Back    Home

Lestvice *
2015/2016, mlajši dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 20:06:39

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:20,84

412

18.06.2016

Ljubljana

2.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:22,27

391

16.07.2016

Brestanica

3.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:26,44

337

16.07.2016

Brestanica

4.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:27,03

330

16.07.2016

Brestanica

5.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:27,90

321

16.07.2016

Brestanica

6.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:28,47

315

20.03.2016

Ravne na Koroškem

7.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:28,83

311

09.07.2016

Kamnik

8.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:29,57

303

18.06.2016

Ljubljana

9.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:29,83

301

16.07.2016

Brestanica

10.  

IVIČIĆ Aleš

2004

TK

1:30,82

291

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:30,99

289

09.07.2016

Kamnik

12.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:31,12

288

28.05.2016

Ravne na Koroškem

13.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:31,21

287

16.07.2016

Brestanica

14.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:31,24

287

21.05.2016

Ljubljana

15.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:31,72

282

25.06.2016

Nova Gorica

16.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:31,87

281

16.07.2016

Brestanica

17.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:32,00

280

25.06.2016

Nova Gorica

18.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:32,04

279

16.07.2016

Brestanica

19.  

TURK Matic

2004

BP

1:32,08

279

16.07.2016

Brestanica

20.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:32,19

278

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:33,92

263

16.07.2016

Brestanica

22.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:35,03

254

16.07.2016

Brestanica

23.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:35,57

250

16.07.2016

Brestanica

24.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:36,13

245

18.06.2016

Ljubljana

 

REMEC Žiga

2004

BP

1:36,13

245

24.04.2016

Banja Luka

26.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:36,28

244

16.07.2016

Brestanica

27.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:36,80

240

28.05.2016

Ravne na Koroškem

28.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:37,14

238

16.04.2016

Ravne na Koroškem

29.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:37,86

232

18.06.2016

Ljubljana

30.  

ILAR Nal

2005

LL

1:37,89

232

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:38,01

231

16.07.2016

Brestanica

32.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:38,04

231

16.07.2016

Brestanica

33.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:38,65

227

11.06.2016

Reka/Rijeka

34.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:39,26

223

25.06.2016

Nova Gorica

35.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:39,29

223

21.05.2016

Ljubljana

36.  

ĐORĐEVIĆ Jaka

2006

TOR

1:39,40

222

09.04.2016

Maribor

37.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:40,13

217

11.03.2016

Radovljica

38.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:40,18

217

16.07.2016

Brestanica

39.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:40,28

216

11.03.2016

Radovljica

40.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:40,40

215

18.06.2016

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

VERČ Peter

2004

IL

1:40,43

215

21.05.2016

Ljubljana

42.  

FOGLER STJEPIĆ Luka

2006

PC

1:40,56

214

09.07.2016

Kamnik

43.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:40,85

212

27.03.2016

Kranj

44.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:41,20

210

09.07.2016

Kamnik

45.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:41,26

210

28.05.2016

Ravne na Koroškem

46.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:41,38

209

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

47.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:41,41

209

09.07.2016

Kamnik

48.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:41,44

209

16.07.2016

Brestanica

49.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:41,82

206

27.03.2016

Kranj

50.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:41,86

206

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:42,11

205

16.07.2016

Brestanica

52.  

TRATNIK Filip

2004

IL

1:42,35

203

16.07.2016

Brestanica

53.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:42,66

201

07.05.2016

Ljubljana

54.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:43,11

199

18.06.2016

Ljubljana

55.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:43,40

197

09.07.2016

Kamnik

56.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:43,57

196

11.03.2016

Radovljica

57.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:43,73

195

28.05.2016

Ravne na Koroškem

58.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:43,87

194

28.05.2016

Ravne na Koroškem

59.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:43,89

194

16.07.2016

Brestanica

60.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:44,15

193

11.03.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BENČIČ Val

2007

BP

1:44,49

191

16.07.2016

Brestanica

62.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:44,69

190

16.07.2016

Brestanica

63.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:44,72

190

16.07.2016

Brestanica

64.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:44,90

189

16.07.2016

Brestanica

65.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:44,95

188

11.06.2016

Reka/Rijeka

66.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:45,12

188

28.05.2016

Ravne na Koroškem

67.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:45,61

185

11.03.2016

Radovljica

68.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:45,62

185

18.06.2016

Ljubljana

69.  

JEREB Matic

2004

CER

1:45,84

184

16.07.2016

Brestanica

70.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:45,86

184

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:46,30

181

11.06.2016

Radovljica

72.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:47,24

177

18.06.2016

Ljubljana

73.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:47,26

177

07.05.2016

Ljubljana

74.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:47,47

176

11.03.2016

Radovljica

 

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:47,47

176

09.07.2016

Kamnik

76.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:47,66

175

16.07.2016

Brestanica

77.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:47,80

174

09.07.2016

Kamnik

78.  

KATARIĆ Tit

2004

CER

1:47,91

173

16.07.2016

Brestanica

79.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:48,35

171

02.07.2016

Koper

80.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:48,58

170

14.05.2016

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

TURK Mitja

2006

RR

1:48,68

170

16.07.2016

Brestanica

82.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:49,22

167

16.07.2016

Brestanica

83.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:49,23

167

02.07.2016

Koper

84.  

ROŽEN Tine

2005

FR

1:49,33

167

18.06.2016

Ljubljana

85.  

KOS David

2005

PDM

1:49,40

166

28.05.2016

Ravne na Koroškem

86.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

1:49,55

166

28.05.2016

Ravne na Koroškem

87.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:49,65

165

16.07.2016

Brestanica

88.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:49,66

165

17.07.2016

Radovljica

89.  

ĆATIĆ Ismar

2006

IL

1:50,11

163

09.07.2016

Kamnik

90.  

PEVEC Julijan

2008

NC

1:50,32

162

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

1:50,36

162

16.07.2016

Brestanica

92.  

BARTULOVIĆ PETOVAR Mark

2004

IL

1:50,42

162

18.06.2016

Ljubljana

93.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:50,44

162

16.07.2016

Brestanica

94.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:50,54

161

02.07.2016

Koper

95.  

STELE Gašper

2004

KA

1:50,80

160

28.05.2016

Reka/Rijeka

96.  

VETTER Miha

2005

FR

1:51,04

159

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

97.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:51,20

158

09.07.2016

Kamnik

98.  

EGART Luka

2005

TK

1:51,50

157

11.06.2016

Reka/Rijeka

99.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:51,65

157

18.06.2016

Ljubljana

100.  

LUKIN Zahar

2004

KK

1:51,81

156

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŽUGELJ GAŠPERŠIČ Maks

2004

TK

1:52,04

155

11.03.2016

Radovljica

102.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:52,38

153

16.07.2016

Brestanica

103.  

MARIĆ Bastian

2006

FR

1:52,43

153

09.07.2016

Kamnik

104.  

ROTER Matic

2004

TK

1:52,95

151

11.03.2016

Radovljica

105.  

RADIŠIĆ Dejan

2005

TK

1:53,02

151

11.03.2016

Radovljica

106.  

JURŠIČ Vid

2004

BP

1:53,05

151

11.06.2016

Radovljica

107.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:53,12

150

11.06.2016

Reka/Rijeka

108.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:53,32

150

28.05.2016

Ravne na Koroškem

109.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

1:53,54

149

16.04.2016

Ravne na Koroškem

110.  

KEREC Odon

2006

IL

1:53,55

149

07.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:53,66

148

16.07.2016

Brestanica

112.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:54,06

147

18.06.2016

Ljubljana

113.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:54,10

147

28.05.2016

Ravne na Koroškem

114.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:54,28

146

16.07.2016

Brestanica

115.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:54,36

146

11.03.2016

Radovljica

116.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:54,47

145

11.03.2016

Radovljica

117.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:54,83

144

25.06.2016

Nova Gorica

118.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:54,87

144

18.06.2016

Trbovlje

119.  

KATARIĆ Rok

2005

CER

1:54,94

143

25.06.2016

Nova Gorica

120.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:55,32

142

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KRAJNC Martin

2004

IL

1:55,37

142

21.05.2016

Ljubljana

122.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:55,39

142

16.07.2016

Brestanica

123.  

KOCIĆ Nikola Tin

2007

SDD

1:55,45

142

21.05.2016

Ljubljana

 

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:55,45

142

16.07.2016

Brestanica

125.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

1:55,60

141

09.07.2016

Kamnik

126.  

HORVAT Lan

2006

PDM

1:55,74

141

09.04.2016

Maribor

127.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

1:56,13

139

16.07.2016

Brestanica

128.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:56,40

138

25.06.2016

Nova Gorica

129.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:56,43

138

25.06.2016

Nova Gorica

130.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:56,73

137

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:56,82

137

28.05.2016

Ravne na Koroškem

132.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:56,89

136

14.05.2016

Ptuj

133.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:57,35

135

11.06.2016

Reka/Rijeka

134.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:58,34

131

16.07.2016

Brestanica

135.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:58,39

131

16.07.2016

Brestanica

136.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

1:59,00

129

11.06.2016

Radovljica

137.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:59,06

129

16.04.2016

Ravne na Koroškem

138.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

1:59,51

128

16.07.2016

Brestanica

139.  

GORENJAK Anej

2006

FR

2:00,09

126

16.04.2016

Ravne na Koroškem

140.  

CVETKOVIĆ Leon

2005

AQ

2:00,19

125

18.06.2016

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:00,29

125

11.06.2016

Radovljica

142.  

LJUBEC Jaka

2004

TP

2:00,45

125

14.05.2016

Ptuj

143.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

2:00,49

125

11.03.2016

Radovljica

144.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

2:00,58

124

16.07.2016

Brestanica

145.  

ILAR Lun

2007

LL

2:00,76

124

18.06.2016

Ljubljana

146.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

2:00,89

123

07.05.2016

Ljubljana

147.  

RITONJA Grega

2007

ZR

2:00,95

123

18.06.2016

Trbovlje

148.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

2:01,01

123

11.06.2016

Radovljica

149.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

2:01,17

122

16.07.2016

Brestanica

 

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

2:01,17

122

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

2:01,27

122

18.06.2016

Ljubljana

152.  

MICHELÉ BRAČIČ Luka

2004

TK

2:01,40

122

11.03.2016

Radovljica

153.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

2:01,68

121

02.07.2016

Koper

 

ZALAR Maj

2007

OL

2:01,68

121

09.07.2016

Kamnik

155.  

KIKER Jan

2007

PC

2:01,69

121

16.07.2016

Brestanica

156.  

PUC Jakob

2006

IL

2:02,03

120

07.05.2016

Ljubljana

157.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

2:02,29

119

02.07.2016

Koper

158.  

LAMOT Metod

2005

VV

2:02,31

119

16.07.2016

Brestanica

159.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

2:02,34

119

16.07.2016

Brestanica

160.  

LENART Žan

2007

VV

2:02,98

117

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

2:03,20

116

02.07.2016

Koper

162.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

2:03,31

116

18.06.2016

Ljubljana

163.  

MUNDA Alen

2005

IL

2:03,33

116

18.06.2016

Ljubljana

164.  

JANČAR Blaž

2007

IL

2:03,40

116

18.06.2016

Ljubljana

165.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

2:04,67

112

25.06.2016

Nova Gorica

166.  

MAJER Tine

2006

PDM

2:05,48

110

28.05.2016

Ravne na Koroškem

167.  

FILIPČIČ Ian

2007

BP

2:05,78

109

16.07.2016

Brestanica

168.  

ERMENC Aidan

2008

NC

2:06,18

108

14.05.2016

Ptuj

169.  

METULJ Marcel

2007

FR

2:06,23

108

28.05.2016

Ravne na Koroškem

170.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

2:06,41

108

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

RAZBORŠEK Leonard

2006

AQ

2:06,48

108

21.05.2016

Ljubljana

172.  

MANDIR Roko

2005

PDM

2:06,52

108

09.04.2016

Maribor

173.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

2:06,70

107

11.06.2016

Reka/Rijeka

174.  

MAREEV Roman

2005

LL

2:07,01

106

18.06.2016

Ljubljana

175.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:07,58

105

16.07.2016

Brestanica

176.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

2:07,77

104

11.06.2016

Radovljica

177.  

KENIG Vid

2005

RAD

2:07,85

104

11.03.2016

Radovljica

178.  

ZUPANIČ Tian

2007

BM

2:07,89

104

16.07.2016

Brestanica

179.  

NIKAŠINOVIĆ Maks

2006

OL

2:07,94

104

11.06.2016

Radovljica

180.  

PANIĆ Nal

2007

FR

2:07,97

104

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ABDIĆ Alen

2007

IL

2:08,44

103

28.05.2016

Ravne na Koroškem

182.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

2:08,49

103

28.05.2016

Ravne na Koroškem

183.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

2:08,69

102

09.07.2016

Kamnik

184.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

2:09,18

101

18.06.2016

Ljubljana

185.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof Ajdan

2006

LL

2:09,40

101

09.07.2016

Kamnik

186.  

MOŽINA Nik

2004

KK

2:09,51

100

15.11.2015

Koper

187.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

2:09,88

99

25.06.2016

Nova Gorica

188.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

2:10,17

99

28.05.2016

Ravne na Koroškem

189.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

2:10,23

99

18.06.2016

Ljubljana

190.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

2:10,30

98

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

BONE Andrej

2008

KKR

2:10,34

98

16.07.2016

Brestanica

192.  

KRALJ Julien

2007

KK

2:10,46

98

15.11.2015

Koper

193.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

2:10,56

98

16.07.2016

Brestanica

194.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

2:11,15

97

16.04.2016

Ravne na Koroškem

195.  

PRINCL Miha

2008

VV

2:11,45

96

16.04.2016

Ravne na Koroškem

196.  

MUŽINA Nik

2004

KK

2:11,70

95

12.12.2015

Koper

197.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

2:12,52

94

11.06.2016

Radovljica

198.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

2:13,04

93

18.06.2016

Ljubljana

199.  

KAVRE Jani

2004

KK

2:13,06

92

02.07.2016

Koper

200.  

MAROLT Matija

2006

CK

2:13,13

92

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

2:14,55

89

18.06.2016

Ljubljana

202.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

2:14,80

89

16.07.2016

Brestanica

203.  

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

2:15,29

88

28.05.2016

Ravne na Koroškem

204.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

2:16,26

86

16.07.2016

Brestanica

205.  

VUČKO Nik

2008

IL

2:16,57

86

18.06.2016

Ljubljana

206.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

2:17,04

85

25.06.2016

Nova Gorica

207.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

2:17,13

84

16.07.2016

Brestanica

208.  

ALIČ Nan

2006

IL

2:18,20

83

18.06.2016

Ljubljana

209.  

SEVER Marko

2007

LL

2:18,39

82

09.07.2016

Kamnik

210.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

2:18,41

82

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

LUKMAN Rok

2005

RL

2:18,79

81

16.07.2016

Brestanica

212.  

GÓR DÁniel

2008

KK

2:18,80

81

16.04.2016

Koper

213.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

2:18,84

81

18.06.2016

Ljubljana

214.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

2:19,44

80

09.04.2016

Maribor

215.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

2:20,30

79

18.06.2016

Ljubljana

216.  

TONČETIČ Žan

2004

KK

2:20,43

79

15.11.2015

Koper

217.  

PAUČIČ Jakov Peter

2010

TOR

2:20,65

78

11.06.2016

Radovljica

218.  

BAUK Urban

2004

RL

2:21,38

77

21.05.2016

Ljubljana

219.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

2:21,79

76

11.03.2016

Radovljica

220.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

2:22,39

75

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

2:22,74

75

18.06.2016

Ljubljana

222.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

2:23,79

73

11.03.2016

Radovljica

223.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

2:23,91

73

11.03.2016

Radovljica

224.  

BURSAĆ Uroš

2007

LL

2:24,66

72

25.06.2016

Nova Gorica

225.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

2:25,16

71

09.04.2016

Maribor

226.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

2:30,09

64

16.04.2016

Koper

227.  

KAVČIČ Rubens

2007

KK

2:30,27

64

12.12.2015

Koper

228.  

ŠALEJ-AVSEC Maj

2008

KA

2:34,34

59

09.07.2016

Kamnik

229.  

ŠKERJANC Timotej

2007

KK

2:36,37

57

16.04.2016

Koper

230.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

2:36,62

57

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

CVELBAR Enej

2008

RL

2:40,86

52

18.06.2016

Ljubljana

232.  

LOTRIČ Vid

2007

RA

2:48,29

46

11.06.2016

Radovljica

233.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

2:52,47

42

11.06.2016

Radovljica

234.  

MAREEV Timofei

2007

LL

2:57,82

39

18.06.2016

Ljubljana

235.  

STRAUSS KOŽELJ Anže

2007

PDM

2:58,16

39

09.04.2016

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

235

2005.69

1:56,66

137



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.