Back    Home

Lestvice *
2007/2008, mlajši dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 15.04.2021, 15:37:12

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BURGAR Jan

1996

RT

2:17,85

405

20.07.2008

Ljubljana

2.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

2:21,61

373

20.07.2008

Ljubljana

3.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

2:21,75

372

20.07.2008

Ljubljana

4.  

BRIC Grega

1996

RAD

2:24,36

352

20.07.2008

Ljubljana

5.  

BAŠELJ Denis

1996

LL

2:24,44

352

10.07.2008

Ljubljana

6.  

PETEK Žan

1996

TK

2:26,64

336

20.07.2008

Ljubljana

7.  

PAVEŠIČ Luka

1996

OL

2:27,65

329

20.07.2008

Ljubljana

8.  

KOS Nejc

1997

BM

2:27,91

327

20.07.2008

Ljubljana

9.  

HREN Erik

1996

BM

2:28,25

325

20.07.2008

Ljubljana

10.  

ZUPAN Adam

1996

LL

2:28,75

322

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BUDIMIR Mario

1996

NC

2:28,87

321

20.07.2008

Ljubljana

12.  

ŠTRUKELJ Aljaž

1996

PDM

2:30,08

313

29.05.2008

Maribor

13.  

DOVER Luka

1997

OL

2:30,39

311

20.07.2008

Ljubljana

14.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

2:30,73

309

10.07.2008

Ljubljana

15.  

MEDEN Jernej

1997

PDM

2:30,80

309

20.07.2008

Ljubljana

16.  

ZORMAN Niko

1997

BM

2:30,92

308

20.07.2008

Ljubljana

17.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

2:31,66

304

20.07.2008

Ljubljana

18.  

KONCILJA Patrick

1996

BP

2:31,84

303

20.07.2008

Ljubljana

19.  

DERŽIČ Leon

1996

CK

2:32,71

297

20.07.2008

Ljubljana

20.  

GORNIK Aljaž

1998

SDD

2:33,04

296

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

TREBŠE Anže

1996

OL

2:33,48

293

20.07.2008

Ljubljana

22.  

ZATEZALO Filip

1996

PDM

2:33,62

292

29.05.2008

Maribor

23.  

ZUPET Jure

1996

OL

2:33,96

290

20.07.2008

Ljubljana

24.  

MEŽA Kristjan

1996

VV

2:34,32

288

20.07.2008

Ljubljana

25.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

2:34,87

285

20.07.2008

Ljubljana

26.  

BAŠIČ Gašper

1997

SDD

2:35,22

283

20.07.2008

Ljubljana

27.  

GAŠPAR Jan

1996

OL

2:35,36

282

20.07.2008

Ljubljana

28.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

2:35,64

281

29.05.2008

Maribor

29.  

VODENIK Vito

1998

RAD

2:35,95

279

20.07.2008

Ljubljana

30.  

BURNIK Filip

1997

LL

2:36,74

275

10.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

SUHADOLC Jošt

1998

IL

2:37,30

272

20.07.2008

Ljubljana

32.  

GLAS Igor

1996

CK

2:37,99

269

20.07.2008

Ljubljana

33.  

OMAHEN Žiga

1997

RAD

2:38,15

268

20.07.2008

Ljubljana

34.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

2:39,05

263

29.05.2008

Maribor

35.  

KORDEŽ Alen

1996

FR

2:39,10

263

29.05.2008

Maribor

36.  

KADIŠ Matic

1996

FR

2:39,18

263

29.05.2008

Maribor

37.  

KOPAČ Žan

1996

TK

2:39,85

259

07.07.2008

Kamnik

38.  

ŽELJ Alex

1996

BM

2:40,22

258

20.07.2008

Ljubljana

39.  

ŽVEGELJ Maksim

1998

RAD

2:40,31

257

20.07.2008

Ljubljana

40.  

CVITIČ Pavao

1996

RT

2:40,37

257

29.05.2008

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

BAJC Bine

1996

CK

2:40,45

256

17.05.2008

Ptuj

42.  

BUČAR Bruno

1997

OL

2:40,54

256

20.07.2008

Ljubljana

43.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

2:40,97

254

20.07.2008

Ljubljana

44.  

ŠEGEL Blaž

1996

FR

2:41,08

253

20.07.2008

Ljubljana

45.  

JUG Julijan

1997

NC

2:41,85

250

20.07.2008

Ljubljana

46.  

PRERADOVIČ Luka

1996

TK

2:43,18

244

07.07.2008

Kamnik

47.  

FAJFAR Timotej

1997

RAD

2:43,19

244

24.05.2008

Ljubljana

48.  

SOVROVIČ Miha

1996

BM

2:43,31

243

29.05.2008

Maribor

49.  

BALANT Tim

1996

FR

2:43,59

242

29.05.2008

Maribor

50.  

MULEJ Janez

1996

RAD

2:43,94

240

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

JERIĆEVIĆ Jan

1996

SDD

2:43,96

240

20.07.2008

Ljubljana

52.  

TOMAŠ Rok

1998

RAD

2:43,99

240

20.07.2008

Ljubljana

53.  

KUGONIČ Blaž

1996

VV

2:44,39

238

20.07.2008

Ljubljana

54.  

MAJCEN Martin

1996

IL

2:45,69

233

10.07.2008

Ljubljana

55.  

MODIC Jaka

1997

OL

2:45,81

232

20.07.2008

Ljubljana

56.  

BANKO Jan

1996

FR

2:46,65

229

29.05.2008

Maribor

57.  

IVARTNIK Urh

1997

FR

2:49,11

219

29.05.2008

Maribor

58.  

PODJED Jaka

1997

KA

2:49,12

219

07.07.2008

Kamnik

59.  

IRGOLIČ Anej

1998

BM

2:49,69

217

29.05.2008

Maribor

60.  

KOMOČAR Jaka

1996

BM

2:50,39

214

29.05.2008

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MOČNIK Klemen

1996

SDD

2:51,03

212

10.07.2008

Ljubljana

62.  

MAVRIČ Žan

1998

SDD

2:51,61

209

20.07.2008

Ljubljana

63.  

ŠVAJGER Črt

1997

OL

2:52,23

207

20.07.2008

Ljubljana

64.  

KOVAČ Matevž

1998

CER

2:52,30

207

20.07.2008

Ljubljana

65.  

PERŠAK Vid

1996

FR

2:52,32

207

29.05.2008

Maribor

66.  

ZUPAN Tim

1996

TK

2:52,95

205

20.07.2008

Ljubljana

67.  

ARNIK LADIČ Aljaž

1998

BM

2:53,18

204

29.05.2008

Maribor

68.  

PARADIŽ Andrej

1997

FR

2:53,42

203

29.05.2008

Maribor

 

ZOBEC Tim

1997

RR

2:53,42

203

20.07.2008

Ljubljana

70.  

ROPAČ Peter

1997

RAD

2:54,66

199

31.05.2008

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KOSTELEC Kristjan

1997

OL

2:54,77

198

10.07.2008

Ljubljana

72.  

BOROVNIK Miha

1996

VV

2:55,05

197

20.07.2008

Ljubljana

73.  

DERŽIČ Rudi

1997

CK

2:55,77

195

17.05.2008

Ptuj

74.  

FICKO Blaž

1998

RR

2:56,17

194

20.07.2008

Ljubljana

75.  

GOVŽE Viktor

1997

RR

2:56,77

192

20.07.2008

Ljubljana

76.  

PADAR Matej

1997

RR

2:56,86

191

20.07.2008

Ljubljana

77.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

2:57,13

190

20.07.2008

Ljubljana

78.  

CAR Žan

1997

OL

2:57,66

189

10.07.2008

Ljubljana

 

VRHOVNIK Gašper

1997

IL

2:57,66

189

07.07.2008

Kamnik

80.  

LESKOVAR Jaša

1997

TK

2:57,78

188

17.05.2008

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BRUNČEK Nejc

1996

BM

2:58,13

187

29.05.2008

Maribor

82.  

HROVATIN Žan

1998

LL

2:58,54

186

10.07.2008

Ljubljana

83.  

KOREN Klemen

1999

FR

2:59,05

184

20.07.2008

Ljubljana

84.  

CVITIČ Josip

1997

RT

2:59,54

183

20.07.2008

Ljubljana

85.  

KAKER Jure

1996

FR

2:59,89

182

29.05.2008

Maribor

86.  

BEŠTER Mitja

1998

TK

3:00,00

181

07.07.2008

Kamnik

87.  

OBRANOVIČ Nik

1997

RR

3:00,24

181

20.07.2008

Ljubljana

88.  

ŽELEZNIK Urban

1998

LL

3:00,63

180

20.07.2008

Ljubljana

89.  

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

3:00,67

179

07.07.2008

Kamnik

90.  

GRNJAK Marcel

1998

FR

3:00,70

179

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

HALOŽAN Gašper

1996

BM

3:03,16

172

29.05.2008

Maribor

92.  

ŠETINC Marko

1996

RL

3:03,93

170

10.07.2008

Ljubljana

93.  

YANKOVSKY Aljoša

1998

FR

3:04,03

170

29.05.2008

Maribor

94.  

GOLJAR Matija

1996

LL

3:04,18

169

10.07.2008

Ljubljana

95.  

BENČIČ Matic

1999

BP

3:04,49

168

07.07.2008

Kamnik

96.  

CVENKEL Tilen

1997

RAD

3:05,09

167

21.03.2008

Radovljica

97.  

TUŠAR Nik

1999

CER

3:05,21

167

20.07.2008

Ljubljana

98.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

3:05,29

166

20.07.2008

Ljubljana

99.  

DOSTAL Andraž

1997

CK

3:05,66

165

17.05.2008

Ptuj

100.  

TRELC Tomaž

1997

TK

3:05,84

165

17.05.2008

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

3:05,92

165

20.07.2008

Ljubljana

102.  

MARINKO Klemen

1996

IL

3:06,11

164

20.07.2008

Ljubljana

103.  

BEŠTER Rok

1997

TK

3:06,36

163

20.07.2008

Ljubljana

104.  

ŠIMENC CERAR Žan

1996

RL

3:07,18

161

20.01.2008

Kranj

105.  

GRMEK Martin

1998

SDD

3:07,42

161

07.07.2008

Kamnik

106.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

3:07,48

161

20.07.2008

Ljubljana

107.  

PAVLEKOVIČ Marko

1998

FR

3:08,98

157

29.05.2008

Maribor

108.  

VESELIČ KRUH Nejc

1996

LL

3:09,42

156

24.05.2008

Ljubljana

109.  

BRUMEN Jan

1997

FR

3:09,61

155

29.05.2008

Maribor

110.  

GLAS Jernej

1997

CK

3:09,90

154

17.05.2008

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KLABJAN Nick

1998

KK

3:10,18

154

20.07.2008

Ljubljana

112.  

LALIČ Dušan

1999

LL

3:11,13

151

10.07.2008

Ljubljana

113.  

KOVIČ Bor Janez

1997

LL

3:11,88

150

20.07.2008

Ljubljana

114.  

KAVČIČ Aljaž

1996

LL

3:13,97

145

10.07.2008

Ljubljana

115.  

PETERLIN Luka

1997

KA

3:15,99

140

20.07.2008

Ljubljana

116.  

DROFENIK Andrej

1997

BM

3:16,51

139

29.05.2008

Maribor

117.  

GANTAR Urban

1997

TK

3:16,73

139

17.05.2008

Ptuj

118.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

3:17,79

137

17.05.2008

Ptuj

119.  

JERMAN Žan Mišel

1996

RT

3:17,82

137

29.05.2008

Maribor

120.  

KOMPLET Jaka

1998

PC

3:18,08

136

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BÖK Andraž

1998

TK

3:18,36

135

07.07.2008

Kamnik

122.  

GRUBER Luka

1996

VV

3:18,39

135

29.05.2008

Maribor

123.  

HAUPTMAN Marko

1998

RT

3:21,11

130

20.07.2008

Ljubljana

124.  

GROS Tim

1997

VV

3:21,79

129

29.05.2008

Maribor

125.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

3:22,69

127

10.07.2008

Ljubljana

126.  

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

3:23,07

126

20.07.2008

Ljubljana

127.  

ŠIFRER Jan

1998

TK

3:24,34

124

07.07.2008

Kamnik

128.  

PREZELJ Žan

1998

LL

3:24,59

123

20.07.2008

Ljubljana

129.  

MEDIŽEVEC Anže

1997

TK

3:25,45

122

07.07.2008

Kamnik

130.  

KOSI Gal

1997

IL

3:27,96

117

17.05.2008

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

VRHOVNIK Vid

1999

VV

3:30,49

113

20.07.2008

Ljubljana

132.  

MUHADŽIČ Vid

1997

LL

3:30,68

113

10.07.2008

Ljubljana

133.  

MLINAR Miha

1998

PC

3:32,74

110

20.07.2008

Ljubljana

134.  

MAURI Peter

1999

CER

3:34,39

107

31.05.2008

Radovljica

135.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

3:35,32

106

31.05.2008

Radovljica

136.  

ŠPENKO Jan

1998

TK

3:36,52

104

07.07.2008

Kamnik

137.  

* KOVAČIČ Martin

1998

IL

3:37,03

103

10.07.2008

Ljubljana

138.  

ŠUŠTERŠIČ Paskal

1998

TK

3:37,82

102

07.07.2008

Kamnik

139.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

3:38,05

102

17.05.2008

Ptuj

140.  

MOHAR SALKIČ Miha

1997

TK

3:38,59

101

07.07.2008

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

GERŠAK Luka

1999

VV

3:39,59

100

20.07.2008

Ljubljana

142.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

3:39,76

99

29.05.2008

Maribor

143.  

DRETNIK Jure

1998

FR

3:41,09

98

29.05.2008

Maribor

144.  

OMAN Jaka

1997

TK

3:44,63

93

07.07.2008

Kamnik

145.  

STRNAD Mihael

1999

OL

3:48,18

89

20.07.2008

Ljubljana

146.  

EKSELENSKI Simon

1998

NC

3:51,65

85

20.07.2008

Ljubljana

147.  

MEDIŽEVEC Matevž

1999

TK

3:52,29

84

07.07.2008

Kamnik

148.  

KUGONIČ Žiga

1999

VV

3:52,97

83

20.07.2008

Ljubljana

149.  

BEVK Uroš

1999

CER

3:55,39

81

20.07.2008

Ljubljana

150.  

DOLINAR Jure

1999

BM

4:00,43

76

20.07.2008

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ČUGALJ Jan

1999

NC

4:10,34

67

17.05.2008

Ptuj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

151

1997.16

2:59,29

184



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.