Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 02:41:06

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:31,55

351

17.07.2016

Brestanica

2.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:32,15

332

17.07.2016

Brestanica

3.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:32,44

323

17.07.2016

Brestanica

4.  

VERČ Peter

2004

IL

0:32,66

317

09.07.2016

Kamnik

5.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:32,89

310

17.07.2016

Brestanica

6.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:33,00

307

11.06.2016

Reka/Rijeka

7.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:33,14

303

17.07.2016

Brestanica

8.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:33,20

301

28.05.2016

Ravne na Koroškem

9.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:33,43

295

17.07.2016

Brestanica

10.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:34,06

279

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

TURK Matic

2004

BP

0:34,41

271

23.04.2016

Banja Luka

12.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:34,97

258

04.06.2016

Brestanica

13.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:35,32

250

28.05.2016

Ravne na Koroškem

14.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:35,33

250

17.07.2016

Brestanica

15.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:35,41

248

17.07.2016

Brestanica

16.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:35,58

245

25.06.2016

Nova Gorica

17.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:35,71

242

09.07.2016

Kamnik

18.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:35,84

239

18.06.2016

Ljubljana

19.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:35,90

238

18.06.2016

Ljubljana

20.  

ILAR Nal

2005

LL

0:36,04

235

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:36,42

228

17.07.2016

Brestanica

22.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

0:36,48

227

04.06.2016

Brestanica

23.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:36,60

225

04.06.2016

Brestanica

24.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:36,65

224

09.07.2016

Kamnik

25.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:36,93

219

09.07.2016

Kamnik

26.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:36,95

218

17.07.2016

Brestanica

27.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:37,04

217

18.06.2016

Ljubljana

28.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:37,06

216

28.05.2016

Ravne na Koroškem

29.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:37,35

211

17.07.2016

Brestanica

30.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:37,36

211

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:37,50

209

17.07.2016

Brestanica

32.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:37,52

209

17.07.2016

Brestanica

33.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:37,55

208

09.07.2016

Kamnik

34.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:37,56

208

11.06.2016

Reka/Rijeka

35.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:37,62

207

04.06.2016

Brestanica

36.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:37,73

205

17.07.2016

Brestanica

37.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:37,75

205

18.06.2016

Ljubljana

38.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:37,92

202

17.07.2016

Brestanica

 

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:37,92

202

17.07.2016

Brestanica

40.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:38,02

200

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:38,11

199

28.05.2016

Ravne na Koroškem

42.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:38,17

198

17.07.2016

Brestanica

43.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:38,23

197

17.07.2016

Brestanica

44.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:38,47

193

18.06.2016

Ljubljana

45.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:38,74

189

18.06.2016

Ljubljana

46.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:38,77

189

09.04.2016

Maribor

47.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:38,79

189

06.07.2016

Kamnik

48.  

TURK Urban Albin

2004

RL

0:38,98

186

04.06.2016

Brestanica

49.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:39,21

183

17.07.2016

Brestanica

50.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:39,25

182

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:39,39

180

17.07.2016

Brestanica

52.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:39,46

179

17.07.2016

Brestanica

53.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:39,52

178

17.07.2016

Brestanica

54.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:39,98

172

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

55.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:40,06

171

28.05.2016

Ravne na Koroškem

56.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:40,07

171

04.06.2016

Brestanica

57.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:40,12

171

17.07.2016

Brestanica

58.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:40,14

170

27.02.2016

Banja Luka

59.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:40,28

169

04.06.2016

Brestanica

60.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:40,30

168

06.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:40,53

165

28.05.2016

Ravne na Koroškem

62.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:40,65

164

28.05.2016

Ravne na Koroškem

63.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:40,87

161

17.07.2016

Brestanica

64.  

TRATNIK Filip

2004

IL

0:40,95

160

09.07.2016

Kamnik

65.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:41,21

157

17.07.2016

Brestanica

66.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:41,26

157

18.06.2016

Trbovlje

67.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:41,48

154

18.06.2016

Ljubljana

68.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:42,09

148

17.07.2016

Brestanica

69.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:42,25

146

18.06.2016

Ljubljana

70.  

ILAR Lun

2007

LL

0:42,28

146

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:42,47

144

17.07.2016

Brestanica

72.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:42,52

143

17.07.2016

Brestanica

73.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:42,57

143

17.07.2016

Brestanica

74.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:42,58

143

09.07.2016

Kamnik

75.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:42,78

141

11.06.2016

Reka/Rijeka

76.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:42,93

139

18.06.2016

Ljubljana

77.  

TURK Mitja

2006

RR

0:42,96

139

28.05.2016

Reka/Rijeka

78.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:43,09

138

17.07.2016

Brestanica

79.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:43,47

134

28.05.2016

Ravne na Koroškem

80.  

STELE Gašper

2004

KA

0:43,56

133

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:43,69

132

04.06.2016

Brestanica

82.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:43,71

132

11.06.2016

Reka/Rijeka

83.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:43,72

132

28.05.2016

Reka/Rijeka

84.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:43,79

131

18.06.2016

Ljubljana

85.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:44,28

127

06.07.2016

Kamnik

86.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:44,67

123

18.06.2016

Ljubljana

87.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:44,95

121

17.07.2016

Brestanica

88.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:45,67

115

27.02.2016

Banja Luka

 

GOLC Luka

2006

RAD

0:45,67

115

11.06.2016

Radovljica

90.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:46,28

111

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:46,58

109

04.06.2016

Brestanica

92.  

KATARIČ Tit

2004

CER

0:46,59

109

25.06.2016

Nova Gorica

93.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:46,79

107

18.06.2016

Ljubljana

94.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:46,82

107

04.06.2016

Brestanica

95.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:46,85

107

17.07.2016

Brestanica

96.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

0:47,11

105

17.07.2016

Brestanica

97.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:47,41

103

11.06.2016

Reka/Rijeka

98.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:47,55

102

09.07.2016

Kamnik

99.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:47,60

102

17.07.2016

Brestanica

100.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:47,71

101

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:47,75

101

02.07.2016

Koper

102.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:47,87

100

17.07.2016

Brestanica

103.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:48,05

99

28.05.2016

Ravne na Koroškem

104.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:48,43

97

17.07.2016

Brestanica

105.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:48,80

95

04.06.2016

Brestanica

106.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:48,90

94

12.12.2015

Koper

107.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:49,32

92

17.03.2016

Ravne na Koroškem

108.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:49,49

91

18.06.2016

Trbovlje

109.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:49,66

90

17.03.2016

Ravne na Koroškem

110.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:49,96

88

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

0:50,29

86

18.06.2016

Ljubljana

112.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:50,32

86

04.06.2016

Brestanica

113.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:50,70

84

17.03.2016

Ravne na Koroškem

114.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:51,30

81

04.06.2016

Brestanica

115.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:51,40

81

17.07.2016

Brestanica

 

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:51,40

81

17.07.2016

Brestanica

117.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:51,54

80

17.07.2016

Brestanica

 

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:51,54

80

27.02.2016

Banja Luka

119.  

KIKER Jan

2007

PC

0:51,63

80

11.06.2016

Radovljica

120.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:52,39

76

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:52,55

76

04.06.2016

Brestanica

122.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:52,57

76

17.03.2016

Ravne na Koroškem

123.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:52,82

74

18.06.2016

Ljubljana

124.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

0:52,87

74

28.05.2016

Ravne na Koroškem

125.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:52,95

74

02.07.2016

Koper

126.  

JEREB Matic

2004

CER

0:53,35

72

25.06.2016

Nova Gorica

127.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:53,59

71

28.05.2016

Reka/Rijeka

128.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:54,23

69

18.06.2016

Ljubljana

129.  

KRALJ Julien

2007

KK

0:54,27

69

04.06.2016

Brestanica

130.  

ROTER Matic

2004

TK

0:54,51

68

06.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

0:54,83

67

18.06.2016

Ljubljana

132.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:55,18

65

18.06.2016

Ljubljana

133.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

0:55,20

65

11.06.2016

Radovljica

134.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:55,39

64

09.04.2016

Maribor

135.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:55,78

63

25.06.2016

Nova Gorica

136.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:55,81

63

28.05.2016

Ravne na Koroškem

137.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:56,10

62

18.06.2016

Ljubljana

138.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:56,19

62

11.06.2016

Radovljica

139.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:57,01

59

17.07.2016

Brestanica

140.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:58,70

54

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:59,48

52

04.06.2016

Brestanica

142.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:59,93

51

18.06.2016

Ljubljana

143.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

1:00,02

51

25.06.2016

Nova Gorica

144.  

KAVRE Jani

2004

KK

1:00,59

49

25.06.2016

Nova Gorica

145.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:01,46

47

04.06.2016

Brestanica

146.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:01,85

46

04.06.2016

Brestanica

147.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:03,05

44

06.07.2016

Kamnik

148.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:06,57

37

18.06.2016

Ljubljana

149.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:08,85

33

04.06.2016

Brestanica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

149

2005.16

0:44,50

125



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.