Back    Home

Lestvice *
2013/2014, mlajši dečki, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:46:34

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

KNEZ Lovro

2002

FR

2:33,00

468

19.07.2014

Brestanica

2.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

2:33,44

464

19.07.2014

Brestanica

3.  

GORNIK Jure

2002

SDD

2:34,08

458

19.07.2014

Brestanica

4.  

VOVK Nace

2002

TK

2:36,56

436

15.06.2014

Reka/Rijeka

5.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

2:40,78

403

15.06.2014

Reka/Rijeka

6.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

2:41,81

395

19.07.2014

Brestanica

7.  

GLADEK Nik

2003

TK

2:41,95

394

19.07.2014

Brestanica

8.  

FAJON Nej

2002

OL

2:43,70

382

15.06.2014

Reka/Rijeka

9.  

CVIKL Luka

2002

NC

2:44,33

377

19.07.2014

Brestanica

10.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

2:46,09

366

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

2:47,87

354

19.07.2014

Brestanica

12.  

KOŠIR Mark

2002

OL

2:48,15

352

21.06.2014

Ljubljana

13.  

GREGOR Gašper

2002

FR

2:48,28

351

21.06.2014

Ljubljana

14.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:48,54

350

11.05.2014

Ljubljana

15.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

2:49,15

346

19.07.2014

Brestanica

16.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

2:50,65

337

19.07.2014

Brestanica

17.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

2:50,80

336

21.06.2014

Ljubljana

18.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

2:54,96

313

14.06.2014

Ravne na Koroškem

19.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

2:55,23

311

19.07.2014

Brestanica

20.  

LENIČ Jošt

2002

LL

2:55,63

309

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

2:55,84

308

08.03.2014

Ljubljana

22.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

2:56,35

305

14.06.2014

Ravne na Koroškem

23.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:57,63

299

19.07.2014

Brestanica

24.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:57,74

298

11.05.2014

Ljubljana

25.  

VODENIK Jan

2003

2:57,98

297

19.07.2014

Brestanica

26.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

2:58,34

295

19.07.2014

Brestanica

27.  

PERKO Matija

2002

OL

2:58,64

294

08.03.2014

Ljubljana

28.  

MAGER Klemen

2003

FR

2:58,98

292

19.07.2014

Brestanica

29.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:59,86

288

25.05.2014

Ljubljana

30.  

KOROŠ Anže

2003

FR

3:00,46

285

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

3:01,83

279

19.07.2014

Brestanica

32.  

VETRIH Miha

2002

RR

3:02,51

276

19.07.2014

Brestanica

33.  

JEZERC Tevž

2002

OL

3:02,83

274

15.06.2014

Reka/Rijeka

34.  

GRILC Gregor

2003

TK

3:04,07

269

21.06.2014

Ljubljana

35.  

BIZJAK Tim

2004

CK

3:04,28

268

19.07.2014

Brestanica

36.  

ČELIK Jaka

2003

TK

3:04,63

266

15.06.2014

Reka/Rijeka

37.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

3:04,89

265

19.04.2014

Ravne na Koroškem

38.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

3:05,48

262

19.07.2014

Brestanica

39.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

3:06,01

260

19.07.2014

Brestanica

40.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

3:06,28

259

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

3:07,07

256

21.06.2014

Ljubljana

42.  

STARIHA Jan

2002

LL

3:07,46

254

19.07.2014

Brestanica

43.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

3:08,76

249

21.06.2014

Ljubljana

44.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

3:09,39

247

19.07.2014

Brestanica

45.  

MEDIC Luka

2003

RL

3:09,86

245

21.06.2014

Ljubljana

46.  

BRLEK Maj

2003

BP

3:10,60

242

19.07.2014

Brestanica

47.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

3:10,83

241

21.06.2014

Ljubljana

48.  

KAC Tim

2003

LL

3:11,81

237

21.06.2014

Ljubljana

49.  

DOVČ Lan

2003

OL

3:12,04

237

21.06.2014

Ljubljana

50.  

FRANKO Nik

2002

LL

3:12,54

235

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

3:12,65

234

08.03.2014

Ljubljana

52.  

NOVAK Jure

2004

LL

3:13,32

232

14.06.2014

Ravne na Koroškem

53.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

3:13,89

230

19.07.2014

Brestanica

54.  

JENKO Bor

2002

RL

3:14,73

227

19.07.2014

Brestanica

55.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

3:14,84

226

21.06.2014

Ljubljana

56.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

3:14,85

226

19.07.2014

Brestanica

57.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

3:16,05

222

21.06.2014

Ljubljana

58.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

3:16,51

221

19.07.2014

Brestanica

59.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

3:17,10

219

01.06.2014

Radovljica

60.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

3:19,02

212

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

3:19,22

212

13.04.2014

Poprad

62.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

3:19,60

211

19.07.2014

Brestanica

63.  

VIDMAR Peter

2002

RL

3:19,77

210

19.07.2014

Brestanica

64.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

3:20,72

207

19.07.2014

Brestanica

65.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

3:21,90

204

25.05.2014

Ljubljana

66.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

3:22,95

200

19.07.2014

Brestanica

67.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

3:23,61

198

21.06.2014

Ljubljana

68.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

3:24,03

197

19.07.2014

Brestanica

69.  

JANHUBA Jure

2004

TK

3:24,35

196

07.06.2014

Kranj

70.  

SENICA Naj

2002

LL

3:24,50

196

08.03.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PREGELJ Mark

2003

KK

3:25,60

193

09.03.2014

Koper

72.  

TURK Matic

2004

BP

3:26,85

189

11.01.2014

Koper

73.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

3:28,49

185

21.06.2014

Ljubljana

74.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

3:29,11

183

19.07.2014

Brestanica

75.  

KLEMENC Matic

2003

LL

3:29,14

183

21.06.2014

Ljubljana

76.  

KOKOT Jan

2003

FR

3:30,20

180

21.06.2014

Ljubljana

77.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

3:31,44

177

26.04.2014

Radovljica

78.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

3:31,57

177

21.06.2014

Ljubljana

79.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

3:34,52

170

21.06.2014

Ljubljana

80.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

3:42,23

153

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

3:48,76

140

21.06.2014

Ljubljana

82.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

3:50,99

136

19.07.2014

Brestanica

83.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

3:51,35

135

11.01.2014

Koper

84.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

3:53,80

131

26.04.2014

Radovljica

85.  

JAMBROŠIĆ Nik

2003

KK

3:58,70

123

09.03.2014

Koper

86.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

4:22,60

92

21.06.2014

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

86

2002.77

3:09,98

244



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.