Back    Home

Lestvice *
2011/2012, mlajši dečki, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:32:21

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:37,91

382

15.07.2012

Brestanica

2.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

0:37,95

381

15.07.2012

Brestanica

3.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:38,38

368

15.07.2012

Brestanica

4.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:38,44

367

12.05.2012

Ptuj

5.  

MOŽE Matija

2000

FR

0:39,20

346

02.06.2012

Brestanica

6.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:39,47

339

10.06.2012

Reka/Rijeka

7.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:39,55

337

15.07.2012

Brestanica

8.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:39,74

332

02.06.2012

Brestanica

9.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:40,02

325

15.07.2012

Brestanica

10.  

EGGER Jure

2000

OL

0:40,60

311

15.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:40,94

303

13.04.2012

Maribor

12.  

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

0:41,25

297

07.07.2012

Kamnik

13.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

0:41,26

296

23.06.2012

Ravne na Koroškem

14.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:41,36

294

10.06.2012

Reka/Rijeka

15.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:41,38

294

23.06.2012

Ravne na Koroškem

16.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

0:41,58

290

15.07.2012

Brestanica

17.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:41,94

282

02.06.2012

Brestanica

18.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:41,98

281

02.06.2012

Brestanica

19.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

0:42,27

276

15.07.2012

Brestanica

20.  

FAJON Nej

2002

OL

0:42,29

275

15.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MESEC Žiga

2000

SDD

0:42,40

273

19.05.2012

Ljubljana

22.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

0:42,45

272

15.07.2012

Brestanica

23.  

ŽALAC Jan

2000

OL

0:42,71

267

15.07.2012

Brestanica

24.  

ŽVEGELJ Isak

2000

RAD

0:43,03

261

02.06.2012

Brestanica

25.  

SVETEK Jaka

2000

OL

0:43,13

259

02.06.2012

Brestanica

26.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

0:43,24

258

15.07.2012

Brestanica

27.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:43,26

257

02.06.2012

Brestanica

28.  

NOVAK Blaž

2000

FR

0:43,35

256

23.06.2012

Ravne na Koroškem

29.  

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

0:43,59

251

10.06.2012

Reka/Rijeka

30.  

GERČER Jan

2000

NC

0:43,75

249

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

0:43,82

247

15.04.2012

Radovljica

32.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

0:43,95

245

12.05.2012

Ptuj

33.  

PANIČ Luka

2000

IL

0:44,09

243

15.07.2012

Brestanica

34.  

REBEC Jan

2000

RAD

0:44,16

242

30.06.2012

Koper

35.  

LAVŠ Jan

2000

OL

0:44,21

241

30.06.2012

Koper

36.  

CIZEL Luka

2000

TK

0:44,22

241

02.06.2012

Brestanica

 

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

0:44,22

241

02.06.2012

Brestanica

38.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

0:44,32

239

16.06.2012

Ljubljana

39.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:44,33

239

15.07.2012

Brestanica

40.  

PIRNAT Anže

2001

KA

0:44,43

237

07.07.2012

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

URŠIČ Jan

2000

KA

0:44,51

236

07.07.2012

Kamnik

42.  

FILIPOVIĆ Marko

2001

BM

0:44,56

235

12.05.2012

Ptuj

43.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:44,64

234

15.07.2012

Brestanica

44.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:44,83

231

16.06.2012

Ljubljana

45.  

MAROLT Gašper

2000

RR

0:44,87

230

15.07.2012

Brestanica

46.  

HALEJ-JAMNIKAR Mihael

2000

FR

0:44,93

230

13.04.2012

Maribor

47.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

0:44,95

229

15.07.2012

Brestanica

48.  

KUNST Tim

2000

NC

0:45,01

228

12.05.2012

Ptuj

49.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:45,15

226

16.06.2012

Ljubljana

 

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:45,15

226

20.05.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:45,18

226

15.07.2012

Brestanica

52.  

FON Gašper

2000

OL

0:45,23

225

12.05.2012

Ptuj

53.  

KAC Jan

2001

SDD

0:45,52

221

20.05.2012

Ljubljana

54.  

VIDRIH Jošt

2001

LL

0:45,58

220

02.06.2012

Brestanica

55.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:45,64

219

07.07.2012

Kamnik

56.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

0:45,68

218

07.07.2012

Kamnik

57.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

0:46,20

211

20.05.2012

Ljubljana

58.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

0:46,25

210

16.06.2012

Ljubljana

59.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

0:46,38

209

15.07.2012

Brestanica

60.  

KONEČNIK Roki

2000

BM

0:46,46

208

12.05.2012

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

AJLEC Anže

2000

BP

0:46,56

206

15.07.2012

Brestanica

62.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:46,62

205

16.06.2012

Ljubljana

 

LENIČ Jošt

2002

LL

0:46,62

205

15.07.2012

Brestanica

64.  

MOŽINA Marko

2000

IL

0:46,65

205

26.05.2012

Radovljica

65.  

BREŽNIK Timotej

2000

VV

0:46,67

205

23.06.2012

Ravne na Koroškem

66.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

0:46,68

205

02.06.2012

Brestanica

67.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:46,73

204

15.07.2012

Brestanica

68.  

HUTTER Žiga

2000

BM

0:46,90

202

12.05.2012

Ptuj

69.  

ODER Nik

2001

BM

0:46,94

201

12.05.2012

Ptuj

70.  

GUSEL Tadej

2000

BM

0:46,95

201

15.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

JARC Luka

2000

PDM

0:47,03

200

12.05.2012

Ptuj

72.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

0:47,05

200

02.06.2012

Volšperk/Wolfsberg

73.  

ARKO Jan

2000

RR

0:47,20

198

02.06.2012

Brestanica

74.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:47,27

197

17.03.2012

Ravne na Koroškem

75.  

ŠUBIC Luka

2000

TK

0:47,32

196

02.06.2012

Brestanica

76.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:47,36

196

25.06.2012

Nova Gorica

77.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:47,45

195

23.06.2012

Ravne na Koroškem

78.  

PINTARIČ Gašper

2000

NC

0:47,68

192

12.05.2012

Ptuj

79.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:47,71

192

02.06.2012

Brestanica

80.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

0:47,76

191

16.06.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

0:47,77

191

26.05.2012

Radovljica

82.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

0:47,82

190

15.07.2012

Brestanica

83.  

STANONIK Matic

2000

TK

0:47,87

190

02.06.2012

Brestanica

84.  

VINČIČ Saša

2001

BM

0:47,89

190

12.05.2012

Ptuj

85.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:47,91

189

02.06.2012

Brestanica

 

VODENIK Jan

2003

0:47,91

189

15.07.2012

Brestanica

87.  

BAŽEC Gregor

2001

BP

0:48,01

188

15.07.2012

Brestanica

88.  

BEVK Luka

2001

TK

0:48,02

188

15.07.2012

Brestanica

89.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:48,05

188

14.04.2012

Maribor

90.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

0:48,08

187

26.05.2012

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

0:48,09

187

16.06.2012

Ljubljana

92.  

TOBIAS David

2000

BM

0:48,22

186

12.05.2012

Ptuj

93.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:48,29

185

16.06.2012

Ljubljana

94.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:48,32

185

16.06.2012

Ljubljana

95.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:48,39

184

02.06.2012

Volšperk/Wolfsberg

96.  

BOHAK Jurij

2001

TP

0:48,44

183

12.05.2012

Ptuj

97.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

0:48,80

179

12.05.2012

Ptuj

 

WOLTE SULA Val

2001

RAD

0:48,80

179

02.06.2012

Brestanica

99.  

DRAGAŠ Marko

2000

IL

0:48,85

179

16.06.2012

Ljubljana

100.  

RABZELJ Lan

2001

BM

0:48,99

177

12.05.2012

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURK Luka

2000

SDD

0:48,99

177

07.07.2012

Kamnik

102.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:49,06

176

02.06.2012

Brestanica

103.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:49,09

176

15.07.2012

Brestanica

104.  

HORVAT Gregor

2000

BM

0:49,16

175

15.07.2012

Brestanica

 

ŠPEGEL Val

2000

VV

0:49,16

175

23.06.2012

Ravne na Koroškem

106.  

KRALJ Marko

2001

PDM

0:49,22

175

15.07.2012

Brestanica

107.  

GROBOVŠEK Žiga

2002

IL

0:49,28

174

16.06.2012

Ljubljana

 

KOŠIR Mark

2002

OL

0:49,28

174

02.06.2012

Brestanica

109.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:49,36

173

02.06.2012

Brestanica

110.  

VETRIH Miha

2002

RR

0:49,37

173

07.07.2012

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

TUŠAR Neven

2002

CER

0:49,39

173

07.07.2012

Kamnik

112.  

SAVIĆ FRANKULOVIĆ Orlando

2001

FR

0:49,40

173

23.06.2012

Ravne na Koroškem

113.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:49,41

173

07.07.2012

Kamnik

114.  

TROTOVŠEK Andraž

2000

OL

0:49,44

172

12.05.2012

Ptuj

115.  

HLEBEC Gašper

2000

RR

0:49,50

172

02.06.2012

Brestanica

116.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:49,54

171

16.06.2012

Ljubljana

117.  

JERŠIN Jaka

2000

RT

0:49,57

171

12.05.2012

Ptuj

118.  

GRAŠIČ Peter

2003

KKR

0:49,60

171

15.07.2012

Brestanica

119.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:49,63

170

23.06.2012

Ravne na Koroškem

120.  

JULAR Alen

2001

CK

0:49,78

169

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BIRO Matej

2001

RR

0:49,83

168

07.07.2012

Kamnik

122.  

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

0:49,91

167

16.06.2012

Ljubljana

123.  

UREK Benjamin

2000

CK

0:49,97

167

12.05.2012

Ptuj

124.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:50,12

165

15.07.2012

Brestanica

125.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

0:50,14

165

26.05.2012

Radovljica

126.  

VOVK Nace

2002

TK

0:50,22

164

23.06.2012

Ravne na Koroškem

127.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

0:50,28

164

16.06.2012

Ljubljana

128.  

HOMŠAK Jakob

2002

PDM

0:50,32

163

14.04.2012

Maribor

129.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

0:50,38

163

16.06.2012

Ljubljana

130.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:50,48

162

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

TROST Gal

2002

CER

0:50,61

161

07.07.2012

Kamnik

132.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

0:50,66

160

02.06.2012

Brestanica

133.  

RIHTER Žan

2000

FR

0:50,68

160

23.06.2012

Ravne na Koroškem

134.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

0:50,80

159

16.06.2012

Ljubljana

 

CENE Rok

2001

NC

0:50,80

159

12.05.2012

Ptuj

136.  

PEZ Alex

2000

KK

0:50,95

157

02.06.2012

Kranj

137.  

DRENIK Andraž

2001

IL

0:51,23

155

23.06.2012

Ravne na Koroškem

138.  

KAC Tim

2003

LL

0:51,24

155

20.05.2012

Ljubljana

139.  

JENDRIC Tristan

2000

OL

0:51,29

154

16.06.2012

Ljubljana

140.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:51,51

152

26.05.2012

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

DOVIDIJA Kevin

2003

KK

0:51,65

151

30.06.2012

Koper

142.  

MIJOKOVIĆ Tilen

2001

CK

0:51,68

151

12.05.2012

Ptuj

143.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:51,69

151

02.06.2012

Brestanica

144.  

ABRAHAMSBERG Hugo

2002

NG

0:51,70

151

15.07.2012

Brestanica

 

HOČEVAR Jan

2000

OL

0:51,70

151

07.04.2012

Ljubljana

146.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:51,77

150

15.07.2012

Brestanica

147.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:51,84

149

10.06.2012

Reka/Rijeka

148.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:51,86

149

16.06.2012

Ljubljana

149.  

LEPEN Jurij

2002

OL

0:51,89

149

02.06.2012

Brestanica

150.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

0:51,91

149

07.04.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:51,99

148

15.07.2012

Brestanica

 

MEDIC Luka

2003

RL

0:51,99

148

02.06.2012

Brestanica

153.  

JAKUPOVIĆ Emil

2001

RAD

0:52,12

147

15.04.2012

Radovljica

154.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

0:52,40

145

15.07.2012

Brestanica

155.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:52,48

144

15.07.2012

Brestanica

156.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:52,52

144

07.07.2012

Kamnik

157.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:52,64

143

15.07.2012

Brestanica

158.  

OVEN BARBIČ Blaž

2000

OL

0:52,71

142

16.06.2012

Ljubljana

159.  

FURLANI Patrik

2002

NG

0:52,72

142

03.06.2012

Gorica/Gorizia

160.  

HORVAT Mitja

2001

NC

0:52,81

141

12.05.2012

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

0:52,98

140

15.07.2012

Brestanica

162.  

PEČAR Rok

2001

RAD

0:53,01

140

15.04.2012

Radovljica

163.  

LEŠNIK Sven

2002

VV

0:53,02

140

15.07.2012

Brestanica

164.  

PETELINC Jan

2001

CK

0:53,05

139

02.06.2012

Brestanica

165.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

0:53,29

138

14.04.2012

Maribor

166.  

FAJAN Maks

2001

TK

0:53,37

137

02.06.2012

Brestanica

 

KASTELIC David

2001

CK

0:53,37

137

12.05.2012

Ptuj

168.  

MATIĆ Dušan

2003

NC

0:53,43

136

12.05.2012

Ptuj

169.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:53,47

136

23.06.2012

Ravne na Koroškem

170.  

IVIČIĆ Anže

2001

TK

0:53,54

136

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

0:53,67

135

15.07.2012

Brestanica

172.  

TRBOVŠEK Jani

2000

FR

0:53,74

134

23.06.2012

Ravne na Koroškem

173.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

0:53,80

134

26.05.2012

Radovljica

174.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:53,83

133

02.06.2012

Volšperk/Wolfsberg

175.  

LEVIČNIK Žan

2001

TP

0:53,92

133

12.05.2012

Ptuj

176.  

VRANIČAR Matej

2002

LL

0:54,35

130

07.04.2012

Ljubljana

177.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:54,45

129

23.06.2012

Ravne na Koroškem

178.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

0:54,60

128

20.05.2012

Ljubljana

179.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:54,79

127

17.06.2012

Trbovlje

180.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:54,80

127

15.04.2012

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:54,80

127

16.06.2012

Ljubljana

182.  

ROŽANC Žan

2001

BM

0:55,06

125

13.04.2012

Maribor

183.  

ČOKLIČ Jakob

2001

NC

0:55,17

124

02.06.2012

Brestanica

184.  

HERMAN Aleksej

2000

NC

0:55,31

123

17.06.2012

Trbovlje

185.  

MEH Blaž

2001

NC

0:55,41

122

12.05.2012

Ptuj

186.  

HARB Benjamin

2000

BM

0:55,52

122

13.04.2012

Maribor

187.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

0:55,61

121

02.06.2012

Brestanica

188.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:55,72

120

14.04.2012

Maribor

 

OZANIČ Rene

2002

FR

0:55,72

120

23.06.2012

Ravne na Koroškem

190.  

SENICA Naj

2002

LL

0:55,73

120

07.04.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

ZUPANC Darko

2000

NC

0:55,79

120

12.05.2012

Ptuj

192.  

VODEB Simon

2002

CK

0:55,81

120

12.05.2012

Ptuj

193.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:55,88

119

15.07.2012

Brestanica

194.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:55,89

119

16.06.2012

Ljubljana

195.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:56,02

118

15.07.2012

Brestanica

196.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:56,04

118

02.06.2012

Brestanica

197.  

KERIN Domen

2002

IL

0:56,12

118

15.07.2012

Brestanica

198.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:56,15

118

16.06.2012

Ljubljana

199.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:56,21

117

02.06.2012

Brestanica

200.  

MAVRI Patrik

2002

NG

0:56,32

117

15.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

0:56,38

116

23.06.2012

Ravne na Koroškem

202.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:56,40

116

12.05.2012

Ptuj

203.  

JENKO Bor

2002

RL

0:56,51

115

07.04.2012

Ljubljana

204.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:56,75

114

12.05.2012

Ptuj

205.  

BENČINA Lovro

2002

RR

0:56,83

113

14.04.2012

Maribor

206.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:56,85

113

15.04.2012

Radovljica

 

ŠTERN Nejc

2003

FR

0:56,85

113

16.06.2012

Ljubljana

208.  

PRELOVŠEK Matija

2001

LL

0:56,99

112

15.07.2012

Brestanica

209.  

GABERŠČEK Nejc

2003

CER

0:57,15

112

02.06.2012

Brestanica

210.  

PRIJATELJ Lovro

2003

RR

0:57,18

111

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:57,30

111

23.06.2012

Ravne na Koroškem

212.  

KLJUČEVŠEK Vid

2002

IL

0:57,32

111

16.06.2012

Ljubljana

213.  

JERMAN Uroš

2001

TK

0:57,38

110

15.07.2012

Brestanica

214.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:57,66

109

16.06.2012

Ljubljana

 

ZADRAVEC Val

2003

OL

0:57,66

109

30.06.2012

Koper

216.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

0:57,69

108

25.06.2012

Nova Gorica

217.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

0:57,73

108

15.07.2012

Brestanica

218.  

NAPAST Jan

2003

LL

0:57,76

108

16.06.2012

Ljubljana

219.  

FRANKO Nik

2002

LL

0:57,79

108

07.04.2012

Ljubljana

220.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:57,82

108

13.04.2012

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

RUTAR Žan

2003

RL

0:57,90

107

07.04.2012

Ljubljana

222.  

MERKAČ Miha

2002

FR

0:57,95

107

13.04.2012

Maribor

223.  

ZIDAR Žiga

2004

LL

0:57,97

107

07.04.2012

Ljubljana

224.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:57,99

107

12.05.2012

Ptuj

 

TERZIČ Žiga

2001

PDM

0:57,99

107

12.05.2012

Ptuj

226.  

KOČAR Žan Žiga

2001

BP

0:58,11

106

15.07.2012

Brestanica

227.  

OMAHEN Jure

2003

RAD

0:58,22

106

26.05.2012

Radovljica

228.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:58,27

105

13.04.2012

Maribor

229.  

FERK Filip

2003

BM

0:58,69

103

13.04.2012

Maribor

230.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:58,79

102

12.05.2012

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:59,01

101

30.06.2012

Koper

232.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:59,02

101

14.04.2012

Maribor

233.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:59,09

101

26.05.2012

Radovljica

234.  

FRAS Jan

2002

PDM

0:59,11

101

12.05.2012

Ptuj

235.  

REMEC Žiga

2004

BP

0:59,22

100

30.06.2012

Koper

236.  

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

0:59,32

100

13.04.2012

Maribor

237.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:59,41

99

20.05.2012

Ljubljana

238.  

KOVAČIČ Andraž

2000

RT

0:59,49

99

12.05.2012

Ptuj

239.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:59,57

98

16.06.2012

Ljubljana

240.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:59,73

98

16.06.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

GRUDEN Gaj

2002

KA

0:59,85

97

26.05.2012

Radovljica

242.  

PEČAR Nejc

2004

JJ

0:59,88

97

15.04.2012

Radovljica

243.  

NOVAK Jure

2004

LL

0:59,98

96

16.06.2012

Ljubljana

244.  

GRAŠIČ Martin

2005

KKR

1:00,01

96

26.05.2012

Radovljica

245.  

DJURIČIČ Luka

2004

NC

1:00,23

95

12.05.2012

Ptuj

246.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

1:00,30

95

07.04.2012

Ljubljana

247.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

1:00,44

94

17.06.2012

Trbovlje

248.  

KRALJ Gašper

2003

LL

1:00,66

93

07.04.2012

Ljubljana

249.  

ZABAV Luka

2003

SDD

1:00,67

93

15.07.2012

Brestanica

250.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:00,87

92

15.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

TAMŠE Vid

2003

FR

1:01,10

91

13.04.2012

Maribor

252.  

VREZNER Jernej

2002

PDM

1:01,52

89

14.04.2012

Maribor

253.  

STRMŠEK Jaka

2002

TK

1:01,60

89

16.06.2012

Ljubljana

254.  

FINK Aljaž

2001

TK

1:01,66

89

15.04.2012

Radovljica

255.  

SITAR Jurij

2002

RAD

1:01,87

88

26.05.2012

Radovljica

256.  

RAĐENOVIĆ Luka

2002

LL

1:01,88

88

20.05.2012

Ljubljana

257.  

LAVRINŠEK Mitja

2002

CK

1:02,06

87

02.06.2012

Brestanica

258.  

VILFAN Rok

2004

RAD

1:02,09

87

26.05.2012

Radovljica

259.  

ANTOLOVIČ Matic

2002

CK

1:02,18

87

02.06.2012

Brestanica

260.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

1:02,20

87

26.05.2012

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

ŠTORMAN Rok

2004

NC

1:02,37

86

02.06.2012

Brestanica

262.  

MODIC Maks

2002

RL

1:02,58

85

07.04.2012

Ljubljana

263.  

LADINEK Jan

2000

BM

1:03,02

83

12.05.2012

Ptuj

264.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:03,10

83

02.06.2012

Brestanica

265.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:03,36

82

20.05.2012

Ljubljana

266.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:03,37

82

07.07.2012

Kamnik

267.  

STELE Matej

2002

KA

1:03,42

82

07.07.2012

Kamnik

268.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

1:03,44

82

02.06.2012

Brestanica

269.  

MOČNIK Anej

2004

CER

1:03,82

80

25.06.2012

Nova Gorica

270.  

ZAVRŠNIK Jaš

2003

FR

1:04,05

79

13.04.2012

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

VRABEC Aljoša

2003

RAD

1:04,72

77

26.05.2012

Radovljica

272.  

PUHAR Matija

2004

LL

1:05,09

75

20.05.2012

Ljubljana

273.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:05,15

75

02.06.2012

Brestanica

274.  

GALONJA Stefan

2001

ZVK

1:05,22

75

26.05.2012

Radovljica

275.  

PRELOVŠEK Gašper

2002

LL

1:05,33

75

20.05.2012

Ljubljana

276.  

KUZMAN Aljaž

2003

NC

1:05,49

74

26.05.2012

Radovljica

277.  

MUMELJ Vid

2004

NC

1:05,95

73

14.04.2012

Maribor

278.  

LAZAREVIČ Jaka

2003

OL

1:06,26

72

16.06.2012

Ljubljana

279.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

1:06,64

70

12.05.2012

Ptuj

280.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:06,65

70

25.06.2012

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

DOBAJA Filip

2002

PDM

1:06,73

70

14.04.2012

Maribor

282.  

ANTOLOVIČ Matej

2004

CK

1:06,85

70

02.06.2012

Brestanica

283.  

ZOBEC Miha

2003

RR

1:07,10

69

07.07.2012

Kamnik

284.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

1:07,30

68

20.05.2012

Ljubljana

285.  

HORVAT Luka

2002

BM

1:07,31

68

12.05.2012

Ptuj

286.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

1:07,32

68

20.05.2012

Ljubljana

287.  

LAVRINŠEK Klemen

2004

CK

1:07,33

68

02.06.2012

Brestanica

288.  

ŽAGAR Matic

2002

CER

1:07,55

68

25.06.2012

Nova Gorica

289.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:07,76

67

12.05.2012

Ptuj

290.  

CIMERMAN Gregor

2001

LL

1:07,91

66

20.05.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

LUSKAR Alen

2003

PC

1:08,09

66

02.06.2012

Brestanica

292.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:08,10

66

07.04.2012

Ljubljana

293.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:08,30

65

20.05.2012

Ljubljana

294.  

BELIČ PFAJFAR Andraž

2003

RAD

1:10,10

60

15.04.2012

Radovljica

295.  

ROJC Enej

2001

KK

1:10,48

59

25.06.2012

Nova Gorica

296.  

VRANC Deshan

2003

PC

1:11,69

57

02.06.2012

Brestanica

297.  

SUBAN Fran

2004

CK

1:12,26

55

02.06.2012

Brestanica

298.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

1:12,34

55

02.06.2012

Brestanica

299.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:12,36

55

26.05.2012

Radovljica

300.  

ARH Aljaž

2001

CK

1:12,41

55

12.05.2012

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

VOVČAK Marcel

2004

RAD

1:12,65

54

26.05.2012

Radovljica

302.  

JELENC Jaka

2005

RA

1:14,96

49

26.05.2012

Radovljica

303.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:16,17

47

07.07.2012

Radovljica

304.  

ZUPANC Nejc

2002

CK

1:20,97

39

02.06.2012

Brestanica

305.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:24,21

35

16.06.2012

Ljubljana

306.  

REBULA Jaša

2005

KA

1:27,61

31

07.07.2012

Kamnik

307.  

GASER Leon

2004

KKR

1:29,05

29

26.05.2012

Radovljica

308.  

PERBIL Jaka

2004

RL

1:35,83

24

20.05.2012

Ljubljana

309.  

BREJC Bor

2006

RAD

1:55,26

14

15.04.2012

Radovljica

310.  

STEVIČ Leon

2004

RAD

2:01,14

12

26.05.2012

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

310

2001.75

0:54,28

130



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.