Back    Home

Lestvice *
2013/2014, mlajši dečki, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:03:57

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

KNEZ Lovro

2002

FR

2:46,00

483

20.07.2014

Brestanica

2.  

FAJON Nej

2002

OL

2:50,48

446

20.07.2014

Brestanica

3.  

GREGOR Gašper

2002

FR

2:59,09

385

20.07.2014

Brestanica

4.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

2:59,37

383

20.07.2014

Brestanica

5.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

2:59,77

380

20.07.2014

Brestanica

6.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

3:05,45

347

25.06.2014

Nova Gorica

7.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

3:09,50

325

20.07.2014

Brestanica

8.  

VODENIK Jan

2003

3:09,69

324

20.07.2014

Brestanica

9.  

PERKO Matija

2002

OL

3:09,89

323

12.04.2014

Ljubljana

10.  

CVIKL Luka

2002

NC

3:10,75

318

17.05.2014

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

3:11,14

317

20.07.2014

Brestanica

12.  

LENIČ Jošt

2002

LL

3:13,98

303

20.07.2014

Brestanica

13.  

VOVK Nace

2002

TK

3:14,64

300

01.06.2014

Radovljica

14.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

3:15,29

297

12.04.2014

Maribor

15.  

VINTAR Miha

2003

TK

3:16,14

293

01.06.2014

Radovljica

16.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

3:16,68

291

20.07.2014

Brestanica

17.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

3:16,86

290

07.06.2014

Kranj

18.  

ČELIK Jaka

2003

TK

3:16,96

289

20.07.2014

Brestanica

19.  

KOROŠ Anže

2003

FR

3:17,74

286

20.07.2014

Brestanica

20.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

3:20,15

276

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

3:20,65

274

20.07.2014

Brestanica

22.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

3:21,52

270

20.07.2014

Brestanica

23.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

3:22,98

264

01.06.2014

Radovljica

24.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

3:23,07

264

01.06.2014

Radovljica

25.  

PREBIL Jernej

2002

OL

3:23,08

264

20.07.2014

Brestanica

26.  

JEZERC Tevž

2002

OL

3:25,02

256

12.04.2014

Ljubljana

27.  

GRILC Gregor

2003

TK

3:26,54

251

12.04.2014

Ljubljana

28.  

TURK Matic

2004

BP

3:27,54

247

20.07.2014

Brestanica

29.  

OZANIČ Rene

2002

FR

3:27,99

246

22.05.2014

Ravne na Koroškem

30.  

DOVČ Lan

2003

OL

3:29,44

241

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

3:29,70

240

22.05.2014

Ravne na Koroškem

32.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

3:29,73

240

20.07.2014

Brestanica

33.  

BRLEK Maj

2003

BP

3:29,74

240

12.04.2014

Maribor

34.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

3:30,21

238

20.07.2014

Brestanica

35.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

3:31,07

235

22.05.2014

Ravne na Koroškem

36.  

VETRIH Miha

2002

RR

3:32,22

231

20.07.2014

Brestanica

37.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

3:32,56

230

20.07.2014

Brestanica

38.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

3:33,99

226

20.07.2014

Brestanica

39.  

KOKOT Jan

2003

FR

3:35,69

220

22.05.2014

Ravne na Koroškem

40.  

KLEMENC Matic

2003

LL

3:35,94

219

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

3:36,29

218

20.07.2014

Brestanica

42.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

3:36,90

217

20.07.2014

Brestanica

43.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

3:36,93

217

12.04.2014

Ljubljana

44.  

JENKO Bor

2002

RL

3:37,32

215

20.07.2014

Brestanica

45.  

SENICA Naj

2002

LL

3:38,18

213

20.07.2014

Brestanica

46.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

3:39,07

210

20.07.2014

Brestanica

47.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

3:39,25

210

20.07.2014

Brestanica

48.  

NOVAK Jure

2004

LL

3:39,28

210

12.04.2014

Ljubljana

49.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

3:40,27

207

20.07.2014

Brestanica

50.  

KAC Tim

2003

LL

3:40,71

206

12.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

3:40,85

205

20.07.2014

Brestanica

52.  

LEPEN Jurij

2002

OL

3:41,40

204

12.04.2014

Ljubljana

53.  

JANHUBA Jure

2004

TK

3:41,87

202

07.06.2014

Kranj

54.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

3:42,47

201

01.06.2014

Radovljica

55.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

3:43,51

198

25.06.2014

Nova Gorica

56.  

STARIHA Jan

2002

LL

3:43,54

198

20.07.2014

Brestanica

57.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

3:43,56

198

20.07.2014

Brestanica

58.  

SNOJ Jaka

2004

OL

3:44,68

195

20.07.2014

Brestanica

59.  

VIDMAR Klemen

2004

RL

3:45,61

192

20.07.2014

Brestanica

60.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

3:46,27

191

26.04.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

3:47,84

187

20.07.2014

Brestanica

62.  

TROST Gal

2002

CER

3:48,00

186

20.07.2014

Brestanica

63.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

3:48,02

186

20.07.2014

Brestanica

64.  

RUTAR Žan

2003

RL

3:48,40

186

20.07.2014

Brestanica

65.  

PREGELJ Mark

2003

KK

3:48,64

185

11.01.2014

Koper

66.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

3:50,32

181

22.05.2014

Ravne na Koroškem

67.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

3:50,72

180

12.04.2014

Ljubljana

68.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

3:51,75

178

20.07.2014

Brestanica

69.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

3:51,90

177

20.07.2014

Brestanica

70.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

3:51,94

177

12.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

3:52,71

175

20.07.2014

Brestanica

72.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

3:52,81

175

12.04.2014

Ljubljana

73.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

3:53,11

174

12.04.2014

Ljubljana

74.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

3:53,13

174

12.04.2014

Ljubljana

75.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

3:53,57

173

20.07.2014

Brestanica

76.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

3:54,40

172

25.06.2014

Nova Gorica

77.  

BAH Maks

2002

VV

3:54,62

171

20.07.2014

Brestanica

78.  

RISEK Kristjan

2004

BM

3:54,89

171

17.05.2014

Ptuj

79.  

MARTIN Juan

2003

RL

3:55,77

169

12.04.2014

Ljubljana

80.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

3:56,05

168

25.06.2014

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BENČINA Lovro

2002

RR

3:56,62

167

03.05.2014

Banja Luka

82.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

3:57,24

166

26.04.2014

Radovljica

83.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

3:57,61

165

22.05.2014

Ravne na Koroškem

84.  

STELE Matej

2002

KA

3:59,42

161

20.07.2014

Brestanica

85.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

3:59,57

161

20.07.2014

Brestanica

86.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

3:59,87

160

20.07.2014

Brestanica

87.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

4:00,29

159

01.06.2014

Radovljica

88.  

PREBIL Tai

2002

IL

4:01,34

157

20.07.2014

Brestanica

89.  

SAVNIK Jaša

2003

LL

4:03,15

154

25.06.2014

Nova Gorica

90.  

KERIN Domen

2002

IL

4:06,69

147

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

4:08,99

143

12.04.2014

Ljubljana

92.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

4:09,16

143

25.06.2014

Nova Gorica

93.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

4:09,56

142

12.04.2014

Ljubljana

94.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

4:10,34

141

12.04.2014

Ljubljana

95.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

4:11,95

138

11.01.2014

Koper

96.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

4:13,28

136

20.07.2014

Brestanica

97.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

4:13,74

135

12.04.2014

Ljubljana

98.  

STARC Tit

2004

RR

4:13,94

135

03.05.2014

Banja Luka

99.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

4:15,88

132

20.07.2014

Brestanica

100.  

KAPEL Lovro

2003

BM

4:15,90

132

22.05.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

JELENC Jaka

2005

RA

4:16,72

131

25.05.2014

Ljubljana

102.  

KUNASIT Pawared

2003

TK

4:17,31

130

20.07.2014

Brestanica

103.  

BILE Blaž

2006

RAD

4:17,84

129

20.07.2014

Brestanica

104.  

JAMBROŠIĆ Nik

2003

KK

4:19,90

126

11.01.2014

Koper

105.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

4:19,95

126

01.06.2014

Radovljica

106.  

VEJNOVIČ Aljaž

2002

VV

4:21,82

123

22.05.2014

Ravne na Koroškem

107.  

ĐURIČIĆ Aleksandar

2002

VV

4:22,37

122

22.05.2014

Ravne na Koroškem

108.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

4:23,90

120

12.04.2014

Ljubljana

109.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

4:24,28

120

25.06.2014

Nova Gorica

110.  

BUCALO Uroš

2002

IL

4:24,43

120

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ILAR Nal

2005

LL

4:24,64

119

25.06.2014

Nova Gorica

112.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

4:24,94

119

26.04.2014

Radovljica

113.  

PREBIL Jakob

2005

OL

4:26,52

117

01.06.2014

Radovljica

114.  

KORDA Gal

2002

BM

4:26,75

116

20.07.2014

Brestanica

115.  

VARGA Jaka

2006

LL

4:27,56

115

20.07.2014

Brestanica

116.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

4:27,66

115

22.05.2014

Ravne na Koroškem

117.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

4:30,03

112

22.05.2014

Ravne na Koroškem

118.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

4:30,29

112

22.05.2014

Ravne na Koroškem

119.  

MOČNIK Anej

2004

CER

4:34,53

107

20.07.2014

Brestanica

120.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

4:36,44

105

22.05.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

4:37,34

104

22.05.2014

Ravne na Koroškem

122.  

JEHART Aljoša

2005

RL

4:40,25

100

12.04.2014

Ljubljana

123.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

4:40,78

100

12.04.2014

Ljubljana

124.  

FERJANČIČ Nejc

2003

RL

4:46,33

94

12.04.2014

Ljubljana

125.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

4:46,68

94

12.04.2014

Ljubljana

126.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

4:50,05

91

22.05.2014

Ravne na Koroškem

127.  

VESELIČ Ažbe

2003

RL

4:55,72

85

12.04.2014

Ljubljana

128.  

PEZO ZUPANČIČ Vid

2006

LL

5:08,40

75

12.04.2014

Ljubljana

129.  

PERIŠIČ David

2004

OL

5:09,03

75

12.04.2014

Ljubljana

130.  

PETRIČ Žiga

2005

LL

5:33,17

60

12.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

130

2003.24

3:52,11

177



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.