Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:39:02

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:20,61

328

06.02.2016

Ljubljana

2.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

1:23,17

298

06.02.2016

Ljubljana

3.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:23,43

296

12.03.2016

Ljubljana

4.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:24,95

280

06.02.2016

Ljubljana

5.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:25,07

279

06.02.2016

Ljubljana

6.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:26,04

269

21.05.2016

Velenje

7.  

TURK Matic

2004

BP

1:27,11

260

06.02.2016

Ljubljana

8.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:27,63

255

12.03.2016

Ljubljana

9.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:27,71

254

06.02.2016

Ljubljana

10.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:28,01

252

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:30,38

232

06.02.2016

Ljubljana

12.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

1:30,72

230

06.02.2016

Ljubljana

13.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:30,78

229

06.02.2016

Ljubljana

14.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:30,94

228

23.04.2016

Novi Sad

15.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:31,55

224

06.02.2016

Ljubljana

16.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:31,65

223

06.02.2016

Ljubljana

17.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:31,66

223

05.12.2015

Maribor

18.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:31,79

222

02.04.2016

Celje

19.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:32,54

217

21.05.2016

Velenje

20.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:32,55

216

12.03.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:33,00

213

06.02.2016

Ljubljana

22.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:33,16

212

05.12.2015

Maribor

23.  

KRAVOS Žak

2004

BM

1:33,33

211

15.01.2016

Ruše

24.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:34,07

206

15.01.2016

Ruše

25.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:34,13

206

06.02.2016

Ljubljana

26.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:34,25

205

17.06.2016

Celovec/Klagenfurt

27.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:35,27

198

21.05.2016

Velenje

28.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:35,39

198

21.05.2016

Velenje

29.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:35,44

197

02.04.2016

Celje

30.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:35,94

194

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:36,02

194

05.12.2015

Maribor

32.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:36,28

192

12.03.2016

Ljubljana

33.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:36,29

192

06.02.2016

Ljubljana

34.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:36,31

192

21.05.2016

Velenje

 

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:36,31

192

06.02.2016

Ljubljana

36.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

1:36,38

192

17.10.2015

Ribnica

37.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:36,53

191

02.04.2016

Celje

38.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:36,60

190

17.10.2015

Ribnica

39.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:36,71

190

12.03.2016

Ljubljana

40.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:36,79

189

02.04.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:37,06

188

12.03.2016

Ljubljana

42.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:37,17

187

15.01.2016

Ruše

43.  

TRATNIK Filip

2004

IL

1:38,12

182

06.02.2016

Ljubljana

44.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:38,43

180

06.02.2016

Ljubljana

45.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:38,44

180

06.02.2016

Ljubljana

46.  

FOGLER Luka

2006

PC

1:38,58

179

02.04.2016

Celje

47.  

ILAR Nal

2005

LL

1:38,78

178

12.03.2016

Ljubljana

48.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:39,35

175

02.04.2016

Celje

49.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:39,83

172

06.02.2016

Ljubljana

50.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:40,12

171

12.03.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:40,22

170

12.03.2016

Ljubljana

52.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

1:40,41

169

06.02.2016

Ljubljana

53.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:40,65

168

23.01.2016

Ljubljana

54.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:40,74

168

19.12.2015

Ljubljana

55.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:41,05

166

12.03.2016

Ljubljana

56.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:41,22

165

15.01.2016

Ruše

57.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:42,20

161

20.12.2015

Velenje

58.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:42,36

160

05.12.2015

Maribor

59.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:42,97

157

12.03.2016

Ljubljana

60.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:43,68

154

02.04.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:43,81

153

06.02.2016

Ljubljana

62.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:44,18

152

06.02.2016

Ljubljana

63.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:44,29

151

06.02.2016

Ljubljana

64.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:44,59

150

17.01.2016

Radenci

65.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:45,03

148

23.01.2016

Ljubljana

66.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:45,08

148

12.03.2016

Ljubljana

67.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:45,31

147

23.01.2016

Ljubljana

68.  

ROŽEN Tine

2005

FR

1:45,37

146

02.04.2016

Celje

69.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:45,40

146

05.12.2015

Maribor

70.  

MARIČ Rade

2006

LL

1:46,09

144

10.10.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KATARIČ Tit

2004

CER

1:46,64

141

06.02.2016

Ljubljana

72.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:46,77

141

12.03.2016

Ljubljana

73.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:46,78

141

05.12.2015

Maribor

74.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

1:46,80

141

05.12.2015

Maribor

75.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:46,97

140

05.12.2015

Maribor

76.  

PETEK Luka

2005

RR

1:47,15

139

12.03.2016

Ljubljana

77.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:47,27

139

06.02.2016

Ljubljana

78.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:47,42

138

05.12.2015

Maribor

79.  

TURK Mitja

2006

RR

1:47,47

138

02.04.2016

Celje

80.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:47,90

136

19.12.2015

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:47,96

136

05.12.2015

Maribor

82.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:48,03

136

05.12.2015

Maribor

83.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:48,31

135

17.10.2015

Ribnica

84.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:48,45

134

02.04.2016

Celje

85.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

1:48,47

134

23.01.2016

Ljubljana

86.  

SLANA Bor

2005

LL

1:48,81

133

06.02.2016

Ljubljana

 

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:48,81

133

19.12.2015

Ljubljana

88.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:48,85

133

06.02.2016

Ljubljana

89.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

1:48,89

133

06.02.2016

Ljubljana

90.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:49,01

132

02.04.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:49,15

132

20.12.2015

Velenje

92.  

NEMGAR Klemen

2006

BP

1:49,39

131

06.02.2016

Ljubljana

93.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:49,40

131

05.12.2015

Maribor

94.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:49,45

131

06.02.2016

Ljubljana

95.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:49,53

130

06.02.2016

Ljubljana

96.  

STELE Gašper

2004

KA

1:49,65

130

24.10.2015

Kranj

97.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:49,70

130

21.05.2016

Velenje

98.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:49,74

130

06.02.2016

Ljubljana

99.  

VAUPOTIČ Jan

2004

OL

1:49,78

129

06.02.2016

Ljubljana

100.  

TURK Tomaž

2005

RR

1:49,84

129

15.11.2015

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:49,94

129

05.12.2015

Maribor

102.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:50,25

128

06.02.2016

Ljubljana

103.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

1:50,63

127

17.10.2015

Ribnica

104.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:50,75

126

12.03.2016

Ljubljana

105.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:50,77

126

15.01.2016

Ruše

106.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

1:51,06

125

07.11.2015

Kranj

107.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:51,08

125

06.02.2016

Ljubljana

108.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

1:51,13

125

06.02.2016

Ljubljana

109.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:51,47

124

06.02.2016

Ljubljana

110.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:51,62

123

12.03.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:51,68

123

24.10.2015

Kranj

112.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:51,73

123

02.04.2016

Celje

113.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:51,77

123

05.03.2016

Špital/Spittal

114.  

KENIG Vid

2005

RAD

1:51,78

123

24.10.2015

Kranj

 

KOZOLE Jan

2005

CK

1:51,78

123

06.02.2016

Ljubljana

116.  

LUKIN Zahar

2004

KK

1:52,58

120

06.02.2016

Ljubljana

117.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:52,68

120

23.01.2016

Ljubljana

118.  

KRAJNC Martin

2004

IL

1:52,70

120

17.06.2016

Celovec/Klagenfurt

119.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

1:52,73

120

17.10.2015

Ribnica

120.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:52,89

119

05.12.2015

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:52,94

119

21.05.2016

Velenje

122.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:53,13

118

05.12.2015

Maribor

123.  

VETTER Miha

2005

FR

1:53,37

118

12.03.2016

Ljubljana

124.  

KIKER Jan

2007

PC

1:53,55

117

02.04.2016

Celje

125.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:53,77

116

20.12.2015

Velenje

126.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:53,83

116

05.12.2015

Maribor

127.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:54,19

115

05.12.2015

Maribor

128.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:54,37

114

12.03.2016

Ljubljana

129.  

HORVAT Lan

2006

PDM

1:54,47

114

06.02.2016

Ljubljana

130.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:54,63

114

02.04.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:54,75

113

17.10.2015

Ribnica

132.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:54,79

113

23.01.2016

Ljubljana

133.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:54,80

113

06.02.2016

Ljubljana

134.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

1:54,90

113

02.04.2016

Celje

135.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:55,06

112

06.02.2016

Ljubljana

136.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:55,11

112

24.10.2015

Kranj

137.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:55,14

112

23.01.2016

Ljubljana

 

KEREC Odon

2006

IL

1:55,14

112

23.01.2016

Ljubljana

139.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:55,37

111

12.03.2016

Ljubljana

140.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:56,50

108

20.12.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:57,01

107

06.02.2016

Ljubljana

142.  

ROTER Matic

2004

TK

1:57,05

107

24.10.2015

Kranj

143.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:57,71

105

12.03.2016

Ljubljana

144.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:57,86

105

02.04.2016

Celje

145.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:57,95

104

23.01.2016

Ljubljana

146.  

MOČNIK Anej

2004

CER

1:58,01

104

17.10.2015

Ribnica

147.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

1:58,07

104

05.12.2015

Maribor

148.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:58,37

103

10.10.2015

Kranj

149.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:59,69

100

23.01.2016

Ljubljana

150.  

LESJAK MUTVAR Tim

2005

BM

2:00,08

99

05.12.2015

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

2:00,15

99

06.02.2016

Ljubljana

152.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

2:00,31

98

21.05.2016

Velenje

153.  

FERENČAK Luka

2007

CK

2:00,50

98

05.12.2015

Maribor

154.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

2:01,00

97

02.04.2016

Celje

155.  

KOČAN Lan

2004

KA

2:01,01

97

06.02.2016

Ljubljana

156.  

ILAR Lun

2007

LL

2:01,66

95

23.01.2016

Ljubljana

157.  

MANDIR Roko

2005

PDM

2:01,71

95

02.04.2016

Celje

158.  

KRALJ Julien

2007

KK

2:01,77

95

06.02.2016

Ljubljana

159.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

2:02,09

94

21.05.2016

Velenje

160.  

ZALAR Maj

2007

OL

2:02,10

94

21.05.2016

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

2:02,65

93

05.12.2015

Maribor

162.  

LAMOT Metod

2005

VV

2:02,81

92

21.05.2016

Velenje

163.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

2:03,00

92

05.12.2015

Maribor

164.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

2:03,30

91

24.10.2015

Kranj

165.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

2:03,93

90

02.04.2016

Celje

166.  

MAREEV Roman

2005

LL

2:03,95

90

19.12.2015

Ljubljana

167.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

2:04,06

90

06.02.2016

Ljubljana

168.  

JANČAR Blaž

2007

IL

2:04,19

89

23.01.2016

Ljubljana

169.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

2:04,50

89

20.12.2015

Velenje

170.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:04,72

88

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

2:05,63

86

17.01.2016

Radenci

172.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

2:05,74

86

07.11.2015

Kranj

173.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

2:05,75

86

17.10.2015

Ribnica

174.  

MUNDA Alen

2005

IL

2:06,38

85

12.03.2016

Ljubljana

175.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

2:06,44

85

21.05.2016

Velenje

176.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

2:06,50

84

17.10.2015

Ribnica

177.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

2:06,78

84

05.12.2015

Maribor

178.  

GORENJAK Anej

2006

FR

2:06,96

84

20.12.2015

Velenje

179.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

2:07,69

82

06.02.2016

Ljubljana

180.  

RITONJA Grega

2007

ZR

2:08,03

81

05.12.2015

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

2:08,04

81

07.11.2015

Kranj

182.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

2:08,37

81

20.12.2015

Velenje

183.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

2:09,30

79

05.12.2015

Maribor

184.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:09,32

79

23.01.2016

Ljubljana

185.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

2:09,34

79

12.03.2016

Ljubljana

186.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

2:09,35

79

23.01.2016

Ljubljana

187.  

JERMOL Svit

2005

LL

2:09,36

79

19.12.2015

Ljubljana

188.  

KRAMER Žiga

2006

OL

2:09,39

79

23.01.2016

Ljubljana

189.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

2:09,53

79

12.03.2016

Ljubljana

190.  

GRADIŠNIK Bor

2004

VV

2:10,43

77

20.12.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

GERMOVŠEK Jan

2005

CK

2:10,53

77

17.10.2015

Ribnica

192.  

PRINCL Maj

2004

VV

2:10,96

76

05.12.2015

Maribor

193.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

2:11,30

75

20.12.2015

Velenje

194.  

AGATIĆ Leo

2005

NC

2:11,43

75

05.12.2015

Maribor

195.  

DEBEVEC Matic

2008

LL

2:11,71

75

23.01.2016

Ljubljana

196.  

APOSTOLOVSKI Andrej

2004

RAD

2:11,85

75

24.10.2015

Kranj

197.  

KOSEC Tian

2005

PDM

2:13,22

72

05.12.2015

Maribor

198.  

LENART Žan

2007

VV

2:13,25

72

21.05.2016

Velenje

199.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

2:13,28

72

05.12.2015

Maribor

200.  

PUC Jakob

2006

IL

2:13,39

72

23.01.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

2:14,57

70

05.12.2015

Maribor

202.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

2:14,90

70

17.01.2016

Radenci

203.  

BONE Andrej

2008

KKR

2:15,52

69

06.02.2016

Ljubljana

204.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

2:15,64

68

05.12.2015

Maribor

205.  

ŽONTAR Filip

2008

TK

2:16,74

67

02.04.2016

Celje

206.  

CAKOR Aldin

2005

VV

2:17,39

66

20.12.2015

Velenje

207.  

TRAVEN Anže

2006

ZVK

2:17,64

65

10.10.2015

Kranj

208.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

2:17,98

65

05.12.2015

Maribor

209.  

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

2:19,41

63

20.12.2015

Velenje

210.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

2:19,44

63

06.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

2:21,49

60

23.01.2016

Ljubljana

212.  

KOŽELJ Tomaž

2006

BM

2:21,94

60

05.12.2015

Maribor

213.  

PERČIČ Filip

2007

VV

2:22,32

59

20.12.2015

Velenje

214.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

2:24,11

57

05.12.2015

Maribor

215.  

KADRIĆ Eman

2006

VV

2:27,32

53

20.12.2015

Velenje

216.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

2:28,28

52

17.10.2015

Ribnica

217.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

2:29,53

51

05.12.2015

Maribor

218.  

MARUŠKO Nejc

2004

BM

2:37,21

44

05.12.2015

Maribor

219.  

CVELBAR Enej

2008

RL

2:38,13

43

23.01.2016

Ljubljana

220.  

KOPČIČ Žan

2005

BM

2:38,18

43

05.12.2015

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

GRUJIČ Anej

2006

BM

2:48,17

36

05.12.2015

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

221

2005.3

1:53,28

118



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.