Back    Home

Lestvice *
2012/2013, mlajši dečki, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:35:43

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

0:33,10

438

20.07.2013

Kranj

2.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:33,28

431

20.07.2013

Kranj

3.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

0:34,79

377

13.07.2013

Kamnik

4.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:36,25

334

20.07.2013

Kranj

5.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:36,29

332

01.06.2013

Brestanica

6.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:36,30

332

09.06.2013

Reka/Rijeka

7.  

IVIČIĆ Anže

2001

TK

0:36,34

331

20.07.2013

Kranj

8.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:36,39

330

09.06.2013

Reka/Rijeka

9.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:36,46

328

20.07.2013

Kranj

10.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:36,48

327

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VOVK Nace

2002

TK

0:36,53

326

20.07.2013

Kranj

12.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:36,75

320

06.04.2013

Sarajevo

13.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:37,08

312

07.07.2013

Ravne na Koroškem

14.  

SAVIĆ FRANKULOVIĆ Orlando

2001

FR

0:37,18

309

20.07.2013

Kranj

15.  

KAC Jan

2001

SDD

0:37,29

306

13.07.2013

Kamnik

 

KLEMENC Peter

2001

LL

0:37,29

306

20.07.2013

Kranj

17.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

0:37,53

301

13.04.2013

Ljubljana

18.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:37,85

293

20.07.2013

Kranj

19.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:37,95

291

20.07.2013

Kranj

20.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:37,96

290

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

0:38,01

289

20.07.2013

Kranj

22.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:38,09

288

20.07.2013

Kranj

23.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:38,14

286

07.07.2013

Ravne na Koroškem

24.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:38,52

278

20.07.2013

Kranj

25.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:38,84

271

10.07.2013

Kamnik

26.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

0:39,02

267

21.07.2013

Kranj

27.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

0:39,09

266

20.07.2013

Kranj

 

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:39,09

266

21.07.2013

Kranj

29.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:39,10

266

15.06.2013

Ljubljana

30.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

0:39,16

265

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:39,51

258

20.07.2013

Kranj

32.  

FAJON Nej

2002

OL

0:39,88

251

01.06.2013

Brestanica

 

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

0:39,88

251

20.07.2013

Kranj

34.  

HORVAT Mitja

2001

NC

0:39,97

249

20.07.2013

Kranj

35.  

VIDRIH Jošt

2001

LL

0:40,06

247

13.04.2013

Ljubljana

36.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:40,14

246

20.07.2013

Kranj

 

ODER Nik

2001

BM

0:40,14

246

30.03.2013

Kranj

38.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:40,24

244

10.07.2013

Kamnik

39.  

BEVK Luka

2001

TK

0:40,30

243

20.07.2013

Kranj

40.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

0:40,32

242

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

TOŠOVIĆ Tadej

2001

BM

0:40,34

242

11.05.2013

Ptuj

42.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:40,38

241

15.06.2013

Ljubljana

43.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:40,42

241

07.07.2013

Ravne na Koroškem

44.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

0:40,48

240

20.07.2013

Kranj

45.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:40,49

239

15.06.2013

Ljubljana

46.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

0:40,72

235

20.07.2013

Kranj

47.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

0:40,76

235

15.06.2013

Ljubljana

48.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:40,77

234

21.07.2013

Kranj

49.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:41,07

229

26.05.2013

Ljubljana

50.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:41,09

229

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

FILIPOVIĆ Marko

2001

BM

0:41,58

221

20.07.2013

Kranj

52.  

CENE Rok

2001

NC

0:41,72

219

20.07.2013

Kranj

53.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:41,82

217

06.07.2013

Koper

54.  

TROST Gal

2002

CER

0:41,86

217

20.07.2013

Kranj

55.  

MIJOKOVIĆ Tilen

2001

CK

0:41,88

216

20.07.2013

Kranj

56.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

0:42,08

213

20.07.2013

Kranj

57.  

OZANIČ Rene

2002

FR

0:42,15

212

07.07.2013

Ravne na Koroškem

58.  

TERZIČ Žiga

2001

PDM

0:42,30

210

20.07.2013

Kranj

59.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:42,32

210

13.07.2013

Kamnik

60.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:42,34

209

06.04.2013

Sarajevo

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

JULAR Alen

2001

CK

0:42,38

209

20.07.2013

Kranj

62.  

PIRNAT Anže

2001

KA

0:42,39

209

01.06.2013

Brestanica

63.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:42,44

208

10.07.2013

Kamnik

64.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:42,47

207

13.04.2013

Ljubljana

65.  

JAKUPOVIĆ Emil

2001

RAD

0:42,71

204

20.07.2013

Kranj

66.  

PERKO Matija

2002

OL

0:42,77

203

15.06.2013

Ljubljana

67.  

UCHIMURA Takuto

2001

IL

0:42,78

203

13.07.2013

Kamnik

68.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:42,85

202

20.07.2013

Kranj

69.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:43,21

197

20.07.2013

Kranj

70.  

KAC Tim

2003

LL

0:43,29

196

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

0:43,38

195

20.07.2013

Kranj

72.  

LENIČ Jošt

2002

LL

0:43,41

194

13.04.2013

Ljubljana

73.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

0:43,42

194

20.07.2013

Kranj

74.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:43,44

194

06.07.2013

Koper

 

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:43,44

194

13.04.2013

Ljubljana

76.  

FINK Aljaž

2001

TK

0:43,60

192

20.07.2013

Kranj

 

WOLTE SULA Val

2001

RAD

0:43,60

192

14.04.2013

Radovljica

78.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:43,63

191

15.06.2013

Ljubljana

79.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:43,65

191

21.07.2013

Kranj

80.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:43,67

191

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:43,74

190

21.07.2013

Kranj

82.  

BIRO Matej

2001

RR

0:43,75

190

06.04.2013

Sarajevo

83.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

0:43,76

190

20.07.2013

Kranj

84.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:44,10

185

07.07.2013

Ravne na Koroškem

85.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:44,12

185

10.07.2013

Kamnik

86.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:44,23

184

20.07.2013

Kranj

87.  

MAVRI Patrik

2002

NG

0:44,26

183

11.05.2013

Ptuj

88.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

0:44,29

183

20.07.2013

Kranj

89.  

PEČAR Rok

2001

RAD

0:44,37

182

20.07.2013

Kranj

90.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:44,42

181

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:44,47

181

20.07.2013

Kranj

92.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

0:44,48

181

06.07.2013

Koper

93.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

0:44,55

180

30.03.2013

Kranj

94.  

KOGOVŠEK Matej

2001

TK

0:44,66

178

09.06.2013

Reka/Rijeka

95.  

BENČINA Lovro

2002

RR

0:44,72

178

06.04.2013

Sarajevo

96.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:44,76

177

26.05.2013

Ljubljana

97.  

KRALJ Marko

2001

PDM

0:44,77

177

20.07.2013

Kranj

98.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:44,79

177

09.06.2013

Reka/Rijeka

99.  

SENICA Naj

2002

LL

0:44,89

176

20.07.2013

Kranj

100.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:44,92

175

06.06.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:44,97

175

01.06.2013

Brestanica

102.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:45,06

174

20.07.2013

Kranj

103.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

0:45,21

172

20.07.2013

Kranj

104.  

LEPEN Jurij

2002

OL

0:45,35

170

09.06.2013

Reka/Rijeka

105.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

0:45,37

170

06.07.2013

Koper

106.  

NOVAK Jure

2004

LL

0:45,44

169

13.07.2013

Kamnik

107.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

0:45,45

169

13.07.2013

Kamnik

108.  

FRANKO Nik

2002

LL

0:45,50

169

06.07.2013

Koper

109.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

0:45,68

167

06.06.2013

Radovljica

110.  

VODENIK Jan

2003

0:45,69

167

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:45,71

166

15.06.2013

Ljubljana

112.  

BAŽEC Gregor

2001

BP

0:45,75

166

06.07.2013

Koper

113.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

0:45,78

166

07.07.2013

Ravne na Koroškem

114.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

0:45,79

165

09.06.2013

Reka/Rijeka

115.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:45,82

165

20.07.2013

Kranj

116.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:46,05

163

15.06.2013

Ljubljana

117.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:46,11

162

10.07.2013

Kamnik

118.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

0:46,29

160

13.07.2013

Kamnik

119.  

ČOKLIČ Jakob

2001

NC

0:46,75

156

11.05.2013

Ptuj

120.  

ROŽANC Žan

2001

BM

0:46,82

155

30.03.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:46,96

153

06.07.2013

Koper

122.  

VETRIH Miha

2002

RR

0:47,12

152

15.06.2013

Ljubljana

123.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:47,37

149

06.07.2013

Koper

124.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

0:47,39

149

13.07.2013

Kamnik

125.  

JERMANIŠ Marko

2001

KK

0:47,45

149

20.07.2013

Kranj

126.  

JENKO Bor

2002

RL

0:47,65

147

20.07.2013

Kranj

127.  

KLJUČEVŠEK Gal

2004

IL

0:47,66

147

13.04.2013

Ljubljana

128.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:47,68

147

01.06.2013

Brestanica

129.  

KROŠLIN Matija

2001

PKR

0:47,84

145

11.05.2013

Ptuj

130.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:47,90

145

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

0:48,12

143

15.06.2013

Ljubljana

132.  

JERMAN Uroš

2001

TK

0:48,14

142

15.06.2013

Ljubljana

133.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:48,43

140

26.05.2013

Ljubljana

134.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:48,50

139

11.05.2013

Ptuj

135.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:48,63

138

20.07.2013

Kranj

 

PREGELJ Mark

2003

KK

0:48,63

138

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:48,63

138

10.03.2013

Ravne na Koroškem

138.  

FERK Filip

2003

BM

0:48,78

137

07.07.2013

Ravne na Koroškem

139.  

RAĐENOVIĆ Luka

2002

LL

0:48,93

136

13.07.2013

Kamnik

140.  

GERBEC Simon

2003

RL

0:49,12

134

01.06.2013

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:49,16

134

15.03.2013

Radovljica

142.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:49,38

132

14.04.2013

Radovljica

143.  

RUTAR Žan

2003

RL

0:49,47

131

13.04.2013

Ljubljana

144.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:49,57

130

20.07.2013

Kranj

145.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:49,60

130

25.06.2013

Nova Gorica

146.  

TAMŠE Vid

2003

FR

0:49,87

128

15.06.2013

Ljubljana

147.  

TURK Matic

2004

BP

0:50,30

125

20.07.2013

Kranj

148.  

VIDMAR Peter

2002

RL

0:50,44

124

01.06.2013

Brestanica

149.  

PRIJATELJ Lovro

2003

RR

0:50,54

123

15.06.2013

Ljubljana

150.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:50,99

120

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:51,07

119

06.07.2013

Koper

152.  

BERNIK Miha

2002

OL

0:51,34

117

06.07.2013

Koper

153.  

BUCALO Uroš

2002

IL

0:51,70

115

15.06.2013

Ljubljana

154.  

MARTIN Juan

2003

RL

0:51,71

115

15.06.2013

Ljubljana

155.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:51,85

114

15.06.2013

Ljubljana

156.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:51,87

114

13.07.2013

Kamnik

157.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

0:51,89

114

20.07.2013

Kranj

158.  

DJURIČIČ Luka

2004

NC

0:51,91

114

01.06.2013

Brestanica

159.  

MIKLAVEC Timotej

2002

KK

0:51,98

113

09.06.2013

Reka/Rijeka

160.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:52,18

112

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

STELE Matej

2002

KA

0:52,19

112

20.07.2013

Kranj

162.  

MUMELJ Vid

2004

NC

0:52,20

112

01.06.2013

Brestanica

163.  

BAH Maks

2002

VV

0:52,54

110

20.07.2013

Kranj

 

KRALJ Gašper

2003

LL

0:52,54

110

26.05.2013

Ljubljana

165.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:52,86

108

20.07.2013

Kranj

166.  

DRAGAŠ Tej

2004

TK

0:53,24

105

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

STARIHA Jan

2002

LL

0:53,24

105

26.05.2013

Ljubljana

168.  

PETELINC Jan

2001

CK

0:53,58

103

01.06.2013

Brestanica

169.  

PREBIL Tai

2002

IL

0:53,69

103

21.07.2013

Kranj

170.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

0:54,22

100

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

KUKEC Nejc

2001

IL

0:54,35

99

15.06.2013

Ljubljana

172.  

MODIC Maks

2002

RL

0:54,37

99

15.06.2013

Ljubljana

173.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:54,89

96

13.07.2013

Kamnik

174.  

ZOBEC Miha

2003

RR

0:55,14

95

15.06.2013

Ljubljana

175.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:55,16

95

12.01.2013

Kranj

176.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

0:55,34

94

07.07.2013

Ravne na Koroškem

177.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

0:55,48

93

15.06.2013

Ljubljana

178.  

JURKOVIČ Domen

2003

LL

0:55,79

92

13.04.2013

Ljubljana

179.  

BABIČ Matia

2002

KK

0:55,98

91

06.07.2013

Koper

180.  

BEGIČ LAMUT Enej

2003

OL

0:56,17

90

25.06.2013

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:56,25

89

01.06.2013

Brestanica

182.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

0:56,29

89

25.06.2013

Nova Gorica

183.  

SARDOČ Jakob

2003

KK

0:56,54

88

01.06.2013

Brestanica

184.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:56,62

88

15.06.2013

Ljubljana

185.  

MARINŠEK Grega

2005

TK

0:56,76

87

10.07.2013

Kamnik

186.  

TEME Žiga

2005

RR

0:56,90

86

20.07.2013

Kranj

187.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:57,03

86

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

MRAK Mitja

2003

RAD

0:57,03

86

20.07.2013

Kranj

189.  

STARC Tit

2004

RR

0:57,13

85

20.07.2013

Kranj

190.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:57,14

85

07.07.2013

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

KUNASIT Pawared

2003

TK

0:57,48

84

10.07.2013

Kamnik

192.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:57,54

83

25.06.2013

Nova Gorica

193.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:57,66

83

13.04.2013

Ljubljana

194.  

COF Timotej

2001

IL

0:58,06

81

15.06.2013

Ljubljana

195.  

STELE Gašper

2004

KA

0:58,09

81

10.07.2013

Kamnik

196.  

PERIŠIČ David

2004

OL

0:58,32

80

15.06.2013

Ljubljana

197.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:58,52

79

10.07.2013

Kamnik

198.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:58,63

79

01.06.2013

Brestanica

199.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

0:58,76

78

13.04.2013

Ljubljana

200.  

STRMŠEK Jaka

2002

TK

0:59,15

77

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

JAMBROŠIĆ Nik

2003

KK

0:59,32

76

25.06.2013

Nova Gorica

202.  

KENIG Vid

2005

RAD

0:59,38

76

14.04.2013

Radovljica

203.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:59,48

76

01.06.2013

Brestanica

204.  

UŠENIČNIK Urban

2005

KKR

0:59,56

75

14.04.2013

Radovljica

205.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

0:59,79

74

01.06.2013

Brestanica

206.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

0:59,86

74

13.07.2013

Kamnik

207.  

LAZAREVIČ Jaka

2003

OL

0:59,88

74

15.06.2013

Ljubljana

208.  

ANTOLOVIČ Matic

2002

CK

0:59,96

74

11.05.2013

Ptuj

209.  

MOČNIK Anej

2004

CER

0:59,97

74

01.06.2013

Brestanica

210.  

ZIDAR Uroš Vid

2005

OL

1:00,19

73

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:00,42

72

14.04.2013

Radovljica

212.  

KAMNIKAR Jan

2001

LL

1:00,64

71

26.05.2013

Ljubljana

213.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:00,86

70

25.06.2013

Nova Gorica

214.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

1:00,91

70

01.06.2013

Brestanica

215.  

SAVNIK Jaša

2003

LL

1:00,92

70

13.04.2013

Ljubljana

216.  

BYTYQI Arbian

2006

RAD

1:01,02

70

14.04.2013

Radovljica

217.  

SHCHAVROVSKIY Fedor

2003

NG

1:01,16

69

02.06.2013

Gorica/Gorizia

218.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:01,17

69

07.07.2013

Ravne na Koroškem

219.  

KODER Samo

2004

NG

1:01,20

69

25.06.2013

Nova Gorica

220.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:01,25

69

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

CABELLO Niko

2004

RL

1:01,69

68

13.04.2013

Ljubljana

222.  

JELENC Jaka

2005

RA

1:02,98

64

30.03.2013

Kranj

223.  

KOS Žiga

2003

RR

1:03,06

63

13.07.2013

Kamnik

224.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:03,11

63

10.07.2013

Kamnik

225.  

REPEK Maj

2003

KK

1:03,29

63

06.07.2013

Koper

226.  

DRAGAŠ Tim

2004

TK

1:03,42

62

01.06.2013

Brestanica

227.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:04,50

59

07.07.2013

Ravne na Koroškem

228.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

1:04,62

59

30.03.2013

Kranj

229.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:05,04

58

26.05.2013

Ljubljana

230.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:05,51

57

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:05,79

56

13.04.2013

Ljubljana

 

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:05,79

56

25.06.2013

Nova Gorica

233.  

MEDVED Rok

2005

VV

1:05,81

56

07.07.2013

Ravne na Koroškem

234.  

PINTAR Staš

2004

KA

1:05,87

56

15.06.2013

Ljubljana

235.  

PRVINŠEK Juš

2004

KA

1:06,20

55

10.07.2013

Kamnik

236.  

MINEO Joe

2004

OL

1:06,23

55

15.06.2013

Ljubljana

237.  

MOŽINA Blaž

2004

IL

1:06,89

53

15.06.2013

Ljubljana

238.  

JANČAR Domen

2003

IL

1:07,05

53

15.06.2013

Ljubljana

239.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:07,87

51

01.06.2013

Brestanica

240.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:08,93

49

14.04.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

TRAVEN Anže

2006

ZVK

1:08,98

48

20.07.2013

Kranj

242.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:09,44

47

15.06.2013

Ljubljana

243.  

ILAR Nal

2005

LL

1:10,89

45

26.05.2013

Ljubljana

244.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

1:11,80

43

15.06.2013

Ljubljana

245.  

BREŽNIK Nik

2003

NC

1:11,88

43

01.06.2013

Brestanica

246.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

1:12,69

41

15.06.2013

Ljubljana

247.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

1:12,82

41

07.07.2013

Ravne na Koroškem

248.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

1:13,49

40

15.03.2013

Radovljica

249.  

ŽEFRAN Vid

2005

IL

1:13,80

40

15.06.2013

Ljubljana

250.  

JUVAN Marko Jan

2005

RL

1:14,52

38

15.06.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

ZANOŠKAR Žiga

2004

IL

1:15,98

36

15.06.2013

Ljubljana

252.  

ZVONC Rudi

2003

KA

1:20,61

30

15.06.2013

Ljubljana

253.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:23,40

27

13.04.2013

Ljubljana

254.  

FAJFAR Matic

2006

RA

2:11,04

7

14.04.2013

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

254

2002.71

0:50,47

124



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.