Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 21.01.2022, 03:05:56

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

2:23,39

332

07.02.2016

Ljubljana

2.  

TURK Matic

2004

BP

2:23,64

331

07.02.2016

Ljubljana

3.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

2:24,45

325

07.02.2016

Ljubljana

4.  

VERČ Peter

2004

IL

2:24,46

325

17.06.2016

Celovec/Klagenfurt

5.  

UDUČ Miha

2004

BM

2:24,89

322

07.02.2016

Ljubljana

6.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

2:27,71

304

07.02.2016

Ljubljana

7.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:28,61

298

07.02.2016

Ljubljana

8.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:28,72

298

07.02.2016

Ljubljana

9.  

NOVAK Miha

2004

LL

2:28,99

296

07.02.2016

Ljubljana

10.  

PURGAR Borut

2004

KK

2:30,00

290

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:30,14

289

07.02.2016

Ljubljana

12.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:30,89

285

18.12.2015

Kranj

13.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:31,19

283

07.02.2016

Ljubljana

14.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

2:31,80

280

09.01.2016

Ljubljana

15.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

2:32,60

276

07.02.2016

Ljubljana

16.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

2:32,97

274

20.12.2015

Velenje

17.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:33,19

272

07.02.2016

Ljubljana

18.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

2:33,43

271

07.02.2016

Ljubljana

19.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:33,75

269

07.02.2016

Ljubljana

20.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:33,83

269

09.01.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

2:34,08

268

07.02.2016

Ljubljana

22.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:35,16

262

07.02.2016

Ljubljana

23.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:35,39

261

07.02.2016

Ljubljana

24.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:36,72

254

18.12.2015

Kranj

25.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:37,19

252

07.02.2016

Ljubljana

26.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:38,30

247

09.01.2016

Ljubljana

27.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

2:40,83

235

07.02.2016

Ljubljana

28.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

2:41,31

233

07.02.2016

Ljubljana

29.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

2:41,32

233

07.02.2016

Ljubljana

30.  

SNOJ Jaka

2004

OL

2:42,27

229

09.01.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BABIČ Maks

2004

OL

2:42,76

227

07.02.2016

Ljubljana

32.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

2:43,09

226

07.11.2015

Kranj

33.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

2:43,75

223

07.02.2016

Ljubljana

34.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

2:44,96

218

07.02.2016

Ljubljana

35.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

2:45,15

217

18.12.2015

Kranj

36.  

STELE Gašper

2004

KA

2:46,38

213

07.02.2016

Ljubljana

37.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

2:46,74

211

07.02.2016

Ljubljana

38.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

2:47,03

210

07.02.2016

Ljubljana

39.  

ILAR Nal

2005

LL

2:47,27

209

07.02.2016

Ljubljana

40.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

2:47,92

207

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:47,94

207

07.02.2016

Ljubljana

42.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:48,44

205

07.02.2016

Ljubljana

43.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:49,33

202

07.02.2016

Ljubljana

44.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

2:49,67

200

07.02.2016

Ljubljana

45.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

2:50,81

196

07.02.2016

Ljubljana

46.  

ONIČ Tadej

2004

BM

2:51,03

196

20.12.2015

Velenje

47.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

2:51,06

196

07.02.2016

Ljubljana

48.  

MOČNIK Anej

2004

CER

2:51,66

193

07.02.2016

Ljubljana

49.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

2:52,06

192

07.02.2016

Ljubljana

50.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

2:52,15

192

18.12.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:52,54

191

07.02.2016

Ljubljana

52.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

2:52,77

190

09.01.2016

Ljubljana

53.  

PREBIL Jakob

2005

OL

2:53,13

189

07.02.2016

Ljubljana

54.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

2:53,44

188

18.12.2015

Kranj

55.  

TURK Urban Albin

2004

RL

2:53,86

186

07.11.2015

Kranj

56.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

2:55,02

183

07.02.2016

Ljubljana

57.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

2:55,83

180

07.02.2016

Ljubljana

58.  

VERDNIK Vid

2004

VV

2:55,96

180

07.02.2016

Ljubljana

59.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

2:56,66

177

07.11.2015

Kranj

60.  

VIDMAR Klemen

2004

RL

2:57,19

176

07.11.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

2:59,10

170

18.12.2015

Kranj

62.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

2:59,29

170

17.06.2016

Celovec/Klagenfurt

63.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

2:59,43

169

09.01.2016

Ljubljana

64.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:59,51

169

07.02.2016

Ljubljana

65.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

2:59,98

168

09.01.2016

Ljubljana

66.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

3:00,11

167

07.02.2016

Ljubljana

67.  

VARGA Jaka

2006

LL

3:00,31

167

07.02.2016

Ljubljana

68.  

KATARIČ Tit

2004

CER

3:00,79

166

07.02.2016

Ljubljana

69.  

RISEK Kristjan

2004

BM

3:01,16

165

07.02.2016

Ljubljana

70.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

3:01,83

163

18.12.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

SLANA Bor

2005

LL

3:02,07

162

18.12.2015

Kranj

72.  

BRATINA Filip

2007

NC

3:02,13

162

07.02.2016

Ljubljana

73.  

GOLC Luka

2006

RAD

3:02,43

161

18.12.2015

Kranj

74.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

3:02,88

160

07.02.2016

Ljubljana

75.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

3:03,17

159

07.02.2016

Ljubljana

76.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

3:03,34

159

07.02.2016

Ljubljana

77.  

FOGLER Luka

2006

PC

3:03,67

158

07.02.2016

Ljubljana

78.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

3:04,11

157

17.06.2016

Celovec/Klagenfurt

79.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

3:05,52

153

07.02.2016

Ljubljana

80.  

ZORKO Maj

2004

CK

3:05,91

152

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

3:06,28

151

09.01.2016

Ljubljana

82.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

3:06,48

151

20.12.2015

Velenje

83.  

KENIG Vid

2005

RAD

3:06,94

150

07.02.2016

Ljubljana

84.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

3:06,99

150

20.12.2015

Velenje

85.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

3:07,81

148

20.12.2015

Velenje

86.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

3:07,97

147

09.01.2016

Ljubljana

87.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

3:10,80

141

07.02.2016

Ljubljana

88.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

3:10,98

140

07.02.2016

Ljubljana

89.  

PETERLIN Nik

2006

KA

3:11,63

139

18.12.2015

Kranj

90.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

3:12,32

137

18.12.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

TRATNIK Filip

2004

IL

3:12,63

137

09.01.2016

Ljubljana

92.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

3:14,47

133

07.02.2016

Ljubljana

93.  

OSETIČ Miha

2005

CK

3:14,50

133

07.02.2016

Ljubljana

94.  

ARTIČ Dan

2004

OL

3:14,60

133

07.02.2016

Ljubljana

95.  

PRINCL Maj

2004

VV

3:14,72

132

07.02.2016

Ljubljana

96.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

3:14,93

132

07.02.2016

Ljubljana

97.  

VRAČUN Matic

2007

PC

3:15,08

132

07.02.2016

Ljubljana

98.  

BLATNIK Nik

2006

RR

3:15,30

131

15.11.2015

Celje

99.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

3:15,50

131

07.02.2016

Ljubljana

100.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

3:15,59

131

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

3:16,42

129

09.01.2016

Ljubljana

102.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

3:17,52

127

07.02.2016

Ljubljana

 

PEVEC Gašper

2005

NC

3:17,52

127

15.11.2015

Celje

104.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

3:20,08

122

09.01.2016

Ljubljana

105.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

3:23,78

115

09.01.2016

Ljubljana

106.  

FIDLER Jakob

2005

NC

3:24,80

114

15.11.2015

Celje

107.  

OSETIČ Matija

2006

CK

3:25,80

112

07.02.2016

Ljubljana

108.  

DOLENC Anže

2004

RAD

3:27,31

110

07.02.2016

Ljubljana

109.  

KORENT Leonardo

2006

LL

3:27,39

110

09.01.2016

Ljubljana

110.  

POSNJAK Juš

2006

TK

3:27,56

109

18.12.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ILAR Lun

2007

LL

3:29,09

107

09.01.2016

Ljubljana

112.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

3:29,66

106

07.02.2016

Ljubljana

113.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

3:29,81

106

18.12.2015

Kranj

114.  

TURK Mitja

2006

RR

3:30,54

105

15.11.2015

Celje

115.  

MEDVED Rok

2005

VV

3:30,80

104

20.12.2015

Velenje

116.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

3:31,79

103

20.12.2015

Velenje

117.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

3:31,96

103

07.02.2016

Ljubljana

118.  

TURK Tomaž

2005

RR

3:32,15

102

15.11.2015

Celje

119.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

3:32,31

102

20.12.2015

Velenje

120.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

3:32,89

101

15.11.2015

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

3:32,93

101

07.02.2016

Ljubljana

122.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

3:33,25

101

07.02.2016

Ljubljana

123.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

3:33,51

100

07.02.2016

Ljubljana

124.  

GORENJAK Anej

2006

FR

3:36,03

97

20.12.2015

Velenje

125.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

3:36,75

96

07.02.2016

Ljubljana

126.  

KATARIČ Rok

2005

CER

3:38,46

94

07.02.2016

Ljubljana

127.  

PETEK Luka

2005

RR

3:39,28

93

15.11.2015

Celje

128.  

VAUPOTIČ Jan

2004

OL

3:41,16

90

09.01.2016

Ljubljana

129.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:42,42

89

09.01.2016

Ljubljana

130.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

3:43,72

87

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

3:44,41

86

09.01.2016

Ljubljana

132.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

3:46,52

84

18.12.2015

Kranj

133.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

3:50,19

80

09.01.2016

Ljubljana

134.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

3:53,18

77

20.12.2015

Velenje

135.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

3:58,95

71

20.12.2015

Velenje

136.  

AGATIĆ Leo

2005

NC

3:59,66

71

07.02.2016

Ljubljana

137.  

JANČAR Blaž

2007

IL

4:02,80

68

09.01.2016

Ljubljana

138.  

TRAVEN Anže

2006

ZVK

4:03,46

67

07.11.2015

Kranj

139.  

ROŽEN Tine

2005

FR

4:04,66

67

20.12.2015

Velenje

140.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

4:04,88

66

20.12.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

4:05,30

66

09.01.2016

Ljubljana

142.  

MAREEV Roman

2005

LL

4:06,45

65

09.01.2016

Ljubljana

143.  

MUNDA Alen

2005

IL

4:07,60

64

09.01.2016

Ljubljana

144.  

KADRIĆ Eman

2006

VV

4:09,79

62

20.12.2015

Velenje

145.  

MARIČ Bastian

2006

FR

4:12,82

60

20.12.2015

Velenje

146.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

4:19,11

56

09.01.2016

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

146

2005.04

3:07,22

149



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.