.05.2014

Koper

289.  

TRBOVIČ Žiga

2006

TP

1:09,89

61

17.05.2014

Ptuj

290.  

JERŠIČ Aleks

2006

LL

1:10,42

60

25.05.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

HABINC Filip

2004

CK

1:10,78

59

31.05.2014

Brestanica

292.  

KELC Žan

2002

TP

1:10,95

58

14.06.2014

Ravne na Koroškem

293.  

RAVNIK Nejc

2005

RAD

1:11,06

58

01.06.2014

Radovljica

294.  

MERKLIN Samo

2005

KA

1:11,26

58

01.06.2014

Radovljica

295.  

ŠINKOVEC Ožbej

2008

TK

1:11,40

57

14.06.2014

Ravne na Koroškem

296.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:12,01

56

26.04.2014

Radovljica

297.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:13,19

53

25.05.2014

Ljubljana

298.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

1:13,56

52

01.06.2014

Radovljica

 

ILAR Lun

2007

LL

1:13,56

52

25.05.2014

Ljubljana

300.  

SKINDER SAVIĆ Peter

2006

TK

1:13,75

52

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:14,21

51

25.05.2014

Ljubljana

302.  

ŽUMER Vid

2005

KKR

1:14,53

50

29.03.2014

Kranj

303.  

GREGORIČ Rok

2006

AQ

1:15,99

47

08.03.2014

Ljubljana

304.  

JERMOL Svit

2005

LL

1:16,47

47

25.05.2014

Ljubljana

305.  

KOPUŠAR Jaka

2005

TP

1:17,16

45

17.05.2014

Ptuj

306.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:17,34

45

31.05.2014

Brestanica

307.  

ŠTUCIN Tomi

2003

PKA

1:17,55

45

09.03.2014

Koper

308.  

KLINAR Sebastjan

2005

RAD

1:18,71

43

01.06.2014

Radovljica

309.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

1:18,83

43

20.07.2014

Brestanica

310.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

1:19,27

42

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:19,79

41

01.06.2014

Radovljica

312.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:19,87

41

31.05.2014

Brestanica

313.  

BABIČ Noel

2005

KK

1:20,01

41

09.03.2014

Koper

314.  

KAZIĆ Beno

2005

RAD

1:24,19

35

26.04.2014

Radovljica

315.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:25,19

34

01.06.2014

Radovljica

316.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:25,71

33

31.05.2014

Brestanica

317.  

ŠINK Maks Oliver

2006

KKR

2:14,17

9

29.03.2014

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

317

2003.85

0:56,21

117



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.