Back    Home

Lestvice *
2012/2013, mlajši dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 05.12.2022, 18:43:01

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

1:22,82

383

20.07.2013

Kranj

2.  

KNEZ Lovro

2002

FR

1:23,46

375

20.07.2013

Kranj

3.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

1:23,61

373

20.07.2013

Kranj

4.  

FAJON Nej

2002

OL

1:24,71

358

20.07.2013

Kranj

5.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

1:27,15

329

22.06.2013

Ravne na Koroškem

6.  

MANDIĆ Dino

2001

OL

1:27,58

324

22.06.2013

Ravne na Koroškem

7.  

MARČUN Miha

2001

RAD

1:27,83

322

02.06.2013

Kranj

8.  

KLEMENC Peter

2001

LL

1:28,49

314

20.07.2013

Kranj

9.  

PIRNAT Anže

2001

KA

1:30,17

297

20.07.2013

Kranj

10.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

1:30,25

296

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

GREGOR Gašper

2002

FR

1:30,51

294

20.07.2013

Kranj

12.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

1:30,55

293

20.07.2013

Kranj

13.  

GORNIK Jure

2002

SDD

1:30,67

292

20.07.2013

Kranj

14.  

ODER Nik

2001

BM

1:30,79

291

11.05.2013

Ptuj

15.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

LL

1:31,30

286

22.06.2013

Ravne na Koroškem

16.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

1:33,66

265

20.07.2013

Kranj

17.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

1:34,22

260

22.06.2013

Ravne na Koroškem

18.  

BEVK Luka

2001

TK

1:34,37

259

22.06.2013

Ravne na Koroškem

19.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

1:34,44

259

20.07.2013

Kranj

20.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

1:35,19

253

25.06.2013

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

1:35,20

252

13.04.2013

Ljubljana

22.  

UDOVIČ Matija

2001

IL

1:35,25

252

13.04.2013

Ljubljana

23.  

KRALJ Marko

2001

PDM

1:35,31

252

06.07.2013

Koper

24.  

MEŽNAR Urban

2001

KA

1:35,41

251

25.05.2013

Ljubljana

25.  

VODENIK Jan

2003

1:35,44

251

20.07.2013

Kranj

26.  

FILIPOVIĆ Marko

2001

BM

1:35,52

250

20.07.2013

Kranj

27.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

1:35,88

247

13.04.2013

Ljubljana

28.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

1:35,90

247

06.07.2013

Koper

29.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:36,01

246

20.07.2013

Kranj

30.  

LENIČ Jošt

2002

LL

1:36,10

245

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

CVIKL Luka

2002

NC

1:36,19

245

20.07.2013

Kranj

32.  

PERKO Matija

2002

OL

1:36,45

243

09.06.2013

Reka/Rijeka

33.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

1:36,76

240

22.06.2013

Ravne na Koroškem

34.  

DERNOVŠČEK Lovro

2001

SDD

1:37,20

237

25.05.2013

Ljubljana

35.  

KUKIČ Matic

2001

RAD

1:37,41

236

20.07.2013

Kranj

36.  

JEZERC Tevž

2002

OL

1:37,52

235

06.07.2013

Koper

37.  

MIJOKOVIĆ Tilen

2001

CK

1:37,92

232

20.07.2013

Kranj

38.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

1:38,23

230

10.07.2013

Kamnik

39.  

VIDMAR Peter

2002

RL

1:38,50

228

20.07.2013

Kranj

40.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

1:39,02

224

10.07.2013

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KOŠIR Mark

2002

OL

1:39,14

224

06.07.2013

Koper

42.  

JAKUPOVIĆ Emil

2001

RAD

1:39,25

223

20.07.2013

Kranj

43.  

CENE Rok

2001

NC

1:39,38

222

20.07.2013

Kranj

44.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

1:40,11

217

30.03.2013

Kranj

45.  

VINČIČ Saša

2001

BM

1:40,55

214

11.05.2013

Ptuj

46.  

VOVK Nace

2002

TK

1:40,77

213

10.07.2013

Kamnik

47.  

OZANIČ Rene

2002

FR

1:40,81

213

22.06.2013

Ravne na Koroškem

48.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

1:41,00

211

20.07.2013

Kranj

49.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:41,40

209

20.07.2013

Kranj

50.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

1:41,44

209

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

1:41,46

209

22.06.2013

Ravne na Koroškem

52.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

1:42,44

203

06.06.2013

Radovljica

53.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:42,45

203

20.07.2013

Kranj

 

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

1:42,45

203

20.07.2013

Kranj

55.  

* KNEZ Ožbej

2004

FR

1:42,49

202

20.07.2013

Kranj

56.  

VETRIH Miha

2002

RR

1:42,57

202

20.07.2013

Kranj

57.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:42,78

201

10.07.2013

Kamnik

58.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

1:43,41

197

06.07.2013

Koper

59.  

KRAVOS Avgustin

2001

RL

1:43,54

196

13.04.2013

Ljubljana

60.  

BAŠKOVČ Žan

2001

RAD

1:43,65

196

06.06.2013

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

STRAHOVNIK Gašper

2002

NC

1:43,66

196

20.07.2013

Kranj

62.  

UCHIMURA Takuto

2001

IL

1:43,82

195

13.07.2013

Kamnik

63.  

BOŽNAR Martin

2002

TK

1:43,91

194

20.07.2013

Kranj

64.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

1:44,02

194

22.06.2013

Ravne na Koroškem

65.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

1:44,69

190

22.06.2013

Ravne na Koroškem

66.  

GLAVAN Jakob

2002

SDD

1:44,72

190

20.07.2013

Kranj

67.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

1:44,96

188

20.07.2013

Kranj

68.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:45,33

186

20.07.2013

Kranj

69.  

HORVAT Mitja

2001

NC

1:45,85

184

11.05.2013

Ptuj

70.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

1:46,09

182

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:46,22

182

20.07.2013

Kranj

72.  

POHOREC Matija

2001

VV

1:46,38

181

22.06.2013

Ravne na Koroškem

73.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:46,68

179

13.04.2013

Ljubljana

74.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

1:46,71

179

22.06.2013

Ravne na Koroškem

75.  

MATIĆ Dušan

2003

NC

1:47,04

178

25.05.2013

Ljubljana

76.  

IVIČIĆ Anže

2001

TK

1:47,16

177

10.07.2013

Kamnik

77.  

KAC Tim

2003

LL

1:47,54

175

13.07.2013

Kamnik

78.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

1:47,72

174

20.07.2013

Kranj

79.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:47,94

173

10.07.2013

Kamnik

 

PREGELJ Mark

2003

KK

1:47,94

173

06.07.2013

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

JENKO Bor

2002

RL

1:48,10

172

20.07.2013

Kranj

82.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

1:48,46

171

22.06.2013

Ravne na Koroškem

83.  

PEČAR Rok

2001

RAD

1:48,76

169

13.07.2013

Kamnik

84.  

JULAR Alen

2001

CK

1:49,07

168

06.07.2013

Koper

85.  

RUTAR Žan

2003

RL

1:49,11

168

20.07.2013

Kranj

86.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

1:49,64

165

20.07.2013

Kranj

87.  

TURK Matic

2004

BP

1:49,85

164

20.07.2013

Kranj

88.  

TAMŠE Vid

2003

FR

1:50,36

162

22.06.2013

Ravne na Koroškem

89.  

KUKEC Nejc

2001

IL

1:50,44

162

20.07.2013

Kranj

90.  

BRLEK Maj

2003

BP

1:50,59

161

20.07.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:50,82

160

20.07.2013

Kranj

92.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:50,91

160

20.07.2013

Kranj

93.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:50,93

160

20.07.2013

Kranj

94.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

1:51,06

159

20.07.2013

Kranj

95.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

1:51,37

158

22.06.2013

Ravne na Koroškem

96.  

TROST Gal

2002

CER

1:51,42

157

06.07.2013

Koper

97.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:51,48

157

06.06.2013

Radovljica

98.  

NOVAK Jure

2004

LL

1:51,57

157

13.07.2013

Kamnik

99.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:51,58

157

20.07.2013

Kranj

100.  

TOŠOVIĆ Tadej

2001

BM

1:51,89

156

18.05.2013

Wels

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:52,33

154

13.07.2013

Kamnik

102.  

LEPEN Jurij

2002

OL

1:52,37

154

10.07.2013

Kamnik

103.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:52,61

153

09.06.2013

Reka/Rijeka

104.  

MATANOVIĆ Dani

2002

VV

1:52,72

152

22.06.2013

Ravne na Koroškem

105.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:52,86

152

20.07.2013

Kranj

106.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

1:52,96

151

20.07.2013

Kranj

107.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:53,15

150

20.07.2013

Kranj

108.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:53,32

150

13.04.2013

Ljubljana

109.  

MARTIN Juan

2003

RL

1:53,53

149

22.06.2013

Ravne na Koroškem

110.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

1:53,82

148

25.05.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:53,89

147

06.07.2013

Koper

112.  

JERMAN Uroš

2001

TK

1:54,13

147

20.07.2013

Kranj

113.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

1:54,21

146

13.07.2013

Kamnik

114.  

MAGER Klemen

2003

FR

1:54,25

146

22.06.2013

Ravne na Koroškem

115.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

1:54,41

145

22.06.2013

Ravne na Koroškem

116.  

BENČINA Lovro

2002

RR

1:54,60

145

13.07.2013

Kamnik

117.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

1:54,85

144

22.06.2013

Ravne na Koroškem

118.  

FRANKO Nik

2002

LL

1:55,04

143

13.04.2013

Ljubljana

119.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

1:55,13

143

20.07.2013

Kranj

120.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

1:55,35

142

13.04.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

SENICA Naj

2002

LL

1:55,41

142

13.04.2013

Ljubljana

122.  

ZEVNIK Igor

2003

LL

1:55,64

141

13.07.2013

Kamnik

123.  

BERNIK Miha

2002

OL

1:56,05

139

06.07.2013

Koper

124.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

1:56,20

139

22.06.2013

Ravne na Koroškem

125.  

KELAIDIS Luka Iosif

2003

FR

1:56,45

138

10.03.2013

Ravne na Koroškem

126.  

KRT Matija

2002

PKR

1:56,99

136

11.05.2013

Ptuj

127.  

KLEMENC Matic

2003

LL

1:57,03

136

13.07.2013

Kamnik

128.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

1:57,50

134

20.07.2013

Kranj

129.  

PINTAR Staš

2004

KA

1:58,00

133

13.07.2013

Kamnik

130.  

ŠARLAH Domen

2002

NC

1:58,91

130

09.06.2013

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PREBIL Jernej

2002

OL

1:58,92

130

10.07.2013

Kamnik

132.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:59,18

129

13.04.2013

Ljubljana

133.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:00,55

124

06.07.2013

Koper

134.  

ROBLEK Gašper

2004

OL

2:01,05

123

25.06.2013

Nova Gorica

135.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

2:01,17

122

22.06.2013

Ravne na Koroškem

136.  

FERK Filip

2003

BM

2:01,68

121

23.06.2013

Ravne na Koroškem

137.  

STELE Matej

2002

KA

2:03,29

116

20.07.2013

Kranj

138.  

DOLENC Anže

2004

RAD

2:05,65

110

20.07.2013

Kranj

139.  

ANŽLOVAR Natan Jurij

2004

LL

2:05,66

110

13.04.2013

Ljubljana

140.  

LAZAREVIČ Jaka

2003

OL

2:05,74

110

13.04.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

BAH Maks

2002

VV

2:05,84

109

22.06.2013

Ravne na Koroškem

142.  

KOKOT Jan

2003

FR

2:06,08

109

22.06.2013

Ravne na Koroškem

143.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

2:06,92

107

13.04.2013

Ljubljana

144.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

2:06,98

106

14.04.2013

Radovljica

145.  

ZOGOVIĆ Dejan

2004

LL

2:07,74

105

22.06.2013

Ravne na Koroškem

146.  

GERBEC Simon

2003

RL

2:07,83

104

13.04.2013

Ljubljana

147.  

KOROŠ Anže

2003

FR

2:08,35

103

22.06.2013

Ravne na Koroškem

148.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

2:08,71

102

10.07.2013

Kamnik

149.  

GRIČAR Jure

2003

AQ

2:09,21

101

13.04.2013

Ljubljana

150.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

2:09,77

100

22.06.2013

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

RAĐENOVIĆ Luka

2002

LL

2:11,11

97

13.04.2013

Ljubljana

152.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

2:11,12

97

20.07.2013

Kranj

153.  

SNOJ Jaka

2004

OL

2:11,41

96

13.04.2013

Ljubljana

154.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:11,81

95

10.07.2013

Kamnik

155.  

ŠARLAH Sven

2004

NC

2:12,74

93

09.06.2013

Reka/Rijeka

156.  

ROBLEK Gregor

2005

OL

2:13,11

92

25.06.2013

Nova Gorica

157.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

2:13,66

91

13.07.2013

Kamnik

158.  

REPOVŠ Mark

2002

IL

2:13,81

91

13.04.2013

Ljubljana

159.  

JERMANIŠ Marko

2001

KK

2:15,27

88

20.07.2013

Kranj

160.  

KREPEL Urban

2005

VV

2:16,55

86

23.06.2013

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:17,80

83

13.04.2013

Ljubljana

162.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

2:17,85

83

13.04.2013

Ljubljana

163.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

2:18,42

82

13.04.2013

Ljubljana

164.  

TURK Urban Albin

2004

RL

2:18,82

81

13.04.2013

Ljubljana

165.  

SAVNIK Jaša

2003

LL

2:18,96

81

13.04.2013

Ljubljana

166.  

VERDNIK Vid

2004

VV

2:19,22

81

23.06.2013

Ravne na Koroškem

167.  

ZOBEC Miha

2003

RR

2:20,01

79

20.07.2013

Kranj

168.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

2:20,96

78

10.07.2013

Kamnik

169.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

2:22,45

75

14.04.2013

Radovljica

170.  

ROBIČ Filip

2001

NC

2:22,95

75

30.03.2013

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

STELE Gašper

2004

KA

2:23,37

74

10.07.2013

Kamnik

172.  

MAMLIČ Aljoša

2004

LL

2:23,70

73

13.04.2013

Ljubljana

173.  

JEHART Aljoša

2005

RL

2:24,48

72

13.04.2013

Ljubljana

174.  

MRAK Mitja

2003

RAD

2:30,18

64

06.06.2013

Radovljica

175.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

2:30,74

64

23.06.2013

Ravne na Koroškem

176.  

JURKOVIČ Vid

2005

LL

2:32,86

61

13.04.2013

Ljubljana

177.  

CABELLO Niko

2004

RL

2:35,16

58

13.04.2013

Ljubljana

178.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

2:36,32

57

23.06.2013

Ravne na Koroškem

179.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

2:42,22

51

13.04.2013

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

179

2002.54

1:52,35

154



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.