Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:02:39

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:33,89

385

07.02.2016

Ljubljana

2.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:37,78

357

07.02.2016

Ljubljana

3.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

2:40,91

337

07.02.2016

Ljubljana

4.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:43,76

319

20.12.2015

Velenje

5.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:46,56

304

07.02.2016

Ljubljana

6.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:48,76

292

07.02.2016

Ljubljana

7.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:48,98

291

07.02.2016

Ljubljana

8.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

2:49,49

288

07.02.2016

Ljubljana

9.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:49,89

286

15.11.2015

Celje

10.  

UDUČ Miha

2004

BM

2:51,44

278

20.12.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

2:51,53

278

07.02.2016

Ljubljana

12.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:54,29

265

07.02.2016

Ljubljana

13.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:55,13

261

09.01.2016

Ljubljana

14.  

BABIČ Maks

2004

OL

2:55,18

261

09.01.2016

Ljubljana

15.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:57,03

253

31.10.2015

Kranj

16.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

2:59,95

241

31.10.2015

Kranj

17.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

3:02,23

232

07.02.2016

Ljubljana

18.  

VERČ Peter

2004

IL

3:07,33

213

07.02.2016

Ljubljana

19.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

3:08,27

210

07.02.2016

Ljubljana

20.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

3:08,28

210

09.01.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

3:09,54

206

07.02.2016

Ljubljana

22.  

SLANA Bor

2005

LL

3:10,79

202

07.02.2016

Ljubljana

23.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

3:11,29

200

07.02.2016

Ljubljana

24.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

3:11,58

200

09.01.2016

Ljubljana

25.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

3:12,01

198

09.01.2016

Ljubljana

26.  

ONIČ Tadej

2004

BM

3:12,05

198

20.12.2015

Velenje

27.  

VERDNIK Vid

2004

VV

3:12,74

196

20.12.2015

Velenje

28.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

3:13,55

194

07.02.2016

Ljubljana

29.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

3:13,78

193

20.12.2015

Velenje

30.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

3:13,80

193

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:13,99

192

07.02.2016

Ljubljana

32.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

3:15,25

188

07.02.2016

Ljubljana

33.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

3:15,39

188

31.10.2015

Kranj

34.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

3:15,77

187

07.02.2016

Ljubljana

35.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

3:17,96

181

09.01.2016

Ljubljana

36.  

PERŠE Žiga

2005

OL

3:19,10

178

07.02.2016

Ljubljana

37.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

3:19,74

176

07.02.2016

Ljubljana

38.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

3:20,00

175

07.02.2016

Ljubljana

39.  

ILAR Nal

2005

LL

3:20,48

174

09.01.2016

Ljubljana

40.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

3:21,29

172

31.10.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

RADIŠIĆ Dejan

2005

TK

3:21,36

172

07.02.2016

Ljubljana

42.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

3:22,72

168

09.01.2016

Ljubljana

43.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

3:22,79

168

20.12.2015

Velenje

44.  

RISEK Kristjan

2004

BM

3:23,49

167

20.12.2015

Velenje

45.  

MARIČ Rade

2006

LL

3:23,64

166

31.10.2015

Kranj

46.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

3:25,97

161

20.12.2015

Velenje

47.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

3:26,59

159

31.10.2015

Kranj

48.  

KRAJNC Martin

2004

IL

3:26,64

159

09.01.2016

Ljubljana

49.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

3:28,23

155

31.10.2015

Kranj

50.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

3:28,73

154

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

STELE Gašper

2004

KA

3:30,65

150

31.10.2015

Kranj

52.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

3:30,69

150

07.02.2016

Ljubljana

53.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

3:31,96

147

31.10.2015

Kranj

54.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

3:32,24

147

09.01.2016

Ljubljana

55.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

3:32,42

146

07.02.2016

Ljubljana

56.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

3:32,81

146

07.02.2016

Ljubljana

57.  

GOLC Luka

2006

RAD

3:35,51

140

31.10.2015

Kranj

58.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

3:36,94

137

20.12.2015

Velenje

59.  

MEDVED Rok

2005

VV

3:37,38

137

07.02.2016

Ljubljana

60.  

PRINCL Maj

2004

VV

3:41,52

129

20.12.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MAČEK Tilen

2007

TK

3:44,87

123

31.10.2015

Kranj

62.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

3:46,63

121

07.02.2016

Ljubljana

63.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

3:47,40

119

31.10.2015

Kranj

64.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

3:49,07

117

20.12.2015

Velenje

65.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:49,24

116

09.01.2016

Ljubljana

66.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

3:49,62

116

07.02.2016

Ljubljana

67.  

KORENT Leonardo

2006

LL

3:49,80

116

09.01.2016

Ljubljana

68.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

3:51,41

113

31.10.2015

Kranj

69.  

ILAR Lun

2007

LL

3:54,50

109

09.01.2016

Ljubljana

70.  

GORENJAK Anej

2006

FR

3:55,31

108

20.12.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

70

2004.98

3:17,72

182



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.