Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 19:06:58

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:33,63

438

17.07.2016

Brestanica

2.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:34,70

429

17.07.2016

Brestanica

3.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

2:44,48

357

17.07.2016

Brestanica

4.  

UDUČ Miha

2004

BM

2:45,73

349

09.04.2016

Maribor

5.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

2:46,74

343

17.07.2016

Brestanica

6.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:47,79

336

17.07.2016

Brestanica

7.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:48,51

332

16.04.2016

Ljubljana

8.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:49,18

328

17.07.2016

Brestanica

9.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

2:50,22

322

16.04.2016

Ljubljana

10.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:50,36

321

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VERČ Peter

2004

IL

2:52,95

307

16.04.2016

Ljubljana

12.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

2:53,16

306

07.05.2016

Ljubljana

13.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

2:53,56

304

07.05.2016

Ljubljana

14.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:54,05

301

09.04.2016

Maribor

15.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:54,32

300

11.06.2016

Radovljica

16.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

2:56,04

291

25.06.2016

Nova Gorica

17.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

2:56,19

291

17.07.2016

Brestanica

18.  

BABIČ Maks

2004

OL

2:58,22

281

17.07.2016

Brestanica

19.  

NOVAK Miha

2004

LL

2:58,61

279

21.05.2016

Ljubljana

20.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:58,78

278

17.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

2:58,93

277

09.04.2016

Maribor

22.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

3:00,08

272

17.07.2016

Brestanica

23.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

3:00,24

271

21.05.2016

Ljubljana

24.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

3:03,17

259

15.04.2016

Radovljica

25.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

3:05,41

249

18.06.2016

Trbovlje

26.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

3:06,17

246

15.04.2016

Radovljica

27.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

3:07,19

242

17.07.2016

Brestanica

28.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

3:07,23

242

18.06.2016

Trbovlje

29.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

3:07,41

241

17.07.2016

Brestanica

30.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

3:07,96

239

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

3:08,82

236

17.07.2016

Brestanica

32.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

3:08,91

236

15.04.2016

Radovljica

33.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

3:10,09

231

17.07.2016

Brestanica

34.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

3:10,63

229

17.07.2016

Brestanica

35.  

TURK Mitja

2006

RR

3:11,43

227

17.07.2016

Brestanica

36.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

3:12,37

223

17.07.2016

Brestanica

37.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

3:12,56

223

17.07.2016

Brestanica

38.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

3:14,31

217

17.07.2016

Brestanica

39.  

ĆATIĆ Ismar

2006

IL

3:17,07

208

17.07.2016

Brestanica

40.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

3:17,26

207

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KREPEL Urban

2005

VV

3:17,35

207

17.03.2016

Ravne na Koroškem

42.  

KOZOLE Jan

2005

CK

3:17,43

207

17.07.2016

Brestanica

43.  

PREBIL Jakob

2005

OL

3:17,72

206

15.04.2016

Radovljica

44.  

SNOJ Jaka

2004

OL

3:17,82

205

16.04.2016

Ljubljana

45.  

GOLC Luka

2006

RAD

3:18,15

204

17.07.2016

Brestanica

46.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

3:18,30

204

17.07.2016

Brestanica

47.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

3:19,05

202

17.03.2016

Ravne na Koroškem

48.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:19,34

201

17.03.2016

Ravne na Koroškem

49.  

ONIČ Tadej

2004

BM

3:20,68

197

17.03.2016

Ravne na Koroškem

50.  

ĐORĐEVIĆ Jaka

2006

TOR

3:21,15

195

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

3:21,26

195

17.07.2016

Brestanica

52.  

VARGA Jaka

2006

LL

3:21,34

195

15.04.2016

Radovljica

53.  

KRAJNC Martin

2004

IL

3:21,44

194

16.04.2016

Ljubljana

54.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

3:21,45

194

17.07.2016

Brestanica

55.  

KORENT Leonardo

2006

LL

3:21,90

193

17.07.2016

Brestanica

56.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

3:23,18

189

17.03.2016

Ravne na Koroškem

57.  

RISEK Kristjan

2004

BM

3:23,32

189

17.03.2016

Ravne na Koroškem

58.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

3:23,85

188

16.04.2016

Ljubljana

59.  

RESNIK Florijan

2006

CK

3:23,91

187

18.06.2016

Trbovlje

60.  

STELE Gašper

2004

KA

3:24,62

186

15.04.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PERŠE Žiga

2005

OL

3:25,38

183

16.04.2016

Ljubljana

62.  

RADIŠIĆ Dejan

2005

TK

3:26,79

180

15.04.2016

Radovljica

63.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

3:27,15

179

15.04.2016

Radovljica

64.  

FOGLER STJEPIĆ Luka

2006

PC

3:27,43

178

17.07.2016

Brestanica

65.  

ZORKO Maj

2004

CK

3:27,50

178

18.06.2016

Trbovlje

66.  

PRINCL Maj

2004

VV

3:27,99

177

17.07.2016

Brestanica

67.  

GORENJAK Anej

2006

FR

3:29,37

173

17.07.2016

Brestanica

68.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

3:30,37

171

17.03.2016

Ravne na Koroškem

69.  

ILAR Lun

2007

LL

3:30,51

170

16.04.2016

Ljubljana

70.  

PETERLIN Nik

2006

KA

3:30,63

170

15.04.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

BLATNIK Nik

2006

RR

3:30,83

170

17.07.2016

Brestanica

72.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

3:31,29

168

15.04.2016

Radovljica

73.  

FRAS Žan

2005

PDM

3:32,62

165

17.07.2016

Brestanica

74.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

3:33,63

163

17.07.2016

Brestanica

75.  

TRATNIK Filip

2004

IL

3:33,97

162

16.04.2016

Ljubljana

76.  

MAČEK Tilen

2007

TK

3:34,76

160

17.07.2016

Brestanica

77.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

3:34,90

160

17.03.2016

Ravne na Koroškem

78.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

3:35,59

159

15.04.2016

Radovljica

79.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

3:37,02

155

17.03.2016

Ravne na Koroškem

80.  

KENIG Vid

2005

RAD

3:37,22

155

15.04.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

3:39,14

151

15.04.2016

Radovljica

82.  

MOČNIK Anej

2004

CER

3:39,65

150

17.07.2016

Brestanica

83.  

POSNJAK Juš

2006

TK

3:40,45

148

15.04.2016

Radovljica

84.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

3:43,96

141

17.07.2016

Brestanica

85.  

DOLENC Anže

2004

RAD

3:47,53

135

15.04.2016

Radovljica

86.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

3:47,70

135

17.07.2016

Brestanica

87.  

LAMOT Metod

2005

VV

3:48,05

134

17.07.2016

Brestanica

88.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

3:48,28

134

16.04.2016

Ljubljana

89.  

ROTER Matic

2004

TK

3:48,39

133

15.04.2016

Radovljica

90.  

BREGANT Anej

2004

BM

3:50,16

130

17.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

3:51,90

127

17.03.2016

Ravne na Koroškem

92.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

3:53,61

125

20.03.2016

Ravne na Koroškem

93.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:53,64

125

17.07.2016

Brestanica

94.  

LENART Žan

2007

VV

4:36,41

75

17.03.2016

Ravne na Koroškem


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

94

2005.01

3:18,31

204



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.