Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 09:23:36

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

2:22,08

369

17.07.2016

Brestanica

2.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:23,35

360

17.07.2016

Brestanica

3.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:23,91

356

17.07.2016

Brestanica

4.  

TURK Matic

2004

BP

2:24,26

353

17.07.2016

Brestanica

5.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:24,72

350

17.07.2016

Brestanica

6.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

2:25,60

343

21.05.2016

Ljubljana

7.  

NOVAK Miha

2004

LL

2:25,72

342

17.07.2016

Brestanica

8.  

PURGAR Borut

2004

KK

2:25,86

341

17.07.2016

Brestanica

9.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

2:27,60

330

17.07.2016

Brestanica

10.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:27,90

328

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

2:29,10

320

21.05.2016

Ljubljana

12.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:30,56

310

02.07.2016

Koper

13.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

2:31,07

307

17.07.2016

Brestanica

14.  

VERČ Peter

2004

IL

2:32,45

299

07.05.2016

Ljubljana

15.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:32,49

299

11.06.2016

Radovljica

16.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:33,08

295

16.04.2016

Ljubljana

17.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:33,18

295

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

18.  

UDUČ Miha

2004

BM

2:33,39

294

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

19.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:33,70

292

17.07.2016

Brestanica

20.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:34,02

290

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:34,42

288

17.07.2016

Brestanica

22.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

2:34,65

286

06.07.2016

Kamnik

23.  

KRAVOS Žak

2004

BM

2:35,44

282

09.04.2016

Maribor

24.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

2:36,04

279

26.03.2016

Kranj

25.  

BABIČ Maks

2004

OL

2:37,08

273

17.07.2016

Brestanica

26.  

ILAR Nal

2005

LL

2:37,38

272

17.07.2016

Brestanica

27.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

2:37,61

271

17.07.2016

Brestanica

 

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:37,61

271

17.07.2016

Brestanica

29.  

ZORKO Maj

2004

CK

2:37,91

269

17.07.2016

Brestanica

30.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

2:39,29

262

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

2:39,43

261

21.05.2016

Ljubljana

32.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:39,66

260

25.06.2016

Nova Gorica

33.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

2:39,81

260

17.07.2016

Brestanica

34.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

2:39,88

259

17.07.2016

Brestanica

35.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

2:39,99

259

17.07.2016

Brestanica

36.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:40,64

255

17.07.2016

Brestanica

37.  

SNOJ Jaka

2004

OL

2:41,14

253

21.05.2016

Ljubljana

38.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

2:41,21

253

25.06.2016

Nova Gorica

39.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:41,26

253

17.07.2016

Brestanica

40.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

2:41,72

250

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

2:42,15

248

25.06.2016

Nova Gorica

42.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

2:42,28

248

17.07.2016

Brestanica

43.  

PREBIL Jakob

2005

OL

2:42,68

246

17.07.2016

Brestanica

44.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

2:44,21

239

16.04.2016

Ravne na Koroškem

45.  

REMEC Žiga

2004

BP

2:44,74

237

17.07.2016

Brestanica

46.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:44,99

236

16.04.2016

Ljubljana

47.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

2:45,07

235

17.07.2016

Brestanica

48.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

2:45,47

234

17.07.2016

Brestanica

49.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

2:45,61

233

17.07.2016

Brestanica

50.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

2:45,81

232

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

STELE Gašper

2004

KA

2:46,00

231

17.07.2016

Brestanica

52.  

KREPEL Urban

2005

VV

2:46,02

231

17.07.2016

Brestanica

53.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

2:46,09

231

17.07.2016

Brestanica

54.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

2:46,33

230

26.03.2016

Kranj

55.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

2:46,44

230

17.07.2016

Brestanica

56.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:46,71

229

17.07.2016

Brestanica

57.  

PEVEC Gašper

2005

NC

2:47,98

223

17.07.2016

Brestanica

58.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

2:48,00

223

17.07.2016

Brestanica

59.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

2:49,45

218

17.07.2016

Brestanica

60.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

2:49,92

216

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KOZOLE Jan

2005

CK

2:50,10

215

17.07.2016

Brestanica

62.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:50,38

214

26.03.2016

Kranj

63.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:50,87

212

17.07.2016

Brestanica

64.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

2:50,95

212

17.07.2016

Brestanica

65.  

MOČNIK Anej

2004

CER

2:51,16

211

17.07.2016

Brestanica

66.  

VERDNIK Vid

2004

VV

2:51,34

210

11.06.2016

Radovljica

67.  

TURK Urban Albin

2004

RL

2:52,47

206

16.04.2016

Ljubljana

68.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

2:52,83

205

16.04.2016

Ljubljana

69.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

2:53,32

203

17.07.2016

Brestanica

70.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

2:53,40

203

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KATARIČ Tit

2004

CER

2:54,14

200

17.07.2016

Brestanica

72.  

GOLC Luka

2006

RAD

2:55,04

197

17.07.2016

Brestanica

73.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

2:55,19

197

17.07.2016

Brestanica

74.  

TURK Mitja

2006

RR

2:55,39

196

25.06.2016

Nova Gorica

75.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

2:56,56

192

17.07.2016

Brestanica

76.  

JEREB Matic

2004

CER

2:56,78

192

11.06.2016

Radovljica

77.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:56,92

191

17.07.2016

Brestanica

78.  

FRAS Žan

2005

PDM

2:57,22

190

17.07.2016

Brestanica

79.  

RISEK Kristjan

2004

BM

2:57,58

189

17.07.2016

Brestanica

80.  

ONIČ Tadej

2004

BM

2:58,69

185

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MUŽINA Nik

2004

KK

2:59,09

184

17.07.2016

Brestanica

82.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

2:59,14

184

17.07.2016

Brestanica

83.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

2:59,16

184

17.07.2016

Brestanica

84.  

TRATNIK Filip

2004

IL

3:00,55

180

21.05.2016

Ljubljana

85.  

OSETIČ Miha

2005

CK

3:00,62

180

17.07.2016

Brestanica

86.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

3:01,37

177

17.07.2016

Brestanica

87.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

3:01,42

177

17.07.2016

Brestanica

88.  

ILAR Lun

2007

LL

3:01,60

177

17.07.2016

Brestanica

89.  

PRIBAC Maj

2006

BP

3:02,11

175

17.07.2016

Brestanica

90.  

BRATINA Filip

2007

NC

3:02,32

175

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

3:02,48

174

17.07.2016

Brestanica

92.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

3:02,51

174

17.07.2016

Brestanica

93.  

BLATNIK Nik

2006

RR

3:04,34

169

17.07.2016

Brestanica

94.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

3:04,51

168

09.04.2016

Maribor

95.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

3:05,09

167

25.06.2016

Nova Gorica

96.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

3:05,43

166

16.04.2016

Ljubljana

97.  

VARGA Jaka

2006

LL

3:05,74

165

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

98.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

3:06,24

164

19.03.2016

Ravne na Koroškem

99.  

VRAČUN Matic

2007

PC

3:06,40

163

17.07.2016

Brestanica

100.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

3:06,54

163

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PRINCL Maj

2004

VV

3:06,97

162

17.07.2016

Brestanica

102.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

3:07,25

161

17.07.2016

Brestanica

103.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

3:07,85

160

16.04.2016

Ravne na Koroškem

104.  

MUNDA Alen

2005

IL

3:08,04

159

17.07.2016

Brestanica

105.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

3:08,52

158

17.07.2016

Brestanica

106.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

3:08,73

157

17.07.2016

Brestanica

107.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

3:08,79

157

17.07.2016

Brestanica

108.  

DOLENC Matija

2005

IL

3:08,85

157

21.05.2016

Ljubljana

109.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

3:09,38

156

17.07.2016

Brestanica

110.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

3:09,40

156

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

3:10,15

154

26.03.2016

Kranj

112.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

3:10,74

152

17.07.2016

Brestanica

113.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

3:10,78

152

11.06.2016

Radovljica

114.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

3:11,44

151

17.07.2016

Brestanica

115.  

FERENČAK Luka

2007

CK

3:11,56

150

17.07.2016

Brestanica

116.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

3:13,28

146

16.04.2016

Ljubljana

117.  

GORENJAK Anej

2006

FR

3:13,43

146

17.07.2016

Brestanica

118.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

3:13,81

145

16.04.2016

Ljubljana

119.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

3:14,26

144

17.07.2016

Brestanica

120.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

3:14,57

144

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

CAKOR Aldin

2005

VV

3:15,04

143

11.06.2016

Radovljica

122.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

3:15,17

142

11.06.2016

Radovljica

123.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

3:15,51

142

17.07.2016

Brestanica

124.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

3:16,31

140

06.07.2016

Kamnik

125.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:16,52

139

19.03.2016

Ravne na Koroškem

126.  

PERŠE Žiga

2005

OL

3:16,74

139

16.04.2016

Ljubljana

127.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

3:17,14

138

17.07.2016

Brestanica

128.  

MARIČ Bastian

2006

FR

3:17,76

137

17.07.2016

Brestanica

129.  

OSETIČ Matija

2006

CK

3:18,26

136

17.07.2016

Brestanica

130.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

3:19,06

134

19.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

3:19,14

134

22.05.2016

Koper

132.  

MAČEK Tilen

2007

TK

3:21,23

130

06.07.2016

Kamnik

133.  

ROTER Matic

2004

TK

3:21,75

129

06.07.2016

Kamnik

134.  

KORENT Leonardo

2006

LL

3:21,76

129

25.06.2016

Nova Gorica

135.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

3:21,80

129

17.07.2016

Brestanica

136.  

KATARIČ Rok

2005

CER

3:22,57

127

17.07.2016

Brestanica

137.  

EGART Luka

2005

TK

3:23,30

126

06.07.2016

Kamnik

138.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

3:24,35

124

17.07.2016

Brestanica

139.  

MANDIR Roko

2005

PDM

3:26,13

121

09.04.2016

Maribor

140.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

3:26,66

120

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

3:27,31

119

26.03.2016

Kranj

142.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

3:27,38

118

17.07.2016

Brestanica

143.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

3:27,58

118

21.05.2016

Ljubljana

144.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

3:29,29

115

17.07.2016

Brestanica

145.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

3:30,66

113

26.03.2016

Kranj

146.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:34,48

107

26.03.2016

Kranj

147.  

STOYANOV Andrei

2005

OL

3:35,26

106

16.04.2016

Ljubljana

148.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

3:35,61

105

17.07.2016

Brestanica

149.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

3:35,72

105

06.07.2016

Kamnik

150.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

3:38,46

101

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

3:39,25

100

17.07.2016

Brestanica

152.  

KAVRE Jani

2004

KK

3:39,39

100

17.07.2016

Brestanica

153.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

3:40,08

99

16.04.2016

Ljubljana

154.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

3:43,08

95

16.04.2016

Ljubljana

155.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

3:43,10

95

16.04.2016

Koper

156.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

3:44,35

93

16.04.2016

Ljubljana

 

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

3:44,35

93

16.04.2016

Ravne na Koroškem

158.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

3:45,10

93

17.07.2016

Brestanica

159.  

KRALJ Julien

2007

KK

3:45,95

91

16.04.2016

Koper

160.  

MIRNIK Maj

2006

VV

3:45,99

91

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

BABNIK Matic

2007

LL

3:46,34

91

16.04.2016

Ljubljana

162.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

3:48,52

88

25.06.2016

Nova Gorica

163.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

3:51,60

85

16.04.2016

Koper

164.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

3:59,57

77

16.04.2016

Ljubljana

165.  

JANČAR Blaž

2007

IL

3:59,73

77

16.04.2016

Ljubljana

166.  

LUKIN Zahar

2004

KK

4:02,03

74

16.04.2016

Koper

167.  

PUC Jakob

2006

IL

4:08,88

68

16.04.2016

Ljubljana

168.  

HORVAT Lan

2006

PDM

4:17,39

62

09.04.2016

Maribor

169.  

LUKMAN Rok

2005

RL

4:22,89

58

18.06.2016

Trbovlje

170.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

4:27,99

55

16.04.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

KAVČIČ Rubens

2007

KK

4:41,77

47

12.12.2015

Koper

172.  

ROJAC Val Ivan

2005

KK

5:14,12

34

22.05.2016

Koper


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

172

2005.18

3:04,86

167



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.