Back    Home

Lestvice *
2017/2018, mlajši dečki, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:27:21

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:30,06

406

15.07.2018

Kranj

2.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:31,04

369

15.07.2018

Kranj

3.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:32,12

333

15.07.2018

Kranj

4.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:32,69

316

09.06.2018

Ravne na Koroškem

5.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:33,35

297

15.07.2018

Kranj

6.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:33,53

292

15.07.2018

Kranj

7.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:33,61

290

15.07.2018

Kranj

8.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:33,70

288

15.07.2018

Kranj

9.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:33,71

288

09.06.2018

Ravne na Koroškem

10.  

ILAR Lun

2007

LL

0:34,11

278

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRIBAC Maj

2006

BP

0:34,11

278

15.07.2018

Kranj

12.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:34,13

277

07.07.2018

Koper

13.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:34,30

273

02.06.2018

Brestanica

14.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:34,90

259

15.07.2018

Kranj

15.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:35,29

251

16.06.2018

Ljubljana

16.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:35,45

247

15.07.2018

Kranj

17.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:35,54

246

30.06.2018

Kamnik

18.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:35,64

243

30.06.2018

Kamnik

19.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:35,67

243

15.07.2018

Kranj

20.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:35,77

241

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:36,06

235

17.06.2018

Reka/Rijeka

22.  

TURK Mitja

2006

RR

0:36,09

234

02.06.2018

Brestanica

23.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:36,22

232

09.06.2018

Ravne na Koroškem

24.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:36,25

231

02.06.2018

Brestanica

25.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:36,34

230

15.07.2018

Kranj

26.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:36,44

228

15.07.2018

Kranj

27.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:36,51

226

09.06.2018

Ravne na Koroškem

28.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:36,78

221

15.07.2018

Kranj

29.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:36,81

221

09.06.2018

Ravne na Koroškem

30.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:36,85

220

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:36,90

219

15.07.2018

Kranj

32.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:36,92

219

25.02.2018

London

33.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:36,98

218

15.07.2018

Kranj

34.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:37,04

217

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

35.  

KEREC Odon

2006

IL

0:37,26

213

15.07.2018

Kranj

36.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:37,36

211

16.06.2018

Ljubljana

37.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:37,38

211

02.06.2018

Brestanica

38.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:37,67

206

17.06.2018

Reka/Rijeka

39.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:37,68

206

02.06.2018

Brestanica

40.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:37,83

204

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:37,91

202

26.05.2018

Radovljica

42.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:37,95

202

15.07.2018

Kranj

43.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:38,03

200

17.06.2018

Reka/Rijeka

44.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:38,19

198

15.07.2018

Kranj

45.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:38,20

198

03.03.2018

Ravne na Koroškem

46.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:38,34

195

15.07.2018

Kranj

47.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:38,36

195

25.06.2018

Nova Gorica

 

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:38,36

195

17.06.2018

Reka/Rijeka

49.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:38,79

189

09.06.2018

Ravne na Koroškem

50.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:38,92

187

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:39,07

185

16.06.2018

Ljubljana

52.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:39,09

184

12.05.2018

Ptuj

53.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:39,18

183

15.07.2018

Kranj

54.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:39,27

182

30.06.2018

Kamnik

55.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:39,67

176

15.07.2018

Kranj

56.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:39,68

176

30.06.2018

Kamnik

57.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:39,82

174

02.06.2018

Brestanica

58.  

VASLE Tim

2006

NC

0:40,02

172

17.06.2018

Reka/Rijeka

59.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:40,07

171

15.07.2018

Kranj

60.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:40,14

170

25.02.2018

London

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:40,18

170

02.06.2018

Brestanica

62.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:40,22

169

02.06.2018

Brestanica

63.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:40,35

168

09.06.2018

Ravne na Koroškem

64.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:40,44

167

21.04.2018

Beograd

65.  

VILER Val

2007

KK

0:40,53

165

15.07.2018

Kranj

66.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:40,54

165

02.06.2018

Brestanica

67.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:40,81

162

25.03.2018

Kranj

68.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:40,98

160

27.06.2018

Kamnik

69.  

KIKER Jan

2007

PC

0:41,25

157

30.06.2018

Kamnik

70.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:41,33

156

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:41,53

154

15.07.2018

Kranj

72.  

FINK Amadej

2007

KK

0:41,54

154

15.07.2018

Kranj

73.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:41,67

152

07.07.2018

Koper

74.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:41,72

152

30.06.2018

Kamnik

75.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:41,83

150

09.06.2018

Ravne na Koroškem

76.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:41,92

149

17.06.2018

Reka/Rijeka

77.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:42,08

148

21.04.2018

Beograd

78.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:42,21

146

09.06.2018

Ravne na Koroškem

79.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:42,28

146

15.07.2018

Kranj

80.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:42,52

143

26.05.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:42,60

142

15.07.2018

Kranj

82.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:42,70

141

15.07.2018

Kranj

83.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:42,80

140

03.03.2018

Ravne na Koroškem

84.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:42,91

139

15.07.2018

Kranj

85.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:42,94

139

02.06.2018

Brestanica

86.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:42,99

139

16.06.2018

Ljubljana

87.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:43,08

138

09.06.2018

Ravne na Koroškem

88.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:43,15

137

03.03.2018

Ravne na Koroškem

89.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:43,23

136

09.06.2018

Ravne na Koroškem

90.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:43,34

135

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:43,62

133

11.02.2018

Kranj

 

VUČKO Nik

2008

IL

0:43,62

133

30.06.2018

Kamnik

93.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:43,94

130

09.06.2018

Ravne na Koroškem

94.  

MILAR Mark

2007

RT

0:44,13

128

02.06.2018

Brestanica

95.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:44,15

128

30.06.2018

Kamnik

96.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:44,19

127

15.07.2018

Kranj

97.  

SEVER Marko

2007

LL

0:44,21

127

15.07.2018

Kranj

98.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:44,22

127

16.06.2018

Ljubljana

99.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:44,29

127

15.07.2018

Kranj

 

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:44,29

127

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:44,69

123

15.07.2018

Kranj

102.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:44,78

123

30.06.2018

Kamnik

103.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:44,82

122

15.07.2018

Kranj

104.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:44,86

122

15.07.2018

Kranj

105.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:44,88

122

02.06.2018

Brestanica

106.  

STARC Teo

2008

RR

0:45,10

120

02.06.2018

Brestanica

 

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:45,10

120

03.03.2018

Ravne na Koroškem

108.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:45,18

119

26.05.2018

Radovljica

109.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:45,77

115

09.06.2018

Ravne na Koroškem

110.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:45,99

113

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:46,32

111

27.06.2018

Kamnik

112.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:46,66

108

16.06.2018

Ljubljana

113.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:46,95

106

15.07.2018

Kranj

114.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:47,00

106

15.07.2018

Kranj

115.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

0:47,03

106

15.07.2018

Kranj

116.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:47,05

106

02.06.2018

Brestanica

117.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

0:47,11

105

15.07.2018

Kranj

118.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:47,35

104

15.07.2018

Kranj

119.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:47,58

102

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

120.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:47,75

101

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:47,81

101

02.06.2018

Brestanica

122.  

STERGAR Jan

2007

LL

0:48,21

98

02.06.2018

Brestanica

123.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:48,27

98

09.06.2018

Ravne na Koroškem

124.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:48,31

97

15.07.2018

Kranj

125.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:48,47

96

15.07.2018

Kranj

126.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:48,71

95

03.03.2018

Ravne na Koroškem

127.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:48,76

95

16.06.2018

Ljubljana

128.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:48,98

93

26.05.2018

Reka/Rijeka

129.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:49,28

92

15.07.2018

Kranj

130.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:50,10

87

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:50,12

87

16.06.2018

Ljubljana

132.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:50,46

85

02.06.2018

Brestanica

 

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:50,46

85

21.04.2018

Beograd

134.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:50,57

85

15.07.2018

Kranj

135.  

GOR Danijel

2008

KK

0:50,63

85

26.05.2018

Reka/Rijeka

 

PERC Nik

2009

NC

0:50,63

85

17.06.2018

Reka/Rijeka

137.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:50,67

84

15.07.2018

Kranj

138.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:51,79

79

02.06.2018

Brestanica

139.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:52,21

77

14.04.2018

Maribor

140.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:52,67

75

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:52,72

75

15.07.2018

Kranj

142.  

OCEPEK Maj

2008

RR

0:52,77

75

02.06.2018

Brestanica

143.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:53,65

71

09.06.2018

Ravne na Koroškem

144.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:54,51

68

30.06.2018

Kamnik

145.  

ŽONTAR Erik

2007

IL

0:54,96

66

16.06.2018

Ljubljana

146.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:55,01

66

17.06.2018

Reka/Rijeka

147.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:55,24

65

07.07.2018

Koper

148.  

OMERSA Matic

2007

TK

0:55,85

63

15.07.2018

Kranj

149.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:56,04

62

15.07.2018

Kranj

150.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:56,31

61

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:56,59

60

03.03.2018

Ravne na Koroškem

152.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:56,87

60

21.04.2018

Beograd

153.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

0:57,03

59

03.03.2018

Ravne na Koroškem

154.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:57,67

57

27.06.2018

Kamnik

155.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:57,93

56

26.05.2018

Radovljica

156.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:58,07

56

16.06.2018

Ljubljana

157.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:58,85

54

03.03.2018

Ravne na Koroškem

158.  

FIŠER Maks

2007

TK

1:02,66

44

27.06.2018

Kamnik

159.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

1:04,54

41

02.06.2018

Brestanica

160.  

VRABL Nik

2008

BM

1:12,34

29

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

1:23,49

18

07.07.2018

Koper


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

161

2007.02

0:43,74

131



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.