Back    Home

Lestvice *
2012/2013, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:20:43

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:35,95

448

21.07.2013

Kranj

2.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:37,67

389

09.06.2013

Reka/Rijeka

3.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:38,21

373

13.07.2013

Kamnik

4.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:38,55

363

01.06.2013

Brestanica

5.  

FAJON Nej

2002

OL

0:38,76

358

21.07.2013

Kranj

6.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:40,14

322

06.07.2013

Koper

7.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

0:40,29

318

21.07.2013

Kranj

8.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:40,42

315

21.07.2013

Kranj

9.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:40,44

315

21.07.2013

Kranj

10.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:40,54

312

11.05.2013

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

0:41,30

296

11.05.2013

Ptuj

12.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

0:41,51

291

01.06.2013

Brestanica

13.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

0:42,03

280

15.06.2013

Ljubljana

 

GORNIK Jure

2002

SDD

0:42,03

280

06.07.2013

Koper

15.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:42,09

279

21.07.2013

Kranj

16.  

PIRNAT Anže

2001

KA

0:42,11

279

13.07.2013

Kamnik

17.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

0:42,35

274

13.07.2013

Kamnik

18.  

ODER Nik

2001

BM

0:42,62

269

11.05.2013

Ptuj

19.  

KRALJ Marko

2001

PDM

0:42,70

267

21.07.2013

Kranj

20.  

BEVK Luka

2001

TK

0:42,71

267

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:42,73

267

15.06.2013

Ljubljana

22.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:42,83

265

21.07.2013

Kranj

23.  

FILIPOVIĆ Marko

2001

BM

0:43,03

261

21.07.2013

Kranj

24.  

LENIČ Jošt

2002

LL

0:43,07

261

09.06.2013

Reka/Rijeka

25.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:43,22

258

15.06.2013

Ljubljana

26.  

MIJOKOVIĆ Tilen

2001

CK

0:43,44

254

21.07.2013

Kranj

27.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

0:43,52

253

09.06.2013

Reka/Rijeka

28.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

0:43,53

252

21.07.2013

Kranj

29.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

0:43,62

251

15.06.2013

Ljubljana

30.  

VODENIK Jan

2003

0:43,89

246

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:43,92

246

11.05.2013

Ptuj

32.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:43,93

246

21.07.2013

Kranj

33.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:43,95

245

15.06.2013

Ljubljana

34.  

PERKO Matija

2002

OL

0:44,06

243

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:44,06

243

21.07.2013

Kranj

36.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:44,38

238

01.06.2013

Brestanica

37.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:44,75

232

15.06.2013

Ljubljana

38.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:44,87

230

01.06.2013

Brestanica

39.  

SAVIĆ FRANKULOVIĆ Orlando

2001

FR

0:44,91

230

15.06.2013

Ljubljana

40.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

0:45,19

226

11.05.2013

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

JAKUPOVIĆ Emil

2001

RAD

0:45,22

225

21.07.2013

Kranj

42.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:45,26

225

21.07.2013

Kranj

43.  

CENE Rok

2001

NC

0:45,35

223

21.07.2013

Kranj

44.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:45,48

221

15.06.2013

Ljubljana

45.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

0:45,50

221

30.03.2013

Kranj

46.  

UCHIMURA Takuto

2001

IL

0:45,55

220

15.06.2013

Ljubljana

47.  

VINČIČ Saša

2001

BM

0:45,76

217

30.03.2013

Kranj

48.  

BAŽEC Gregor

2001

BP

0:45,82

216

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:45,82

216

21.07.2013

Kranj

50.  

VIDMAR Peter

2002

RL

0:46,14

212

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

0:46,24

211

13.07.2013

Kamnik

52.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:46,31

210

13.07.2013

Kamnik

53.  

OZANIČ Rene

2002

FR

0:46,44

208

21.07.2013

Kranj

54.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:46,60

206

21.07.2013

Kranj

55.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:46,76

204

11.04.2013

Maribor

56.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:46,91

202

21.07.2013

Kranj

57.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:46,96

201

09.06.2013

Reka/Rijeka

58.  

TROST Gal

2002

CER

0:47,10

199

21.07.2013

Kranj

59.  

ČOKLIČ Jakob

2001

NC

0:47,14

199

21.07.2013

Kranj

60.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:47,15

199

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

0:47,25

197

21.07.2013

Kranj

62.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

0:47,37

196

26.05.2013

Ljubljana

63.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:47,57

193

21.07.2013

Kranj

64.  

JULAR Alen

2001

CK

0:47,61

193

21.07.2013

Kranj

65.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:47,73

191

15.06.2013

Ljubljana

66.  

VOVK Nace

2002

TK

0:47,75

191

15.03.2013

Radovljica

67.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

0:47,79

191

21.07.2013

Kranj

 

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:47,79

191

06.07.2013

Koper

69.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:47,81

191

21.07.2013

Kranj

70.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:47,87

190

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:47,92

189

01.06.2013

Brestanica

72.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:47,93

189

01.06.2013

Brestanica

73.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:48,03

188

21.07.2013

Kranj

 

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:48,03

188

21.07.2013

Kranj

75.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:48,16

186

21.07.2013

Kranj

76.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:48,20

186

21.07.2013

Kranj

77.  

VETRIH Miha

2002

RR

0:48,43

183

21.07.2013

Kranj

78.  

IVIČIĆ Anže

2001

TK

0:48,78

179

01.06.2013

Brestanica

79.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

0:48,82

179

13.07.2013

Kamnik

80.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

0:48,92

178

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:49,00

177

21.07.2013

Kranj

82.  

LEŠNIK Sven

2002

VV

0:49,07

176

11.04.2013

Maribor

83.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:49,26

174

21.07.2013

Kranj

84.  

KOGOVŠEK Matej

2001

TK

0:49,29

174

15.03.2013

Radovljica

85.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:49,44

172

06.07.2013

Koper

86.  

JENKO Bor

2002

RL

0:50,01

166

13.07.2013

Kamnik

87.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:50,03

166

21.07.2013

Kranj

88.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:50,06

166

06.04.2013

Sarajevo

89.  

KAC Tim

2003

LL

0:50,08

166

13.07.2013

Kamnik

 

PEČAR Rok

2001

RAD

0:50,08

166

15.03.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

0:50,21

164

21.07.2013

Kranj

92.  

MEH Blaž

2001

NC

0:50,26

164

11.05.2013

Ptuj

93.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:50,29

164

01.06.2013

Brestanica

94.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:50,35

163

13.07.2013

Kamnik

95.  

NOVAK Jure

2004

LL

0:50,37

163

13.07.2013

Kamnik

96.  

ROŽANC Žan

2001

BM

0:50,42

162

30.03.2013

Kranj

97.  

RUTAR Žan

2003

RL

0:50,48

162

21.07.2013

Kranj

98.  

REMEC Žiga

2004

BP

0:50,58

161

21.07.2013

Kranj

99.  

JURAK Nal

2001

IL

0:50,66

160

15.06.2013

Ljubljana

100.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:50,74

159

06.07.2013

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LEPEN Jurij

2002

OL

0:50,79

159

01.06.2013

Brestanica

102.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:50,81

159

21.07.2013

Kranj

103.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:50,86

158

26.05.2013

Ljubljana

104.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:51,02

157

15.06.2013

Ljubljana

105.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:51,03

157

21.07.2013

Kranj

106.  

SENICA Naj

2002

LL

0:51,17

155

26.05.2013

Ljubljana

107.  

COF Timotej

2001

IL

0:51,45

153

15.06.2013

Ljubljana

108.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

0:51,54

152

06.04.2013

Sarajevo

109.  

BIRO Matej

2001

RR

0:51,59

152

06.04.2013

Sarajevo

110.  

GATEJ Nejc

2004

CER

0:51,77

150

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MIKLAVEC Timotej

2002

KK

0:51,81

150

09.06.2013

Reka/Rijeka

112.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:51,86

149

01.06.2013

Brestanica

113.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:51,92

149

21.07.2013

Kranj

114.  

MARTIN Juan

2003

RL

0:52,09

147

01.06.2013

Brestanica

115.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:52,29

146

12.01.2013

Kranj

 

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:52,29

146

21.07.2013

Kranj

117.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

0:52,53

144

26.05.2013

Ljubljana

118.  

TURK Matic

2004

BP

0:52,54

144

12.01.2013

Kranj

119.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:52,60

143

15.06.2013

Ljubljana

120.  

FRANKO Nik

2002

LL

0:52,66

143

26.05.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:52,66

143

21.07.2013

Kranj

122.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:52,68

142

09.03.2013

Ravne na Koroškem

123.  

KAMNIKAR Jan

2001

LL

0:52,69

142

26.05.2013

Ljubljana

 

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

0:52,69

142

01.06.2013

Brestanica

125.  

KUKEC Nejc

2001

IL

0:52,72

142

15.06.2013

Ljubljana

126.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:52,80

141

09.06.2013

Reka/Rijeka

127.  

PETELINC Jan

2001

CK

0:52,85

141

01.06.2013

Brestanica

128.  

GERBEC Simon

2003

RL

0:52,90

141

01.06.2013

Brestanica

129.  

BERNIK Miha

2002

OL

0:52,94

140

15.06.2013

Ljubljana

 

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:52,94

140

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

TAMŠE Vid

2003

FR

0:52,98

140

15.06.2013

Ljubljana

132.  

MALI Domen

2001

RAD

0:53,06

139

14.04.2013

Radovljica

133.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:53,13

139

26.05.2013

Ljubljana

134.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:53,15

139

15.06.2013

Ljubljana

135.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:53,19

138

15.06.2013

Ljubljana

136.  

TERZIČ Žiga

2001

PDM

0:53,39

137

15.06.2013

Ljubljana

 

ŽUNKO Mai

2002

BM

0:53,39

137

11.04.2013

Maribor

138.  

BENČINA Lovro

2002

RR

0:53,40

137

06.04.2013

Sarajevo

139.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:53,61

135

13.07.2013

Kamnik

140.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:53,67

135

13.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:53,81

134

15.06.2013

Ljubljana

142.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

0:53,94

133

09.06.2013

Reka/Rijeka

143.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:53,96

133

11.04.2013

Maribor

144.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:54,08

132

13.07.2013

Kamnik

145.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

0:54,15

131

15.06.2013

Ljubljana

146.  

FERK Filip

2003

BM

0:54,20

131

11.04.2013

Maribor

147.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

0:54,26

130

11.04.2013

Maribor

148.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:54,28

130

11.04.2013

Maribor

149.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:54,46

129

11.04.2013

Maribor

150.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:54,51

129

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:54,54

128

26.05.2013

Ljubljana

152.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

0:54,60

128

15.06.2013

Ljubljana

153.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

0:54,67

127

11.05.2013

Ptuj

154.  

JERMANIŠ Marko

2001

KK

0:54,85

126

12.01.2013

Kranj

155.  

STELE Matej

2002

KA

0:54,89

126

21.07.2013

Kranj

156.  

PRIJATELJ Lovro

2003

RR

0:55,06

125

15.06.2013

Ljubljana

157.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:55,25

123

13.07.2013

Kamnik

158.  

KRT Matija

2002

PKR

0:55,30

123

11.05.2013

Ptuj

159.  

MODIC Maks

2002

RL

0:55,38

123

15.06.2013

Ljubljana

 

MUMELJ Vid

2004

NC

0:55,38

123

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KLEMENČIČ Lovrenc

2001

IL

0:55,39

123

15.06.2013

Ljubljana

162.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:55,44

122

21.07.2013

Kranj

163.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:55,90

119

13.07.2013

Kamnik

164.  

DJURIČIČ Luka

2004

NC

0:56,02

118

01.06.2013

Brestanica

165.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

0:56,03

118

01.06.2013

Brestanica

166.  

PINTAR Staš

2004

KA

0:56,06

118

15.06.2013

Ljubljana

167.  

BAH Maks

2002

VV

0:56,20

117

11.04.2013

Maribor

168.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:56,23

117

30.05.2013

Ljubljana

169.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:56,29

117

21.07.2013

Kranj

170.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:56,38

116

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:56,42

116

14.04.2013

Radovljica

172.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:56,67

114

15.06.2013

Ljubljana

173.  

JERMAN Uroš

2001

TK

0:56,68

114

01.06.2013

Brestanica

174.  

LAZAREVIČ Jaka

2003

OL

0:56,71

114

15.06.2013

Ljubljana

175.  

OŠTIR Tilen

2004

CK

0:56,81

114

01.06.2013

Brestanica

176.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:56,83

113

11.05.2013

Ptuj

177.  

KRALJ Gašper

2003

LL

0:57,12

112

26.05.2013

Ljubljana

178.  

RAĐENOVIĆ Luka

2002

LL

0:57,13

112

13.07.2013

Kamnik

179.  

GOROPEVŠEK Rok

2002

BM

0:57,22

111

11.04.2013

Maribor

180.  

BUCALO Uroš

2002

IL

0:57,51

109

30.05.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

VODOVNIK Nik

2004

TK

0:57,57

109

14.04.2013

Radovljica

182.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:57,82

108

14.04.2013

Radovljica

183.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:57,86

107

15.06.2013

Ljubljana

184.  

MOČNIK Anej

2004

CER

0:57,95

107

01.06.2013

Brestanica

185.  

PETRAČ Jan

2003

IL

0:57,98

107

15.06.2013

Ljubljana

186.  

STARIHA Jan

2002

LL

0:58,56

104

15.06.2013

Ljubljana

187.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

0:58,75

103

09.06.2013

Reka/Rijeka

188.  

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

0:58,88

102

11.04.2013

Maribor

189.  

KER Rian

2002

BM

0:58,98

101

11.04.2013

Maribor

190.  

AGREŽ Jakob

2003

NG

0:59,02

101

25.06.2013

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

STARC Tit

2004

RR

0:59,09

101

13.07.2013

Kamnik

192.  

KAPEL Lovro

2003

BM

0:59,29

100

11.04.2013

Maribor

193.  

MRDEŠA Tino

2003

KA

0:59,51

99

14.04.2013

Radovljica

194.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:59,54

99

26.05.2013

Ljubljana

195.  

PREBIL Tai

2002

IL

0:59,72

98

21.07.2013

Kranj

196.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:59,92

97

21.07.2013

Kranj

197.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

0:59,98

96

15.06.2013

Ljubljana

198.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:00,00

96

01.06.2013

Brestanica

199.  

KUNASIT Pawared

2003

TK

1:00,21

95

13.07.2013

Kamnik

200.  

JURIČ Primož

2002

BM

1:00,22

95

11.04.2013

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

FINK Aljaž

2001

TK

1:00,28

95

15.03.2013

Radovljica

202.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

1:00,32

95

30.05.2013

Ljubljana

203.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

1:00,38

95

01.06.2013

Brestanica

204.  

VERDNIK Vito

2002

PDM

1:00,50

94

11.05.2013

Ptuj

205.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:00,54

94

01.06.2013

Brestanica

206.  

ŠOŠTARIČ Arne

2002

BM

1:00,75

93

11.04.2013

Maribor

207.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:00,81

93

11.04.2013

Maribor

208.  

JURAK Nian

2004

IL

1:00,88

92

15.06.2013

Ljubljana

209.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:01,34

90

21.07.2013

Kranj

210.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:01,39

90

14.04.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

KOS Žiga

2003

RR

1:01,47

90

13.07.2013

Kamnik

212.  

ANTOLOVIČ Matic

2002

CK

1:01,53

89

11.05.2013

Ptuj

213.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:01,55

89

15.06.2013

Ljubljana

214.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:02,64

85

14.04.2013

Radovljica

215.  

MOŽINA Blaž

2004

IL

1:02,68

85

15.06.2013

Ljubljana

216.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:03,18

83

13.07.2013

Kamnik

217.  

KOČAN Lan

2004

KA

1:03,31

82

13.07.2013

Kamnik

218.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:03,43

82

11.05.2013

Ptuj

219.  

JELENC Jaka

2005

RA

1:03,80

80

30.03.2013

Kranj

220.  

DRAGAŠ Tej

2004

TK

1:04,17

79

14.04.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:04,33

78

01.06.2013

Brestanica

222.  

ZANOŠKAR Žiga

2004

IL

1:04,38

78

30.05.2013

Ljubljana

223.  

STRMŠEK Jaka

2002

TK

1:04,39

78

09.06.2013

Reka/Rijeka

224.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:04,48

78

26.05.2013

Ljubljana

 

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:04,48

78

13.07.2013

Kamnik

226.  

JANČAR Domen

2003

IL

1:04,80

77

15.06.2013

Ljubljana

227.  

ZOBEC Miha

2003

RR

1:04,85

76

15.06.2013

Ljubljana

228.  

ANTOLOVIČ Matej

2004

CK

1:04,91

76

11.05.2013

Ptuj

229.  

BEGIČ LAMUT Enej

2003

OL

1:05,71

73

15.06.2013

Ljubljana

230.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:05,87

73

21.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

SARDOČ Jakob

2003

KK

1:06,05

72

01.06.2013

Brestanica

232.  

JUVAN Marko Jan

2005

RL

1:06,32

71

15.06.2013

Ljubljana

233.  

KANTE Taj

2005

TP

1:06,74

70

01.06.2013

Brestanica

234.  

MAMLIČ Aljoša

2004

LL

1:06,81

70

30.05.2013

Ljubljana

235.  

PRELOVŠEK Jan

2001

CK

1:07,14

69

01.06.2013

Brestanica

236.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:07,49

68

07.06.2013

Radovljica

237.  

HOJKAR Jure

2003

RAD

1:07,87

67

14.04.2013

Radovljica

238.  

TEME Žiga

2005

RR

1:07,96

66

13.07.2013

Kamnik

239.  

UŠENIČNIK Urban

2005

KKR

1:08,00

66

14.04.2013

Radovljica

240.  

STELE Gašper

2004

KA

1:08,12

66

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

REBULA Jaša

2005

KA

1:08,43

65

14.04.2013

Radovljica

242.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:08,50

65

14.04.2013

Radovljica

243.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:08,53

65

21.07.2013

Kranj

244.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:08,92

64

01.06.2013

Brestanica

245.  

MINEO Joe

2004

OL

1:09,04

63

15.06.2013

Ljubljana

246.  

ZIDAR Uroš Vid

2005

OL

1:09,06

63

15.06.2013

Ljubljana

247.  

PRVINŠEK Juš

2004

KA

1:09,33

62

15.06.2013

Ljubljana

248.  

BABIČ Matia

2002

KK

1:09,34

62

06.07.2013

Koper

249.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

1:09,35

62

15.06.2013

Ljubljana

 

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:09,35

62

26.05.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

DJURIČIČ David

2005

NC

1:09,41

62

01.06.2013

Brestanica

252.  

HOSTNIK Žak

2005

CK

1:09,53

62

01.06.2013

Brestanica

253.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:09,56

62

15.06.2013

Ljubljana

254.  

LJUBEC Jaka

2004

TP

1:09,99

61

11.05.2013

Ptuj

255.  

EGART Luka

2005

TK

1:10,60

59

30.03.2013

Kranj

256.  

BREŽNIK Nik

2003

NC

1:11,17

58

01.06.2013

Brestanica

257.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:11,44

57

01.06.2013

Brestanica

258.  

PERIŠIČ David

2004

OL

1:11,52

57

15.06.2013

Ljubljana

259.  

DRAGAŠ Tim

2004

TK

1:13,66

52

14.04.2013

Radovljica

260.  

PEVEC Domen

2004

KA

1:14,32

51

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

ŽEFRAN Vid

2005

IL

1:14,54

50

15.06.2013

Ljubljana

262.  

MERKLIN Samo

2005

KA

1:14,74

50

13.07.2013

Kamnik

263.  

HOJKAR Jaka

2004

RAD

1:16,01

47

14.04.2013

Radovljica

264.  

GAČNIK Matic

2005

RAD

1:16,20

47

14.04.2013

Radovljica

265.  

ŠIBILA Bor

2006

CK

1:19,64

41

01.06.2013

Brestanica

266.  

ZVONC Rudi

2003

KA

1:20,14

40

15.06.2013

Ljubljana

267.  

FAJFAR Matic

2006

RA

1:24,76

34

14.04.2013

Radovljica

268.  

HAFNER Jaka

2005

TK

1:27,42

31

14.04.2013

Radovljica

269.  

ILAR Nal

2005

LL

1:27,55

31

26.05.2013

Ljubljana

270.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

1:39,89

21

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

PRISTOV Žan

2005

RAD

1:40,83

20

14.04.2013

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

271

2002.83

0:55,16

124



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.