Back    Home

Lestvice *
2013/2014, mlajši dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:32:41

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

2:12,36

513

20.07.2014

Brestanica

2.  

VOVK Nace

2002

TK

2:19,43

439

18.06.2014

Kamnik

3.  

GORNIK Jure

2002

SDD

2:20,49

429

25.05.2014

Banja Luka

4.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

2:23,31

404

20.07.2014

Brestanica

5.  

KNEZ Lovro

2002

FR

2:23,37

404

20.07.2014

Brestanica

6.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

2:24,37

395

27.04.2014

Zagreb

7.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

2:25,00

390

20.07.2014

Brestanica

8.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

2:25,31

388

18.06.2014

Kamnik

9.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

2:27,46

371

24.05.2014

Ljubljana

10.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

2:27,62

370

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

GLADEK Nik

2003

TK

2:27,98

367

18.06.2014

Kamnik

12.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

2:28,32

365

20.07.2014

Brestanica

13.  

KOŠIR Mark

2002

OL

2:28,36

364

24.05.2014

Ljubljana

14.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:29,40

357

20.07.2014

Brestanica

15.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

2:29,48

356

20.07.2014

Brestanica

16.  

PERKO Matija

2002

OL

2:29,84

354

19.04.2014

Ljubljana

17.  

FAJON Nej

2002

OL

2:29,90

353

19.04.2014

Ljubljana

18.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

2:29,97

353

20.07.2014

Brestanica

19.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

2:30,32

350

20.07.2014

Brestanica

20.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

2:33,46

329

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

CVIKL Luka

2002

NC

2:33,73

327

17.05.2014

Ptuj

22.  

VETRIH Miha

2002

RR

2:35,59

316

20.07.2014

Brestanica

23.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

2:35,85

314

20.07.2014

Brestanica

24.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:35,92

314

24.05.2014

Ljubljana

25.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

2:36,29

312

20.07.2014

Brestanica

26.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

2:37,69

303

20.07.2014

Brestanica

27.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

2:38,14

301

24.05.2014

Ljubljana

28.  

MEDIC Luka

2003

RL

2:38,16

301

20.07.2014

Brestanica

29.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

2:38,19

300

20.07.2014

Brestanica

30.  

GREGOR Gašper

2002

FR

2:39,22

295

19.04.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

2:39,45

293

26.04.2014

Radovljica

32.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

2:39,46

293

20.07.2014

Brestanica

33.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:40,11

290

11.05.2014

Ljubljana

34.  

GRILC Gregor

2003

TK

2:41,60

282

19.04.2014

Ljubljana

35.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

2:41,79

281

20.07.2014

Brestanica

36.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

2:42,65

276

20.07.2014

Brestanica

37.  

BRLEK Maj

2003

BP

2:43,17

274

20.07.2014

Brestanica

38.  

LENIČ Jošt

2002

LL

2:43,29

273

24.05.2014

Ljubljana

39.  

MAGER Klemen

2003

FR

2:43,72

271

20.07.2014

Brestanica

40.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

2:44,44

267

19.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

LEPEN Jurij

2002

OL

2:46,30

259

19.04.2014

Ljubljana

42.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

2:46,71

257

20.07.2014

Brestanica

43.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

2:46,80

256

17.05.2014

Ptuj

44.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

2:47,99

251

20.07.2014

Brestanica

45.  

JENKO Bor

2002

RL

2:48,24

250

20.07.2014

Brestanica

46.  

OZANIČ Rene

2002

FR

2:48,45

249

20.07.2014

Brestanica

47.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

2:48,57

248

20.07.2014

Brestanica

48.  

JEZERC Tevž

2002

OL

2:48,82

247

19.04.2014

Ljubljana

49.  

SENICA Naj

2002

LL

2:49,08

246

20.07.2014

Brestanica

50.  

JEREB Maks

2003

NC

2:49,49

244

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠALINOVIĆ Enej

2003

KK

2:49,96

242

05.07.2014

Koper

52.  

PREBIL Jernej

2002

OL

2:50,11

242

20.07.2014

Brestanica

53.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

2:50,28

241

12.04.2014

Maribor

54.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

2:50,31

241

29.03.2014

Kranj

55.  

ČELIK Jaka

2003

TK

2:50,42

240

24.05.2014

Ljubljana

56.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:50,49

240

20.07.2014

Brestanica

57.  

PREGELJ Mark

2003

KK

2:50,59

240

05.07.2014

Koper

58.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

2:50,63

239

20.07.2014

Brestanica

59.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

2:51,16

237

24.05.2014

Ljubljana

60.  

KAC Tim

2003

LL

2:51,36

236

19.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

2:51,69

235

20.07.2014

Brestanica

62.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:52,40

232

20.07.2014

Brestanica

63.  

STARIHA Jan

2002

LL

2:52,56

231

20.07.2014

Brestanica

64.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:52,58

231

19.04.2014

Ravne na Koroškem

65.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

2:53,11

229

20.07.2014

Brestanica

66.  

VODENIK Jan

2003

2:53,26

229

17.05.2014

Ptuj

67.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

2:53,63

227

20.07.2014

Brestanica

68.  

KOROŠ Anže

2003

FR

2:53,76

227

19.04.2014

Ravne na Koroškem

69.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:54,99

222

20.07.2014

Brestanica

70.  

TROST Gal

2002

CER

2:55,94

218

25.06.2014

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

FRANKO Nik

2002

LL

2:56,68

216

25.06.2014

Nova Gorica

72.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

2:56,98

215

26.04.2014

Radovljica

73.  

NOVAK Jure

2004

LL

2:57,98

211

11.05.2014

Ljubljana

74.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

2:58,62

209

20.07.2014

Brestanica

75.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

2:59,03

207

19.04.2014

Ravne na Koroškem

76.  

VRČKOVNIK Lan

2003

VV

2:59,49

206

20.07.2014

Brestanica

77.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

3:00,06

204

18.06.2014

Kamnik

78.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

3:01,08

200

25.05.2014

Banja Luka

79.  

SIRNIK Daris

2006

RA

3:01,27

200

20.07.2014

Brestanica

80.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

3:01,41

199

20.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

3:01,51

199

04.05.2014

Banja Luka

82.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

3:03,92

191

20.07.2014

Brestanica

83.  

DREU Domen

2002

SDD

3:04,25

190

20.07.2014

Brestanica

84.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

3:04,44

190

20.07.2014

Brestanica

85.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

3:04,64

189

20.07.2014

Brestanica

86.  

PREBIL Tai

2002

IL

3:04,73

189

20.07.2014

Brestanica

87.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

3:05,27

187

20.07.2014

Brestanica

88.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

3:05,66

186

19.04.2014

Ravne na Koroškem

89.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

3:05,69

186

20.07.2014

Brestanica

90.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

3:05,78

185

19.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BUCALO Uroš

2002

IL

3:05,89

185

20.07.2014

Brestanica

92.  

KLEMENC Matic

2003

LL

3:06,17

184

19.04.2014

Ljubljana

93.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

3:07,45

181

20.07.2014

Brestanica

94.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

3:08,57

177

20.07.2014

Brestanica

95.  

BAH Maks

2002

VV

3:10,11

173

20.07.2014

Brestanica

96.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

3:10,89

171

20.07.2014

Brestanica

97.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

3:11,30

170

20.07.2014

Brestanica

98.  

FRAS Jan

2002

PDM

3:11,51

169

12.04.2014

Maribor

99.  

JAMBROŠIĆ Nik

2003

KK

3:11,60

169

20.07.2014

Brestanica

100.  

ONIČ Tadej

2004

BM

3:11,74

169

19.04.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

3:11,96

168

20.07.2014

Brestanica

102.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

3:12,38

167

20.07.2014

Brestanica

103.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

3:13,16

165

01.06.2014

Radovljica

104.  

KOKOT Jan

2003

FR

3:15,13

160

19.04.2014

Ravne na Koroškem

105.  

STELE Gašper

2004

KA

3:15,82

158

20.07.2014

Brestanica

106.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

3:16,19

157

20.07.2014

Brestanica

107.  

TURK Matic

2004

BP

3:17,18

155

11.01.2014

Koper

108.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

3:19,39

150

26.04.2014

Radovljica

109.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

3:20,80

147

20.07.2014

Brestanica

110.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

3:23,24

142

19.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

BILE Blaž

2006

RAD

3:23,38

141

20.07.2014

Brestanica

112.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

3:23,98

140

26.04.2014

Radovljica

113.  

MOČNIK Anej

2004

CER

3:24,17

140

20.07.2014

Brestanica

114.  

STELE Matej

2002

KA

3:24,33

139

20.07.2014

Brestanica

115.  

JELENC Jaka

2005

RA

3:27,10

134

24.05.2014

Ljubljana

116.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

3:27,15

134

20.07.2014

Brestanica

117.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

3:27,47

133

25.06.2014

Nova Gorica

118.  

VERDNIK Vito

2002

PDM

3:28,35

131

12.04.2014

Maribor

119.  

MRAK Mitja

2003

RAD

3:30,74

127

26.04.2014

Radovljica

120.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

3:31,05

127

19.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

3:31,15

126

18.06.2014

Kamnik

122.  

KERIN Domen

2002

IL

3:32,56

124

20.07.2014

Brestanica

123.  

RUTAR Žan

2003

RL

3:33,76

122

19.04.2014

Ljubljana

124.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

3:36,19

118

19.04.2014

Ljubljana

125.  

MARTIN Juan

2003

RL

3:36,21

118

19.04.2014

Ljubljana

126.  

PRVINŠEK Juš

2004

KA

3:36,22

118

18.06.2014

Kamnik

127.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

3:39,06

113

20.07.2014

Brestanica

128.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

3:39,92

112

19.04.2014

Ljubljana

129.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

3:40,43

111

19.04.2014

Ravne na Koroškem

130.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

3:41,72

109

26.04.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

3:42,59

108

19.04.2014

Ljubljana

132.  

VERDNIK Vid

2004

VV

3:45,13

104

19.04.2014

Ravne na Koroškem

133.  

ILAR Nal

2005

LL

3:47,63

101

19.04.2014

Ljubljana

134.  

GERBEC Simon

2003

RL

3:48,18

100

19.04.2014

Ljubljana

135.  

RESNIK Florijan

2006

CK

3:51,14

96

20.07.2014

Brestanica

136.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

3:55,37

91

20.07.2014

Brestanica

137.  

SAVNIK Jaša

2003

LL

3:55,94

91

19.04.2014

Ljubljana

138.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

3:57,24

89

19.04.2014

Ljubljana

139.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

3:57,49

89

19.04.2014

Ljubljana

140.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

4:00,56

85

19.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

4:00,70

85

18.06.2014

Kamnik

142.  

TOMŠIČ Tim

2004

RR

4:05,14

81

12.04.2014

Maribor

143.  

RADŠEL Tevž

2005

VV

4:06,59

79

19.04.2014

Ravne na Koroškem

144.  

JEHART Aljoša

2005

RL

4:10,04

76

19.04.2014

Ljubljana

145.  

OSETIČ Miha

2005

CK

4:15,06

72

20.07.2014

Brestanica

146.  

PLANINC Jaka

2002

KA

4:16,85

70

18.06.2014

Kamnik

147.  

PETERLIN Nik

2006

KA

4:29,23

61

18.06.2014

Kamnik

148.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

4:36,23

56

19.04.2014

Ljubljana

149.  

FERJANČIČ Nejc

2003

RL

4:36,26

56

19.04.2014

Ljubljana

150.  

ZIDAR Uroš Vid

2005

OL

4:43,68

52

19.04.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

MAMLIČ Aljoša

2004

LL

4:45,60

51

19.04.2014

Ljubljana

152.  

VARGA Jaka

2006

LL

4:50,63

48

18.06.2014

Kamnik


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

152

2003.13

3:07,27

181



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.