Back    Home

Lestvice *
2013/2014, mlajši dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 20.01.2022, 08:11:59

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

KNEZ Lovro

2002

FR

1:19,20

370

12.04.2014

Maribor

2.  

FAJON Nej

2002

OL

1:21,71

337

19.07.2014

Brestanica

3.  

GREGOR Gašper

2002

FR

1:21,81

336

21.06.2014

Ljubljana

4.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

1:23,63

314

19.07.2014

Brestanica

5.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

1:23,96

310

19.07.2014

Brestanica

6.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

1:23,99

310

19.07.2014

Brestanica

7.  

PERKO Matija

2002

OL

1:26,96

279

17.05.2014

Ptuj

8.  

CVIKL Luka

2002

NC

1:27,43

275

19.07.2014

Brestanica

9.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

1:28,74

263

19.07.2014

Brestanica

10.  

VODENIK Jan

2003

NC

1:29,24

258

15.06.2014

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

1:29,38

257

12.07.2014

Kamnik

12.  

VOVK Nace

2002

TK

1:30,07

251

24.05.2014

Ljubljana

13.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:30,23

250

05.07.2014

Koper

14.  

LENIČ Jošt

2002

LL

1:30,81

245

19.07.2014

Brestanica

15.  

KOROŠ Anže

2003

FR

1:31,41

240

19.07.2014

Brestanica

16.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

1:31,42

240

19.07.2014

Brestanica

17.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:31,91

237

24.05.2014

Ljubljana

18.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

1:32,00

236

24.05.2014

Ljubljana

19.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:32,60

231

05.07.2014

Koper

20.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

1:32,68

231

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:33,05

228

05.07.2014

Koper

22.  

KOŠIR Mark

2002

OL

1:33,63

224

21.06.2014

Ljubljana

23.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:34,42

218

05.07.2014

Koper

24.  

PREBIL Jernej

2002

OL

1:35,15

213

19.07.2014

Brestanica

25.  

PRAPROTNIK ČURIČ Vid

2002

SDD

1:35,81

209

21.06.2014

Ljubljana

26.  

JEZERC Tevž

2002

OL

1:35,86

208

19.07.2014

Brestanica

27.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:35,98

208

19.07.2014

Brestanica

28.  

VETRIH Miha

2002

RR

1:36,01

207

19.07.2014

Brestanica

29.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:37,10

201

21.06.2014

Ljubljana

30.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

1:37,24

200

21.06.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

1:37,32

199

12.04.2014

Maribor

32.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

1:37,46

198

11.05.2014

Ljubljana

33.  

VIDMAR Peter

2002

RL

1:37,59

197

19.07.2014

Brestanica

34.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

1:38,18

194

08.06.2014

Kranj

35.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

1:38,22

194

12.01.2014

Kranj

36.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:38,47

192

19.07.2014

Brestanica

37.  

TURK Matic

2004

BP

1:38,66

191

19.07.2014

Brestanica

38.  

BRLEK Maj

2003

BP

1:39,07

189

19.07.2014

Brestanica

39.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

1:39,19

188

19.07.2014

Brestanica

40.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

1:39,20

188

19.04.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:39,40

187

05.07.2014

Koper

42.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

1:39,42

187

12.04.2014

Maribor

43.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:39,51

186

19.07.2014

Brestanica

44.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

1:40,51

181

12.04.2014

Maribor

45.  

NOVAK Jure

2004

LL

1:40,62

180

24.05.2014

Ljubljana

46.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

1:41,07

178

19.07.2014

Brestanica

47.  

VOVČAK Oskar

2002

RAD

1:41,16

177

01.06.2014

Radovljica

48.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

1:41,25

177

19.07.2014

Brestanica

49.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

1:41,41

176

19.07.2014

Brestanica

50.  

JENKO Bor

2002

RL

1:41,75

174

21.06.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KLEMENC Matic

2003

LL

1:42,10

172

19.07.2014

Brestanica

52.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:42,22

172

19.07.2014

Brestanica

53.  

GOJČIČ KRALJ Gal

2002

TP

1:42,49

170

17.05.2014

Ptuj

54.  

MAGER Klemen

2003

FR

1:42,88

168

19.04.2014

Ravne na Koroškem

 

PREGELJ Mark

2003

KK

1:42,88

168

05.07.2014

Koper

56.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

1:43,21

167

21.06.2014

Ljubljana

57.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:43,49

166

19.07.2014

Brestanica

58.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

1:43,50

165

19.07.2014

Brestanica

59.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

1:43,62

165

21.06.2014

Ljubljana

60.  

REMEC Žiga

2004

BP

1:43,72

164

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:44,24

162

28.06.2014

Trbovlje

62.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

1:44,44

161

19.07.2014

Brestanica

63.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

1:44,67

160

24.05.2014

Ljubljana

64.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:44,88

159

12.07.2014

Kamnik

65.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:45,31

157

19.07.2014

Brestanica

66.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:45,42

157

19.07.2014

Brestanica

67.  

SENICA Naj

2002

LL

1:45,60

156

21.06.2014

Ljubljana

 

VIDMAR Klemen

2004

RL

1:45,60

156

21.06.2014

Ljubljana

69.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:45,61

156

05.07.2014

Koper

70.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

1:46,01

154

19.04.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

JEREB Maks

2003

NC

1:46,07

154

19.07.2014

Brestanica

72.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:46,11

154

22.03.2014

Ljubljana

73.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:46,14

153

21.06.2014

Ljubljana

74.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:46,15

153

21.06.2014

Ljubljana

75.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

1:46,16

153

21.06.2014

Ljubljana

76.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

1:46,30

153

19.07.2014

Brestanica

77.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:46,32

153

29.03.2014

Kranj

78.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

1:46,63

151

22.03.2014

Ljubljana

79.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

1:46,85

150

21.06.2014

Ljubljana

80.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:46,98

150

21.06.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KAC Tim

2003

LL

1:47,16

149

22.03.2014

Ljubljana

82.  

LEPEN Jurij

2002

OL

1:47,27

149

19.07.2014

Brestanica

83.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

1:47,37

148

15.06.2014

Reka/Rijeka

84.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

1:47,65

147

19.07.2014

Brestanica

85.  

ZANOŠKAR Žiga

2004

IL

1:47,98

146

12.07.2014

Kamnik

86.  

RUTAR Žan

2003

RL

1:48,04

145

19.07.2014

Brestanica

87.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

1:48,06

145

22.03.2014

Ljubljana

88.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:48,64

143

05.07.2014

Koper

89.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

1:48,77

143

19.07.2014

Brestanica

90.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:48,90

142

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

1:48,93

142

19.04.2014

Ravne na Koroškem

92.  

FURLANI Patrik

2002

NG

1:48,94

142

01.06.2014

Gorica/Gorizia

93.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:49,01

142

19.07.2014

Brestanica

94.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:49,06

141

05.07.2014

Koper

95.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:49,32

140

19.04.2014

Ravne na Koroškem

96.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

1:49,57

139

15.06.2014

Reka/Rijeka

97.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

1:50,29

137

21.06.2014

Ljubljana

98.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

1:50,33

137

19.07.2014

Brestanica

99.  

PREBIL Tai

2002

IL

1:51,49

132

12.07.2014

Kamnik

100.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:51,65

132

29.03.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MARTIN Juan

2003

RL

1:51,78

131

22.03.2014

Ljubljana

102.  

STELE Matej

2002

KA

1:51,89

131

19.07.2014

Brestanica

103.  

BAH Maks

2002

VV

1:52,17

130

19.07.2014

Brestanica

 

MATANOVIČ Dani

2002

VV

1:52,17

130

19.04.2014

Ravne na Koroškem

105.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

1:52,38

129

19.07.2014

Brestanica

106.  

KERIN Domen

2002

IL

1:53,81

124

11.05.2014

Ljubljana

107.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:53,84

124

12.07.2014

Kamnik

108.  

JAMBROŠIČ Nik

2003

KK

1:54,26

123

19.07.2014

Brestanica

109.  

SAVNIK Jaša

2003

LL

1:54,72

121

21.06.2014

Ljubljana

110.  

FRANKO Nik

2002

LL

1:54,75

121

21.06.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

STARC Tit

2004

RR

1:54,77

121

12.07.2014

Kamnik

112.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:54,99

121

01.06.2014

Radovljica

113.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:55,43

119

19.07.2014

Brestanica

114.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

1:55,69

118

11.05.2014

Ljubljana

115.  

PINTAR Staš

2004

KA

1:55,71

118

09.07.2014

Kamnik

116.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:55,74

118

21.06.2014

Ljubljana

117.  

BOGATAJ Lenart

2002

TK

1:56,02

117

15.06.2014

Reka/Rijeka

118.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:56,64

115

12.07.2014

Kamnik

119.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:56,91

115

26.04.2014

Radovljica

120.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

1:57,06

114

05.07.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

1:57,37

113

21.06.2014

Ljubljana

122.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

1:58,10

111

25.06.2014

Nova Gorica

123.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:58,35

111

22.03.2014

Ljubljana

124.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:58,41

110

12.07.2014

Kamnik

125.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:58,80

109

22.03.2014

Ljubljana

126.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:58,81

109

25.06.2014

Nova Gorica

127.  

KOŠIR Jan

2004

RAD

1:58,91

109

19.07.2014

Brestanica

128.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:59,08

108

09.07.2014

Kamnik

129.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:59,30

108

21.06.2014

Ljubljana

130.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:59,47

107

01.06.2014

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:59,49

107

19.07.2014

Brestanica

132.  

KRALJ Gašper

2003

LL

2:00,07

106

11.05.2014

Ljubljana

133.  

TOMŠIČ Tim

2004

RR

2:00,32

105

12.04.2014

Maribor

134.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

2:00,43

105

25.06.2014

Nova Gorica

135.  

JELENC Jaka

2005

RA

2:00,45

105

24.05.2014

Ljubljana

136.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

2:01,00

103

22.03.2014

Ljubljana

137.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:01,11

103

19.07.2014

Brestanica

138.  

JEHART Aljoša

2005

RL

2:01,61

102

21.06.2014

Ljubljana

139.  

KUNASIT Pawared

2003

TK

2:01,89

101

09.07.2014

Kamnik

140.  

VERDNIK Vid

2004

VV

2:02,16

100

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

FOGLER Luka

2006

PC

2:02,44

100

12.07.2014

Kamnik

142.  

PATERNOST Ambrož

2004

LL

2:02,62

99

22.03.2014

Ljubljana

143.  

LIPOVŽ Brin

2003

CK

2:02,71

99

19.07.2014

Brestanica

144.  

JURIČ Primož

2002

BM

2:03,31

98

19.04.2014

Ravne na Koroškem

145.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

2:03,47

97

01.06.2014

Radovljica

146.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

2:03,49

97

19.04.2014

Ravne na Koroškem

147.  

MARINŠEK Grega

2005

TK

2:03,52

97

09.07.2014

Kamnik

148.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

2:03,75

97

21.06.2014

Ljubljana

149.  

VARGA Jaka

2006

LL

2:03,84

96

12.07.2014

Kamnik

150.  

KNEŽEVIĆ Alek

2004

RL

2:04,38

95

22.03.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PUC Mark Maj

2002

IL

2:04,69

94

11.05.2014

Ljubljana

152.  

BUCALO Uroš

2002

IL

2:04,70

94

22.03.2014

Ljubljana

 

DOLENC Anže

2004

RAD

2:04,70

94

12.07.2014

Kamnik

154.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

2:04,82

94

15.06.2014

Reka/Rijeka

155.  

KOS Žiga

2003

RR

2:05,01

94

21.06.2014

Ljubljana

156.  

ILAR Nal

2005

LL

2:05,23

93

21.06.2014

Ljubljana

 

VOLAJ Jaka

2004

KA

2:05,23

93

21.06.2014

Ljubljana

158.  

EGART Luka

2005

TK

2:05,47

93

09.07.2014

Kamnik

159.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

2:05,57

92

22.03.2014

Ljubljana

160.  

KATARIČ Tit

2004

CER

2:05,88

92

25.06.2014

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

FRAS Žan

2005

PDM

2:05,96

92

19.07.2014

Brestanica

162.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

2:06,02

91

05.07.2014

Koper

163.  

VAUPOTIČ Jan

2004

OL

2:06,05

91

05.07.2014

Koper

164.  

HAMERŠAK Anže

2003

TP

2:06,45

91

17.05.2014

Ptuj

165.  

VEJNOVIĆ Aljaž

2002

VV

2:06,64

90

19.04.2014

Ravne na Koroškem

166.  

JURAK Nian

2005

IL

2:07,48

88

21.06.2014

Ljubljana

167.  

KORDA Gal

2002

BM

2:07,55

88

19.07.2014

Brestanica

168.  

JUVAN Marko

2005

RL

2:07,71

88

21.06.2014

Ljubljana

169.  

KAVČIČ Jurij

2004

RL

2:07,85

88

21.06.2014

Ljubljana

170.  

PREBIL Jakob

2005

OL

2:08,14

87

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

2:08,90

85

19.04.2014

Ravne na Koroškem

172.  

BILE Blaž

2006

RAD

2:08,94

85

15.06.2014

Reka/Rijeka

173.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:09,29

85

19.04.2014

Ravne na Koroškem

174.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

2:09,31

85

12.07.2014

Kamnik

175.  

PERBIL Jaka

2004

RL

2:09,81

84

21.06.2014

Ljubljana

176.  

CABELLO Niko

2004

RL

2:10,26

83

21.06.2014

Ljubljana

177.  

MARIČ Rade

2006

LL

2:10,50

82

12.07.2014

Kamnik

178.  

FERJANČIČ Nejc

2003

RL

2:10,74

82

22.03.2014

Ljubljana

179.  

MOČNIK Anej

2004

CER

2:11,19

81

29.03.2014

Kranj

180.  

STELE Gašper

2004

KA

2:11,38

81

21.06.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

2:11,87

80

15.06.2014

Reka/Rijeka

182.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:12,03

79

19.07.2014

Brestanica

183.  

KOGOVŠEK Črt

2005

LL

2:12,17

79

22.03.2014

Ljubljana

184.  

* GUŠTIN Anže

2006

VV

2:12,77

78

19.04.2014

Ravne na Koroškem

185.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

2:12,91

78

01.06.2014

Radovljica

186.  

KREPEL Urban

2005

VV

2:13,43

77

19.04.2014

Ravne na Koroškem

187.  

KANTE Taj

2005

TP

2:13,48

77

17.05.2014

Ptuj

188.  

OSETIČ Matija

2006

CK

2:14,17

76

19.07.2014

Brestanica

189.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

2:14,41

75

19.04.2014

Ravne na Koroškem

190.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:15,04

74

19.07.2014

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

2:15,31

74

01.06.2014

Radovljica

192.  

ZIDAR Uroš Vid

2005

OL

2:15,63

73

22.03.2014

Ljubljana

193.  

MAMLIČ Aljoša

2004

LL

2:15,71

73

22.03.2014

Ljubljana

194.  

ĐURIČIĆ Aleksandar

2002

VV

2:15,73

73

19.04.2014

Ravne na Koroškem

195.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

2:15,75

73

21.06.2014

Ljubljana

196.  

POGAČAR Filip Aleksander

2004

RL

2:16,51

72

21.06.2014

Ljubljana

197.  

MRAK Mitja

2003

RAD

2:16,87

71

05.07.2014

Koper

198.  

PLANINC Jaka

2002

KA

2:17,39

70

09.07.2014

Kamnik

199.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

2:17,71

70

22.03.2014

Ljubljana

200.  

PERŠE Žiga

2005

OL

2:18,20

69

22.03.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POŽENEL Tim

2005

SDD

2:18,20

69

21.06.2014

Ljubljana

202.  

OZEBEK Anej

2004

CER

2:19,55

67

29.03.2014

Kranj

203.  

KATARIČ Rok

2005

CER

2:20,06

66

29.03.2014

Kranj

204.  

DOLENC Matija

2005

IL

2:20,95

65

21.06.2014

Ljubljana

205.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

2:21,05

65

19.04.2014

Ravne na Koroškem

206.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

2:21,92

64

21.06.2014

Ljubljana

207.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

2:22,52

63

29.03.2014

Kranj

208.  

KIŠEK Toni

2005

TK

2:25,52

59

15.06.2014

Reka/Rijeka

209.  

BERGINC Lev

2006

RL

2:27,70

57

21.06.2014

Ljubljana

210.  

PEVEC Domen

2004

KA

2:29,38

55

09.07.2014

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

KIKER Jan

2007

PC

2:29,48

55

19.07.2014

Brestanica

212.  

GOLC Luka

2006

RAD

2:29,80

54

21.06.2014

Ljubljana

213.  

PEZO ZUPANČIČ Vid

2006

LL

2:30,12

54

12.07.2014

Kamnik

214.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

2:30,36

54

19.04.2014

Ravne na Koroškem

215.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

2:30,40

54

22.03.2014

Ljubljana

216.  

GROS Gal

2005

TK

2:31,88

52

01.06.2014

Radovljica

217.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

2:33,45

50

21.06.2014

Ljubljana

218.  

LUKMAN Rok

2005

RL

2:36,71

47

22.03.2014

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

218

2003.62

1:55,15

120



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.