Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:09:45

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:32,88

308

06.02.2016

Ljubljana

2.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:33,08

303

06.02.2016

Ljubljana

3.  

VERČ Peter

2004

IL

0:33,59

289

17.06.2016

Celovec/Klagenfurt

4.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:34,12

276

17.06.2016

Celovec/Klagenfurt

5.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:34,15

275

06.02.2016

Ljubljana

6.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:34,26

272

06.02.2016

Ljubljana

7.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:34,66

263

06.02.2016

Ljubljana

8.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:34,67

263

07.02.2016

Ljubljana

9.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:35,14

252

06.02.2016

Ljubljana

10.  

TURK Matic

2004

BP

0:36,00

235

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:36,22

230

16.01.2016

Kranj

12.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:36,28

229

16.01.2016

Kranj

13.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:36,50

225

06.02.2016

Ljubljana

14.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:36,57

224

06.02.2016

Ljubljana

15.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:36,65

222

06.02.2016

Ljubljana

16.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:36,91

218

16.01.2016

Kranj

17.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:37,14

214

15.01.2016

Ruše

18.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:37,18

213

02.04.2016

Celje

19.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:37,27

211

06.02.2016

Ljubljana

20.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:37,47

208

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:37,58

206

16.01.2016

Kranj

22.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:37,78

203

07.02.2016

Ljubljana

23.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:37,80

203

06.02.2016

Ljubljana

24.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:37,83

202

16.01.2016

Kranj

25.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:37,92

201

06.02.2016

Ljubljana

26.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:38,14

197

07.02.2016

Ljubljana

27.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:38,36

194

02.04.2016

Celje

28.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:38,58

191

06.02.2016

Ljubljana

 

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:38,58

191

21.05.2016

Velenje

30.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:38,65

190

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:38,72

188

16.01.2016

Kranj

32.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:38,81

187

12.03.2016

Ljubljana

33.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

0:39,02

184

06.02.2016

Ljubljana

34.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:39,14

182

06.02.2016

Ljubljana

35.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:39,17

182

12.03.2016

Ljubljana

36.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:39,44

178

06.02.2016

Ljubljana

37.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:39,62

176

07.02.2016

Ljubljana

38.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

0:39,97

171

21.05.2016

Velenje

39.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:40,02

171

05.03.2016

Špital/Spittal

40.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:40,17

169

12.03.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:40,28

167

05.12.2015

Maribor

42.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:40,39

166

21.05.2016

Velenje

43.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:40,57

164

06.02.2016

Ljubljana

44.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:40,58

164

16.01.2016

Kranj

45.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:41,01

159

05.12.2015

Maribor

46.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:41,07

158

02.04.2016

Celje

47.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:41,15

157

21.05.2016

Velenje

48.  

FOGLER Luka

2006

PC

0:41,24

156

06.02.2016

Ljubljana

49.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:41,31

155

06.02.2016

Ljubljana

50.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:41,40

154

02.04.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:41,43

154

06.02.2016

Ljubljana

52.  

TRATNIK Filip

2004

IL

0:41,48

153

06.02.2016

Ljubljana

53.  

TURK Urban Albin

2004

RL

0:41,49

153

06.02.2016

Ljubljana

54.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:41,52

153

05.12.2015

Maribor

55.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:41,57

152

12.03.2016

Ljubljana

56.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:41,60

152

06.02.2016

Ljubljana

 

SNOJ Jaka

2004

OL

0:41,60

152

16.01.2016

Kranj

58.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:41,74

150

07.11.2015

Kranj

59.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:41,75

150

06.02.2016

Ljubljana

60.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:41,80

150

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:41,86

149

06.02.2016

Ljubljana

62.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:41,87

149

02.04.2016

Celje

63.  

ILAR Nal

2005

LL

0:41,92

148

16.01.2016

Kranj

64.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:42,00

148

12.03.2016

Ljubljana

65.  

SLANA Bor

2005

LL

0:42,29

145

06.02.2016

Ljubljana

66.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:42,31

144

07.02.2016

Ljubljana

67.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:42,47

143

06.02.2016

Ljubljana

 

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:42,47

143

12.03.2016

Ljubljana

69.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:42,52

142

02.04.2016

Celje

70.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:42,64

141

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:42,66

141

12.03.2016

Ljubljana

72.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:42,70

140

16.01.2016

Kranj

73.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:42,73

140

12.03.2016

Ljubljana

74.  

PRINCL Maj

2004

VV

0:42,75

140

02.04.2016

Celje

75.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:42,78

140

16.01.2016

Kranj

76.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:42,94

138

02.04.2016

Celje

77.  

MARIČ Rade

2006

LL

0:43,06

137

17.10.2015

Ribnica

78.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:43,18

136

21.05.2016

Velenje

79.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:43,20

136

21.05.2016

Velenje

80.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:43,27

135

02.04.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:43,30

135

12.03.2016

Ljubljana

82.  

STELE Gašper

2004

KA

0:43,34

134

06.02.2016

Ljubljana

83.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:43,48

133

06.02.2016

Ljubljana

84.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

0:43,49

133

21.05.2016

Velenje

85.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:43,67

131

06.02.2016

Ljubljana

86.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:43,69

131

06.02.2016

Ljubljana

87.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:43,83

130

06.02.2016

Ljubljana

88.  

KENIG Vid

2005

RAD

0:43,86

130

07.02.2016

Ljubljana

89.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:44,07

128

07.02.2016

Ljubljana

90.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:44,24

126

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:44,44

125

06.02.2016

Ljubljana

92.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:44,53

124

12.03.2016

Ljubljana

93.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:44,58

123

02.04.2016

Celje

94.  

MOČNIK Anej

2004

CER

0:44,79

122

16.01.2016

Kranj

95.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:44,89

121

06.02.2016

Ljubljana

96.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:44,97

120

06.02.2016

Ljubljana

97.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:45,01

120

06.02.2016

Ljubljana

98.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:45,04

120

06.02.2016

Ljubljana

99.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:45,12

119

12.03.2016

Ljubljana

100.  

KATARIČ Tit

2004

CER

0:45,18

118

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:45,36

117

21.05.2016

Velenje

102.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:45,43

117

06.02.2016

Ljubljana

103.  

MEDVED Rok

2005

VV

0:45,48

116

21.05.2016

Velenje

104.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:45,53

116

06.02.2016

Ljubljana

105.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:45,58

115

06.02.2016

Ljubljana

106.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:45,60

115

06.02.2016

Ljubljana

107.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:45,62

115

05.12.2015

Maribor

108.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:45,74

114

12.03.2016

Ljubljana

109.  

SEČKO Lan

2005

ZR

0:45,75

114

17.01.2016

Radenci

110.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:45,81

114

12.03.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURK Mitja

2006

RR

0:45,81

114

12.03.2016

Ljubljana

112.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:45,82

114

02.04.2016

Celje

113.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:45,87

113

12.03.2016

Ljubljana

114.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:45,98

112

21.05.2016

Velenje

115.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:46,03

112

16.01.2016

Kranj

116.  

BREGANT Anej

2004

BM

0:46,10

111

15.01.2016

Ruše

 

KONJAJEV Petja

2005

IL

0:46,10

111

16.01.2016

Kranj

 

ZORKO Maj

2004

CK

0:46,10

111

06.02.2016

Ljubljana

119.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:46,19

111

16.01.2016

Kranj

120.  

ILAR Lun

2007

LL

0:46,22

111

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:46,32

110

06.02.2016

Ljubljana

122.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:46,34

110

16.01.2016

Kranj

123.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

0:46,38

109

22.11.2015

Kranj

124.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:46,46

109

10.10.2015

Kranj

125.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:46,50

109

16.01.2016

Kranj

126.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:46,55

108

02.04.2016

Celje

127.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:46,59

108

06.02.2016

Ljubljana

128.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:46,78

107

06.02.2016

Ljubljana

129.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:46,83

106

06.02.2016

Ljubljana

130.  

ARTIČ Dan

2004

OL

0:46,87

106

16.01.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:46,99

105

21.05.2016

Velenje

132.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:47,36

103

16.01.2016

Kranj

133.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:47,40

103

02.04.2016

Celje

134.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

0:47,52

102

16.01.2016

Kranj

135.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:47,87

100

05.12.2015

Maribor

136.  

BILE Blaž

2006

RAD

0:48,03

99

17.10.2015

Ribnica

137.  

FINŽGAR Matic

2004

ZVK

0:48,48

96

10.10.2015

Kranj

138.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:48,59

95

06.02.2016

Ljubljana

139.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:48,66

95

06.02.2016

Ljubljana

140.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:48,69

95

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:48,72

94

16.01.2016

Kranj

142.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:48,86

94

21.05.2016

Velenje

143.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:49,00

93

06.02.2016

Ljubljana

144.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:49,08

92

12.03.2016

Ljubljana

 

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:49,08

92

17.01.2016

Radenci

146.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

0:49,09

92

02.04.2016

Celje

147.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

0:49,21

92

16.01.2016

Kranj

148.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:49,39

91

16.01.2016

Kranj

149.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:50,27

86

13.11.2015

Maribor

150.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:50,28

86

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ŠUBIC Alan

2005

NG

0:50,42

85

10.10.2015

Kranj

152.  

MICHELÉ BRAČIČ Luka

2004

TK

0:50,73

84

02.04.2016

Celje

153.  

MANDIR Roko

2005

PDM

0:50,92

83

02.04.2016

Celje

154.  

POSEGA Jan

2005

PKA

0:51,05

82

07.02.2016

Ljubljana

155.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:51,09

82

16.01.2016

Kranj

156.  

KIKER Jan

2007

PC

0:51,13

82

17.10.2015

Ribnica

157.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

0:51,18

81

24.10.2015

Kranj

158.  

MRAK VOVK Filip

2006

RAD

0:51,19

81

07.11.2015

Kranj

159.  

LUKIN Zahar

2004

KK

0:51,29

81

02.04.2016

Celje

160.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:51,30

81

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:51,30

81

12.03.2016

Ljubljana

162.  

VAUPOTIČ Jan

2004

OL

0:51,37

80

05.12.2015

Maribor

163.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

0:51,39

80

02.04.2016

Celje

164.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:51,49

80

21.05.2016

Velenje

165.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:51,57

79

12.03.2016

Ljubljana

166.  

MAREEV Roman

2005

LL

0:51,61

79

02.04.2016

Celje

167.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:51,86

78

17.10.2015

Ribnica

168.  

ROTER Matic

2004

TK

0:51,92

78

16.01.2016

Kranj

169.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:51,98

78

17.01.2016

Radenci

170.  

TRAVEN Anže

2006

ZVK

0:52,18

77

07.11.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:52,18

77

07.11.2015

Kranj

172.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:52,28

76

02.04.2016

Celje

173.  

AGATIĆ Leo

2005

NC

0:52,40

76

05.12.2015

Maribor

174.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:52,44

76

21.05.2016

Velenje

175.  

CAKOR Aldin

2005

VV

0:52,48

75

13.11.2015

Maribor

176.  

KEREC Odon

2006

IL

0:52,69

74

12.03.2016

Ljubljana

177.  

MAČEK Lan

2005

ZR

0:52,90

74

17.01.2016

Radenci

178.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

0:53,06

73

02.04.2016

Celje

 

STOYANOV Andrei

2005

OL

0:53,06

73

21.05.2016

Velenje

180.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:53,14

73

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:53,20

72

02.04.2016

Celje

182.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:53,33

72

17.10.2015

Ribnica

183.  

HORVAT Lan

2006

PDM

0:53,46

71

17.01.2016

Radenci

184.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:53,54

71

06.02.2016

Ljubljana

185.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:53,65

71

17.10.2015

Ribnica

186.  

PUC Jakob

2006

IL

0:53,68

70

12.03.2016

Ljubljana

187.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:53,78

70

02.04.2016

Celje

188.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:53,83

70

12.03.2016

Ljubljana

189.  

HOJNIK Črt

2005

VV

0:53,90

70

21.05.2016

Velenje

190.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:53,97

69

28.02.2016

Trst/Trieste

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:54,26

68

21.05.2016

Velenje

192.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

0:54,30

68

16.01.2016

Kranj

193.  

KIRBIŠ Neo Xander

2004

BM

0:54,77

66

13.11.2015

Maribor

194.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:54,78

66

21.05.2016

Velenje

195.  

STARC Teo

2008

RR

0:55,27

64

02.04.2016

Celje

196.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:55,45

64

16.01.2016

Kranj

197.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

0:55,69

63

17.10.2015

Ribnica

198.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:55,82

63

21.05.2016

Velenje

199.  

JERŠIČ Aleks

2006

LL

0:55,85

62

02.04.2016

Celje

200.  

LENART Žan

2007

VV

0:55,86

62

21.05.2016

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:55,91

62

12.03.2016

Ljubljana

202.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:56,14

62

12.03.2016

Ljubljana

203.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:56,18

61

21.05.2016

Velenje

204.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:56,45

60

17.10.2015

Ribnica

205.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:56,66

60

06.02.2016

Ljubljana

206.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:56,93

59

06.02.2016

Ljubljana

207.  

KADRIĆ Eman

2006

VV

0:57,06

59

05.12.2015

Maribor

208.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:57,23

58

15.11.2015

Celje

209.  

GRBIĆ Robert

2004

VV

0:57,24

58

13.11.2015

Maribor

210.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:57,37

58

02.04.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

KAVRE Jani

2004

KK

0:57,63

57

02.04.2016

Celje

212.  

KRALJ Julien

2007

KK

0:57,78

56

06.02.2016

Ljubljana

213.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:57,83

56

02.04.2016

Celje

214.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:57,93

56

02.04.2016

Celje

215.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:57,97

56

17.10.2015

Ribnica

216.  

ŽONTAR Filip

2008

TK

0:58,20

55

16.01.2016

Kranj

217.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:58,28

55

12.03.2016

Ljubljana

218.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:58,29

55

13.11.2015

Maribor

219.  

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

0:58,56

54

17.01.2016

Radenci

220.  

ROŽEN Tine

2005

FR

0:58,75

54

13.11.2015

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

STRUNA Svit

2007

ZVK

0:58,82

53

06.02.2016

Ljubljana

222.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:58,83

53

17.01.2016

Radenci

223.  

KOČAN Lan

2004

KA

0:58,89

53

06.02.2016

Ljubljana

224.  

VETTER Miha

2005

FR

0:59,00

53

13.11.2015

Maribor

225.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:59,12

53

12.03.2016

Ljubljana

226.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

0:59,16

52

02.04.2016

Celje

227.  

APOSTOLOVSKI Andrej

2004

RAD

0:59,36

52

24.10.2015

Kranj

228.  

TROST Mare

2007

CER

0:59,40

52

17.10.2015

Ribnica

229.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:59,62

51

16.01.2016

Kranj

230.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:59,82

51

21.05.2016

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:00,50

49

02.04.2016

Celje

232.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:00,85

48

12.03.2016

Ljubljana

233.  

JERMOL Svit

2005

LL

1:00,91

48

19.12.2015

Ljubljana

234.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:01,01

48

12.03.2016

Ljubljana

235.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:01,80

46

21.05.2016

Velenje

236.  

KAVČIČ Rubens

2007

KK

1:01,83

46

02.04.2016

Celje

 

OROŽ Luka

2007

PKA

1:01,83

46

19.12.2015

Ljubljana

238.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:02,09

45

21.05.2016

Velenje

239.  

BURJEK Luka

2008

ZVK

1:02,34

45

06.02.2016

Ljubljana

240.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

1:02,73

44

02.04.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:02,87

44

05.12.2015

Maribor

242.  

PLEVNIK Blaž

2007

CK

1:02,94

43

16.01.2016

Kranj

243.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:03,70

42

05.12.2015

Maribor

244.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:04,44

40

16.01.2016

Kranj

245.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

1:04,56

40

02.04.2016

Celje

246.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

1:05,31

39

17.10.2015

Ribnica

247.  

KRAJNC Jakob

2005

PDM

1:05,64

38

05.12.2015

Maribor

248.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:05,66

38

16.01.2016

Kranj

249.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

1:05,85

38

21.05.2016

Velenje

250.  

ZAKŠEK Žan

2007

CK

1:07,40

35

16.01.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

ŠRIBAR Blaž

2008

CK

1:09,35

32

17.10.2015

Ribnica

252.  

LORGER Brin

2008

VV

1:09,64

32

21.05.2016

Velenje

253.  

RAZPET Anže

2007

CER

1:11,91

29

17.10.2015

Ribnica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

253

2005.52

0:48,45

96



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.