Back    Home

Lestvice *
2013/2014, mlajši dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:37:48

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:28,22

406

19.07.2014

Brestanica

2.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:28,72

385

19.07.2014

Brestanica

3.  

VOVK Nace

2002

TK

0:28,77

383

07.06.2014

Kranj

4.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:28,86

380

19.07.2014

Brestanica

5.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:28,90

378

19.07.2014

Brestanica

6.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:29,90

342

19.07.2014

Brestanica

7.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:30,11

334

19.07.2014

Brestanica

8.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:30,20

331

01.06.2014

Radovljica

9.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

0:30,43

324

21.06.2014

Ljubljana

10.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:30,48

322

12.07.2014

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:30,61

318

05.07.2014

Koper

12.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

0:30,65

317

19.07.2014

Brestanica

13.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:30,84

311

19.07.2014

Brestanica

14.  

PERKO Matija

2002

OL

0:30,94

308

19.07.2014

Brestanica

15.  

FAJON Nej

2002

OL

0:30,97

307

19.07.2014

Brestanica

16.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:31,02

306

15.06.2014

Reka/Rijeka

17.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:31,17

301

19.07.2014

Brestanica

18.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:31,22

300

15.06.2014

Reka/Rijeka

19.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:31,38

295

12.07.2014

Kamnik

20.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:31,41

295

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:31,42

294

05.07.2014

Koper

22.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:31,44

294

19.07.2014

Brestanica

23.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:31,70

287

19.07.2014

Brestanica

24.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:31,76

285

15.06.2014

Reka/Rijeka

25.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:31,82

283

31.05.2014

Brestanica

26.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

0:31,86

282

12.07.2014

Kamnik

27.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:31,89

281

12.07.2014

Kamnik

28.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:31,92

281

19.04.2014

Ravne na Koroškem

29.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:31,97

279

19.07.2014

Brestanica

30.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:32,24

272

01.06.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

LENIČ Jošt

2002

LL

0:32,60

263

19.07.2014

Brestanica

32.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:32,61

263

19.07.2014

Brestanica

33.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:32,76

260

31.05.2014

Brestanica

 

OZANIČ Rene

2002

FR

0:32,76

260

22.03.2014

Ravne na Koroškem

35.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:32,87

257

19.07.2014

Brestanica

36.  

JEREB Maks

2003

NC

0:33,10

252

19.07.2014

Brestanica

37.  

VODENIK Jan

2003

NC

0:33,34

246

19.07.2014

Brestanica

 

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:33,34

246

19.07.2014

Brestanica

39.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:33,36

246

31.05.2014

Brestanica

40.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:33,39

245

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:33,57

241

19.07.2014

Brestanica

42.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:33,77

237

21.06.2014

Ljubljana

43.  

JENKO Bor

2002

RL

0:33,83

236

31.05.2014

Brestanica

44.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

0:33,86

235

12.04.2014

Maribor

45.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:33,88

235

12.07.2014

Kamnik

46.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:33,95

233

12.07.2014

Kamnik

47.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:33,99

232

22.03.2014

Ravne na Koroškem

48.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

0:34,03

231

22.03.2014

Ravne na Koroškem

49.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:34,16

229

21.06.2014

Ljubljana

50.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

0:34,24

227

31.05.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:34,25

227

31.05.2014

Brestanica

52.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:34,29

226

19.07.2014

Brestanica

53.  

TURK Matic

2004

BP

0:34,34

225

19.07.2014

Brestanica

54.  

VETRIH Miha

2002

RR

0:34,58

221

07.06.2014

Kranj

55.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:34,65

219

12.07.2014

Kamnik

56.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:34,68

219

31.05.2014

Brestanica

57.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:34,70

218

19.07.2014

Brestanica

58.  

NOVAK Jure

2004

LL

0:34,73

218

29.03.2014

Kranj

59.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:34,87

215

12.07.2014

Kamnik

60.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:35,01

213

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

TROST Gal

2002

CER

0:35,02

212

19.07.2014

Brestanica

62.  

KAC Tim

2003

LL

0:35,18

209

21.06.2014

Ljubljana

63.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:35,22

209

12.04.2014

Maribor

64.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:35,27

208

19.07.2014

Brestanica

 

LEPEN Jurij

2002

OL

0:35,27

208

31.05.2014

Brestanica

66.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:35,32

207

31.05.2014

Brestanica

67.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:35,35

206

12.07.2014

Kamnik

68.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

0:35,39

206

19.07.2014

Brestanica

69.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:35,41

205

19.07.2014

Brestanica

70.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:35,51

204

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:35,59

202

19.07.2014

Brestanica

 

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:35,59

202

05.07.2014

Koper

73.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:35,66

201

29.03.2014

Kranj

74.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

0:35,70

200

05.07.2014

Koper

75.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:35,71

200

19.07.2014

Brestanica

 

VIDMAR Peter

2002

RL

0:35,71

200

31.05.2014

Brestanica

77.  

SENICA Naj

2002

LL

0:35,87

198

19.07.2014

Brestanica

78.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:35,97

196

19.07.2014

Brestanica

79.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:35,99

196

19.07.2014

Brestanica

80.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:36,03

195

12.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:36,04

195

19.07.2014

Brestanica

82.  

VRČKOVNIK Lan

2003

VV

0:36,25

191

19.07.2014

Brestanica

83.  

PREBIL Tai

2002

IL

0:36,28

191

12.07.2014

Kamnik

84.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:36,41

189

12.04.2014

Maribor

85.  

STARIHA Jan

2002

LL

0:36,43

189

12.07.2014

Kamnik

86.  

DREU Domen

2002

SDD

0:36,48

188

19.07.2014

Brestanica

 

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:36,48

188

19.07.2014

Brestanica

88.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:36,54

187

31.05.2014

Brestanica

89.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:36,55

187

25.05.2014

Banja Luka

90.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

0:36,75

184

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

FRAS Jan

2002

PDM

0:36,87

182

19.07.2014

Brestanica

92.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:36,91

181

31.05.2014

Brestanica

93.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

0:36,93

181

12.04.2014

Maribor

94.  

MAVRI Patrik

2002

NG

0:36,94

181

19.07.2014

Brestanica

95.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

0:37,00

180

19.07.2014

Brestanica

96.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:37,02

180

19.07.2014

Brestanica

97.  

REMEC Žiga

2004

BP

0:37,04

179

19.07.2014

Brestanica

98.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:37,10

179

31.05.2014

Brestanica

99.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:37,14

178

12.07.2014

Kamnik

100.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:37,23

177

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

0:37,24

177

12.07.2014

Kamnik

102.  

KRT Matija

2002

PKR

0:37,30

176

31.05.2014

Brestanica

103.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:37,50

173

19.07.2014

Brestanica

104.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

0:37,53

172

12.04.2014

Ljubljana

105.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

0:37,70

170

12.07.2014

Kamnik

106.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:37,82

169

19.07.2014

Brestanica

107.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

0:37,94

167

19.07.2014

Brestanica

108.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:37,95

167

19.07.2014

Brestanica

109.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

0:38,01

166

19.04.2014

Ravne na Koroškem

110.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:38,03

166

05.07.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:38,13

164

12.07.2014

Kamnik

112.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:38,18

164

19.07.2014

Brestanica

113.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:38,25

163

19.07.2014

Brestanica

114.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:38,26

163

31.05.2014

Brestanica

115.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:38,27

163

12.07.2014

Kamnik

116.  

KERIN Domen

2002

IL

0:38,33

162

12.04.2014

Ljubljana

117.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

0:38,44

160

31.05.2014

Brestanica

118.  

KORDA Gal

2002

BM

0:38,47

160

19.07.2014

Brestanica

119.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:38,64

158

19.07.2014

Brestanica

120.  

BAH Maks

2002

VV

0:38,70

157

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:38,81

156

12.07.2014

Kamnik

122.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:38,97

154

19.04.2014

Ravne na Koroškem

123.  

FRANKO Nik

2002

LL

0:39,06

153

12.04.2014

Ljubljana

124.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:39,17

152

19.07.2014

Brestanica

125.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:39,23

151

01.06.2014

Radovljica

126.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:39,29

150

12.07.2014

Kamnik

127.  

BUCALO Uroš

2002

IL

0:39,35

150

12.07.2014

Kamnik

128.  

GOJČIČ KRALJ Gal

2002

TP

0:39,38

149

17.05.2014

Ptuj

129.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:39,46

148

12.07.2014

Kamnik

130.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:39,56

147

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PUC Mark Maj

2002

IL

0:39,68

146

21.06.2014

Ljubljana

132.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:39,72

145

19.07.2014

Brestanica

133.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:39,76

145

31.05.2014

Brestanica

134.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:40,01

142

19.07.2014

Brestanica

135.  

MARTIN Juan

2003

RL

0:40,03

142

19.07.2014

Brestanica

 

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

0:40,03

142

31.05.2014

Brestanica

137.  

ZIABARI Sayed Ali Ziaei

2002

LL

0:40,04

142

25.05.2014

Ljubljana

138.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:40,06

142

19.07.2014

Brestanica

139.  

JELENC Jaka

2005

RA

0:40,21

140

01.06.2014

Radovljica

140.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

0:40,40

138

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

STELE Matej

2002

KA

0:41,03

132

21.06.2014

Ljubljana

142.  

SHCHAVROVSKIJ Fedja

2003

NG

0:41,17

131

19.07.2014

Brestanica

143.  

VERDNIK Vito

2002

PDM

0:41,34

129

12.04.2014

Maribor

144.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:41,44

128

21.06.2014

Ljubljana

145.  

MOČNIK Anej

2004

CER

0:41,49

128

19.07.2014

Brestanica

146.  

RAĐENOVIĆ Luka

2002

LL

0:41,57

127

25.05.2014

Ljubljana

147.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:41,61

126

19.07.2014

Brestanica

148.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:41,70

126

26.04.2014

Radovljica

 

STELE Gašper

2004

KA

0:41,70

126

19.07.2014

Brestanica

150.  

GOROPEVŠEK Rok

2002

BM

0:41,76

125

19.04.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

0:41,84

124

01.06.2014

Radovljica

152.  

FURLANI Patrik

2002

NG

0:41,87

124

25.06.2014

Nova Gorica

153.  

KENIG Vid

2005

RAD

0:41,88

124

01.06.2014

Radovljica

154.  

FOGLER Luka

2006

PC

0:41,98

123

19.07.2014

Brestanica

155.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

0:42,00

123

25.06.2014

Nova Gorica

156.  

JAMBROŠIČ Nik

2003

KK

0:42,02

123

19.07.2014

Brestanica

157.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:42,03

123

14.06.2014

Ravne na Koroškem

158.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:42,07

122

21.06.2014

Ljubljana

159.  

PRVINŠEK Juš

2004

KA

0:42,08

122

12.07.2014

Kamnik

160.  

LOVENJAK Philipp

2003

ZR

0:42,09

122

17.05.2014

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

PLANINC Jaka

2002

KA

0:42,11

122

12.07.2014

Kamnik

162.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

0:42,25

121

25.06.2014

Nova Gorica

163.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:42,27

121

01.06.2014

Radovljica

 

VEJNOVIĆ Aljaž

2002

VV

0:42,27

121

19.04.2014

Ravne na Koroškem

165.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:42,37

120

29.03.2014

Kranj

166.  

KAPEL Lovro

2003

BM

0:42,58

118

19.04.2014

Ravne na Koroškem

167.  

JURIČ Primož

2002

BM

0:42,81

116

19.04.2014

Ravne na Koroškem

168.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:42,86

116

25.05.2014

Ljubljana

169.  

GERBEC Simon

2003

RL

0:42,91

115

29.03.2014

Kranj

170.  

LIPOVŽ Brin

2003

CK

0:42,92

115

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

STARC Tit

2004

RR

0:42,98

115

29.03.2014

Kranj

172.  

ILAR Nal

2005

LL

0:43,00

114

19.07.2014

Brestanica

173.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:43,09

114

12.07.2014

Kamnik

174.  

VIDMAR Klemen

2004

RL

0:43,20

113

29.03.2014

Kranj

175.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:43,24

113

19.07.2014

Brestanica

176.  

PINTAR Staš

2004

KA

0:43,42

111

12.07.2014

Kamnik

177.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:43,51

110

19.07.2014

Brestanica

178.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:43,55

110

12.07.2014

Kamnik

179.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:43,56

110

15.06.2014

Reka/Rijeka

180.  

MARINŠEK Grega

2005

TK

0:43,57

110

12.07.2014

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

HAMERŠAK Anže

2003

TP

0:43,64

110

17.05.2014

Ptuj

182.  

BOGATAJ Lenart

2002

TK

0:43,65

109

01.06.2014

Radovljica

183.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:43,83

108

05.07.2014

Koper

184.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:44,07

106

17.05.2014

Ptuj

185.  

RIMC Mauro

2002

CK

0:44,26

105

31.05.2014

Brestanica

186.  

KODER Samo

2004

NG

0:44,37

104

01.06.2014

Gorica/Gorizia

187.  

SAVNIK Jaša

2003

LL

0:44,43

104

19.07.2014

Brestanica

188.  

SEKULOSKI Filip

2002

KK

0:44,72

102

09.03.2014

Koper

189.  

RUTAR Žan

2003

RL

0:44,75

102

12.04.2014

Ljubljana

190.  

TRATNIK Filip

2004

IL

0:44,77

101

21.06.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

JEHART Aljoša

2005

RL

0:45,04

100

31.05.2014

Brestanica

192.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:45,07

99

12.04.2014

Ljubljana

193.  

CABELLO Niko

2004

RL

0:45,44

97

21.06.2014

Ljubljana

194.  

PATERNOST Ambrož

2004

LL

0:45,50

97

12.07.2014

Kamnik

195.  

KRŽIČNIK Matej

2004

KA

0:45,66

96

01.06.2014

Radovljica

196.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:46,01

93

21.06.2014

Ljubljana

197.  

TOMŠIČ Tim

2004

RR

0:46,36

91

04.05.2014

Banja Luka

198.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:46,41

91

31.05.2014

Brestanica

199.  

TURK Urban Albin

2004

RL

0:46,60

90

21.06.2014

Ljubljana

200.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

0:46,87

88

01.06.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

ROJC Manuel

2004

KK

0:46,96

88

11.01.2014

Koper

202.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:47,18

87

12.07.2014

Kamnik

203.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:47,35

86

05.07.2014

Koper

204.  

PERBIL Jaka

2004

RL

0:47,40

85

21.06.2014

Ljubljana

205.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:47,42

85

19.07.2014

Brestanica

206.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:47,47

85

19.04.2014

Ravne na Koroškem

207.  

ŠEVALJEVIĆ Pavle

2002

TK

0:47,70

84

15.06.2014

Reka/Rijeka

208.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:47,83

83

01.06.2014

Radovljica

209.  

RADOLOVIČ Mario

2004

KK

0:48,30

81

05.07.2014

Koper

210.  

GREGORIN Nik

2003

IL

0:48,40

80

21.06.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:48,42

80

19.07.2014

Brestanica

 

FRAS Žan

2005

PDM

0:48,42

80

19.07.2014

Brestanica

213.  

BILE Blaž

2006

RAD

0:48,68

79

12.07.2014

Kamnik

214.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:48,74

78

01.06.2014

Radovljica

215.  

PETEK Aljaž

2004

TK

0:48,75

78

15.06.2014

Reka/Rijeka

216.  

KATARIČ Tit

2004

CER

0:48,79

78

01.06.2014

Radovljica

217.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:48,80

78

19.07.2014

Brestanica

218.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:48,92

78

31.05.2014

Brestanica

219.  

JAGODIC Patrik

2002

KA

0:48,94

77

01.06.2014

Radovljica

 

KRIVIČIČ Jakob

2003

KK

0:48,94

77

09.03.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

FERJANČIČ Nejc

2003

RL

0:48,96

77

21.06.2014

Ljubljana

222.  

JORDAN Borut

2003

CK

0:49,10

77

31.05.2014

Brestanica

223.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:49,11

77

25.05.2014

Ljubljana

224.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

0:49,45

75

19.07.2014

Brestanica

225.  

PETRIČ Žiga

2005

LL

0:49,48

75

12.04.2014

Ljubljana

226.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:49,81

73

05.07.2014

Koper

227.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:50,13

72

12.04.2014

Ljubljana

228.  

MANDL Tomaž

2002

CK

0:50,15

72

31.05.2014

Brestanica

229.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:50,16

72

01.06.2014

Radovljica

230.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

0:50,24

72

31.05.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREBIL Jakob

2005

OL

0:50,24

72

12.07.2014

Kamnik

232.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:50,57

70

26.04.2014

Radovljica

233.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:50,78

69

19.07.2014

Brestanica

234.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:50,81

69

19.04.2014

Ravne na Koroškem

235.  

MARIČ Rade

2006

LL

0:50,86

69

12.04.2014

Ljubljana

236.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

0:50,94

69

12.04.2014

Ljubljana

237.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:50,97

69

19.07.2014

Brestanica

238.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

0:51,00

68

21.06.2014

Ljubljana

 

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

0:51,00

68

26.04.2014

Radovljica

240.  

RADŠEL Tevž

2005

VV

0:51,16

68

19.04.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

ŠUMANDL Simon

2004

PDM

0:51,26

67

12.04.2014

Maribor

242.  

KANTE Taj

2005

TP

0:51,34

67

17.05.2014

Ptuj

243.  

ĐURIČIĆ Aleksandar

2002

VV

0:51,45

67

19.04.2014

Ravne na Koroškem

244.  

ZANOŠKAR Žiga

2004

IL

0:51,47

67

21.06.2014

Ljubljana

245.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

0:51,55

66

19.04.2014

Ravne na Koroškem

246.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:51,56

66

19.07.2014

Brestanica

247.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:51,66

66

12.07.2014

Kamnik

248.  

VARLAMOV Mark

2002

OL

0:51,73

66

12.04.2014

Ljubljana

249.  

LESKO Andraž

2004

KK

0:51,79

65

05.07.2014

Koper

250.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:51,94

65

19.04.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

PETRIČ Arne

2002

AQ

0:52,65

62

12.04.2014

Ljubljana

 

ŠIRCA Urban

2002

AQ

0:52,65

62

12.04.2014

Ljubljana

253.  

JURAK Nian

2004

IL

0:52,73

62

21.06.2014

Ljubljana

 

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:52,73

62

19.04.2014

Ravne na Koroškem

255.  

KOS Žiga

2003

RR

0:52,84

61

21.06.2014

Ljubljana

256.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:52,97

61

21.06.2014

Ljubljana

257.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:52,98

61

31.05.2014

Brestanica

258.  

VAUPOTIČ Jan

2004

OL

0:53,11

61

21.06.2014

Ljubljana

259.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

0:53,16

60

19.04.2014

Ravne na Koroškem

260.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:53,19

60

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

JEVŠENAK Gal

2003

CK

0:53,38

60

31.05.2014

Brestanica

262.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

0:53,42

59

31.05.2014

Brestanica

263.  

JURAK Nian

2005

IL

0:53,64

59

12.04.2014

Ljubljana

264.  

EGART Luka

2005

TK

0:53,69

59

01.06.2014

Radovljica

265.  

ŠUBIC Alan

2005

NG

0:53,72

58

09.03.2014

Koper

266.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:54,06

57

29.03.2014

Kranj

267.  

VOLAJ Jaka

2004

KA

0:54,28

57

21.06.2014

Ljubljana

268.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:54,31

57

19.07.2014

Brestanica

269.  

KIKER Jan

2007

PC

0:54,42

56

12.07.2014

Kamnik

270.  

OZEBEK Anej

2004

CER

0:54,55

56

01.06.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

TRAVEN Anže

2006

ZVK

0:55,25

54

19.07.2014

Brestanica

272.  

ŠTUCIN Tomi

2003

PKA

0:55,52

53

09.03.2014

Koper

273.  

POGAČAR Filip Aleksander

2004

RL

0:55,55

53

21.06.2014

Ljubljana

274.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:55,72

52

12.07.2014

Kamnik

275.  

AGREŽ Jakob

2003

NG

0:55,84

52

11.01.2014

Koper

276.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:55,88

52

28.06.2014

Trbovlje

277.  

KAVČIČ Jurij

2004

RL

0:55,92

52

21.06.2014

Ljubljana

278.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:56,05

51

15.06.2014

Reka/Rijeka

279.  

RISTESKI Andrej

2002

AQ

0:56,27

51

12.04.2014

Ljubljana

280.  

BAJC Luka

2005

PKA

0:56,28

51

09.03.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

LJUBEC Jaka

2004

TP

0:56,91

49

17.05.2014

Ptuj

282.  

SAVKOVIČ Aleksander

2004

IL

0:57,00

49

12.04.2014

Ljubljana

283.  

TROŠT Tomi

2002

AQ

0:57,48

48

12.04.2014

Ljubljana

284.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:57,54

47

05.07.2014

Koper

285.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

0:57,83

47

31.05.2014

Brestanica

286.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:58,02

46

21.06.2014

Ljubljana

287.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:58,11

46

01.06.2014

Radovljica

288.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:58,12

46

01.06.2014

Radovljica

289.  

MERKLIN Samo

2005

KA

0:58,73

45

01.06.2014

Radovljica

290.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:59,11

44

18.05.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:59,64

43

25.05.2014

Ljubljana

292.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:59,68

43

12.04.2014

Ljubljana

293.  

ANDRAŠEC Maks

2005

AQ

0:59,69

42

12.04.2014

Ljubljana

294.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:59,88

42

21.06.2014

Ljubljana

295.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:00,07

42

31.05.2014

Brestanica

296.  

BJELOBABA Lev

2005

IL

1:00,42

41

12.04.2014

Ljubljana

297.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:01,08

40

25.05.2014

Ljubljana

298.  

ŽEFRAN Vid

2005

IL

1:01,09

40

12.04.2014

Ljubljana

299.  

GREGORIČ Rok

2006

AQ

1:01,57

39

12.04.2014

Ljubljana

300.  

AGATIĆ Leo

2005

NC

1:01,72

38

28.06.2014

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:02,02

38

21.06.2014

Ljubljana

302.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:02,28

37

21.06.2014

Ljubljana

303.  

IZDA Blaž

2004

KKR

1:02,42

37

01.06.2014

Radovljica

304.  

LUKMAN Rok

2005

RL

1:03,11

36

12.07.2014

Kamnik

305.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:03,16

36

21.06.2014

Ljubljana

306.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:04,93

33

12.07.2014

Kamnik

307.  

JUVAN Marko

2005

RL

1:05,06

33

21.06.2014

Ljubljana

308.  

KITIĆ Aljoša

2003

KK

1:05,25

32

18.05.2014

Koper

309.  

KIŠEK Toni

2005

TK

1:05,77

32

15.06.2014

Reka/Rijeka

310.  

MARKELJ Jakob Janez

2007

KKR

1:05,94

31

29.03.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

LOVIĆ Benjamin

2006

AQ

1:06,16

31

12.04.2014

Ljubljana

312.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:06,31

31

15.06.2014

Reka/Rijeka

313.  

JERMOL Svit

2005

LL

1:07,92

29

25.05.2014

Ljubljana

314.  

PEVEC Domen

2004

KA

1:08,44

28

12.07.2014

Kamnik

315.  

BRATOVIČ Filip

2005

IL

1:09,59

27

12.04.2014

Ljubljana

316.  

HABINC Filip

2004

CK

1:11,03

25

31.05.2014

Brestanica

317.  

BUBNIČ DILICA Patrick

2005

KK

1:12,22

24

18.05.2014

Koper

318.  

ŽUMER Vid

2005

KKR

1:12,90

23

29.03.2014

Kranj

319.  

PUC Jakob

2006

IL

1:13,23

23

12.04.2014

Ljubljana

320.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

1:13,25

23

26.04.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

1:13,82

22

12.04.2014

Ljubljana

322.  

BABIČ Noel

2005

KK

1:15,78

21

11.01.2014

Koper

323.  

GAŠPARIČ Filip

2005

TP

1:17,84

19

17.05.2014

Ptuj

324.  

JERŠIČ Aleks

2006

LL

1:18,49

18

25.05.2014

Ljubljana

325.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:19,69

18

19.07.2014

Brestanica

326.  

PEZO ZUPANČIČ Vid

2006

LL

1:22,04

16

25.05.2014

Ljubljana

327.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:26,68

14

25.05.2014

Ljubljana

328.  

JAMNIK Matej

2004

ZVK

1:30,09

12

26.04.2014

Radovljica

329.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:37,37

9

25.05.2014

Ljubljana

330.  

ILAR Lun

2007

LL

1:39,09

9

25.05.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

330

2003.8

0:45,47

97



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.