Back    Home

Lestvice *
2010/2011, mlajši dečki, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.09.2020, 04:04:33

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

MIHALIČ David

1999

OL

2:55,33

377

24.07.2011

Ravne na Koroškem

2.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

2:55,88

373

24.07.2011

Ravne na Koroškem

3.  

DOLENC Arne

1999

OL

3:03,03

331

24.07.2011

Ravne na Koroškem

4.  

KOREN Klemen

1999

FR

3:08,02

305

24.07.2011

Ravne na Koroškem

5.  

BENČIČ Matic

1999

BP

3:09,31

299

24.07.2011

Ravne na Koroškem

6.  

REMŠKAR Žiga

1999

OL

3:09,64

298

24.07.2011

Ravne na Koroškem

7.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

3:11,71

288

16.06.2011

Ljubljana

8.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

3:12,57

284

18.06.2011

Trbovlje

9.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

3:14,20

277

24.07.2011

Ravne na Koroškem

10.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

3:14,40

276

18.06.2011

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

3:14,50

276

24.07.2011

Ravne na Koroškem

12.  

* MOŽE Matija

2000

FR

3:16,26

268

24.07.2011

Ravne na Koroškem

13.  

ŽVEGELJ Isak

2000

RAD

3:17,00

265

02.07.2011

Radovljica

14.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

3:18,65

259

16.06.2011

Ljubljana

15.  

REBOL Vid

2000

PDM

3:20,67

251

24.07.2011

Ravne na Koroškem

16.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

3:22,24

245

24.07.2011

Ravne na Koroškem

17.  

MESEC Žiga

2000

SDD

3:22,72

243

24.07.2011

Ravne na Koroškem

18.  

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

3:23,13

242

08.05.2011

Ljubljana

19.  

PRAPROTNIK ČURIČ Luka

1999

IL

3:23,46

241

16.06.2011

Ljubljana

20.  

KREK Gašper

1999

PC

3:24,07

239

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

RESNIK Andrej

1999

NC

3:24,20

238

24.07.2011

Ravne na Koroškem

22.  

WILKESMANN Luk

2000

TK

3:24,65

237

24.07.2011

Ravne na Koroškem

23.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

3:24,83

236

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

ŽIČKAR Jan

1999

CK

3:24,83

236

25.06.2011

Nova Gorica

25.  

KNEZ Lovro

2002

FR

3:26,05

232

24.07.2011

Ravne na Koroškem

26.  

TOMAN Jan

1999

BM

3:26,64

230

10.04.2011

Radovljica

27.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

3:26,70

230

10.04.2011

Radovljica

28.  

VESEL Tim

1999

RR

3:26,73

230

24.07.2011

Ravne na Koroškem

29.  

FAJON Nej

2002

OL

3:27,16

228

24.07.2011

Ravne na Koroškem

30.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

3:27,52

227

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

3:28,89

222

24.07.2011

Ravne na Koroškem

32.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

3:29,12

222

24.07.2011

Ravne na Koroškem

33.  

KUGONIČ Žiga

1999

VV

3:29,56

220

24.07.2011

Ravne na Koroškem

34.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

3:30,60

217

10.04.2011

Radovljica

35.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

3:31,11

216

10.07.2011

Ravne na Koroškem

36.  

STRNAD Mihael

1999

OL

3:31,44

215

24.07.2011

Ravne na Koroškem

37.  

KMETIC Gašper

1999

IL

3:31,53

214

16.06.2011

Ljubljana

38.  

BOGOLIN Aljaž

1999

CK

3:32,71

211

18.06.2011

Trbovlje

39.  

NOVAK Blaž

2000

FR

3:32,79

210

24.07.2011

Ravne na Koroškem

40.  

BOROVŠAK Filip

1999

PDM

3:32,83

210

16.04.2011

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

STEBLOVNIK Marko

1999

FR

3:32,90

210

26.03.2011

Ravne na Koroškem

42.  

BREMŠE Jon

1999

OL

3:33,04

210

16.06.2011

Ljubljana

43.  

GERŠAK Luka

1999

VV

3:33,91

207

18.06.2011

Trbovlje

44.  

ZORMAN Dorjan

1999

TK

3:34,05

207

10.04.2011

Radovljica

45.  

GRMŠEK Timotej

2000

CK

3:34,79

205

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

TKALEC Žan Luka

1999

OL

3:34,79

205

24.07.2011

Ravne na Koroškem

47.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

3:34,85

204

24.07.2011

Ravne na Koroškem

48.  

ŽALAC Jan

2000

OL

3:35,09

204

24.07.2011

Ravne na Koroškem

49.  

SVETEK Jaka

2000

OL

3:35,62

202

12.06.2011

Radovljica

50.  

ŽLOF Jan

1999

NC

3:35,79

202

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MARTIN Javier

1999

RL

3:37,13

198

12.06.2011

Radovljica

52.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

3:37,32

198

16.06.2011

Ljubljana

53.  

REBEC Jan

2000

RAD

3:37,60

197

24.07.2011

Ravne na Koroškem

54.  

CESAR Matic

1999

VV

3:39,68

191

24.07.2011

Ravne na Koroškem

55.  

GAŠPAR Jernej

1999

RL

3:39,87

191

24.07.2011

Ravne na Koroškem

56.  

JERMOL Van

2000

LL

3:39,94

191

24.07.2011

Ravne na Koroškem

57.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

3:39,97

190

16.06.2011

Ljubljana

58.  

DANI Silvester

1999

TK

3:40,48

189

24.07.2011

Ravne na Koroškem

59.  

MUŠIČ Silvo

1999

TK

3:40,72

189

24.07.2011

Ravne na Koroškem

60.  

PTIČAR Andraž

1999

KA

3:40,83

188

10.04.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PANIČ Luka

2000

IL

3:41,65

186

16.06.2011

Ljubljana

62.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

3:42,82

183

16.06.2011

Ljubljana

63.  

MODIC Tine

2000

OL

3:43,75

181

16.06.2011

Ljubljana

64.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

3:44,19

180

16.06.2011

Ljubljana

65.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

3:44,58

179

24.07.2011

Ravne na Koroškem

66.  

ZABAV Marko

2000

SDD

3:44,66

179

16.04.2011

Maribor

67.  

KOCJANČIČ Martin

1999

KK

3:44,98

178

25.06.2011

Nova Gorica

68.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

3:45,11

178

16.06.2011

Ljubljana

69.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

3:45,18

178

24.07.2011

Ravne na Koroškem

70.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

3:46,00

176

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

3:46,16

175

24.07.2011

Ravne na Koroškem

72.  

ŽAVBI Lenart

1999

OL

3:46,43

175

25.06.2011

Nova Gorica

73.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

3:46,74

174

24.07.2011

Ravne na Koroškem

74.  

FON Gašper

2000

OL

3:47,32

173

16.06.2011

Ljubljana

75.  

URŠIČ Jan

2000

KA

3:47,62

172

10.04.2011

Radovljica

76.  

SMONKAR Jure

1999

VV

3:47,68

172

10.07.2011

Ravne na Koroškem

77.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

3:47,97

171

10.07.2011

Ravne na Koroškem

78.  

HOMAN Urban

1999

RAD

3:48,16

171

10.04.2011

Radovljica

79.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

3:48,64

170

16.04.2011

Banja Luka

80.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

3:49,19

168

18.06.2011

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LAVŠ Jan

2000

OL

3:49,45

168

24.07.2011

Ravne na Koroškem

82.  

GLADEK Nik

2003

TK

3:50,05

166

24.07.2011

Ravne na Koroškem

83.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

3:50,61

165

16.06.2011

Ljubljana

84.  

JENKO Nejc

1999

RL

3:50,76

165

24.07.2011

Ravne na Koroškem

85.  

MAROLT Gašper

2000

RR

3:53,42

159

18.06.2011

Trbovlje

86.  

KOKLIČ Klemen

2002

RL

3:53,76

159

12.06.2011

Radovljica

87.  

ZUPANC Tadej

1999

TK

3:53,79

159

10.04.2011

Radovljica

88.  

GREGOR Gašper

2002

FR

3:53,80

159

24.07.2011

Ravne na Koroškem

89.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

3:54,18

158

24.07.2011

Ravne na Koroškem

90.  

ZAJC Luka

2001

RT

3:54,46

157

24.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

3:54,51

157

16.06.2011

Ljubljana

92.  

BEVK Luka

2001

TK

3:54,60

157

24.07.2011

Ravne na Koroškem

93.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

3:55,90

154

10.07.2011

Ravne na Koroškem

94.  

HORVAT Gregor

2000

BM

3:57,02

152

10.07.2011

Ravne na Koroškem

95.  

MITROVIČ Marko

1999

BM

3:57,33

152

10.07.2011

Ravne na Koroškem

96.  

SUŠEC Miha

2000

VV

3:59,28

148

10.07.2011

Ravne na Koroškem

97.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

4:00,35

146

16.06.2011

Ljubljana

98.  

PIRNAT Anže

2001

KA

4:00,53

146

10.04.2011

Radovljica

99.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

4:00,74

145

16.06.2011

Ljubljana

100.  

KOŽELJ Tim

1999

PC

4:01,38

144

16.04.2011

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KAC Jan

2001

SDD

4:01,56

144

16.06.2011

Ljubljana

102.  

DOLINAR Jure

1999

BM

4:01,87

143

24.07.2011

Ravne na Koroškem

103.  

TUŠAR Neven

2002

CER

4:02,27

142

24.07.2011

Ravne na Koroškem

104.  

ŠMID Rihard

2001

KKR

4:02,95

141

10.04.2011

Radovljica

105.  

BEVK Uroš

1999

CER

4:04,09

139

25.06.2011

Nova Gorica

106.  

VIDRIH Jošt

2001

LL

4:04,22

139

24.07.2011

Ravne na Koroškem

107.  

KRALJ Marko

2001

PDM

4:06,51

135

24.07.2011

Ravne na Koroškem

108.  

KONEČNIK Roki

2000

BM

4:06,53

135

10.07.2011

Ravne na Koroškem

109.  

KUNST Tim

2000

NC

4:07,61

133

24.07.2011

Ravne na Koroškem

110.  

STAREC PAVLIN Gregor

1999

LL

4:08,02

133

16.06.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

BLAGOTINŠEK Marcel

2002

OL

4:08,88

131

25.06.2011

Nova Gorica

112.  

MOŽINA Marko

2000

IL

4:09,24

131

16.06.2011

Ljubljana

113.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

4:09,58

130

24.07.2011

Ravne na Koroškem

114.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

4:10,92

128

24.07.2011

Ravne na Koroškem

115.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

4:11,19

128

16.06.2011

Ljubljana

116.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

4:11,28

128

16.06.2011

Ljubljana

117.  

ČOKO Urban

1999

IL

4:11,57

127

16.06.2011

Ljubljana

118.  

BESTER Blaž

1999

LL

4:11,58

127

16.06.2011

Ljubljana

119.  

KAC Tim

2003

LL

4:11,95

127

16.06.2011

Ljubljana

120.  

LESJAK Filip

1999

BM

4:13,31

125

10.07.2011

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠPEGEL Val

2000

VV

4:14,24

123

24.07.2011

Ravne na Koroškem

122.  

BREŽNIK Timotej

2000

VV

4:14,25

123

10.07.2011

Ravne na Koroškem

123.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

4:14,79

122

10.04.2011

Radovljica

124.  

GRAŠIČ Peter

2003

KKR

4:15,77

121

24.07.2011

Ravne na Koroškem

125.  

THALER Grega

2001

KKR

4:16,12

120

24.07.2011

Ravne na Koroškem

126.  

GUSEL Tadej

2000

BM

4:16,74

120

24.07.2011

Ravne na Koroškem

127.  

LEPEN Jurij

2002

OL

4:17,35

119

10.04.2011

Radovljica

128.  

VRHOVNIK Rok

1999

KA

4:18,87

117

10.04.2011

Radovljica

129.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

4:20,96

114

16.06.2011

Ljubljana

130.  

GROŠELJ Ažbe

2000

RAD

4:22,44

112

10.04.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

VODENIK Jan

2003

NC

4:23,30

111

24.07.2011

Ravne na Koroškem

132.  

STANONIK Matic

2000

TK

4:23,96

110

10.04.2011

Radovljica

133.  

PETKOVŠEK Jaka

2000

TK

4:25,26

108

10.04.2011

Radovljica

134.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

4:26,92

106

10.04.2011

Radovljica

135.  

KOBLAR Urban

2000

RAD

4:27,31

106

10.04.2011

Radovljica

136.  

JENDRIC Tristan

2000

OL

4:27,63

106

16.06.2011

Ljubljana

137.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

4:28,82

104

10.07.2011

Ravne na Koroškem

138.  

SENICA Naj

2002

LL

4:30,73

102

16.06.2011

Ljubljana

139.  

VINTAR Miha

2003

TK

4:31,38

101

10.04.2011

Radovljica

140.  

MARENK Tadej

2000

KKR

4:33,44

99

10.04.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

4:36,22

96

24.07.2011

Ravne na Koroškem

142.  

JERMAN Tit

1999

RAD

4:37,07

95

10.04.2011

Radovljica

143.  

JOVANOVIĆ Matija

2002

VV

4:41,25

91

10.07.2011

Ravne na Koroškem

144.  

FAJAN Maks

2001

TK

4:48,68

84

10.04.2011

Radovljica

145.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

4:50,22

83

16.06.2011

Ljubljana

146.  

PRELOVŠEK Matija

2001

LL

4:50,76

82

16.06.2011

Ljubljana

147.  

GABERŠČEK Nejc

2003

CER

4:50,97

82

24.07.2011

Ravne na Koroškem

148.  

LAHAJNER Lin

2001

OL

5:02,01

73

16.06.2011

Ljubljana

149.  

HRIBAR Žan Janez

2001

LL

5:08,44

69

16.06.2011

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

149

2000.19

3:51,01

164



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.