Back    Home

Lestvice *
2012/2013, mlajši dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:38:46

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:27,82

486

20.07.2013

Kranj

2.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:28,96

431

13.07.2013

Kamnik

3.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:29,33

415

20.07.2013

Kranj

4.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:29,74

398

30.03.2013

Kranj

5.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

0:30,01

388

20.07.2013

Kranj

6.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:30,10

384

30.03.2013

Kranj

7.  

KAC Jan

2001

SDD

0:30,52

368

13.07.2013

Kamnik

8.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:30,56

367

08.06.2013

Gradec/Graz

9.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:30,84

357

20.07.2013

Kranj

10.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:30,95

353

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:31,15

347

20.07.2013

Kranj

12.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:31,19

345

20.07.2013

Kranj

13.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

0:31,40

338

11.05.2013

Ptuj

14.  

VOVK Nace

2002

TK

0:31,45

337

22.06.2013

Ravne na Koroškem

15.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:31,53

334

13.06.2013

Ljubljana

16.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:31,66

330

20.07.2013

Kranj

17.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

0:31,70

329

09.06.2013

Reka/Rijeka

18.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:31,73

328

20.07.2013

Kranj

19.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

0:31,82

325

09.06.2013

Reka/Rijeka

20.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:32,09

317

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

IVIČIĆ Anže

2001

TK

0:32,18

314

20.07.2013

Kranj

22.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:32,22

313

22.06.2013

Ravne na Koroškem

23.  

FAJON Nej

2002

OL

0:32,28

311

06.07.2013

Koper

24.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:32,42

307

01.06.2013

Brestanica

25.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:32,54

304

20.07.2013

Kranj

26.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:32,59

303

20.07.2013

Kranj

27.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

0:32,60

302

22.06.2013

Ravne na Koroškem

 

ODER Nik

2001

BM

0:32,60

302

11.05.2013

Ptuj

29.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:32,61

302

20.07.2013

Kranj

30.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:32,63

302

22.06.2013

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

0:32,64

301

06.07.2013

Koper

32.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:32,67

300

20.07.2013

Kranj

33.  

VIDRIH Jošt

2001

LL

0:32,68

300

09.06.2013

Reka/Rijeka

34.  

KODER Samo

2004

NG

0:33,00

291

02.06.2013

Gorica/Gorizia

35.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

0:33,02

291

13.07.2013

Kamnik

36.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:33,08

289

06.07.2013

Koper

37.  

SAVIĆ FRANKULOVIĆ Orlando

2001

FR

0:33,10

289

20.07.2013

Kranj

38.  

CENE Rok

2001

NC

0:33,13

288

20.07.2013

Kranj

39.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

0:33,23

285

13.07.2013

Kamnik

40.  

PIRNAT Anže

2001

KA

0:33,48

279

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PERKO Matija

2002

OL

0:33,71

273

20.07.2013

Kranj

42.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:33,80

271

13.07.2013

Kamnik

 

TOŠOVIĆ Tadej

2001

BM

0:33,80

271

06.07.2013

Koper

44.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:33,90

269

20.07.2013

Kranj

45.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:34,03

266

01.06.2013

Brestanica

46.  

UCHIMURA Takuto

2001

IL

0:34,04

266

13.07.2013

Kamnik

47.  

HORVAT Mitja

2001

NC

0:34,10

264

20.07.2013

Kranj

48.  

MIJOKOVIĆ Tilen

2001

CK

0:34,19

262

20.07.2013

Kranj

49.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:34,20

262

09.06.2013

Reka/Rijeka

50.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

0:34,23

261

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:34,26

260

20.07.2013

Kranj

52.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

0:34,35

258

20.07.2013

Kranj

53.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:34,38

258

22.06.2013

Ravne na Koroškem

54.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

0:34,39

258

22.06.2013

Ravne na Koroškem

55.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

0:34,44

256

11.05.2013

Ptuj

56.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:34,62

252

20.07.2013

Kranj

57.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

0:34,67

251

30.03.2013

Kranj

58.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:34,75

250

26.05.2013

Ljubljana

59.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

0:34,84

248

30.03.2013

Kranj

60.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:34,89

247

22.06.2013

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

JAKUPOVIĆ Emil

2001

RAD

0:34,94

246

20.07.2013

Kranj

62.  

JULAR Alen

2001

CK

0:35,22

240

20.07.2013

Kranj

 

OZANIČ Rene

2002

FR

0:35,22

240

23.06.2013

Ravne na Koroškem

64.  

PEČAR Rok

2001

RAD

0:35,29

238

09.06.2013

Radovljica

65.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

0:35,30

238

26.05.2013

Ljubljana

66.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:35,35

237

13.07.2013

Kamnik

 

TROST Gal

2002

CER

0:35,35

237

20.07.2013

Kranj

68.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:35,37

237

01.06.2013

Brestanica

69.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

0:35,40

236

06.07.2013

Koper

70.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:35,44

235

30.03.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:35,52

234

20.07.2013

Kranj

72.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

0:35,55

233

20.07.2013

Kranj

73.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:35,62

232

20.07.2013

Kranj

74.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:35,69

230

26.05.2013

Ljubljana

75.  

VODENIK Jan

2003

0:35,72

230

20.07.2013

Kranj

76.  

FILIPOVIĆ Marko

2001

BM

0:35,74

229

30.03.2013

Kranj

77.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

0:35,88

227

09.06.2013

Radovljica

78.  

TERZIČ Žiga

2001

PDM

0:35,94

226

06.07.2013

Koper

79.  

ČOKLIČ Jakob

2001

NC

0:35,98

225

20.07.2013

Kranj

 

KRALJ Marko

2001

PDM

0:35,98

225

30.03.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BAŽEC Gregor

2001

BP

0:36,00

225

09.06.2013

Reka/Rijeka

82.  

VETRIH Miha

2002

RR

0:36,06

223

20.07.2013

Kranj

83.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:36,07

223

20.07.2013

Kranj

84.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

0:36,11

222

23.06.2013

Ravne na Koroškem

85.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:36,13

222

20.07.2013

Kranj

86.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:36,18

221

13.07.2013

Kamnik

 

KORŠIČ Domen

2003

NG

0:36,18

221

02.06.2013

Gorica/Gorizia

88.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:36,20

221

13.06.2013

Ljubljana

 

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

0:36,20

221

20.07.2013

Kranj

90.  

BEVK Luka

2001

TK

0:36,21

221

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

MEH Blaž

2001

NC

0:36,51

215

11.05.2013

Ptuj

92.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:36,53

215

13.07.2013

Kamnik

93.  

LEPEN Jurij

2002

OL

0:36,56

214

14.04.2013

Radovljica

94.  

KOGOVŠEK Matej

2001

TK

0:36,57

214

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:36,57

214

01.06.2013

Brestanica

96.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:36,59

214

23.06.2013

Ravne na Koroškem

97.  

LENIČ Jošt

2002

LL

0:36,62

213

09.06.2013

Reka/Rijeka

98.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:36,85

209

20.07.2013

Kranj

99.  

JERMANIŠ Marko

2001

KK

0:36,97

207

06.07.2013

Koper

100.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:37,13

205

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

0:37,23

203

14.04.2013

Radovljica

102.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:37,25

203

20.07.2013

Kranj

103.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:37,29

202

20.07.2013

Kranj

104.  

VINČIČ Saša

2001

BM

0:37,35

201

11.05.2013

Ptuj

105.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:37,60

197

30.03.2013

Kranj

106.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:37,66

196

09.06.2013

Reka/Rijeka

107.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

0:37,82

194

20.07.2013

Kranj

108.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:37,83

193

20.07.2013

Kranj

109.  

BIRO Matej

2001

RR

0:37,91

192

06.04.2013

Sarajevo

110.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:37,99

191

13.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:38,00

191

06.07.2013

Koper

112.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

0:38,04

190

20.07.2013

Kranj

113.  

NOVAK Jure

2004

LL

0:38,06

190

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

ROBIČ Filip

2001

NC

0:38,06

190

30.03.2013

Kranj

115.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:38,30

186

29.06.2013

Trbovlje

116.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:38,33

186

23.06.2013

Ravne na Koroškem

117.  

SENICA Naj

2002

LL

0:38,48

184

26.05.2013

Ljubljana

118.  

REMEC Žiga

2004

BP

0:38,54

183

06.07.2013

Koper

119.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:38,56

183

11.05.2013

Ptuj

120.  

TAMŠE Vid

2003

FR

0:38,76

180

23.06.2013

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:38,83

179

23.06.2013

Ravne na Koroškem

122.  

ZOBEC Miha

2003

RR

0:38,87

178

20.07.2013

Kranj

123.  

FINK Aljaž

2001

TK

0:38,88

178

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

JENKO Bor

2002

RL

0:38,88

178

20.07.2013

Kranj

125.  

PETELINC Jan

2001

CK

0:38,95

177

01.06.2013

Brestanica

126.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:38,98

177

20.07.2013

Kranj

127.  

KAC Tim

2003

LL

0:39,01

176

13.06.2013

Ljubljana

128.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:39,07

176

06.07.2013

Koper

129.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:39,26

173

20.07.2013

Kranj

130.  

MAVRI Patrik

2002

NG

0:39,31

172

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

TURK Matic

2004

BP

0:39,39

171

01.06.2013

Brestanica

132.  

VIDMAR Peter

2002

RL

0:39,45

171

20.07.2013

Kranj

133.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:39,49

170

13.07.2013

Kamnik

134.  

KUKEC Nejc

2001

IL

0:39,54

169

13.06.2013

Ljubljana

135.  

JERMAN Uroš

2001

TK

0:39,62

168

09.06.2013

Reka/Rijeka

136.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:39,71

167

20.07.2013

Kranj

137.  

ROŽANC Žan

2001

BM

0:39,73

167

30.03.2013

Kranj

138.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

0:39,76

167

13.06.2013

Ljubljana

139.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:39,89

165

01.06.2013

Brestanica

140.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:39,94

164

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:40,06

163

06.07.2013

Koper

142.  

FRANKO Nik

2002

LL

0:40,07

163

06.07.2013

Koper

143.  

MARTIN Juan

2003

RL

0:40,20

161

01.06.2013

Brestanica

144.  

KRT Matija

2002

PKR

0:40,24

161

22.06.2013

Ravne na Koroškem

145.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:40,27

160

23.06.2013

Ravne na Koroškem

146.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

0:40,65

156

22.06.2013

Ravne na Koroškem

147.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:40,67

156

06.07.2013

Koper

148.  

BUŠLJETA Damir Jure

2001

TP

0:40,68

156

11.05.2013

Ptuj

149.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:40,84

154

20.07.2013

Kranj

150.  

KROŠLIN Matija

2001

PKR

0:40,87

153

30.03.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:41,07

151

09.06.2013

Reka/Rijeka

152.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

0:41,50

147

09.06.2013

Reka/Rijeka

153.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:41,52

146

20.07.2013

Kranj

154.  

HAMERŠAK Anže

2003

TP

0:41,59

146

01.06.2013

Brestanica

155.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:41,62

145

06.07.2013

Koper

156.  

FERK Filip

2003

BM

0:41,72

144

23.06.2013

Ravne na Koroškem

157.  

BUCALO Uroš

2002

IL

0:41,73

144

20.07.2013

Kranj

158.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

0:42,10

140

11.05.2013

Ptuj

159.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:42,23

139

20.07.2013

Kranj

160.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

0:42,25

139

13.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

0:42,27

139

13.07.2013

Kamnik

162.  

GERBEC Simon

2003

RL

0:42,44

137

01.06.2013

Brestanica

163.  

RAĐENOVIĆ Luka

2002

LL

0:42,46

137

13.07.2013

Kamnik

164.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:42,58

136

14.04.2013

Radovljica

165.  

VERDNIK Vito

2002

PDM

0:42,87

133

11.05.2013

Ptuj

166.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

0:43,02

132

30.03.2013

Kranj

167.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:43,04

131

14.04.2013

Radovljica

168.  

BENČINA Lovro

2002

RR

0:43,27

129

01.06.2013

Brestanica

169.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

0:43,37

128

20.07.2013

Kranj

170.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:43,38

128

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

MODIC Maks

2002

RL

0:43,47

128

13.06.2013

Ljubljana

172.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:43,57

127

20.07.2013

Kranj

173.  

MUMELJ Vid

2004

NC

0:43,79

125

01.06.2013

Brestanica

174.  

BAH Maks

2002

VV

0:43,82

124

20.07.2013

Kranj

175.  

STELE Matej

2002

KA

0:44,37

120

20.07.2013

Kranj

176.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:44,74

117

30.03.2013

Kranj

177.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:44,75

117

06.07.2013

Koper

178.  

KRALJ Gašper

2003

LL

0:44,93

115

26.05.2013

Ljubljana

179.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:45,05

115

25.06.2013

Nova Gorica

180.  

SARDOČ Jakob

2003

KK

0:45,06

114

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

BABIČ Matia

2002

KK

0:45,32

113

06.07.2013

Koper

182.  

MIKLAVEC Timotej

2002

KK

0:45,39

112

09.06.2013

Reka/Rijeka

183.  

RUTAR Žan

2003

RL

0:45,53

111

01.06.2013

Brestanica

184.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:45,85

109

13.07.2013

Kamnik

185.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

0:46,02

107

14.04.2013

Radovljica

186.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:46,13

107

13.07.2013

Kamnik

187.  

DJURIČIČ Luka

2004

NC

0:46,42

105

01.06.2013

Brestanica

188.  

STELE Gašper

2004

KA

0:47,25

99

13.07.2013

Kamnik

189.  

KLEMENČIČ Lovrenc

2001

IL

0:47,47

98

13.06.2013

Ljubljana

190.  

REPEK Maj

2003

KK

0:47,54

97

06.07.2013

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:47,68

97

14.04.2013

Radovljica

192.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:48,06

94

20.07.2013

Kranj

193.  

SHCHAVROVSKIY Fedor

2003

NG

0:48,08

94

25.06.2013

Nova Gorica

 

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:48,08

94

01.06.2013

Brestanica

195.  

MOČNIK Anej

2004

CER

0:48,27

93

01.06.2013

Brestanica

196.  

BERNIK Miha

2002

OL

0:48,36

93

01.06.2013

Brestanica

197.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

0:48,39

92

23.06.2013

Ravne na Koroškem

198.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:48,52

92

13.07.2013

Kamnik

199.  

PETRAČ Jan

2003

IL

0:48,68

91

13.06.2013

Ljubljana

200.  

MALI Domen

2001

RAD

0:48,81

90

14.04.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

LAZAREVIČ Jaka

2003

OL

0:48,92

89

13.06.2013

Ljubljana

202.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

0:48,93

89

13.06.2013

Ljubljana

203.  

STARIHA Jan

2002

LL

0:48,98

89

26.05.2013

Ljubljana

204.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

0:49,04

89

25.06.2013

Nova Gorica

205.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

0:49,53

86

25.06.2013

Nova Gorica

206.  

OŠTIR Tilen

2004

CK

0:49,58

86

01.06.2013

Brestanica

207.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:49,76

85

13.07.2013

Kamnik

208.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:50,04

84

23.06.2013

Ravne na Koroškem

209.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:50,28

82

13.06.2013

Ljubljana

210.  

KUNASIT Pawared

2003

TK

0:50,30

82

13.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

PRELOVŠEK Jan

2001

CK

0:50,79

80

01.06.2013

Brestanica

212.  

JAMBROŠIĆ Nik

2003

KK

0:51,34

77

25.06.2013

Nova Gorica

213.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:51,61

76

01.06.2013

Brestanica

214.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:51,65

76

01.06.2013

Brestanica

215.  

ANTOLOVIČ Matic

2002

CK

0:51,70

76

11.05.2013

Ptuj

216.  

MOŽINA Blaž

2004

IL

0:51,71

76

13.06.2013

Ljubljana

217.  

UŠENIČNIK Urban

2005

KKR

0:51,73

76

14.04.2013

Radovljica

218.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

0:51,74

76

01.06.2013

Brestanica

219.  

PRVINŠEK Juš

2004

KA

0:51,76

76

14.04.2013

Radovljica

220.  

TEME Žiga

2005

RR

0:51,77

75

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

STARC Tit

2004

RR

0:52,27

73

13.07.2013

Kamnik

222.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:52,54

72

11.05.2013

Ptuj

223.  

JURKOVIČ Domen

2003

LL

0:52,66

72

25.06.2013

Nova Gorica

224.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:53,07

70

13.06.2013

Ljubljana

225.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:53,12

70

20.07.2013

Kranj

226.  

STRMŠEK Jaka

2002

TK

0:53,25

69

30.03.2013

Kranj

227.  

DRAGAŠ Tej

2004

TK

0:53,59

68

09.06.2013

Reka/Rijeka

228.  

VODOVNIK Nik

2004

TK

0:53,83

67

14.04.2013

Radovljica

229.  

SAVNIK Jaša

2003

LL

0:54,37

65

13.06.2013

Ljubljana

230.  

ANTOLOVIČ Matej

2004

CK

0:55,11

63

11.05.2013

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

AGREŽ Jakob

2003

NG

0:55,39

62

02.06.2013

Gorica/Gorizia

232.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

0:55,51

61

01.06.2013

Brestanica

233.  

JELENC Jaka

2005

RA

0:56,31

59

30.03.2013

Kranj

234.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:56,56

58

01.06.2013

Brestanica

235.  

PINTAR Staš

2004

KA

0:56,85

57

13.07.2013

Kamnik

236.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

0:56,89

57

13.07.2013

Kamnik

237.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:57,01

57

23.06.2013

Ravne na Koroškem

238.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:57,53

55

13.07.2013

Kamnik

239.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:57,83

54

26.05.2013

Ljubljana

240.  

MAMLIČ Aljoša

2004

LL

0:57,99

54

13.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

BEGIČ LAMUT Enej

2003

OL

0:58,78

52

25.06.2013

Nova Gorica

242.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:59,07

51

25.06.2013

Nova Gorica

243.  

BREŽNIK Nik

2003

NC

0:59,74

49

01.06.2013

Brestanica

244.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:59,84

49

22.06.2013

Ravne na Koroškem

 

ZIDAR Uroš Vid

2005

OL

0:59,84

49

30.03.2013

Kranj

246.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:00,22

48

25.06.2013

Nova Gorica

247.  

DRAGAŠ Tim

2004

TK

1:00,28

48

01.06.2013

Brestanica

248.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:00,30

48

14.04.2013

Radovljica

249.  

MEDVED Rok

2005

VV

1:00,32

48

23.06.2013

Ravne na Koroškem

250.  

KAMNIKAR Jan

2001

LL

1:01,56

45

26.05.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:02,15

44

14.04.2013

Radovljica

252.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:02,77

42

01.06.2013

Brestanica

253.  

DJURIČIČ David

2005

NC

1:02,78

42

01.06.2013

Brestanica

254.  

KOS Žiga

2003

RR

1:02,91

42

13.07.2013

Kamnik

255.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:03,32

41

26.05.2013

Ljubljana

256.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:05,08

38

13.06.2013

Ljubljana

257.  

GREGORIN Nik

2003

IL

1:05,38

37

13.06.2013

Ljubljana

258.  

ILAR Nal

2005

LL

1:05,53

37

13.06.2013

Ljubljana

259.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:06,19

36

23.06.2013

Ravne na Koroškem

260.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:07,87

34

23.06.2013

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

ROZMAN Tilen

2005

VV

1:08,09

33

23.06.2013

Ravne na Koroškem

262.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

1:09,06

32

30.03.2013

Kranj

263.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

1:09,10

32

23.06.2013

Ravne na Koroškem

264.  

HOSTNIK Žak

2005

CK

1:09,67

31

01.06.2013

Brestanica

265.  

KOČAN Lan

2004

KA

1:11,37

29

13.07.2013

Kamnik

266.  

HAFNER Jaka

2005

TK

1:11,57

29

14.04.2013

Radovljica

267.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:12,39

28

30.03.2013

Kranj

268.  

TRAVEN Anže

2006

ZVK

1:13,56

26

20.07.2013

Kranj

269.  

ŠIBILA Bor

2006

CK

1:23,23

18

01.06.2013

Brestanica

270.  

FAJFAR Matic

2006

RA

1:42,15

10

14.04.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

270

2002.68

0:43,28

129



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.