Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 19.01.2022, 04:45:14

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

2:51,49

402

17.07.2016

Brestanica

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:59,07

353

17.07.2016

Brestanica

3.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

3:01,26

341

17.07.2016

Brestanica

4.  

BOREC Jaka

2004

BM

3:01,85

337

17.07.2016

Brestanica

5.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

3:03,97

326

17.07.2016

Brestanica

6.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

3:04,50

323

17.07.2016

Brestanica

7.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

3:06,48

313

17.07.2016

Brestanica

8.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

3:11,10

291

17.07.2016

Brestanica

9.  

SNOJ Jaka

2004

OL

3:11,24

290

24.04.2016

Heidenheim

10.  

BIZJAK Tim

2004

CK

3:11,85

287

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

3:12,37

285

17.07.2016

Brestanica

12.  

BABIČ Maks

2004

OL

3:13,93

278

17.07.2016

Brestanica

13.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

3:14,08

278

17.07.2016

Brestanica

14.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

3:15,28

272

17.07.2016

Brestanica

15.  

JANHUBA Jure

2004

TK

3:15,47

272

26.06.2016

Kamnik

16.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

3:15,81

270

09.04.2016

Maribor

17.  

DOLENC Matija

2005

IL

3:16,27

268

17.07.2016

Brestanica

18.  

UDUČ Miha

2004

BM

3:18,94

258

13.05.2016

Maribor

19.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

3:19,38

256

17.07.2016

Brestanica

20.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

3:19,61

255

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

3:19,80

254

17.07.2016

Brestanica

22.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

3:20,34

252

19.03.2016

Ljubljana

23.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

3:22,19

245

17.07.2016

Brestanica

24.  

KREPEL Urban

2005

VV

3:22,31

245

17.07.2016

Brestanica

25.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

3:22,53

244

17.07.2016

Brestanica

 

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

3:22,53

244

17.07.2016

Brestanica

27.  

SIRNIK Daris

2006

RA

3:24,44

237

17.07.2016

Brestanica

28.  

PEVEC Gašper

2005

NC

3:25,12

235

17.07.2016

Brestanica

29.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

3:25,38

234

17.07.2016

Brestanica

30.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

3:25,78

233

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

3:26,29

231

17.07.2016

Brestanica

32.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

3:26,67

230

26.03.2016

Kranj

33.  

TURK Urban Albin

2004

RL

3:27,22

228

19.03.2016

Ljubljana

34.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

3:27,81

226

25.06.2016

Nova Gorica

35.  

ILAR Nal

2005

LL

3:29,42

221

19.03.2016

Ljubljana

36.  

MAČEK Tilen

2007

TK

3:30,51

217

17.07.2016

Brestanica

37.  

RISEK Kristjan

2004

BM

3:31,75

214

13.05.2016

Maribor

38.  

NOVAK Miha

2004

LL

3:32,96

210

19.03.2016

Ljubljana

39.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

3:36,60

200

17.07.2016

Brestanica

40.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

3:36,67

199

26.06.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

3:36,94

199

17.07.2016

Brestanica

42.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

3:37,56

197

17.07.2016

Brestanica

43.  

BENČIČ Val

2007

BP

3:40,69

189

17.07.2016

Brestanica

44.  

JEREB Matic

2004

CER

3:41,21

187

17.07.2016

Brestanica

45.  

ONIČ Tadej

2004

BM

3:41,51

186

13.05.2016

Maribor

46.  

PREBIL Jakob

2005

OL

3:41,74

186

07.05.2016

Ljubljana

47.  

VARGA Jaka

2006

LL

3:41,97

185

12.06.2016

Banja Luka

48.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

3:42,53

184

17.07.2016

Brestanica

49.  

BRATINA Filip

2007

NC

3:42,88

183

09.04.2016

Maribor

50.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

3:43,38

182

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

TURK Mitja

2006

RR

3:43,91

181

17.07.2016

Brestanica

52.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

3:44,00

180

17.07.2016

Brestanica

53.  

FOGLER Luka

2006

PC

3:44,31

180

17.07.2016

Brestanica

54.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

3:44,37

179

26.06.2016

Kamnik

55.  

KATARIČ Tit

2004

CER

3:44,93

178

17.07.2016

Brestanica

56.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:45,22

177

13.05.2016

Maribor

57.  

PETOVAR Mark

2004

IL

3:45,29

177

17.07.2016

Brestanica

58.  

OSETIČ Matija

2006

CK

3:45,31

177

17.07.2016

Brestanica

59.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

3:45,54

177

11.06.2016

Radovljica

60.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

3:45,84

176

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

3:46,44

175

17.07.2016

Brestanica

62.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

3:46,50

174

17.07.2016

Brestanica

63.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

3:46,86

174

19.03.2016

Ljubljana

64.  

EGART Luka

2005

TK

3:46,88

174

17.07.2016

Brestanica

65.  

GOLC Luka

2006

RAD

3:47,48

172

11.06.2016

Radovljica

66.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

3:48,72

169

13.05.2016

Maribor

67.  

RESNIK Florijan

2006

CK

3:48,95

169

18.06.2016

Trbovlje

68.  

ROŽEN Tine

2005

FR

3:50,96

164

17.07.2016

Brestanica

69.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

3:51,84

163

13.05.2016

Maribor

70.  

PEVEC Julijan

2008

NC

3:53,19

160

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

3:53,20

160

19.03.2016

Ljubljana

72.  

PETERLIN Nik

2006

KA

3:53,29

160

26.06.2016

Kamnik

73.  

ROTER Matic

2004

TK

3:54,27

158

17.07.2016

Brestanica

74.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

3:54,34

157

17.07.2016

Brestanica

75.  

KORENT Leonardo

2006

LL

3:54,56

157

17.07.2016

Brestanica

76.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

3:55,67

155

11.06.2016

Radovljica

77.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:55,91

154

19.03.2016

Ljubljana

78.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

3:56,02

154

18.06.2016

Trbovlje

79.  

* ŠIBANC Dane

2006

VV

3:56,98

152

13.05.2016

Maribor

80.  

OSETIČ Miha

2005

CK

3:57,24

152

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

3:58,06

150

17.07.2016

Brestanica

82.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

3:58,08

150

17.07.2016

Brestanica

83.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

3:58,63

149

19.03.2016

Ravne na Koroškem

84.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

3:58,73

149

17.07.2016

Brestanica

85.  

VETTER Miha

2005

FR

3:59,19

148

13.05.2016

Maribor

86.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

4:00,01

147

13.05.2016

Maribor

87.  

ZORKO Maj

2004

CK

4:00,19

146

18.06.2016

Trbovlje

88.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

4:01,21

144

17.07.2016

Brestanica

89.  

ARTIČ Dan

2004

OL

4:01,97

143

19.03.2016

Ljubljana

90.  

MARIČ Bastian

2006

FR

4:02,60

142

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

4:02,74

142

17.07.2016

Brestanica

92.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

4:03,05

141

19.03.2016

Ljubljana

93.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

4:03,22

141

13.05.2016

Maribor

94.  

MOČNIK Anej

2004

CER

4:03,37

141

17.07.2016

Brestanica

95.  

KATARIČ Rok

2005

CER

4:04,62

138

17.07.2016

Brestanica

96.  

KIKER Jan

2007

PC

4:05,33

137

11.06.2016

Radovljica

97.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

4:07,76

133

26.06.2016

Kamnik

98.  

KREK Bine

2006

TK

4:08,47

132

26.06.2016

Kamnik

99.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

4:08,54

132

18.06.2016

Trbovlje

100.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

4:08,77

132

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

GORENJAK Anej

2006

FR

4:09,89

130

13.05.2016

Maribor

102.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

4:10,92

128

17.07.2016

Brestanica

103.  

LAMOT Metod

2005

VV

4:14,13

123

17.07.2016

Brestanica

104.  

ILAR Lun

2007

LL

4:14,94

122

19.03.2016

Ljubljana

105.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

4:17,46

119

18.06.2016

Trbovlje

106.  

LENART Žan

2007

VV

4:18,31

117

17.07.2016

Brestanica

107.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

4:18,93

117

11.06.2016

Radovljica

108.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

4:24,20

110

09.04.2016

Maribor

109.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

4:24,89

109

17.07.2016

Brestanica

110.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

4:29,47

103

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

4:38,39

94

13.05.2016

Maribor

112.  

MAREEV Roman

2005

LL

4:46,15

86

19.03.2016

Ljubljana

113.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

5:04,11

72

19.03.2016

Ljubljana

114.  

LUKMAN Rok

2005

RL

5:07,42

69

18.06.2016

Trbovlje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

114

2005.15

3:45,02

178



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.