Back    Home

Lestvice *
2016/2017, mlajši dečki, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:13:54

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:30,15

378

18.02.2017

Herceg Novi

2.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:33,05

286

12.02.2017

Kranj

3.  

ILAR Nal

2005

LL

0:33,87

266

21.01.2017

Kranj

4.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:34,24

258

12.02.2017

Kranj

5.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:34,34

255

21.01.2017

Kranj

6.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:34,49

252

12.02.2017

Kranj

7.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

0:34,87

244

12.02.2017

Kranj

8.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:34,89

243

21.01.2017

Kranj

9.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:34,96

242

12.02.2017

Kranj

10.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:35,16

238

20.05.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:35,18

237

21.01.2017

Kranj

12.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:35,24

236

12.02.2017

Kranj

13.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:35,25

236

21.01.2017

Kranj

14.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:36,12

219

12.02.2017

Kranj

15.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:36,18

218

12.02.2017

Kranj

16.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:36,19

218

21.01.2017

Kranj

17.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:36,35

215

21.01.2017

Kranj

18.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:36,46

213

12.02.2017

Kranj

19.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:36,57

211

21.01.2017

Kranj

20.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:36,70

209

12.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:36,81

207

05.11.2016

Kranj

22.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:37,41

197

12.02.2017

Kranj

23.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:37,49

196

12.02.2017

Kranj

24.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:37,59

195

21.01.2017

Kranj

25.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:37,68

193

12.02.2017

Kranj

26.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:37,78

192

21.01.2017

Kranj

27.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:37,93

189

12.02.2017

Kranj

28.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:37,99

188

21.01.2017

Kranj

29.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:38,37

183

20.05.2017

Velenje

30.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:38,44

182

20.05.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:38,52

181

12.02.2017

Kranj

32.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:38,59

180

01.04.2017

Celje

33.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:38,72

178

01.04.2017

Celje

34.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:38,83

176

21.01.2017

Kranj

35.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:39,13

172

20.05.2017

Velenje

36.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:39,50

168

01.04.2017

Celje

37.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:39,55

167

12.02.2017

Kranj

38.  

ILAR Lun

2007

LL

0:39,68

165

12.02.2017

Kranj

39.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:39,72

165

21.01.2017

Kranj

40.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:39,82

164

21.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:40,00

161

21.01.2017

Kranj

42.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:40,06

161

01.04.2017

Celje

43.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:40,11

160

20.05.2017

Velenje

44.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:40,24

158

03.12.2016

Ljubljana

45.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:40,31

158

20.05.2017

Velenje

46.  

TURK Mitja

2006

RR

0:40,41

157

21.01.2017

Kranj

47.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:40,44

156

13.11.2016

Celje

48.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:40,53

155

12.02.2017

Kranj

49.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:40,61

154

12.02.2017

Kranj

50.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:40,65

154

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:41,18

148

20.05.2017

Velenje

52.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:41,34

146

05.11.2016

Kranj

53.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:41,35

146

12.02.2017

Kranj

54.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:41,64

143

21.01.2017

Kranj

55.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:41,66

143

12.02.2017

Kranj

56.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:41,75

142

12.02.2017

Kranj

57.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:41,80

141

12.02.2017

Kranj

58.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:41,87

141

11.03.2017

Ljubljana

59.  

SLANA Bor

2005

LL

0:41,93

140

16.12.2016

Kranj

60.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:42,43

135

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:42,49

135

12.02.2017

Kranj

62.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:42,52

134

03.12.2016

Ljubljana

63.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:42,65

133

21.01.2017

Kranj

64.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:42,67

133

12.02.2017

Kranj

65.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:42,93

130

13.11.2016

Celje

66.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:43,02

130

12.02.2017

Kranj

67.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:43,11

129

12.02.2017

Kranj

68.  

KIKER Jan

2007

PC

0:43,19

128

11.03.2017

Ljubljana

69.  

KEREC Odon

2006

IL

0:43,74

123

12.02.2017

Kranj

70.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:43,81

123

26.11.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:43,84

122

21.01.2017

Kranj

72.  

VASLE Tim

2006

NC

0:43,94

122

20.05.2017

Velenje

73.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:44,00

121

21.01.2017

Kranj

74.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:44,36

118

11.03.2017

Ljubljana

75.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:44,43

118

11.03.2017

Ljubljana

76.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:44,51

117

21.01.2017

Kranj

77.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:44,78

115

12.02.2017

Kranj

78.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:44,96

113

21.01.2017

Kranj

79.  

CAKOR Aldin

2005

VV

0:45,01

113

21.01.2017

Kranj

 

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:45,01

113

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:45,22

112

16.12.2016

Kranj

82.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:45,30

111

26.11.2016

Maribor

83.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:45,40

110

12.02.2017

Kranj

84.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:45,42

110

20.05.2017

Velenje

85.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:45,81

107

12.02.2017

Kranj

86.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:45,87

107

11.03.2017

Ljubljana

87.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:46,07

105

26.11.2016

Maribor

88.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:46,16

105

20.05.2017

Velenje

89.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:46,20

105

03.12.2016

Ljubljana

90.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:46,28

104

12.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:46,28

104

12.02.2017

Kranj

92.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:46,48

103

15.10.2016

Ribnica

93.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

0:46,59

102

21.01.2017

Kranj

94.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:46,76

101

20.05.2017

Velenje

95.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:46,90

100

20.05.2017

Velenje

96.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:46,91

100

11.03.2017

Ljubljana

97.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:46,96

100

12.02.2017

Kranj

98.  

MILAR Mark

2007

RT

0:46,97

99

12.02.2017

Kranj

99.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:47,27

98

20.05.2017

Velenje

100.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:47,37

97

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

RIHTER Jakob

2005

CK

0:47,49

96

21.01.2017

Kranj

102.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

0:47,52

96

26.11.2016

Čakovec

 

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:47,52

96

09.12.2016

Maribor

104.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:47,69

95

12.02.2017

Kranj

105.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

0:47,77

95

12.02.2017

Kranj

106.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:47,87

94

10.12.2016

Ljubljana

107.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:48,08

93

01.04.2017

Celje

108.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:48,11

93

21.01.2017

Kranj

109.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:48,18

92

26.11.2016

Maribor

 

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:48,18

92

12.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:48,20

92

12.02.2017

Kranj

112.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:48,46

91

21.01.2017

Kranj

113.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:48,57

90

20.05.2017

Velenje

114.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:48,72

89

12.02.2017

Kranj

115.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:49,37

86

21.01.2017

Kranj

116.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:49,43

85

21.01.2017

Kranj

117.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:49,46

85

20.05.2017

Velenje

118.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:49,49

85

11.03.2017

Ljubljana

119.  

KORENJAK Anže

2005

TK

0:49,54

85

21.01.2017

Kranj

120.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:49,56

85

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:49,78

83

21.01.2017

Kranj

122.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:49,86

83

12.02.2017

Kranj

123.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:50,04

82

21.01.2017

Kranj

124.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:50,19

81

12.02.2017

Kranj

125.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:50,23

81

14.01.2017

Ljubljana

126.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:50,64

79

03.12.2016

Ljubljana

127.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:51,09

77

22.01.2017

Radenci

128.  

MANDIR Roko

2005

PDM

0:51,31

76

02.12.2016

Ruše

129.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:51,55

75

03.12.2016

Ljubljana

130.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:51,56

75

20.05.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:51,99

73

21.01.2017

Kranj

132.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:52,26

72

26.11.2016

Maribor

133.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:52,46

71

11.03.2017

Ljubljana

134.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:52,59

71

21.01.2017

Kranj

 

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

0:52,59

71

11.03.2017

Ljubljana

136.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:52,77

70

11.03.2017

Ljubljana

137.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:52,87

70

22.01.2017

Radenci

138.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:53,14

69

10.12.2016

Ljubljana

139.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:53,26

68

26.11.2016

Maribor

140.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:53,73

66

21.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:53,85

66

20.05.2017

Velenje

142.  

ROŽEN Tine

2005

FR

0:53,95

65

09.12.2016

Maribor

143.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:54,16

65

03.12.2016

Ljubljana

144.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:54,24

64

26.11.2016

Maribor

145.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

0:54,35

64

09.12.2016

Maribor

146.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:54,84

62

11.03.2017

Ljubljana

147.  

PUC Jakob

2006

IL

0:55,35

61

10.12.2016

Ljubljana

148.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:55,60

60

03.12.2016

Ljubljana

149.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

0:55,70

59

11.03.2017

Ljubljana

150.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:55,89

59

21.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:55,94

59

21.01.2017

Kranj

152.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

0:56,07

58

15.10.2016

Ribnica

153.  

JURIČ Gregor

2006

BM

0:56,24

58

02.12.2016

Ruše

154.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:56,65

56

20.05.2017

Velenje

155.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:57,00

55

13.11.2016

Celje

156.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:57,24

55

03.12.2016

Ljubljana

157.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:57,26

55

21.01.2017

Kranj

158.  

VIDRIH Nik

2008

FR

0:57,52

54

20.05.2017

Velenje

159.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

0:58,17

52

16.12.2016

Kranj

160.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

0:58,33

52

14.01.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:58,86

50

26.11.2016

Maribor

162.  

HORVAT Lan

2006

PDM

0:58,87

50

12.02.2017

Kranj

163.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:58,95

50

26.11.2016

Ljubljana

164.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

0:59,89

48

16.12.2016

Kranj

165.  

ROGELJ Gal

2007

RL

1:00,52

46

11.03.2017

Ljubljana

166.  

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

1:00,81

46

02.12.2016

Ruše

167.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:01,21

45

21.01.2017

Kranj

168.  

VIRANT Mark

2007

RL

1:02,06

43

11.03.2017

Ljubljana

169.  

POTNIK Matic

2008

RL

1:02,48

42

14.01.2017

Ljubljana

170.  

LUKMAN Rok

2005

RL

1:03,45

40

26.11.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

1:03,64

40

21.01.2017

Kranj

172.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:03,84

39

03.12.2016

Ljubljana

173.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:03,93

39

03.12.2016

Sisak

174.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:04,01

39

03.12.2016

Ljubljana

175.  

DRECA Filip

2006

BM

1:04,55

38

26.11.2016

Maribor

176.  

REGVAT Jani

2008

BM

1:04,84

38

20.05.2017

Velenje

177.  

ABDIĆ Alen

2007

IL

1:04,87

37

15.10.2016

Ribnica

178.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

1:05,12

37

20.05.2017

Velenje

179.  

RUDOLF Leon

2006

BM

1:06,25

35

26.11.2016

Maribor

180.  

GOLOB Nik

2007

KA

1:06,31

35

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:06,36

35

11.03.2017

Ljubljana

182.  

TESTEN Staš

2006

BM

1:07,31

33

26.11.2016

Maribor

183.  

MAVRIČ ŽIKIĆ Sergej

2007

RL

1:07,51

33

11.03.2017

Ljubljana

184.  

SEVER Marko

2007

LL

1:07,60

33

21.01.2017

Kranj

185.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:09,26

31

11.03.2017

Ljubljana

186.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:09,85

30

11.03.2017

Ljubljana

187.  

RAZPET Anže

2007

CER

1:10,88

29

11.03.2017

Ljubljana

188.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:11,83

27

20.05.2017

Velenje

189.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:12,09

27

02.12.2016

Ruše

190.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

1:13,26

26

20.05.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

190

2006.09

0:48,22

92



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.