Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:06:35

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

MISCOLLINI Alessio

2008

KK

0:28,77

383

15.11.2015

Koper

2.  

VERČ Peter

2004

IL

0:29,06

372

16.07.2016

Brestanica

3.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:29,28

364

16.07.2016

Brestanica

4.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:29,38

360

16.07.2016

Brestanica

5.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:29,41

359

09.07.2016

Kamnik

6.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:29,59

352

16.07.2016

Brestanica

7.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:29,72

348

16.07.2016

Brestanica

8.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:30,33

327

11.06.2016

Reka/Rijeka

9.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:30,38

326

16.07.2016

Brestanica

10.  

TURK Matic

2004

BP

0:30,57

320

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:30,74

314

11.06.2016

Reka/Rijeka

12.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:31,04

305

09.07.2016

Kamnik

13.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:31,14

302

02.07.2016

Koper

14.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:31,20

301

16.07.2016

Brestanica

15.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:31,22

300

11.06.2016

Reka/Rijeka

16.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:31,26

299

16.07.2016

Brestanica

17.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:31,31

297

02.07.2016

Koper

18.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:31,54

291

16.07.2016

Brestanica

19.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:31,57

290

16.07.2016

Brestanica

20.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:31,59

290

14.05.2016

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:31,86

282

16.07.2016

Brestanica

22.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:31,91

281

16.07.2016

Brestanica

23.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:32,00

279

04.06.2016

Brestanica

24.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:32,01

278

11.06.2016

Radovljica

 

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:32,01

278

11.06.2016

Radovljica

26.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:32,27

272

04.06.2016

Brestanica

27.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:32,31

271

02.07.2016

Koper

28.  

REMEC Žiga

2004

BP

0:32,60

263

24.04.2016

Banja Luka

29.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:32,65

262

16.04.2016

Ravne na Koroškem

30.  

ILAR Nal

2005

LL

0:32,68

261

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:32,90

256

04.06.2016

Brestanica

32.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:32,91

256

16.07.2016

Brestanica

33.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:33,00

254

16.07.2016

Brestanica

34.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:33,10

252

26.03.2016

Kranj

35.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:33,26

248

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:33,26

248

16.07.2016

Brestanica

37.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:33,43

244

16.07.2016

Brestanica

 

VERDNIK Vid

2004

VV

0:33,43

244

19.03.2016

Ravne na Koroškem

39.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:33,44

244

11.06.2016

Radovljica

40.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:33,48

243

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:33,57

241

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

PREBIL Jakob

2005

OL

0:33,57

241

16.07.2016

Brestanica

43.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:33,60

241

09.07.2016

Kamnik

44.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:33,67

239

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

45.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:33,68

239

16.07.2016

Brestanica

46.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:33,69

239

11.06.2016

Reka/Rijeka

47.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:33,79

236

16.07.2016

Brestanica

48.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:33,85

235

11.06.2016

Radovljica

49.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:34,08

230

28.05.2016

Ravne na Koroškem

50.  

TURK Urban Albin

2004

RL

0:34,10

230

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:34,12

230

11.06.2016

Reka/Rijeka

52.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:34,14

229

16.07.2016

Brestanica

53.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:34,23

227

04.06.2016

Brestanica

54.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

0:34,26

227

04.06.2016

Brestanica

55.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:34,27

227

18.06.2016

Ljubljana

56.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:34,40

224

18.06.2016

Ljubljana

57.  

KATARIČ Tit

2004

CER

0:34,49

222

16.07.2016

Brestanica

58.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:34,51

222

28.05.2016

Ravne na Koroškem

59.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:34,67

219

04.06.2016

Brestanica

60.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:34,77

217

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

TRATNIK Filip

2004

IL

0:34,78

217

18.06.2016

Ljubljana

62.  

MOČNIK Anej

2004

CER

0:34,82

216

16.07.2016

Brestanica

63.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:34,85

216

16.07.2016

Brestanica

64.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:34,86

215

09.07.2016

Kamnik

65.  

FOGLER Luka

2006

PC

0:34,93

214

14.05.2016

Ptuj

66.  

PETOVAR Mark

2004

IL

0:35,17

210

09.07.2016

Kamnik

67.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:35,19

209

28.05.2016

Ravne na Koroškem

68.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:35,25

208

16.04.2016

Ravne na Koroškem

69.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:35,27

208

09.07.2016

Kamnik

70.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:35,36

206

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:35,37

206

11.06.2016

Radovljica

72.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:35,41

205

16.04.2016

Ravne na Koroškem

73.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:35,46

205

11.06.2016

Radovljica

74.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:35,47

204

09.07.2016

Kamnik

75.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:35,60

202

16.07.2016

Brestanica

76.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:35,62

202

04.06.2016

Brestanica

 

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:35,62

202

16.07.2016

Brestanica

78.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:35,67

201

16.07.2016

Brestanica

79.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:35,70

200

26.03.2016

Kranj

80.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:35,74

200

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:35,89

197

11.06.2016

Radovljica

82.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:35,90

197

26.03.2016

Kranj

83.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:35,94

196

16.07.2016

Brestanica

84.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:35,98

196

16.07.2016

Brestanica

85.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:35,99

196

16.07.2016

Brestanica

86.  

ILAR Lun

2007

LL

0:36,03

195

09.07.2016

Kamnik

 

STELE Gašper

2004

KA

0:36,03

195

26.06.2016

Kamnik

88.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:36,09

194

11.03.2016

Radovljica

89.  

JEREB Matic

2004

CER

0:36,12

194

16.07.2016

Brestanica

90.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:36,18

193

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:36,27

191

16.07.2016

Brestanica

92.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:36,32

190

11.06.2016

Radovljica

93.  

CAKOR Aldin

2005

VV

0:36,36

190

28.05.2016

Ravne na Koroškem

94.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:36,53

187

16.07.2016

Brestanica

95.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:36,60

186

16.07.2016

Brestanica

 

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:36,60

186

02.07.2016

Koper

97.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:36,66

185

16.07.2016

Brestanica

98.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

0:36,67

185

18.06.2016

Ljubljana

99.  

RIHTER Jakob

2005

CK

0:36,85

182

04.06.2016

Brestanica

100.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:36,87

182

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:37,10

179

16.07.2016

Brestanica

102.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:37,16

178

16.07.2016

Brestanica

103.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:37,18

177

16.07.2016

Brestanica

104.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:37,19

177

11.06.2016

Reka/Rijeka

105.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

0:37,23

177

16.07.2016

Brestanica

106.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:37,26

176

19.03.2016

Ljubljana

107.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:37,30

176

16.07.2016

Brestanica

 

KENIG Vid

2005

RAD

0:37,30

176

11.03.2016

Radovljica

109.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:37,45

174

04.06.2016

Brestanica

110.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:37,46

173

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:37,59

172

26.03.2016

Kranj

112.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:37,64

171

14.05.2016

Ptuj

113.  

TURK Mitja

2006

RR

0:37,65

171

04.06.2016

Brestanica

 

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:37,65

171

16.07.2016

Brestanica

115.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:37,66

171

02.07.2016

Koper

116.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:37,77

169

16.07.2016

Brestanica

117.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:37,82

169

16.07.2016

Brestanica

118.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:38,11

165

16.07.2016

Brestanica

119.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:38,14

164

16.07.2016

Brestanica

120.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:38,18

164

26.06.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:38,21

163

16.04.2016

Ravne na Koroškem

122.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:38,25

163

04.06.2016

Brestanica

123.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:38,32

162

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

124.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:38,44

160

28.05.2016

Ravne na Koroškem

125.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:38,45

160

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

MARIČ Bastian

2006

FR

0:38,45

160

16.07.2016

Brestanica

127.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:38,47

160

11.06.2016

Radovljica

128.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:38,49

160

25.06.2016

Nova Gorica

 

PINTAR Filip

2009

RAD

0:38,49

160

15.04.2016

Radovljica

130.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:38,53

159

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:38,58

159

02.07.2016

Koper

132.  

PRINCL Maj

2004

VV

0:38,64

158

16.04.2016

Ravne na Koroškem

133.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:38,65

158

16.07.2016

Brestanica

 

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:38,65

158

16.07.2016

Brestanica

135.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:38,68

157

19.03.2016

Ravne na Koroškem

136.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:38,74

157

09.04.2016

Maribor

137.  

ARTIČ Dan

2004

OL

0:38,97

154

19.03.2016

Ljubljana

138.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:38,98

154

09.07.2016

Kamnik

139.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:39,10

152

11.06.2016

Reka/Rijeka

140.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:39,17

152

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

0:39,31

150

09.07.2016

Kamnik

142.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:39,48

148

16.04.2016

Ravne na Koroškem

143.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:39,69

146

11.06.2016

Radovljica

144.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:39,72

145

16.07.2016

Brestanica

145.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:39,74

145

09.07.2016

Kamnik

146.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:39,77

145

04.06.2016

Brestanica

147.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:39,82

144

26.06.2016

Kamnik

148.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:39,84

144

28.05.2016

Ravne na Koroškem

149.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:39,95

143

09.07.2016

Kamnik

150.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:40,00

142

11.03.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

0:40,25

140

09.07.2016

Kamnik

152.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

0:40,35

139

11.03.2016

Radovljica

 

IVANČIĆ Teo

2006

VV

0:40,35

139

19.03.2016

Ravne na Koroškem

154.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:40,42

138

28.05.2016

Ravne na Koroškem

155.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:40,43

138

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

RITONJA Grega

2007

ZR

0:40,43

138

04.06.2016

Brestanica

157.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

0:40,44

138

26.03.2016

Kranj

158.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:40,51

137

16.07.2016

Brestanica

159.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:40,57

136

04.06.2016

Brestanica

160.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:40,59

136

19.03.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:40,60

136

16.07.2016

Brestanica

162.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:40,91

133

16.07.2016

Brestanica

163.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:41,04

132

02.07.2016

Koper

164.  

MICHELÉ BRAČIČ Luka

2004

TK

0:41,11

131

28.05.2016

Ravne na Koroškem

165.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:41,26

130

16.07.2016

Brestanica

166.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

0:41,32

129

18.06.2016

Ljubljana

167.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:41,34

129

02.07.2016

Koper

168.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

0:41,37

129

18.06.2016

Ljubljana

169.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:41,51

127

16.07.2016

Brestanica

170.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:41,62

126

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:41,70

126

11.06.2016

Reka/Rijeka

172.  

EGART Luka

2005

TK

0:41,71

125

04.06.2016

Brestanica

173.  

ROŽEN Tine

2005

FR

0:41,79

125

16.07.2016

Brestanica

174.  

ŠUBIC Alan

2005

NG

0:41,85

124

12.12.2015

Koper

175.  

PAPDI Vid

2004

TP

0:41,87

124

04.06.2016

Brestanica

176.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:42,01

123

11.06.2016

Radovljica

177.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:42,12

122

09.04.2016

Maribor

178.  

KIKER Jan

2007

PC

0:42,19

121

16.07.2016

Brestanica

179.  

KEREC Odon

2006

IL

0:42,27

121

18.06.2016

Ljubljana

180.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:42,29

120

14.05.2016

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

0:42,35

120

02.07.2016

Koper

182.  

MANDIR Roko

2005

PDM

0:42,47

119

09.04.2016

Maribor

183.  

KREK Bine

2006

TK

0:42,66

117

26.06.2016

Kamnik

184.  

NIKAŠINOVIĆ Maks

2006

OL

0:42,78

116

11.06.2016

Radovljica

185.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:42,80

116

28.05.2016

Ravne na Koroškem

186.  

NEMGAR Klemen

2006

BP

0:42,87

116

11.06.2016

Radovljica

187.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

0:42,88

115

28.05.2016

Ravne na Koroškem

188.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:42,98

115

16.07.2016

Brestanica

189.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:43,05

114

18.06.2016

Ljubljana

190.  

KRAMAR Nik

2005

KK

0:43,31

112

22.05.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:43,60

110

18.06.2016

Ljubljana

192.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:43,61

110

14.05.2016

Ptuj

193.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:43,67

109

18.06.2016

Ljubljana

194.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

0:43,70

109

18.06.2016

Ljubljana

195.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:43,79

108

18.06.2016

Ljubljana

196.  

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

0:43,80

108

28.05.2016

Ravne na Koroškem

197.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

0:43,82

108

09.07.2016

Kamnik

198.  

KRAJNC Martin

2004

IL

0:43,87

108

18.06.2016

Ljubljana

199.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:44,04

107

25.06.2016

Nova Gorica

200.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:44,06

106

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

GERMOVŠEK Jan

2005

CK

0:44,14

106

28.05.2016

Ravne na Koroškem

202.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:44,25

105

18.06.2016

Ljubljana

203.  

VETTER Miha

2005

FR

0:44,26

105

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

204.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:44,45

104

11.06.2016

Radovljica

205.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:44,92

100

16.07.2016

Brestanica

206.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:44,94

100

28.05.2016

Ravne na Koroškem

207.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:44,96

100

16.07.2016

Brestanica

208.  

MAREEV Roman

2005

LL

0:44,97

100

18.06.2016

Ljubljana

209.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:44,98

100

16.04.2016

Ravne na Koroškem

210.  

KADRIĆ Eman

2006

VV

0:45,05

99

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

PUC Jakob

2006

IL

0:45,06

99

18.06.2016

Ljubljana

212.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:45,11

99

16.07.2016

Brestanica

213.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:45,13

99

02.07.2016

Koper

214.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:45,24

98

16.07.2016

Brestanica

215.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:45,34

98

11.06.2016

Reka/Rijeka

216.  

KLASIČ Nejc

2007

TP

0:45,36

97

14.05.2016

Ptuj

217.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

0:45,37

97

22.05.2016

Ljubljana

218.  

KRALJ Julien

2007

KK

0:45,40

97

04.06.2016

Brestanica

219.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:45,45

97

18.06.2016

Ljubljana

220.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:45,67

95

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:45,93

94

18.10.2015

Sarajevo

222.  

KAVRE Jani

2004

KK

0:46,21

92

04.06.2016

Brestanica

223.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:46,26

92

28.05.2016

Ravne na Koroškem

224.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

0:46,27

92

28.05.2016

Ravne na Koroškem

225.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:46,68

89

28.05.2016

Ravne na Koroškem

226.  

JELENKO Jakob

2006

CK

0:46,70

89

04.06.2016

Brestanica

227.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:46,76

89

09.04.2016

Maribor

228.  

LENART Žan

2007

VV

0:46,84

88

28.05.2016

Ravne na Koroškem

229.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:46,85

88

26.06.2016

Kamnik

230.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:46,91

88

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:46,99

88

04.06.2016

Brestanica

232.  

FUKS Gal

2007

CK

0:47,02

87

04.06.2016

Brestanica

233.  

SANABOR Teo

2006

NG

0:47,29

86

16.04.2016

Koper

234.  

ŠALEJ AVSEC Maj

2008

KA

0:47,46

85

09.07.2016

Kamnik

235.  

LUKIN Zahar

2004

KK

0:47,50

85

22.05.2016

Koper

236.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:47,59

84

16.07.2016

Brestanica

237.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:47,88

83

28.05.2016

Ravne na Koroškem

238.  

BAŠ Matic

2008

RT

0:48,09

82

18.06.2016

Trbovlje

239.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:48,17

81

11.06.2016

Radovljica

240.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:48,23

81

14.05.2016

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:48,26

81

02.07.2016

Koper

242.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:48,42

80

18.06.2016

Ljubljana

243.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:48,69

79

04.06.2016

Brestanica

244.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:48,84

78

18.06.2016

Ljubljana

245.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

0:48,99

77

19.03.2016

Ljubljana

246.  

TROST Mare

2007

CER

0:49,04

77

11.06.2016

Radovljica

247.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:49,15

77

12.12.2015

Koper

248.  

LUKMAN Rok

2005

RL

0:49,20

76

11.06.2016

Reka/Rijeka

249.  

HORVAT Lan

2006

PDM

0:49,27

76

09.04.2016

Maribor

250.  

ŠTRUKELJ Patrik

2005

NG

0:49,28

76

15.11.2015

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:49,37

75

25.06.2016

Nova Gorica

252.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:49,41

75

02.07.2016

Koper

253.  

STARC Teo

2008

RR

0:49,86

73

04.06.2016

Brestanica

254.  

TONČETIČ Žan

2004

KK

0:49,96

73

18.10.2015

Koper

255.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:50,05

72

18.06.2016

Ljubljana

256.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

0:50,22

72

16.07.2016

Brestanica

257.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

0:50,30

71

02.07.2016

Koper

258.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:50,42

71

22.05.2016

Koper

259.  

ŠRIBAR Blaž

2008

CK

0:50,43

71

04.06.2016

Brestanica

 

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:50,43

71

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:50,49

71

22.05.2016

Ljubljana

262.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:50,75

69

19.03.2016

Ljubljana

263.  

FILIPČIČ Ian

2007

BP

0:50,93

69

02.07.2016

Koper

264.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:51,25

67

09.04.2016

Maribor

265.  

RAZBORŠEK Leonard

2006

AQ

0:51,30

67

18.06.2016

Ljubljana

266.  

FURMAN Nik

2007

PDM

0:51,35

67

28.05.2016

Ravne na Koroškem

267.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:51,57

66

11.06.2016

Reka/Rijeka

268.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:51,67

66

11.06.2016

Reka/Rijeka

269.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:51,69

66

16.07.2016

Brestanica

270.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:51,71

66

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

PETKOVŠEK Gašper

2008

TK

0:52,13

64

28.05.2016

Ravne na Koroškem

272.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:52,28

63

18.06.2016

Ljubljana

273.  

JURŠIČ Vid

2004

BP

0:52,47

63

11.06.2016

Radovljica

274.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:52,59

62

09.07.2016

Kamnik

275.  

ABDIĆ Alen

2007

IL

0:52,71

62

28.05.2016

Ravne na Koroškem

276.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:52,83

62

16.04.2016

Ravne na Koroškem

277.  

VILER Val

2007

KK

0:53,06

61

12.12.2015

Koper

278.  

RAZPET Anže

2007

CER

0:53,21

60

16.04.2016

Koper

279.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

0:53,37

60

16.07.2016

Brestanica

280.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:53,38

60

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

ČRNUGELJ BRAČUN Yuri

2008

LL

0:53,40

60

09.07.2016

Kamnik

282.  

KAVČIČ Rubens

2007

KK

0:53,48

59

04.06.2016

Brestanica

283.  

VODOVNIK Bor

2008

KKR

0:53,74

58

11.06.2016

Radovljica

284.  

DEBEVEC Matic

2008

LL

0:53,78

58

22.05.2016

Ljubljana

285.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:53,89

58

22.05.2016

Koper

286.  

ZAKŠEK Žan

2007

CK

0:53,92

58

04.06.2016

Brestanica

287.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:53,95

58

11.06.2016

Reka/Rijeka

288.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:54,04

57

22.05.2016

Ljubljana

289.  

ŽONTAR Filip

2008

TK

0:54,31

57

11.06.2016

Reka/Rijeka

290.  

GOR Danijel

2008

KK

0:55,12

54

22.05.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:55,17

54

25.06.2016

Nova Gorica

292.  

ČELIK Maks

2006

CER

0:55,75

52

16.04.2016

Koper

293.  

PERC Blaž

2006

PC

0:55,95

52

11.06.2016

Radovljica

294.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:56,17

51

18.06.2016

Ljubljana

295.  

ŠTRUC Tit

2007

FR

0:56,46

50

28.05.2016

Ravne na Koroškem

296.  

IBRIĆ Nermin

2006

PC

0:56,59

50

14.05.2016

Ptuj

297.  

JERŠIČ Aleks

2006

LL

0:56,65

50

19.03.2016

Ljubljana

298.  

POGAČ Urban

2006

AQ

0:57,16

48

18.06.2016

Ljubljana

299.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:57,32

48

09.07.2016

Kamnik

300.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:57,63

47

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

LOTRIČ Vid

2007

RA

0:58,25

46

11.06.2016

Radovljica

302.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:58,35

46

25.06.2016

Nova Gorica

303.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:58,48

45

26.03.2016

Kranj

304.  

DJURKOVIČ Sebastjan

2005

AQ

0:58,79

44

18.06.2016

Ljubljana

305.  

SRŠEN Andrej

2006

RL

0:59,01

44

18.06.2016

Ljubljana

306.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:59,11

44

26.06.2016

Kamnik

307.  

KOLEV Darko

2004

RAD

0:59,15

44

15.04.2016

Radovljica

308.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

0:59,65

43

11.06.2016

Radovljica

309.  

PAUČIČ Jakov Peter

2010

TOR

1:00,12

42

11.06.2016

Radovljica

310.  

BONE Andrej

2008

KKR

1:00,20

41

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

1:00,43

41

18.06.2016

Ljubljana

312.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

1:00,49

41

22.05.2016

Koper

313.  

VOLČJAK Andrej

2007

RAD

1:00,76

40

11.03.2016

Radovljica

314.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

1:01,01

40

18.06.2016

Ljubljana

315.  

CVELBAR Enej

2008

RL

1:01,20

39

18.06.2016

Ljubljana

316.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

1:01,36

39

04.06.2016

Brestanica

317.  

ŠKERL Peter

2008

IL

1:02,11

38

18.06.2016

Ljubljana

318.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

1:02,18

38

11.06.2016

Radovljica

319.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

1:02,61

37

26.06.2016

Kamnik

320.  

KUHAR Antonio

2007

CK

1:03,14

36

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

STRUNA Svit

2007

ZVK

1:03,46

35

26.03.2016

Kranj

322.  

SEVER Marko

2007

LL

1:03,78

35

22.05.2016

Ljubljana

323.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

1:03,93

34

16.04.2016

Koper

324.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

1:04,02

34

15.04.2016

Radovljica

325.  

BRŽAN Tosja

2010

KK

1:04,58

33

22.05.2016

Koper

326.  

KABIR KHAN Izak

2006

IL

1:04,89

33

18.06.2016

Ljubljana

327.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

1:05,03

33

18.06.2016

Ljubljana

328.  

SARIĆ Luka

2008

PAK

1:05,60

32

04.06.2016

Brestanica

329.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

1:05,74

32

02.07.2016

Koper

330.  

VELEC Matija

2008

KK

1:06,08

31

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

PLEVNIK Blaž

2007

CK

1:07,05

30

04.06.2016

Brestanica

332.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

1:07,15

30

15.04.2016

Radovljica

333.  

PROSENIK Van

2007

IL

1:07,41

29

18.06.2016

Ljubljana

334.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

1:07,91

29

04.06.2016

Brestanica

335.  

ŠTRAVS Matic

2007

CER

1:08,40

28

12.12.2015

Koper

336.  

DEVETAK Tiago

2005

AQ

1:09,43

27

18.06.2016

Ljubljana

337.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:09,94

26

16.04.2016

Koper

338.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

1:10,08

26

04.06.2016

Brestanica

339.  

URBANČIČ Mai

2007

AQ

1:10,34

26

18.06.2016

Ljubljana

340.  

MATJAŠEC Marko

2007

FR

1:10,77

25

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

VIŽINTIN Vid

2006

KK

1:11,55

24

15.11.2015

Koper

342.  

GRIPARIČ Liam

2006

KK

1:11,56

24

12.12.2015

Koper

343.  

GOZNIK Bine

2009

PAK

1:11,60

24

04.06.2016

Brestanica

344.  

LAJKOVIČ Filip

2007

CK

1:12,03

24

04.06.2016

Brestanica

345.  

RAZPET Andraž

2009

CER

1:12,07

24

16.04.2016

Koper

 

STRAUSS KOŽELJ Anže

2007

PDM

1:12,07

24

09.04.2016

Maribor

347.  

UŠAJ Dominik

2008

PKA

1:12,76

23

16.04.2016

Koper

348.  

SABALIČ Ivano

2007

RAD

1:13,04

23

15.04.2016

Radovljica

349.  

ŠKERJANC Timotej

2007

KK

1:13,06

23

02.07.2016

Koper

350.  

JAGODIC Tim

2006

RAD

1:13,24

23

11.03.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

SERAŽIN Maksim

2007

AQ

1:14,01

22

18.06.2016

Ljubljana

352.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

1:14,10

22

28.05.2016

Ravne na Koroškem

353.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

1:15,02

21

28.05.2016

Ravne na Koroškem

354.  

ŽUGIČ JEHART Aljaž

2008

RL

1:15,07

21

18.06.2016

Ljubljana

355.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

1:15,40

21

18.06.2016

Ljubljana

356.  

GRAČNER Erik

2005

RAD

1:15,79

21

15.04.2016

Radovljica

357.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

1:16,06

20

15.04.2016

Radovljica

358.  

ŠUŠTERŠIČ Matic

2008

IL

1:16,19

20

18.06.2016

Ljubljana

359.  

NOVAK Dan

2008

RAD

1:16,73

20

15.04.2016

Radovljica

360.  

KOŠANC Patrik

2008

KK

1:17,15

19

12.12.2015

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

BERLOGAR Gašper

2008

RAD

1:22,31

16

15.04.2016

Radovljica

362.  

KRET Tevž

2007

FR

1:22,43

16

28.05.2016

Ravne na Koroškem

363.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:23,21

15

11.03.2016

Radovljica

364.  

SIMONIČ NOVAK Jullermo

2007

KK

1:24,23

15

16.04.2016

Koper

365.  

PERŠOLJA Matija

2008

NG

1:24,28

15

16.04.2016

Koper

366.  

KLOBOVS Aljaž

2009

KKR

1:25,37

14

11.06.2016

Radovljica

367.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

1:25,66

14

11.03.2016

Radovljica

368.  

KALAN Luka

2007

RAD

1:26,55

14

15.04.2016

Radovljica

369.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

1:27,22

13

15.04.2016

Radovljica

370.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

1:27,40

13

15.04.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

VOGRIN Aleš

2010

IL

1:28,37

13

18.06.2016

Ljubljana

372.  

PRAPROTNIK Blaž

2009

KK

1:29,36

12

12.12.2015

Koper

373.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

1:32,95

11

15.04.2016

Radovljica

374.  

SLAK Jakob

2007

AQ

1:34,64

10

18.06.2016

Ljubljana

375.  

ANDREKULOVIČ Aleks

2008

IL

1:38,37

9

18.06.2016

Ljubljana

376.  

MIHELČIČ Andraž

2009

RAD

1:43,84

8

15.04.2016

Radovljica

377.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

2:07,57

4

15.04.2016

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

377

2006.08

0:47,58

84



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.