Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 04:08:32

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

VERČ Peter

2004

IL

0:33,14

379

16.07.2016

Brestanica

2.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:33,39

371

16.07.2016

Brestanica

3.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:34,04

350

16.07.2016

Brestanica

4.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:34,62

333

28.05.2016

Ravne na Koroškem

5.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:34,64

332

16.07.2016

Brestanica

6.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:34,67

331

28.05.2016

Ravne na Koroškem

7.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:34,69

331

17.07.2016

Brestanica

8.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:34,75

329

16.07.2016

Brestanica

9.  

TURK Matic

2004

BP

0:35,62

305

16.07.2016

Brestanica

10.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:35,63

305

24.04.2016

Heidenheim

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:36,00

296

28.05.2016

Ravne na Koroškem

12.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:36,72

279

16.07.2016

Brestanica

13.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:36,92

274

04.06.2016

Brestanica

14.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:37,25

267

28.05.2016

Ravne na Koroškem

15.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:37,38

264

28.05.2016

Ravne na Koroškem

16.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:37,46

262

25.06.2016

Nova Gorica

17.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:37,47

262

28.05.2016

Ravne na Koroškem

18.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:38,05

250

09.07.2016

Kamnik

19.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:38,19

248

09.07.2016

Kamnik

20.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:38,29

246

13.05.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:38,30

246

16.07.2016

Brestanica

22.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:38,41

243

16.07.2016

Brestanica

23.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:38,57

240

16.07.2016

Brestanica

24.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:38,72

238

14.05.2016

Ptuj

25.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:38,79

236

09.07.2016

Kamnik

26.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:38,82

236

16.07.2016

Brestanica

27.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:38,89

235

17.07.2016

Brestanica

28.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:39,17

230

04.06.2016

Brestanica

29.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:39,31

227

16.07.2016

Brestanica

30.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:39,43

225

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:39,46

224

16.07.2016

Brestanica

32.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

0:39,82

218

04.06.2016

Brestanica

33.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:40,15

213

16.07.2016

Brestanica

34.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:40,22

212

17.07.2016

Brestanica

35.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:40,31

211

16.07.2016

Brestanica

36.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:40,37

210

13.05.2016

Maribor

37.  

REMEC Žiga

2004

BP

0:40,51

207

17.07.2016

Brestanica

38.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:40,54

207

16.07.2016

Brestanica

39.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:40,62

206

04.06.2016

Brestanica

40.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:40,70

205

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:40,83

203

04.06.2016

Brestanica

42.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:40,85

202

11.03.2016

Radovljica

43.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:40,91

201

16.07.2016

Brestanica

44.  

ILAR Nal

2005

LL

0:40,95

201

28.05.2016

Ravne na Koroškem

45.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:41,01

200

17.07.2016

Brestanica

46.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:41,04

199

28.05.2016

Ravne na Koroškem

47.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:41,14

198

27.02.2016

Banja Luka

48.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:41,20

197

09.07.2016

Kamnik

49.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:41,21

197

25.06.2016

Nova Gorica

50.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:41,23

197

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:41,48

193

16.07.2016

Brestanica

52.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:41,55

192

11.06.2016

Radovljica

53.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:41,89

188

04.06.2016

Brestanica

54.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:41,98

186

09.04.2016

Maribor

55.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:42,00

186

09.07.2016

Kamnik

56.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:42,19

184

28.05.2016

Ravne na Koroškem

57.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:42,20

183

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

58.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:42,33

182

13.05.2016

Maribor

59.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:42,37

181

11.06.2016

Reka/Rijeka

60.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:42,48

180

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:42,54

179

16.07.2016

Brestanica

62.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:42,56

179

28.05.2016

Ravne na Koroškem

63.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:42,59

178

09.04.2016

Maribor

64.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:42,69

177

13.05.2016

Maribor

65.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:42,83

175

04.06.2016

Brestanica

66.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:42,98

174

11.06.2016

Reka/Rijeka

67.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:43,23

171

13.05.2016

Maribor

68.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:43,33

169

09.04.2016

Maribor

69.  

CAKOR Aldin

2005

VV

0:43,34

169

16.07.2016

Brestanica

70.  

TRATNIK Filip

2004

IL

0:43,59

166

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:43,60

166

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:43,60

166

09.04.2016

Maribor

73.  

PRINCL Maj

2004

VV

0:43,62

166

28.05.2016

Ravne na Koroškem

74.  

TURK Mitja

2006

RR

0:43,64

166

28.05.2016

Reka/Rijeka

75.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:43,65

166

16.07.2016

Brestanica

76.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:43,81

164

13.05.2016

Maribor

77.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:43,84

164

17.07.2016

Brestanica

78.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:44,01

162

28.05.2016

Ravne na Koroškem

79.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:44,07

161

28.05.2016

Ravne na Koroškem

80.  

FOGLER Luka

2006

PC

0:44,08

161

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:44,16

160

16.07.2016

Brestanica

82.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:44,27

159

16.07.2016

Brestanica

83.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:44,29

159

16.07.2016

Brestanica

84.  

TURK Urban Albin

2004

RL

0:44,38

158

16.07.2016

Brestanica

85.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:44,40

157

13.05.2016

Maribor

86.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:44,44

157

16.07.2016

Brestanica

87.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:44,49

156

28.05.2016

Ravne na Koroškem

88.  

STELE Gašper

2004

KA

0:44,52

156

16.07.2016

Brestanica

89.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:44,61

155

16.07.2016

Brestanica

90.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:44,69

154

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:44,74

154

02.07.2016

Koper

92.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:44,92

152

14.05.2016

Ptuj

93.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:44,97

152

17.07.2016

Radovljica

94.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:44,99

151

16.07.2016

Brestanica

95.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:45,02

151

02.07.2016

Koper

96.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:45,09

150

16.07.2016

Brestanica

97.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:45,19

149

16.07.2016

Brestanica

98.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

0:45,21

149

13.05.2016

Maribor

99.  

MOČNIK Anej

2004

CER

0:45,33

148

25.06.2016

Nova Gorica

 

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:45,33

148

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:45,37

148

17.07.2016

Brestanica

102.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:45,43

147

16.07.2016

Brestanica

 

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:45,43

147

11.03.2016

Radovljica

104.  

MICHELÉ BRAČIČ Luka

2004

TK

0:45,52

146

28.05.2016

Ravne na Koroškem

105.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:45,60

145

14.05.2016

Ptuj

106.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:45,67

145

16.07.2016

Brestanica

107.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

0:45,75

144

28.05.2016

Ravne na Koroškem

108.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:45,77

144

09.07.2016

Kamnik

109.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:45,79

143

16.07.2016

Brestanica

110.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:45,80

143

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:45,84

143

11.06.2016

Radovljica

112.  

JEREB Matic

2004

CER

0:45,94

142

17.07.2016

Brestanica

113.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:45,97

142

28.05.2016

Reka/Rijeka

114.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:46,03

141

16.07.2016

Brestanica

115.  

KRAJNC Martin

2004

IL

0:46,13

140

16.07.2016

Brestanica

116.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:46,32

139

28.05.2016

Ravne na Koroškem

117.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:46,43

138

09.07.2016

Kamnik

118.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:46,52

137

04.06.2016

Brestanica

119.  

ILAR Lun

2007

LL

0:46,59

136

28.05.2016

Ravne na Koroškem

120.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

0:46,80

134

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:46,82

134

04.06.2016

Brestanica

122.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:46,86

134

14.05.2016

Ptuj

123.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:46,89

134

27.02.2016

Banja Luka

124.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

0:47,02

132

17.07.2016

Brestanica

125.  

ŽUGELJ GAŠPERŠIČ Maks

2004

TK

0:47,03

132

28.05.2016

Ravne na Koroškem

126.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:47,08

132

11.06.2016

Reka/Rijeka

127.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:47,09

132

09.07.2016

Kamnik

128.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:47,15

131

28.05.2016

Ravne na Koroškem

129.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:47,17

131

11.06.2016

Reka/Rijeka

130.  

KENIG Vid

2005

RAD

0:47,23

131

11.03.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:47,31

130

16.07.2016

Brestanica

132.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

0:47,39

129

28.05.2016

Ravne na Koroškem

133.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:47,40

129

16.07.2016

Brestanica

134.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:47,42

129

13.05.2016

Maribor

135.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:47,48

129

09.07.2016

Kamnik

136.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:47,67

127

16.07.2016

Brestanica

137.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:47,77

126

16.07.2016

Brestanica

138.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:47,93

125

25.06.2016

Nova Gorica

139.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:48,08

124

28.05.2016

Ravne na Koroškem

140.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:48,10

124

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:48,10

124

04.06.2016

Brestanica

142.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:48,29

122

09.04.2016

Maribor

143.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

0:48,34

122

16.07.2016

Brestanica

144.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:48,54

120

28.05.2016

Ravne na Koroškem

145.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:48,67

119

04.06.2016

Brestanica

146.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:48,71

119

16.07.2016

Brestanica

147.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

0:48,85

118

28.05.2016

Ravne na Koroškem

148.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:48,87

118

09.04.2016

Maribor

149.  

MUDRIN Žan

2004

BM

0:48,96

117

13.05.2016

Maribor

150.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:49,10

116

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:49,14

116

27.02.2016

Banja Luka

152.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:49,36

114

09.04.2016

Maribor

153.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:49,37

114

28.05.2016

Ravne na Koroškem

154.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:49,53

113

16.07.2016

Brestanica

155.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:49,56

113

13.05.2016

Maribor

156.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

0:49,62

113

20.03.2016

Ravne na Koroškem

157.  

SLAVINEC Jan

2005

BM

0:49,67

112

09.04.2016

Maribor

158.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:49,72

112

25.06.2016

Nova Gorica

159.  

KEREC Odon

2006

IL

0:49,74

112

04.06.2016

Brestanica

160.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:49,75

112

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:49,97

110

16.07.2016

Brestanica

162.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:50,00

110

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

RIHTER Jakob

2005

CK

0:50,00

110

04.06.2016

Brestanica

164.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:50,02

110

16.07.2016

Brestanica

165.  

KIKER Jan

2007

PC

0:50,10

109

16.07.2016

Brestanica

166.  

EGART Luka

2005

TK

0:50,26

108

04.06.2016

Brestanica

167.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:50,30

108

13.05.2016

Maribor

168.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:50,40

107

11.06.2016

Radovljica

169.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:50,41

107

11.03.2016

Radovljica

170.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:50,46

107

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:50,52

107

11.06.2016

Radovljica

172.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:50,58

106

25.06.2016

Nova Gorica

173.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:50,62

106

04.06.2016

Brestanica

174.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:50,71

106

09.04.2016

Maribor

175.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:50,75

105

09.04.2016

Maribor

176.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:50,94

104

16.07.2016

Brestanica

177.  

MANDIR Roko

2005

PDM

0:51,15

103

09.04.2016

Maribor

178.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:51,16

103

09.07.2016

Kamnik

179.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

0:51,58

100

09.04.2016

Maribor

180.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:51,61

100

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ROTER Matic

2004

TK

0:51,62

100

11.03.2016

Radovljica

182.  

ŠUBIC Alan

2005

NG

0:51,73

99

12.12.2015

Koper

183.  

VETTER Miha

2005

FR

0:51,75

99

13.05.2016

Maribor

184.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:51,80

99

18.06.2016

Trbovlje

185.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

0:51,99

98

11.03.2016

Radovljica

186.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:52,07

97

27.02.2016

Banja Luka

187.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:52,11

97

09.07.2016

Kamnik

188.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:52,15

97

25.06.2016

Nova Gorica

189.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

0:52,30

96

04.06.2016

Brestanica

190.  

LUKIN Zahar

2004

KK

0:52,31

96

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:52,46

95

22.05.2016

Koper

 

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:52,46

95

11.06.2016

Reka/Rijeka

193.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:52,74

94

22.05.2016

Koper

194.  

LENART Žan

2007

VV

0:52,79

93

17.07.2016

Brestanica

195.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:53,30

91

13.05.2016

Maribor

196.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:53,46

90

16.07.2016

Brestanica

197.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:53,50

90

16.07.2016

Brestanica

198.  

PUC Jakob

2006

IL

0:53,69

89

19.03.2016

Ljubljana

199.  

ROŽEN Tine

2005

FR

0:53,81

88

13.05.2016

Maribor

200.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:53,84

88

22.05.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

0:53,86

88

11.06.2016

Radovljica

202.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:53,97

87

09.04.2016

Maribor

203.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:54,07

87

16.07.2016

Brestanica

204.  

MOŽINA Nik

2004

KK

0:54,16

87

15.11.2015

Koper

 

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

0:54,16

87

28.05.2016

Ravne na Koroškem

206.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:54,18

86

09.07.2016

Kamnik

207.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

0:54,20

86

16.07.2016

Brestanica

208.  

HORVAT Lan

2006

PDM

0:54,30

86

09.04.2016

Maribor

209.  

ŠTRUKELJ Patrik

2005

NG

0:54,42

85

12.12.2015

Koper

210.  

LIPONIK Nejc

2006

BM

0:54,44

85

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:55,20

82

04.06.2016

Brestanica

212.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:55,32

81

09.04.2016

Maribor

213.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:55,33

81

14.05.2016

Ptuj

214.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:55,49

80

11.06.2016

Reka/Rijeka

215.  

KAVRE Jani

2004

KK

0:55,55

80

16.07.2016

Brestanica

216.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:55,56

80

13.05.2016

Maribor

217.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:55,76

79

09.04.2016

Maribor

218.  

JURIČ Gregor

2006

BM

0:56,03

78

13.05.2016

Maribor

219.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

0:56,09

78

16.07.2016

Brestanica

220.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:56,31

77

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:56,46

76

13.05.2016

Maribor

222.  

TONČETIČ Žan

2004

KK

0:56,65

76

15.11.2015

Koper

223.  

VERNIK Matic

2004

BM

0:56,88

75

09.04.2016

Maribor

224.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:56,90

75

09.04.2016

Maribor

225.  

RUDOLF Leon

2006

BM

0:57,06

74

13.05.2016

Maribor

226.  

KRALJ Julien

2007

KK

0:57,19

73

04.06.2016

Brestanica

227.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:57,28

73

13.05.2016

Maribor

228.  

ŠRIBAR Blaž

2008

CK

0:57,39

73

04.06.2016

Brestanica

229.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

0:57,87

71

09.04.2016

Maribor

230.  

ABDIĆ Alen

2007

IL

0:57,99

70

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

GOR Danijel

2008

KK

0:58,25

69

16.04.2016

Koper

232.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:58,46

69

28.05.2016

Ravne na Koroškem

233.  

KOPČIČ Žan

2005

BM

0:58,48

69

13.05.2016

Maribor

234.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:58,67

68

04.06.2016

Brestanica

235.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

0:58,99

67

28.05.2016

Ravne na Koroškem

236.  

FIŠER David

2006

BM

0:59,14

66

09.04.2016

Maribor

237.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:59,30

66

16.04.2016

Koper

238.  

IBRIĆ Nermin

2006

PC

0:59,32

66

14.05.2016

Ptuj

239.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:59,46

65

28.05.2016

Ravne na Koroškem

240.  

STARC Teo

2008

RR

0:59,67

65

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:59,73

64

04.06.2016

Brestanica

 

LUSKAR Maksim

2008

PC

0:59,73

64

09.07.2016

Kamnik

243.  

TROST Mare

2007

CER

0:59,84

64

16.04.2016

Koper

244.  

KRAMAR Nik

2005

KK

0:59,96

64

22.05.2016

Koper

245.  

LUKMAN Rok

2005

RL

0:59,99

64

04.06.2016

Brestanica

246.  

GRUJIČ Anej

2006

BM

1:00,00

64

09.04.2016

Maribor

247.  

ČELIK Maks

2006

CER

1:00,90

61

16.04.2016

Koper

248.  

FURMAN Nik

2007

PDM

1:01,01

60

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

KAVČIČ Rubens

2007

KK

1:01,01

60

22.05.2016

Koper

250.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:01,11

60

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:01,77

58

22.05.2016

Koper

252.  

FUKS Gal

2007

CK

1:01,98

58

04.06.2016

Brestanica

253.  

ŠAFNER Amadej

2008

RT

1:02,25

57

18.06.2016

Trbovlje

254.  

RAZPET Anže

2007

CER

1:02,42

56

16.04.2016

Koper

255.  

PAUČIČ Jakov Peter

2010

TOR

1:02,46

56

11.06.2016

Radovljica

256.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:03,17

54

16.07.2016

Brestanica

257.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:03,18

54

16.07.2016

Brestanica

258.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:03,21

54

12.12.2015

Koper

259.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:03,25

54

04.06.2016

Brestanica

260.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

1:03,71

53

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:03,72

53

04.06.2016

Brestanica

262.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:03,75

53

28.05.2016

Ravne na Koroškem

263.  

BURJEK Luka

2008

ZVK

1:03,80

53

09.01.2016

Kranj

264.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

1:03,98

52

22.05.2016

Koper

265.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

1:04,27

52

22.05.2016

Koper

266.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

1:04,61

51

28.05.2016

Ravne na Koroškem

267.  

SEVER Marko

2007

LL

1:04,73

50

25.06.2016

Nova Gorica

268.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:04,78

50

16.07.2016

Brestanica

269.  

ZAKŠEK Žan

2007

CK

1:06,01

48

04.06.2016

Brestanica

270.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

1:06,39

47

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

FILIPČIČ Ian

2007

BP

1:06,59

46

11.06.2016

Radovljica

272.  

LOTRIČ Vid

2007

RA

1:07,55

44

11.06.2016

Radovljica

273.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:07,69

44

04.06.2016

Brestanica

274.  

VILER Val

2007

KK

1:07,77

44

12.12.2015

Koper

275.  

STRUNA Svit

2007

ZVK

1:07,92

44

09.01.2016

Kranj

276.  

BRŽAN Tosja

2010

KK

1:08,04

43

22.05.2016

Koper

277.  

GRIPARIČ Liam

2006

KK

1:08,20

43

16.04.2016

Koper

278.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:09,59

41

16.04.2016

Koper

279.  

ŠTRAVS Matic

2007

CER

1:09,73

40

12.12.2015

Koper

280.  

VELEC Matija

2008

KK

1:09,79

40

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

MERKAČ Tevž

2008

FR

1:10,30

39

28.05.2016

Ravne na Koroškem

282.  

ARSOVSKI Aleksej

2010

ZVK

1:11,43

37

09.01.2016

Kranj

283.  

PERC Blaž

2006

PC

1:11,48

37

11.06.2016

Radovljica

284.  

ŠTRUC Tit

2007

FR

1:11,59

37

28.05.2016

Ravne na Koroškem

285.  

RAZPET Andraž

2009

CER

1:11,86

37

16.04.2016

Koper

286.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

1:11,89

37

28.05.2016

Ravne na Koroškem

287.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

1:11,98

37

28.05.2016

Ravne na Koroškem

288.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

1:12,61

36

04.06.2016

Brestanica

289.  

VETTER Luka

2007

FR

1:13,30

35

28.05.2016

Ravne na Koroškem

290.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:13,45

34

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

KRET Tevž

2007

FR

1:13,56

34

28.05.2016

Ravne na Koroškem

292.  

MATJAŠEC Marko

2007

FR

1:13,78

34

28.05.2016

Ravne na Koroškem

293.  

ŠKERJANC Timotej

2007

KK

1:14,80

33

16.04.2016

Koper

294.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

1:15,59

32

15.11.2015

Koper

295.  

UŠAJ Dominik

2008

PKA

1:16,22

31

16.04.2016

Koper

296.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

1:17,71

29

28.05.2016

Ravne na Koroškem

297.  

PRAPROTNIK Blaž

2009

KK

1:24,01

23

12.12.2015

Koper

298.  

STRAUSS KOŽELJ Anže

2007

PDM

1:25,42

22

09.04.2016

Maribor

299.  

SAVIĆ FRANKULOVIČ Tian

2008

FR

1:26,38

21

28.05.2016

Ravne na Koroškem

300.  

VIŽINTIN Vid

2006

KK

1:27,98

20

15.11.2015

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

300

2005.83

0:51,16

103



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.