Back    Home

Lestvice *
2011/2012, mlajši dečki, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 07.12.2022, 00:46:27

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:27,98

478

14.07.2012

Brestanica

2.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:29,01

429

14.07.2012

Brestanica

3.  

ZABAV Marko

2000

SDD

0:29,14

423

14.07.2012

Brestanica

4.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:29,68

401

14.04.2012

Maribor

5.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

0:30,02

387

07.07.2012

Kamnik

6.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:30,05

386

10.06.2012

Reka/Rijeka

7.  

GERČER Jan

2000

NC

0:30,27

378

26.05.2012

Radovljica

8.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:30,43

372

14.07.2012

Brestanica

9.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:30,49

370

14.07.2012

Brestanica

10.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

0:30,70

362

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MESEC Žiga

2000

SDD

0:30,83

357

16.06.2012

Ljubljana

12.  

PANIČ Luka

2000

IL

0:30,99

352

14.07.2012

Brestanica

13.  

MOŽE Matija

2000

FR

0:31,15

347

23.06.2012

Ravne na Koroškem

14.  

CIZEL Luka

2000

TK

0:31,28

342

14.07.2012

Brestanica

15.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:31,33

341

14.07.2012

Brestanica

16.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:31,39

339

14.07.2012

Brestanica

17.  

ARKO Jan

2000

RR

0:31,42

338

14.07.2012

Brestanica

18.  

EGGER Jure

2000

OL

0:31,66

330

14.07.2012

Brestanica

19.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:31,77

327

02.06.2012

Brestanica

20.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

0:31,89

323

16.06.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

0:32,09

317

14.07.2012

Brestanica

22.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:32,10

317

14.07.2012

Brestanica

 

ŽALAC Jan

2000

OL

0:32,10

317

14.07.2012

Brestanica

24.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:32,14

316

23.06.2012

Ravne na Koroškem

25.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:32,34

310

14.07.2012

Brestanica

26.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

0:32,37

309

14.07.2012

Brestanica

27.  

HLEBEC Gašper

2000

RR

0:32,45

307

14.07.2012

Brestanica

28.  

KONEČNIK Roki

2000

BM

0:32,51

305

14.04.2012

Maribor

29.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

0:32,65

301

30.06.2012

Koper

30.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:32,78

297

23.06.2012

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŽVEGELJ Isak

2000

RAD

0:32,81

297

02.06.2012

Brestanica

32.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:32,90

294

07.07.2012

Kamnik

33.  

MODIC Tine

2000

OL

0:32,95

293

02.06.2012

Brestanica

34.  

DRAGAŠ Marko

2000

IL

0:33,15

288

14.07.2012

Brestanica

 

SVETEK Jaka

2000

OL

0:33,15

288

14.07.2012

Brestanica

36.  

STANKOVIČ Miha

2000

VV

0:33,20

286

14.07.2012

Brestanica

37.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

0:33,24

285

02.06.2012

Kranj

38.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

0:33,27

284

16.06.2012

Ljubljana

39.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

0:33,29

284

14.07.2012

Brestanica

40.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:33,30

284

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

HUTTER Žiga

2000

BM

0:33,31

283

12.05.2012

Ptuj

42.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

0:33,51

278

17.05.2012

Ljubljana

43.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

0:33,58

277

14.07.2012

Brestanica

44.  

TOBIAS David

2000

BM

0:33,66

275

14.07.2012

Brestanica

45.  

KOMPLET Luka

2000

PC

0:33,69

274

14.04.2012

Maribor

46.  

FAJON Nej

2002

OL

0:33,72

273

14.07.2012

Brestanica

 

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

0:33,72

273

14.07.2012

Brestanica

48.  

JARC Luka

2000

PDM

0:33,80

271

14.04.2012

Maribor

49.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:33,82

271

02.06.2012

Brestanica

50.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

0:33,85

270

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:33,90

269

17.05.2012

Ljubljana

52.  

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

0:33,92

268

26.05.2012

Radovljica

53.  

MAROLT Gašper

2000

RR

0:33,93

268

02.06.2012

Brestanica

54.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:34,00

267

23.06.2012

Ravne na Koroškem

55.  

KAC Jan

2001

SDD

0:34,08

265

20.05.2012

Ljubljana

56.  

ŠPEGEL Val

2000

VV

0:34,09

264

23.06.2012

Ravne na Koroškem

57.  

FON Gašper

2000

OL

0:34,16

263

14.07.2012

Brestanica

58.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:34,27

260

14.07.2012

Brestanica

59.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

0:34,32

259

02.06.2012

Brestanica

60.  

JERMOL Van

2000

LL

0:34,42

257

07.07.2012

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:34,48

256

23.06.2012

Ravne na Koroškem

62.  

RIHTER Žan

2000

FR

0:34,54

254

27.05.2012

Ravne na Koroškem

63.  

TUŠAR Neven

2002

CER

0:34,58

253

07.07.2012

Kamnik

64.  

STANONIK Matic

2000

TK

0:34,65

252

02.06.2012

Brestanica

 

TROTOVŠEK Andraž

2000

OL

0:34,65

252

02.06.2012

Brestanica

66.  

VIDRIH Jošt

2001

LL

0:34,67

251

16.06.2012

Ljubljana

67.  

TRBOVŠEK Jani

2000

FR

0:34,78

249

27.05.2012

Ravne na Koroškem

68.  

URŠIČ Jan

2000

KA

0:34,82

248

14.07.2012

Brestanica

69.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:34,92

246

07.07.2012

Kamnik

70.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

0:35,13

242

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

0:35,17

241

14.07.2012

Brestanica

72.  

AJLEC Anže

2000

BP

0:35,21

240

30.06.2012

Koper

 

JERČIČ Luka

2001

PDM

0:35,21

240

14.07.2012

Brestanica

74.  

LAVŠ Jan

2000

OL

0:35,32

238

10.06.2012

Reka/Rijeka

75.  

NOVAK Blaž

2000

FR

0:35,33

238

14.07.2012

Brestanica

76.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:35,41

236

16.06.2012

Ljubljana

77.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

0:35,52

234

17.05.2012

Ljubljana

78.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

0:35,55

233

14.07.2012

Brestanica

79.  

BREŽNIK Timotej

2000

VV

0:35,56

233

14.07.2012

Brestanica

80.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

0:35,58

233

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

GRAŠIČ Peter

2003

KKR

0:35,61

232

16.06.2012

Ljubljana

82.  

PINTARIČ Gašper

2000

NC

0:35,64

231

14.07.2012

Brestanica

 

PIRNAT Anže

2001

KA

0:35,64

231

14.07.2012

Brestanica

84.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:35,69

230

14.07.2012

Brestanica

 

VOVK Nace

2002

TK

0:35,69

230

23.06.2012

Ravne na Koroškem

86.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

0:35,70

230

17.05.2012

Ljubljana

87.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:35,72

230

17.05.2012

Ljubljana

88.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:35,77

229

14.07.2012

Brestanica

89.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:35,89

227

23.06.2012

Ravne na Koroškem

90.  

FILIPOVIĆ Marko

2001

BM

0:35,92

226

27.05.2012

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KUNST Tim

2000

NC

0:35,98

225

14.07.2012

Brestanica

92.  

ŠUBIC Luka

2000

TK

0:36,01

224

02.06.2012

Brestanica

93.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:36,19

221

14.04.2012

Maribor

94.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:36,21

221

27.05.2012

Ravne na Koroškem

95.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

0:36,22

220

12.05.2012

Ptuj

96.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:36,33

218

02.06.2012

Brestanica

97.  

JULAR Alen

2001

CK

0:36,44

216

02.06.2012

Brestanica

98.  

TROST Gal

2002

CER

0:36,50

215

07.07.2012

Kamnik

99.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

0:36,57

214

17.05.2012

Ljubljana

100.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:36,65

213

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

0:36,66

213

17.06.2012

Trbovlje

102.  

IVIČIĆ Anže

2001

TK

0:36,68

212

14.07.2012

Brestanica

103.  

RABZELJ Lan

2001

BM

0:36,75

211

27.05.2012

Ravne na Koroškem

104.  

PEZ Alex

2000

KK

0:36,77

211

14.07.2012

Brestanica

105.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

0:36,86

209

02.06.2012

Volšperk/Wolfsberg

106.  

HORVAT Gregor

2000

BM

0:36,98

207

12.05.2012

Ptuj

107.  

ZABAV Andrej

2001

SDD

0:37,05

206

14.07.2012

Brestanica

108.  

LEPEN Jurij

2002

OL

0:37,06

206

10.06.2012

Reka/Rijeka

109.  

BAŽEC Gregor

2001

BP

0:37,16

204

14.07.2012

Brestanica

110.  

ODER Nik

2001

BM

0:37,18

204

12.05.2012

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

TURK Luka

2000

SDD

0:37,19

204

14.07.2012

Brestanica

112.  

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

0:37,36

201

17.05.2012

Ljubljana

113.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

0:37,39

200

14.07.2012

Brestanica

114.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:37,45

199

16.06.2012

Ljubljana

115.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

0:37,46

199

14.07.2012

Brestanica

116.  

FAJAN Maks

2001

TK

0:37,47

199

10.06.2012

Reka/Rijeka

117.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:37,51

198

14.07.2012

Brestanica

118.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:37,52

198

02.06.2012

Brestanica

119.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:37,53

198

26.05.2012

Radovljica

 

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:37,53

198

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

0:37,59

197

14.07.2012

Brestanica

122.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:37,76

195

14.07.2012

Brestanica

123.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

0:37,81

194

14.07.2012

Brestanica

124.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

0:37,88

193

14.07.2012

Brestanica

125.  

MOŽINA Marko

2000

IL

0:37,96

191

19.05.2012

Ljubljana

126.  

PETKOVŠEK Jaka

2000

TK

0:38,05

190

26.05.2012

Radovljica

127.  

UREK Benjamin

2000

CK

0:38,07

190

12.05.2012

Ptuj

128.  

JERŠIN Jaka

2000

RT

0:38,21

188

06.05.2012

Banja Luka

129.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:38,38

185

02.06.2012

Brestanica

130.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:38,43

185

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

HALEJ-JAMNIKAR Mihael

2000

FR

0:38,50

184

23.06.2012

Ravne na Koroškem

 

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

0:38,50

184

14.07.2012

Brestanica

133.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

0:38,60

182

14.07.2012

Brestanica

134.  

BOHAK Jurij

2001

TP

0:38,64

182

12.05.2012

Ptuj

135.  

OVEN BARBIČ Blaž

2000

OL

0:38,71

181

17.05.2012

Ljubljana

136.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

0:38,86

178

16.06.2012

Ljubljana

137.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:38,89

178

27.05.2012

Ravne na Koroškem

138.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:38,97

177

23.06.2012

Ravne na Koroškem

139.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:39,03

176

14.07.2012

Brestanica

140.  

BIRO Matej

2001

RR

0:39,06

176

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

VODENIK Jan

2003

0:39,08

176

10.06.2012

Reka/Rijeka

142.  

ČOKLIČ Jakob

2001

NC

0:39,17

174

02.06.2012

Brestanica

143.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:39,18

174

14.07.2012

Brestanica

144.  

DRENIK Andraž

2001

IL

0:39,41

171

23.06.2012

Ravne na Koroškem

145.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:39,45

171

12.05.2012

Ptuj

146.  

HOČEVAR Jan

2000

OL

0:39,53

170

16.06.2012

Ljubljana

147.  

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

0:39,58

169

27.05.2012

Ravne na Koroškem

148.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:39,63

168

14.07.2012

Brestanica

149.  

BOGOVIČ Tim

2002

CK

0:39,66

168

02.06.2012

Brestanica

 

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:39,66

168

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PETELINC Jan

2001

CK

0:39,72

167

02.06.2012

Brestanica

152.  

MIJOKOVIĆ Tilen

2001

CK

0:39,84

166

12.05.2012

Ptuj

153.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

0:39,87

165

12.05.2012

Ptuj

154.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:39,90

165

26.05.2012

Radovljica

155.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:39,97

164

14.07.2012

Brestanica

 

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:39,97

164

16.06.2012

Ljubljana

157.  

CENE Rok

2001

NC

0:40,00

164

26.05.2012

Radovljica

158.  

VETRIH Miha

2002

RR

0:40,07

163

14.07.2012

Brestanica

159.  

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

0:40,19

161

17.05.2012

Ljubljana

160.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

0:40,35

159

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:40,44

158

07.07.2012

Radovljica

162.  

KOČAR Žan Žiga

2001

BP

0:40,51

158

14.07.2012

Brestanica

163.  

HORVAT Mitja

2001

NC

0:40,52

157

12.05.2012

Ptuj

164.  

SAVIĆ FRANKULOVIĆ Orlando

2001

FR

0:40,55

157

17.03.2012

Ravne na Koroškem

165.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:40,58

157

14.07.2012

Brestanica

166.  

JERMAN Uroš

2001

TK

0:40,68

156

02.06.2012

Brestanica

167.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:40,71

155

07.07.2012

Kamnik

168.  

BEVK Luka

2001

TK

0:40,75

155

23.06.2012

Ravne na Koroškem

169.  

PRIJATELJ Lovro

2003

RR

0:40,79

154

02.06.2012

Brestanica

170.  

LENIČ Jošt

2002

LL

0:40,91

153

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:41,07

151

14.07.2012

Brestanica

172.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:41,24

149

12.05.2012

Ptuj

173.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:41,26

149

16.06.2012

Ljubljana

174.  

MAVRI Patrik

2002

NG

0:41,39

148

03.06.2012

Gorica/Gorizia

175.  

GUSEL Tadej

2000

BM

0:41,53

146

14.04.2012

Maribor

176.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:41,58

146

26.05.2012

Radovljica

177.  

KRALJ Marko

2001

PDM

0:41,65

145

14.04.2012

Maribor

178.  

MEH Blaž

2001

NC

0:41,67

145

14.04.2012

Maribor

179.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:41,69

145

16.06.2012

Ljubljana

180.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:41,86

143

07.07.2012

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

0:41,87

143

26.05.2012

Radovljica

182.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:41,95

142

02.06.2012

Brestanica

183.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:41,97

142

02.06.2012

Brestanica

184.  

ABRAHAMSBERG Hugo

2002

NG

0:42,02

141

14.07.2012

Brestanica

185.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

0:42,16

140

14.07.2012

Brestanica

186.  

JENDRIC Tristan

2000

OL

0:42,23

139

16.06.2012

Ljubljana

187.  

FRAS Jan

2002

PDM

0:42,48

137

12.05.2012

Ptuj

 

ZABAV Luka

2003

SDD

0:42,48

137

07.07.2012

Kamnik

189.  

TERZIČ Žiga

2001

PDM

0:42,50

136

12.05.2012

Ptuj

190.  

SENICA Naj

2002

LL

0:42,59

136

16.06.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:42,78

134

12.05.2012

Ptuj

192.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

0:42,86

133

12.05.2012

Ptuj

193.  

HOMŠAK Jakob

2002

PDM

0:42,98

132

17.06.2012

Trbovlje

194.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:43,03

131

17.06.2012

Trbovlje

195.  

VINČIČ Saša

2001

BM

0:43,08

131

27.05.2012

Ravne na Koroškem

196.  

KROŠLIN Matija

2001

PKR

0:43,22

130

14.04.2012

Maribor

197.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

0:43,31

129

30.06.2012

Koper

198.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:43,35

129

17.05.2012

Ljubljana

199.  

GABERŠČEK Nejc

2003

CER

0:43,40

128

02.06.2012

Brestanica

200.  

GROBOVŠEK Žiga

2002

IL

0:43,41

128

16.06.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

MATIĆ Dušan

2003

NC

0:43,54

127

17.06.2012

Trbovlje

202.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:44,00

123

14.07.2012

Brestanica

203.  

LEŠNIK Sven

2002

VV

0:44,16

122

27.05.2012

Ravne na Koroškem

 

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

0:44,16

122

23.06.2012

Ravne na Koroškem

205.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:44,40

120

16.06.2012

Ljubljana

206.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:44,57

118

23.06.2012

Ravne na Koroškem

207.  

ROJC Enej

2001

KK

0:44,64

118

25.06.2012

Nova Gorica

208.  

KAC Tim

2003

LL

0:44,69

117

17.05.2012

Ljubljana

209.  

HERMAN Aleksej

2000

NC

0:44,84

116

12.05.2012

Ptuj

210.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

0:45,03

115

16.06.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

OZANIČ Rene

2002

FR

0:45,04

115

16.06.2012

Ljubljana

212.  

NOVAK Jure

2004

LL

0:45,18

114

17.05.2012

Ljubljana

213.  

VODEB Simon

2002

CK

0:45,45

112

12.05.2012

Ptuj

214.  

ZOBEC Miha

2003

RR

0:45,50

111

14.07.2012

Brestanica

215.  

LAVRINŠEK Mitja

2002

CK

0:45,55

111

14.07.2012

Brestanica

216.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

0:45,60

110

16.06.2012

Ljubljana

217.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:45,81

109

27.05.2012

Ravne na Koroškem

218.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:46,07

107

16.06.2012

Ljubljana

219.  

ARH Aljaž

2001

CK

0:46,34

105

02.06.2012

Brestanica

220.  

REMEC Žiga

2004

BP

0:46,42

105

30.06.2012

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

FRANKO Nik

2002

LL

0:46,70

103

17.05.2012

Ljubljana

222.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:46,80

102

02.06.2012

Brestanica

223.  

ŠTORMAN Rok

2004

NC

0:46,87

102

12.05.2012

Ptuj

224.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:47,03

101

30.06.2012

Koper

225.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:47,05

101

14.07.2012

Brestanica

226.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:47,17

100

17.05.2012

Ljubljana

227.  

VREZNER Jernej

2002

PDM

0:47,55

97

14.04.2012

Maribor

228.  

MUMELJ Vid

2004

NC

0:48,04

94

14.04.2012

Maribor

229.  

GRUDEN Gaj

2002

KA

0:48,27

93

26.05.2012

Radovljica

230.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:48,60

91

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

FERK Filip

2003

BM

0:48,66

91

27.05.2012

Ravne na Koroškem

232.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:48,77

90

27.05.2012

Ravne na Koroškem

233.  

ŠTERN Nejc

2003

FR

0:48,98

89

27.05.2012

Ravne na Koroškem

 

ZUPANC Nejc

2002

CK

0:48,98

89

02.06.2012

Brestanica

235.  

KERIN Domen

2002

IL

0:49,16

88

14.07.2012

Brestanica

236.  

JENKO Bor

2002

RL

0:49,29

87

17.05.2012

Ljubljana

237.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:49,37

87

14.07.2012

Brestanica

 

KASTELIC David

2001

CK

0:49,37

87

12.05.2012

Ptuj

239.  

GRAŠIČ Martin

2005

KKR

0:49,41

87

26.05.2012

Radovljica

240.  

KLJUČEVŠEK Vid

2002

IL

0:49,45

87

16.06.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

SITAR Jurij

2002

RAD

0:49,68

85

26.05.2012

Radovljica

242.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:49,96

84

27.05.2012

Ravne na Koroškem

243.  

ZUPANC Darko

2000

NC

0:50,00

84

12.05.2012

Ptuj

244.  

FURLANI Patrik

2002

NG

0:50,14

83

15.01.2012

Kranj

245.  

CANZUTTI Marko

2002

NG

0:50,35

82

25.06.2012

Nova Gorica

246.  

DOBAJA Filip

2002

PDM

0:50,50

81

14.04.2012

Maribor

247.  

PRELOVŠEK Matija

2001

LL

0:50,84

80

17.05.2012

Ljubljana

248.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:50,96

79

16.06.2012

Ljubljana

249.  

BENČINA Lovro

2002

RR

0:51,33

77

14.04.2012

Maribor

250.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

0:51,43

77

14.07.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

0:52,13

74

02.06.2012

Brestanica

252.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:52,16

74

27.05.2012

Ravne na Koroškem

253.  

LUSKAR Alen

2003

PC

0:52,21

74

02.06.2012

Brestanica

254.  

KRALJ Gašper

2003

LL

0:52,51

72

17.05.2012

Ljubljana

255.  

CIMERMAN Gregor

2001

LL

0:53,88

67

20.05.2012

Ljubljana

256.  

RAĐENOVIĆ Luka

2002

LL

0:54,48

65

20.05.2012

Ljubljana

257.  

DJURIČIČ Luka

2004

NC

0:55,15

62

26.05.2012

Radovljica

258.  

DOVIDIJA Kevin

2003

KK

0:55,25

62

30.06.2012

Koper

259.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:55,45

61

26.05.2012

Radovljica

260.  

LAVRINŠEK Klemen

2004

CK

0:55,71

61

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:55,85

60

07.07.2012

Radovljica

262.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:55,87

60

20.05.2012

Ljubljana

263.  

KOVAČIČ Andraž

2000

RT

0:55,97

60

14.07.2012

Brestanica

264.  

HORVAT Luka

2002

BM

0:55,99

60

12.05.2012

Ptuj

265.  

ANTOLOVIČ Matic

2002

CK

0:56,36

59

02.06.2012

Brestanica

266.  

VRANC Deshan

2003

PC

0:56,58

58

02.06.2012

Brestanica

267.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:56,63

58

16.06.2012

Ljubljana

268.  

AMON Žan

2004

PC

0:56,68

58

02.06.2012

Brestanica

269.  

OMAHEN Jure

2003

RAD

0:56,95

57

26.05.2012

Radovljica

270.  

LADINEK Jan

2000

BM

0:57,33

56

12.05.2012

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

NAPAST Jan

2003

LL

0:57,40

55

16.06.2012

Ljubljana

272.  

RUTAR Žan

2003

RL

0:57,97

54

17.05.2012

Ljubljana

273.  

STELE Gašper

2004

KA

0:58,53

52

07.07.2012

Kamnik

274.  

TAMŠE Vid

2003

FR

0:58,60

52

23.06.2012

Ravne na Koroškem

275.  

VILFAN Rok

2004

RAD

0:58,65

52

26.05.2012

Radovljica

276.  

STRMŠEK Jaka

2002

TK

0:59,89

49

16.06.2012

Ljubljana

277.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

1:00,61

47

26.05.2012

Radovljica

278.  

LAZAREVIČ Jaka

2003

OL

1:01,35

45

16.06.2012

Ljubljana

279.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:03,68

41

07.07.2012

Kamnik

280.  

PRVINŠEK Juš

2004

KA

1:03,70

41

07.07.2012

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:03,84

40

02.06.2012

Brestanica

282.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:04,08

40

20.05.2012

Ljubljana

283.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

1:05,17

38

20.05.2012

Ljubljana

284.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:05,82

37

26.05.2012

Radovljica

285.  

ZAVRŠNIK Jaš

2003

FR

1:06,19

36

27.05.2012

Ravne na Koroškem

286.  

PEŠIČ Dimitrije

2001

NC

1:06,27

36

14.04.2012

Maribor

287.  

STEVIČ Leon

2004

RAD

1:06,34

36

26.05.2012

Radovljica

288.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:06,87

35

16.06.2012

Ljubljana

289.  

PRELOVŠEK Gašper

2002

LL

1:07,11

35

17.05.2012

Ljubljana

290.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

1:09,00

32

02.06.2012

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

1:11,07

29

14.04.2012

Maribor

292.  

ANTOLOVIČ Matej

2004

CK

1:11,10

29

02.06.2012

Brestanica

293.  

VOVČAK Marcel

2004

RAD

1:12,32

28

26.05.2012

Radovljica

294.  

UŠENIČNIK Urban

2005

KKR

1:15,88

24

26.05.2012

Radovljica

295.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:16,07

24

20.05.2012

Ljubljana

296.  

STELE Matej

2002

KA

1:16,35

24

07.07.2012

Kamnik

297.  

JELENC Jaka

2005

RA

1:22,77

18

26.05.2012

Radovljica

298.  

VRABEC Aljoša

2003

RAD

1:30,90

14

26.05.2012

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

298

2001.64

0:42,61

135



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.